Piniginė, archyvinė nuotrauka

Vilniuje policininku apsimetęs vyras apiplėšė pensininkę

(atnaujinta 11:12 2020.01.09)
Pažymima, kad nukentėjusioji pagyvenusi moteris pati įsileido jį į butą, nes šis prisistatė kaip pareigūnas

VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Vilniuje policininku prisistatęs vyras apiplėšė moterį, pranešė Lietuvos policija.

Incidentas įvyko trečiadienio popietę. Pagyvenusi moteris (gimusi 1942 m.) gyvena bute, Pašilaičių gatvėje. Ji atidarė duris vyrui, kuris prisistatė kaip policijos pareigūnas ir atėjo tariamai "patikrinti pinigus".

Dėl to iš aukos buvo pavogta 500 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
butas, policija, pinigai
Dar šia tema
Vilniuje jaunuolis pasipriešino policininkui
Italijoje neblaivus vairuotojas partrenkė turistų grupę iš Vokietijos
Klaipėdoje neblaivus vyras grasino taksi vairuotojui pistoletu
Gitanas Nausėda, archyvinė nuotrauka

Nausėda kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl nusižengusio teisėjo atleidimo

(atnaujinta 22:34 2020.05.25)
Šalies vadovas taip pat sustabdė teisėjo Striauko įgaliojimus, kol bus priimtas sprendimas dėl jo atleidimo iš pareigų

VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Prezidentas Gitanas Nausėda, susipažinęs su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato raštu ir prie jo pridėta administracinio nusižengimo bylos medžiaga, pasirašė dekretą, kuriuo kreipiasi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo Mindaugo Striauko atleidimo iš pareigų, jam savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą, rašoma Prezidentūros pranešime.

Šalies vadovas taip pat sustabdė teisėjo Striauko įgaliojimus, kol bus priimtas sprendimas dėl jo atleidimo iš pareigų.

Sprendimas kreiptis į Teisėjų tarybą buvo priimtas Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui pateikus duomenų, jog pradėta administracinio nusižengimo byla dėl asmens vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Pasak prezidento, teisėjų elgesiui turi būti keliami aukščiausi etikos standartai. Teisėjų reputacija privalo būti nepriekaištinga, dėl jų moralinių nuostatų negali kilti jokių abejonių.

Šalies vadovo teigimu, visi teisėjai turi jausti atsakomybę už savo profesijos garbę ir prestižą, nes nuo to priklauso visuomenės pasitikėjimas teismais.

Pagal Konstituciją dėl teisėjų atleidimo prezidentui pataria Teisėjų taryba.

Tegai:
teisėjai, Gitanas Nausėda
Dar šia tema
O kas teisėjai? Lietuvoje jau prasidėjo Seimo ir prezidento kova dėl kontrolės
Prezidentas priėmė keturių teisėjų priesaikas
Gėlės, archyvinė nuotrauka

Gegužės 26 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:32 2020.05.25)
Šią dieną viskas eis kaip iš pypkės. Problemų gali kilti dėl skubėjimo, nenuoseklių veiksmų komandoje, per didelių ambicijų

Avinas (03.21-04.20)

Stenkitės išlikti ramūs ir nesivelti į ginčus. Meilės reikaluose gali kilti įvairių rūpesčių ar net konfliktų. Bet jei nenorite sunaikinti esamų ryšių, susilaikykite nuo santykių aiškinimosi. Nukreipkite savo energiją priežasčiai pašalinti.

Venecijos kino festivalis, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Екатерина Чеснокова

Jautis (04.21-05.21)

Šis laikotarpis gali būti vadinamas palankiu. Jums bus suteiktos galimybės, ir jūs turėsite jas panaudoti savo nuožiūra. Tačiau dabar stenkitės nepasiduoti tinginystei, nes būdami aktyvūs galite pasiekti gerų rezultatų. Jei dar nesutikote žmogaus, su kuriuo norėtumėte susieti savo gyvenimą, dar ne viskas prarasta.

Dvyniai (05.22-06.21)

Sėkmė lydės tuos, kurie aktyviai siekia savo tikslų. Tie, kurie nori "ramybės, tik ramybės", gali gerai atsipalaiduoti. Tiesa, pergalių nebus. Apskritai šis laikotarpis bus be nusivylimų ir nesėkmių.

Vėžys (06.22-07.22)

Daug kas spurdės tavo rankose, ir belieka tik paimti tai, kas perspektyviausia. Galbūt dabar turėsite galimybę pagerinti savo finansinę padėtį. Bet kokiu atveju, būsite visiškai patenkinti tuo, kaip viskas vyks.

Liūtas (07.23-08.23)

Dabar galite imtis naujų dalykų, net jei iš pirmo žvilgsnio jie atrodo visiškai neįmanomi. Palankus laikotarpis meilės reikalams. Todėl, jei norite užmegzti naujus santykius ar patobulinti esamus, imkitės iniciatyvos.

Mergelė (08.24-09.22) 

Profesiniais klausimais stenkitės nesiimti nereikalingos iniciatyvos. Galite susidurti su nesusipratimais ir nepritarimais. Tačiau neatsisakykite padėti, jei jūsų paprašys. Geras laikas naujoms pažintims.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Diena praeis gana ramiai, nesukeldama rimtų nesklandumų ir rūpesčių. Būtina suplanuoti tam tikrus veiksmus, tačiau tuo pačiu palikite laiko poilsiui. Nebijokite savarankiškai priimti atsakingų sprendimų, tačiau neignoruokite ir patyrusių specialistų patarimų. Susitikimas su draugais ir artimaisiais sukels daug teigiamų emocijų.

Skorpionas (10.23-11.21)

Jei planuojate atlikti svarbius dalykus, pasistenkite apsieiti be pašalinės pagalbos arba prisiimkite atsakomybę priimdami sprendimus. Klausydamiesi patarėjų, jūs pradėsite daryti klaidas. Tačiau širdies reikaluose gali būti malonių netikėtumų ir net kardinalių pokyčių į gerąją pusę.

Šaulys (11.22-12.21)

Dabar jums bus pilna jėgų užkariauti profesionalumo viršūnes, tačiau neskubėkite jų naudoti versle. Geriausia palaukti, kol vadovas duos jums konkrečią užduotį ir paaiškins, ką reikėtų atlikti. Bet jei jūs pats pradėsite imtis iniciatyvos, galite patirti nesėkmę.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Yra tikimybė neįvertinti jėgų ir galimybių. Šiuo atžvilgiu pasirinksite netinkamą elgesio liniją ir pokalbio būdą. Geriau stebėkite ir analizuokite, kas vyksta. Bendraudami su pašnekovu, neatmeskite jo požiūrio kaip klaidingo.

Vandenis (01.21-02.19) 

Būtina parodyti maksimalią diplomatiją ir taktiškumą kitų atžvilgiu. Jei jums reikia pagalbos, neprašykite jos, palaukite tinkamesnio momento. Jis greitai ateis. Nepraraskite galimybės išplėsti savo verslą, užmegzti naudingų kontaktų ir aptarti perspektyvas su partneriais. Diena bus palanki viskam, kas susiję su meile.

Žuvys (02.20-03.20)

Šią dieną viskas eis kaip iš pypkės. Problemų gali kilti dėl skubėjimo, nenuoseklių veiksmų komandoje, per didelių ambicijų. Nustatykite prioritetus ir darykite viską tvarkingai.

Tegai:
horoskopas
Raudonoji aikštė, archyvinė nuotrauka

Ukrainoje sukurtas žaidimas su Hitlerio paradu Raudonojoje aikštėje

(atnaujinta 07:55 2020.05.26)
Tokie projektai prieštarauja tarptautinei teisei ir turėtų būti traktuojami kaip fašistinės ideologijos propaganda

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Ukrainos žaidimų kūrėjai "Starni Games" paskelbė vaizdo įrašą naujajai "Strategic Mind: Blitzkrieg" strategijai, kurioje parodyta, kaip Adolfas Hitleris rengia paradą Raudonojoje aikštėje po savo "pergalės mūšyje dėl Maskvos", rašo RIA Novosti.

Autoriai nurodo, kad žaidimo siužetas yra "alternatyvi istorija".

Filmuotoje medžiagoje parodyta, kaip naciai stovi virš Lenino mauzoliejaus, ant jų uniformų yra Trečiojo Reicho simbolika. Aprašyme "Steam" platformoje sakoma, kad žaidime yra tokios istorinės figūros kaip Hermanas Geringas, Ervinas Romelis, Francas Halderis ir kiti. "Blitzkrieg" pranešime raginama "parklupdyti visą Europą vadovaujant Vokietijos kariuomenei".

Į žaidimą jau buvo atkreiptas dėmesys Rusijoje. Kaip sakė radijo stoties "Govorit Moskva" Federacijos tarybos Gynybos ir saugumo komiteto narys Francas Klincevičius, tokie projektai prieštarauja tarptautinei teisei ir turėtų būti traktuojami kaip fašistinės ideologijos propaganda.

"Tai yra nusikalstama veika. Todėl tiems žmonėms, kurie reklamuoja tokį žaidimą, nedelsiant bus taikoma baudžiamoji atsakomybė", — pabrėžė jis.

Šiuo metu žaidimą gali nusipirkti Rusijos vartotojai.

Tegai:
Rusija, Ukraina