Атмосфера Нового Года - важная составляющая праздника

Kad išsipildytų: trys išbandyti būdai, kaip užminti norą per Naujuosius metus

(atnaujinta 13:34 2019.12.31)
Naujųjų metų naktis — tai magiškas laikas, kai galima drąsiai užminti net pačias brangiausias širdžiai svajones ir net neabejoti, kad jos būtinai išsipildys

Naujieji metai asocijuojasi su magija ir stebuklu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Todėl dauguma žmonių, nepaisant nugyventų metų skaičiaus ir per tą laiką įgyto skepticizmo, Naujųjų metų naktį prisimena apie Kalėdų senelio egzistavimą ir jo sugebėjimą išpildyti norus. Svarbiausia — viską padaryti teisingai, ir tada išsipildys net pati brangiausia širdžiai svajonė.

Sputnik parinko tris patikrintus būdus, kaip užminti norą, kad jis būtinai išsipildytų.

Pelenai šampane

Tai turbūt labiausiai paplitęs būdas užminti norus Naujųjų metų naktį. Tačiau ne visi žino, kad visi su tuo susiję ritualai turi būti atlikti griežtai laikantis taisyklių, kitaip sėkmė nebus garantuota. Jos nėra sudėtingos, tačiau reikia jas atsiminti.

Шампанское разливают в бокалы
© CC0 / pixabay
Vienas iš populiariausių būdų užminti norą — "pelenai šampane". Tačiau šis ritualas turi keletą svarbių niuansų

Pirmiausia jums prireiks popieriaus, rašiklio, uždegtos žvakės ir šampano. Savo norą reikia iš anksto užrašyti ant lapo, be to, noras turėtų būti konkretus. Po to lapą reikia atsargiai sulankstyti keturis kartus ir laukti vidurnakčio.

Skambant kurantams reikia uždegti popierių, būtent žvakės liepsna, o ne degtuku ar žiebtuvėliu. Pelenus nuo sudegusio lapo reikia mesti į taurę šampano ir išgerti gėrimą vienu gurkšniu prieš baigiant skambinti kurantams. Norint sustiprinti efektą šiuo metu rekomenduojama mintyse pakartoti užrašytą norą.

Žinutė butelyje

Dar vienas neabejotinas būdas užminti norą — mesti jį į tuščią butelį ir laikyti metus.

Iš anksto savo svajones reikia užrašyti ant popieriaus lapo — jų gali būti keli. Po to reikia sulaukti, kol šampanas ant Naujųjų metų stalo bus išgertas ir liks tuščias butelis.

Шампанское
© CC0 / pixabay
Sulaukite, kol šampano butelis ištuštės, tada įmeskite į jį savo norų sąrašą, pakartokite juos mintyse, papūskite į butelio kaklą, užkimškite butelį ir saugokite tamsioje spintelėje visus metus

Būtent ten reikia įmesti norų sąrašą, visus juos pakartoti mintyse ir papūsti į butelio kaklą. Po to butelį reikia užkimšti ir paslėpti spintelėje, kur niekas nemato. Išmesti jo nevalia visus metus.

Svajonių ugnelė

Vienas iš svarbiausių Naujųjų metų atributų yra bengališka liepsnelė. Su ja taip pat galima užminti norą, kuris būtinai išsipildys.

Бенгальские огни
© Sputnik / Евгения Новоженина
Bengališką liepsnelę reikia uždegti nuo žvakės su pirmuoju kurantų smūgiu ir užminti norą ir jį kartoti, kol liepsnelė dega

Iš anksto reikia pasirūpinti, kad prie šventinio stalo šalia turėtumėte bengališką liepsnelę. Su pirmuoju kurantų smūgiu reikia ją uždegti nuo žvakės ir užminti norą ir jį kartoti, kol dega ugnelė.

Manoma, kad savo kibirkštimis bengališka ugnis tarsi "išpurkš" norą ore, kad jis greičiau būtų įgyvendintas. Svarbu išsaugoti sudegusią bengališką ugnį iki to momento, kai noras išsipildys. Po to pagaliuką galima išmesti ir kitą Naujųjų metų naktį užminti naują norą.

Keli patarimai

Svarbu ne tik atlikti visus ritualus, bet ir teisingai užminti norus.

Kiekvienas noras turi būti apgalvotas, konkretus ir detalus: abstraktūs norai neišsipildo arba išsipildo visiškai kitaip, nei to tikisi žmogus. Pavyzdžiui, jei norite numesti svorio, turite parašyti, kad svajojate apie liekną, sveiką kūną. Nes jūsų noras gali išsipildyti taip pat ir per ligą, tačiau vargu ar jums patiks toks būdas sulieknėti.

Ручки и записная книжка
© Photo : Picjumbo
Norą formuluokite labai aiškiai: pavyzdžiui, norintiems sulieknėti geriau parašyti "noriu liekno sveiko kūno". Venkite žodžio "ne": "aš sveikas"; yra geriau nei "aš nesergu".

Užminant norą, negalima linkėti blogo ar žalos kitiems žmonėms. Taip pat svarbu labai norėti, kad svajonė išsipildytų, įsivaizduoti, kad tai jau įvyko. Šį procesą reikia atlikti su gera nuotaika.

Be to, formuluojant norus, rekomenduojama vengti žodelio "ne". Pavyzdžiui, geriau ant popieriaus užrašyti "Aš sveikas", o ne "Aš nesergu". Tai sustiprins teigiamą poveikį.

Tegai:
žvakė, Naujieji metai
Dar šia tema
Nauji 2020-ieji: ko tikėtis iš Baltosios Žiurkės metų
Įtikti Baltajai Metalinei Žiurkei: kaip apsirengti Naujiesiems 2020 metams
2020-ųjų metų kalendorius
Dietologė papasakojo, kuo pakeisti dešreles ant Naujųjų metų stalo
Mokslininkas apie 2020 metų simbolį: žiurkės gali juoktis ir nepaliks bėdoje