Žiema

Sausio 10 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 09:49 2020.01.10)
Labai neįprasta ir įvykių kupina diena. Šiandien net tie, kurie dažniausiai nerizikuoja, elgsis ryžtingai ir iniciatyviai

Bus daug įdomių sumanymų, originalių idėjų, kurias norėsis iškart įgyvendinti. Neatmetami ir romantiški santykiai darbe. Šią dieną prasidėsiančios meilės istorijos bus ryškios ir įsimintinos, tačiau vargu, ar tęsis ilgai.

Avinas (03.21-04.20)
Rytoj pas Aviną viskas turi būti gražu: ir siela, ir mintys, ir darbo vieta! Dieną jis pastebės visas aplink esančias dėmeles, todėl stengsis viską išvalyti. Tačiau aplinkinių ydos jį erzins ne mažiau nei paprasti nešvarumai. Vargu, ar Avinas rytoj sugebės atsispirti pagundai kam nors apie tai pasakyti tiesiai.

Jautis (04.21-05.21)
Penktadienį Jautis sugebės perprasti daiktų esmę. Tai gali privesti jį prie naujų, taip pat ir netikėtų, išvadų. Jautis galės pažvelgti net į paprasčiausius kasdienius reikalus nauju kampu ir rasti juose anksčiau nematytus niuansus. Na, o aplinkiniai tiesiog neturės paslapčių nuo Jaučio!

Dvyniai (05.22-06.21)

Dvyniams bus nelengva išlikti ramiems, nes daug kas vyks ne taip, kaip jie norėjo. Rytas bus labai neramus, kupinas reikalų ir rūpesčių. Dėl to Dvyniai neturės laiko įgyvendinti tai, ką planavo anksčiau. Galimi nesutarimai su artimaisiais. Dažniausiai jų priežastys bus smulkmenos, į kurias kitu metu Dvyniai nebūtų atkreipę dėmesio.

Vėžys (06.22-07.22)

Ši diena bus sėkminga ir maloni, jei Vėžys ją skirs naudingiems dalykams. Kuo daugiau jų bus, tuo geriau. Darbe gali kilti sunkumų: Vėžys neturės pakankamai informacijos, kad galėtų priimti teisingą sprendimą. Verta pasitarti su tais, kurie žino daugiau, nereikia bijoti užduoti klausimus.

Liūtas (07.23-08.23)

Šią dieną palanku imtis naujų dalykų, net jei jie atrodo sudėtingi. Daug kas išeis savaime, norimam rezultatui pasiekti beveik nereikės jokių pastangų. Svarbiausia neskubėti. Skubėjimas dažnai skatina daryti klaidas, kurių būtų galima išvengti.

Meksikoje archeologai atrado futbolo aikštės dydžio majų rūmus, archyvinė nuotrauka
© REUTERS / National Institute of Anthropology and History

Liūtas turės galimybę išmokti daug naudingų dalykų, o įdomiausia informacija dažnai bus gaunama iš netikėtų šaltinių. Vakare neatmetami malonūs įvykiai šeimoje ar pokyčiai į gerąją pusę santykiuose su mylimu žmogumi.

Mergelė (08.24-09.22)

Ši diena geriausiai tinka dalykams, kuriems reikia vaizduotės ir išradingumo. Galima apsipirkti, įsigyti stambių pirkinių. Čia Mergelei patarimais dali padėti draugai. Taip pat galite investuoti į savo ar kito asmens verslą, bet jis turi būti žinomas ir suprantamas.

Verslo kelionės bus sėkmingos, toli nuo namų gali būti užmegzti naudingi kontaktai.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Rytas bus gana įtemptas. Tai gali būti nemalonu ne tik Svarstyklėms, bet ir aplinkiniams. Šiandien bus sunku bendrauti su Svarstyklėmis, nes šiandien jie gali įžeisti brangius žmones. Bet visa tai truks neilgai, netrukus nuotaika pagerės ir gyvenimas taps lengvesnis.

Skorpionas (10.23-11.21)

Šiandien Skorpionas turėtų išsikelti tikrus tikslus, kitaip galima skirti laiko ir energijos tam, ko neįmanoma pasiekti. Geriau pasitikėti savo intuicija nei patarimais, kuriuos duoda kiti. Ši diena tinkama draugiškiems susitikimams ir bendravimui su artimaisiais.

Šaulys (11.22-12.21)

Diena gera, tačiau reikalaujanti rimto požiūrio į verslą. Nereikia tikėtis, kad viskas susitvarkys savaime. Nors šiandien žvaigždės yra Šaulių pusėje, jie turės sunkiai dirbti. Žmonės, kuriais pasikliaujate, gali apvilti. Priežastis labai paprasta: dabar kiti per daug užsiėmę spręsdami savo problemas. Bus galimybė išspręsti svarbų ir sudėtingą asmeninių santykių klausimą.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Palanki diena bendravimui, ypač su priešingos lyties atstovais: Ožiaragis akimirksniu galės surasti bendrą kalbą. Jei planuojate svarbias verslo derybas, atkreipkite ypatingą dėmesį į savo išvaizdą. Ji turi būti nepriekaištinga, kad galėtumėte sukurti teigiamą įspūdį. Neatmetamas sėkmingas pirkimas ir investicijos, bet kuriuos finansinius reikalus galite sutvarkyti labai gerai.

Vandenis (01.21-02.19)

Šiandien Vandenis turės daug ką nuveikti ir vargu, ar kažką galima bus atidėti. Galima paprašyti patikimų sąjungininkų pagalbos, tačiau svarbiausias užduotis vis tiek reikės išspręsti savarankiškai.

Dalykitės svarbia informacija tik su tais, kuriais visiškai pasitikite. Jei kai kurios jūsų paslaptys taps žinomos netinkamiems žmonėms, kils daug problemų.

Žuvys (02.20-03.20)
Gera diena susitikti su žmonėmis, kurių pagalbos jums gali prireikti. Draugai padės susidoroti su asmeninėmis problemomis. Apie tai, kas jums svarbu, verta pasikalbėti su artimaisiais.

Galite pasidalinti abejonėmis ir rūpesčiais, pasikalbėti apie savo norus. Sulauksite palaikymo, daug labiau pasitikėsite savimi, rasite būdą išspręsti kokią nors svarbią problemą.