Šventinis stalas

Vardan figūros: kaip nepersivalgyti švenčiant Naujuosius metus

(atnaujinta 10:32 2019.12.31)
Sputnik dalinasi paprastomis rekomendacijomis, kurios padės po šventinės nakties jaustis geriau

Kaip sutikti Naujuosius metus be komplikacijų organizmui? Patarimai, kuriais pasinaudoję nepriaugsite poros kilogramų per šventinę naktį, pateikti specialioje Sputnik medžiagoje.

1 etapas — parengiamasis

Akivaizdus faktas: norint nepersivalgyti prie šventinio stalo, reikia prie jo sėsti ne alkanam. Likus porai valandų iki šventės, suvalgykite ką nors, kas suteiktų sotumo jausmą. Prie tokių "pagalbininkų" galima priskirti brokolius, grikius ir virtą vištieną. Būtent jie virškinami ilgiau nei kiti produktai.

2 etapas — porcinis

Kartą ir visiems laikams atsitraukite nuo lėkštės "be matmenų" formato — kitaip rizikuojate nepastebėti, kiek suvalgysite per vieną vakarą. Padėkite ant lėkštės kelis "naujametinius skanėstus", suvalgykite juos ir pamirškite.

3 etapas — spalvinis

Teorija, kad patiekalų spalva gali tiesiogiai paveikti jūsų apetitą, iš tikrųjų egzistuoja. Pavyzdžiui, jūs tikrai suvalgysite mažiau iš ryškiai mėlynų ar raudonų lėkščių nei iš "patrauklių" baltų.

4 etapas — nemaišymas

Naujųjų metų meniu sukuriamas ne tam, kad jūs galėtumėte per naktį suvalgyti viską — nuo baltosios mišrainės iki sumuštinių su žuvimi. Pagrindinė šeimininkės užduotis — pradžiuginti visus surinkusius. Taigi, nuspręskite, ko norėtumėte, ir nemaišykite visko vienoje lėkštėje: riebios kiaulienos, skrudintos kalakutienos ir jūros gėrybių. Akivaizdu, kad po tokios "baltymų dozės" jausitės, švelniai tariant, nekaip.

5 etapas — atsipalaidavimas

Negalvokite daug apie maistą. Atminkite, kad kuo daugiau koncentruositės į tai, tuo labiau norėsite suvalgyti dar. Mėgaukitės nuoširdžiu pokalbiu ir tuo, kas vyksta — būtent šias akimirkas jūs prisiminsite po kelerių metų, o ne tą baltosios mišrainės dubenėlį.

Ir svarbiausia: atminkite, kad šventinis Naujųjų metų stalas nėra vienintelė proga valgyti ateinančiais metais. Linksmų švenčių!

Tegai:
Naujieji metai
Temos:
Linksmų Kalėdų! (174)
Dar šia tema
Įtikti Baltajai Metalinei Žiurkei: kaip apsirengti Naujiesiems 2020 metams
Nauji 2020-ieji: ko tikėtis iš Baltosios Žiurkės metų
Gydytojai pasakojo, kaip taisyklingai vartoti alkoholį verslo vakarėliuose
Kaip pasiruošti Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams
Kaip papuošti namus Kalėdoms ir Naujiesiems metams
Gyva ar dirbtinė: kurią Kalėdų eglutę pasirinkti