Cigaretės

Kūčių naktį Lietuvos pasieniečiai sučiupo baltarusį su kontrabanda

(atnaujinta 16:00 2019.12.27)
Nelegalius maždaug trijų tūkstančių eurų vertės rūkalus į Lietuvą baltarusis vežė "Audi A8" įrengtose slėptuvėse

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Lietuvos pasieniečiams įkliuvo baltarusis, "Audi A8" slėptuvėse vežęs daugiau nei aštuonis šimtus pakelių kontrabandinių rūkalų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Antradienį, Kūčių naktį, Šumsko punkte VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pareigūnai ir ten dirbę muitininkai tikrino į Lietuvą iš Baltarusijos vykusį automobilį "Audi A8". Baltarusijoje registruotą transporto priemonę vairavo 22-ejų šios šalies pilietis.

Pasieniečiams kilus įtarimų, kad užsienietis gali vežti neteisėtą krovinį, nuspręsta automobilį patikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės sistema. Paaiškėjo, kad "Audi A8" yra įrengtos slėptuvės.

Iš automobilio durelių ir slenksčių pasieniečiai ir muitininkai ištraukė 807 pakelius cigarečių "Minsk Superslim" ir "NZ Gold Super Slim" su Baltarusijos akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra beveik trys tūkstančiai eurų.

Vairuotojas, transporto priemonė ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai perduoti muitinės pareigūnams, kurie toliau tiria šį įvykį.

Tegai:
Lietuva, Baltarusija, cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (300)
Dar šia tema
Pasieniečiai sulaikė traukinio palydovę-kontrabandininkę iš Baltarusijos
Lietuvoje baltarusis įmetė į šulinį kontrabandines cigaretes, bandydamas jų atsikratyti
Lietuvis bandė įvežti kontrabandines cigaretes kompiuteryje