Kalėdos, archyvinė nuotrauka

Nausėda ir Skvernelis pasveikino stačiatikius su Kalėdomis

(atnaujinta 22:48 2020.01.07)
Antradienį stačiatikiai švenčia Kalėdas, šia proga Lietuvos vadovai siunčia savo sveikinimus tikintiesiems

VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Lietuvos vadovai sausio 7 dieną stačiatikių Kalėdų proga pasveikino tikinčiuosius.

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda palinkėjo visiems daug meilės ir prasmingų darbų.

"Sveikinu visus tikinčiuosius, šiandien švenčiančius šv. Kalėdas. Linkiu, kad kalėdinio gerumo nuotaika lydėtų Jus visus metus, kad Jūsų namuose būtų daug meilės, o kasdienybėje — prasmingų darbų", — parašyta prezidento Facebook puslapyje.

Vyriausybės vadovas, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis palinkėjo šilumos ir prasmingo bendravimo su artimaisiais. Savo sveikinimus premjeras skyrė Lietuvos ortodoksų (stačiatikių), sentikių ir graikų apeigų katalikų bendruomenėms.

"Tegu šis šventinis laikotarpis būna kupinas jaukių akimirkų, šilumos ir prasmingo bendravimo su artimaisiais. Telydi Jus tikėjimas ir bendrystės jausmas kuriant ateities planus. Branginkite tai, kas svarbiausia — sveikatą, santarvę ir abipusę pagarbą. Gražių ir džiaugsmingų Jums švenčių!" — rašoma Skvernelio sveikinime.

Antradienį popiet Vilniaus Katedros aikštėje vyks tradicinė stačiatikių Kalėdų šventė, kurioje tikinčiuosius pasveikins stačiatikių Šv. Konstantino ir Michailo cerkvės Tėvas Konstantinas Lazutkinas ir sostinės meras Remigijus Šimašius.

Tegai:
sveikinimai, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda, Kalėdos, stačiatikiai