Ispejamasis trikampis, archyvinė nuotrauka

Biržų rajone susidūrus dviems automobiliams žuvo "Smart" vairuotoja

(atnaujinta 13:50 2020.02.12)
Automobilis "Smart" išvažiavo į priešpriešinę kelio juostą ir susidūrė su "Opel Zafira", "Smart" vairuotoja žuvo, dar dvi moterys buvo sužalotos

VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Biržų rajone antradienio rytą įvyko avarija, kurios metu žuvo lengvojo automobilio vairuotoja, praneša Policijos departamentas.

Vasario 11 dieną, apie 9:00 val. ryto Biržų rajone, kelio Biržai–Pandėlys–Rokiškis 7-ame kilometre susidūrė du automobiliai.

Policijos departamento duomenimis, automobilis "Smart", vairuojamas moters (gim. 1965 m.), išvažiavo į priešpriešinę kelio juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu "Opel Zafira", kurį vairavo moteris (gim. 1977 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobilio "Smart" vairuotoja bei sužalota "Opel Zafira" vairuotoja, kuri gydoma ambulatoriškai. Kartu važiavusi keleivė (gim. 1945 m.) dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Tegai:
automobilis, eismo įvykis
Dar šia tema
Nuogą moterį nufilmavęs policijos pareigūnas atleistas iš pareigų
Vilniuje į avariją pateko į iškvietimą važiavę policininkai
Roma, archyvinė nuotrauka

Italija atidarė sienas turistams Europos Sąjungos

(atnaujinta 12:57 2020.06.03)
Nuo birželio 3 dienos ES valstybių narių, JK, Norvegijos ir Šveicarijos piliečiai gali laisvai atvykti į Italiją

VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Nuo birželio 3 dienos 26 ES šalių ir daugelio šalių, įskaitant JK, Norvegiją ir Šveicariją, piliečiams leidžiama įvažiuoti į Italiją. Turistams nereikia laikytis dviejų savaičių karantino dėl naujo koronaviruso grėsmės, pranešė RIA Novosti.

Be to, patiems italams vėl leidžiama laisvai keliauti į kitus regionus. Karantino metu buvo taikomi griežti apribojimai kelionėms už šalies ribų. Užsieniečiams buvo leista atvykti į Italiją tik dėl svarbių priežasčių, tokių kaip darbas.

Nuo koronavirusinės infekcijos Italijoje nuo vasario mirė daugiau nei 33,5 tūkst. žmonių. Iš viso nuo epidemijos pradžios šalyje buvo nustatyta apie 233 tūkst. užsikrėtimų SARS-CoV-2 virusu, kuris sukelia COVID-19 pneumoniją. Griežtas karantinas šalyje įvestas nuo kovo 10 dienos.

Tegai:
siena, Italija
Dar šia tema
Nuo birželio 1 dienos panaikinama Lietuvos ir Latvijos sienos kontrolė
Kroatija atvėrė sienas Lietuvos piliečiams
Estijos užsienio reikalų ministras tikisi, kad Lenkija atvers sienas Baltijos šalims
Statybininkas, archyvinė nuotrauka

Klaipėdietis, pasisavinęs įmonės turtą ir pinigus, stos prieš teismą

(atnaujinta 12:09 2020.06.03)
Maksimali bauda už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą — laisvės atėmimas iki 10 metų. Sukčiavimas baudžiamas laisvės atėmimu nuo 3 iki 8 metų

VILNIUS, birželio 3 — Sputnik. Baigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame uostamiesčio įmonės vadybininkas įtariamas sukčiavimu, daugiau nei 200 tūkst. eurų bendrovės turto pasisavinimu ir bendrovės klientų pinigų išviliojimu apgaule, apie tai pranešė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Ikiteisminis tyrimas dėl 31-mečio klaipėdiečio nusikalstamų veikų pradėtas 2014 metais, tačiau vyras dar anksčiau išvyko į JAV ir ten nuo teisėsaugos slapstėsi beveik penkerius metus, kol praėjusių metų pabaigoje buvo sugrąžintas į Lietuvą.

Atliekant ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad įtariamasis, dirbdamas jau bankrutavusios įmonės Klaipėdos padalinio vyriausiuoju vadybininku, galimai pasisavino įmonės turtą — statybines medžiagas už daugiau nei 190 tūkst. eurų. 

Tuo tarpu dirbdamas vadybininku kitoje bankrutavusioje uostamiesčio bendrovėje, manoma, kad jis pasisavino bendrovei priklausančias pinigines lėšas — klientų pinigus už statybines medžiagas — daugiau nei 12 tūkst. eurų. Taip pat išsiaiškinta, kad klaipėdietis apgaule iš kelių fizinių asmenų gavo avansu pinigus už prekes, tačiau pirkėjams jų nepateikė.

FNTT duomenimis, dar 2014 metų vasarą į Klaipėdos įmonę kreipėsi klientai, kurie per sukčių buvo užsakę prekes, tačiau jų taip ir negavo. Bendrovės direktorius įteikė raštišką nurodymą vadybininkui pasiaiškinti dėl statybinių medžiagų dingimo, tačiau šis vietoj paaiškinimo nusipirko su šeimai išvyko gyventi į JAV. Įtariamąjį pargabenus į Lietuvą, jam skirta kardomoji priemonė — suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

Maksimali bauda už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą — laisvės atėmimas iki 10 metų. Sukčiavimas baudžiamas laisvės atėmimu nuo 3 iki 8 metų.

Tegai:
sukčiavimas, Klaipėda, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT)
Dar šia tema
FNTT atliko kratas Vilniaus miesto savivaldybėje
FNTT tyrimas dėl pinigų plovimo atskleidė pažeidžiamiausius verslo sektorius