Kauno oro uostas, archyvinė nuotrauka

Įvardytos populiariausios kelionių kryptys Lietuvos oro uostų

(atnaujinta 08:43 2020.01.19)
Be to, "Oro navigacija" praneša, kad praėjusiais metais Lietuvos oro erdvėje išaugo tiek bendras, tiek tranzitinių skrydžių skaičius

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Šiemet visuose keturiuose Lietuvos oro uostuose, palyginti su 2018-aisiais, aptarnautų skrydžių skaičius augo nuo kelių iki keliolikos procentų, praneša oro navigacijos paslaugas teikianti valstybės įmonė "Oro navigacija".

"Londonas, Ryga, Varšuva, Kopenhaga ir Maskva — tai penki miestai, į kuriuos 2019-aisiais dažniausiai buvo skrendama iš tarptautinių Lietuvos oro uostų Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Šiauliuose", — skelbiama pranešime.

Vilniuje 2019-aisiais aptarnauta 47,5 tūkst. kilusių ir besileidusių lėktuvų, Kaune — 9,9 tūkst., Šiauliuose — 5,6 tūkst., Palangoje — 4,6 tūkst. Visuose oro uostuose užfiksuotas padidėjęs aptarnautų orlaivių skaičius.

Praėjusiais metais Lietuvos oro erdvėje išaugo tiek bendras, tiek tranzitinių skrydžių skaičius — per dvylika 2019-ųjų metų mėnesių aptarnauta 269,2 tūkst. skrydžių, iš kurių, kaip įprasta, trys ketvirtadaliai buvo tranzitiniai skrydžiai. Bendras skrydžių skaičius, palyginti su 2018 m., per metus išaugo 1,23 proc., tranzitinių skrydžių skaičius — 1,1 proc.

Tegai:
Lietuvos oro uostai, oro uostas, Lietuva
Dar šia tema
Vilniaus oro uostas turės naują išvykimo terminalą
Vilniaus oro uoste startuoja "Kiss and Fly" sistema
Praėjusiais metais sostinės oro uoste keliavo 5 mln. keleivių
Kauno oro uoste nustatytas naujas keleivių aptarnavimo rekordas
Vilniaus oro uoste bus statomas naujas išvykimo terminalas