Bendrovės Emirates Airlines stiuardesės

Stiuardesė pasidalino keliais naudingais patarimais keliautojams

(atnaujinta 11:21 2019.12.28)
Kad būtų lengviau laukti oro uoste, iš anksto atsisiųskite filmų, o lėktuve geriau jaustis padės patogūs drabužiai bei avalynė

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Garsios oro linijų bendrovės "Emirates Airlines" stiuardesė davė turistams keletą patarimų, kurie pagerins jų atostogų kokybę, praneša "Travel and Leisure".

Skrydžių palydovė Lauren Guilfoyle pataria prieš skrydį atsisiųsti kelių valandų trukmės filmus, serialus ir televizijos šou, kad būtų lengviau išbūti oro uoste. Taip pat reikia iš anksto pasidomėti, kokias pramogas skrydžio metu teikia pasirinkta oro linijų bendrovė.

Nepamirškite pasiimti papildomą prietaiso įkroviklį. Turbūt blogiau už pamestą bagažą gali būti tik išsikrovęs telefonas.

Lauren rekomenduoja prieš skrydį atlikti mankštą, ypač jei reikės skristi į tolimus kraštus. Gimnastika pagerins kraujotaką ir palengvins nemalonius pojūčius.

Švenčių dienomis geriau išvykti į oro uostą anksčiau nei įprasta. Dėl minios žmonių registracijos ar pasų kontrolės punktuose yra rizika pavėluoti į savo skrydį.

"Jei planuojate atostogas su šeima ar draugais, leiskite sau kartais pabūti vienam. Medituokite, eikite į SPA centrą ir leiskite sau atsikvėpti, atsipalaiduoti", — sako Lauren.

Stiuardesė pabrėžia patogių drabužių ir avalynės svarbą atostogaujant. Neskriskite apsiavę nepatogiais bateliais ar prie kūno labai prigludusia, veržiančia suknele. Geriau dėvėti patogius drabužius, jei lėktuve teks praleisti 16 valandų.

Lauren rekomenduoja miegoti skrydžio metu. Tai padaryti bus lengviau, jei turėsite triukšmą slopinančias ausines.

Tegai:
skrydžiai, turizmas
Dar šia tema
Europiečiai nustatė populiariausias šalis turizmui
Ekspertai įvardijo, ką turistai dažniausiai pamiršta lėktuvuose