Kalėjimas, archyvinė nuotrauka

Iki gyvos galvos nuteistas kalinys bandė sprukti Šiaulių tardymo izoliatoriaus

(atnaujinta 11:07 2020.01.29)
Kalinys įkaite paėmė pareigūnę ir sugebėjo išeiti į laisvę, tačiau už tardymo izoliatoriaus tvoros jis buvo sugautas ten laukusių pareigūnų

VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Antradienio vakarą iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus nesėkmingai bandė pabėgti nuteistasis iki gyvos galvos. Apie įvykį praneša Kalėjimų departamentas prie Teisingumo ministerijos.

Šiaulių tardymo izoliatoriuje, režiminiame korpuse, vedamas koridoriumi, nuteistasis iki gyvos galvos (35 m.), grasindamas savadarbiu duriamuoju įrankiu Saugumo valdymo skyriaus jaunesniajai specialistei, mėgino pabėgti iš tardymo izoliatoriaus.

Kiti pamainoje dirbę pareigūnai, siekdami apsaugoti pareigūnę nuo sužalojimų, leido jam išeiti iš režiminės teritorijos.

Už įstaigos vartų nuteistasis paleido pareigūnę ir bandant pasišalinti, buvo sulaikytas pataisos įstaigos ir į pagalbą atvykusių policijos pareigūnų.

Pataisos įstaigos pareigūnai nuteistojo sulaikymo metu panaudojo elektros impulsinį prietaisą. Nuteistasis yra izoliuotas. Laisvės atėmimo bausmę už nužudymą jis atlieka nuo 2003 metų.

Pareigūnė dėl paviršinių kaklo sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Jai bus suteikta psichologinė pagalba. Moteris dirbo kalėjime beveik metus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kalinio pabėgimo. Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyksta tarnybinis patikrinimas.

Tegai:
kalėjimas
Dar šia tema
Vilniaus pataisos namų patalpos virs tardymo izoliatoriumi