Neris

Pasieniečiai Neries ištraukė 1000 pakelių baltarusiškų cigarečių

(atnaujinta 19:40 2020.01.24)
Tokius krovinius Baltarusijos kontrabandininkai nuleidžia tikėdamiesi, kad srovė cigaretes nuneš iki bendrininkų Lietuvoje

VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Pavoverės užkardos pasieniečiai iš Neries ištraukė 1000 pakelių kontrabandinių rūkalų, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Ketvirtadienį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai, naudodamiesi vaizdo stebėjimo sistema, Neryje, ties Švenčionių rajono Šukeliškių kaimu, pastebėjo įtartinų objektų.

Пограничники Литвы вылавливают контрабанду из Немана
Lietuvos pasieniečiai iš Neries ištraukia kontrabandą

VSAT pareigūnai į Nerį nuleido valtį ir iš upės ištraukė plaukusį krovinį. Keturiose į polietileną suvyniotose dėžėse buvo 1000 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl šio įvykio pradėta administracinės bylos teisena. Cigaretės saugomos Pavoverės pasienio užkardoje.

Tokius krovinius Baltarusijos pusėje kontrabandininkai nuleidžia tikėdamiesi, kad srovė cigaretes nuneš iki Lietuvos kranto. Čia bendrininkai turi ištraukti rūkalus iš upės ir skubiai nugabenti į Lietuvos gilumą.

Panašių bandymų atplukdyti cigaretes pasitaiko ir kitame sienos su Baltarusijos ruože, Nemuno aukštupyje. Čia upė įteka iš Baltarusijos į Lietuvą ir ja vėliau Druskininkų savivaldybėje apie 17 kilometrų eina valstybės siena.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, cigaretės, pasienis, Neris
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (307)
Dar šia tema
Pasieniečiai aptiko automobilį "Lexus", pilną kontrabandinių cigarečių
Muitinė: cigarečių kontrabanda į Lietuvą išaugo ketvirtadaliu
Baltarusiai bandė įvežti į Lietuvą daugiau kaip 120 tūkst. pakelių cigarečių