ARAS

Mirusio šiauliečio namuose rastas neregistruotas revolveris, granata ir 3 minos

(atnaujinta 12:01 2019.12.14)
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis

VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. Šiauliuose, policijos pareigūnams atvykus paimti mirusio vyro legaliai laikytus šaunamuosius ginklus, rasta ir neleistinų ginklų, apie tai pranešė Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

Šiauliuose, Dotnuvos g., name, policijos pareigūnams atvykus paimti mirusio vyro, gimusio 1960 metais, šaunamuosius ginklus, seife aptiktas ir paimtas neregistruotas, nenustatyto modelio revolveris. Ūkiniame pastate rasta karo laikų granata ir trys minosvaidžio minos.

Granatą ir minas išsivežė Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS pareigūnai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

Tegai:
neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis, Aras, policija, Šiauliai
Dar šia tema
Sostinėje jaunuoliai kėsinosi pavogti "BMW" automobilį
Šalčininkų rajone neblaivus vyras smogė policininkui
Vokietijoje, gyvenamajame name, nugriaudėjo sprogimas
Greitosios pagalbos automobilis

Lietuvoje vienerių metų vaikas buvo paguldytas į ligoninę dėl galvos traumos

(atnaujinta 11:16 2021.04.11)
Motinos teigimu, mergytė susižalojo atsitrenkusi į stalo kampą. Policijos duomenimis, ji buvo paguldyta į Kauno ligoninę

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Lietuvoje vienerių metų mergaitė su galvos trauma buvo išvežta į ligoninę. Apie tai pranešė Policijos departamento spaudos tarnyba.

Incidentas įvyko Kaune šeštadienį apie 16:50. 2020 metais gimusi mergina paguldyta į ligoninę ir išvežta į Kauno ligoninę.

Motinos teigimu, vaikas susižalojo atsitrenkęs į stalo kampą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
mergaitės, ligoninė, Kaunas
Dviračio avarija

Girtas Lietuvos politiko sūnus mirtinai partrenkė jauną aktorę, praneša žiniasklaida

(atnaujinta 17:01 2021.04.11)
Pranešime teigiama, kad automobilį tariamai vairavo buvusio Seimo nario Kęstučio Daukšio sūnus Mindaugas Daukšys

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Lietuvos politiko sūnus automobiliu mirtinai partrenkė 25 metų aktorę Iną Mariją Bartaitę. Apie tai pranešė "Vesti", remdamasi Lietuvos žiniasklaida.

Važiuodama dviračiu merginą partrenkė automobilis. Spėjama, kad automobilį vairavo buvusio Seimo nario Kęstučio Daukšio sūnus Mindaugas Daukšys.

Bartaitė buvo sunkiai sužeista ir mirė vietoje. Avarijos metu vairuotojas buvo neblaivus.

Ina Marija Bartaitė yra garsaus Lietuvos kino režisieriaus ir scenaristo Šarūno Barto dukra. Jos motina yra rusų kilmės aktorė Jekaterina Golubeva, mirusi maždaug prieš dešimt metų Paryžiaus metro stotyje.

Литовская актриса Ина Мария Бартайте
Lietuvos aktorė Ina Marija Bartaitė

Praėjusios savaitės viduryje Sputnik Lietuva rašė apie avariją Vilniuje Antakalnio gatvėje, kurios auka buvo 25 metų dviratininkė. Tačiau policija nenurodė avarijoje dalyvavusių asmenų pavardžių. Buvo pranešta, kad vairavusio vyro kraujyje buvo 0,98 promilės alkoholio.

Ina Marija yra atlikusi vaidmenis Šarūno Barto filme "Ramybė mūsų sapnuose" (2015), Kristijono Vildžiūno darbe "Senekos diena" (2016) ir čekų režisierės Bojenos Horackovos juostoje "Walden" (2020).

Литовская актриса Ина Мария Бартайте
Lietuvos aktorė Ina Marija Bartaitė
Tegai:
Lietuva, aktorė, avarija