Princas Haris ir Megan Markl

Sulieknėjusi Megan Markl pribloškė britus

(atnaujinta 14:35 2020.03.07)
Socialinių tinklų vartotojai aktyviai aptaria viešą Sasekso hercogų kaip vis dar monarchų šeimos narių pasirodymą Londone

VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl smogė visiems jos nemėgstantiems: hercogienė su savo vyru už parankės suspindėjo "Endeavour Fund" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Londone.

Maištingosios Markl Holivudinė praeitis davė vaisių: buvusi aktorė kaip niekas kitas žino, kaip "užsitraukti antklodę ant savęs" ir tapti visuomenės dėmesio centru. Žiniasklaida nespėjo įvertinti neseniai įvykusio Keitės Midlton pasirodymo su "vampyrų" suknele, kai scenoje vėl pasirodė jos "varžovė".

Markl su vyru pirmą kartą pasirodė viešai po to, kai atsisakė karališkųjų titulų: Britanijos "Endeavour Fund" apdovanojimų įteikimo ceremonijoje hercogienė spindėjo viliojama "Victoria Beckham" prekės ženklo suknele. Įdomu tai, kad jos suknelės spalva — žydra — reiškia laisvę ir harmoniją.

Pirmasis poros pasirodymas sukėlė tikrą furorą. Gerbėjai suskubo aptarti ne tik hercogienės įvaizdį, bet ir jos sėkmę pasiekiant norimą svorį. Pagaliau Markl pademonstravo savo prieš gimdymą turėtą formą.

View this post on Instagram

A post shared by Vanity Fair (@vanityfair) on

Anksčiau paaiškėjo, kad kovo mėnesį įvyks paskutinis Megan Markl oficialus pasirodymas, ir ji turės pasirodyti kartu su Keite Midlton. Gerbėjai jau pranašauja "mados ikonų mūšį".

Tegai:
Didžioji Britanija, Londonas, karališkoji šeima, Megan Markle
Temos:
Karališkosios naujienos (158)
Dar šia tema
Megan Markl pasiskundė karališkųjų giminaičių pavydu
Ar Megan Markl grįš į Holivudą supermoters vaidmenyje
Megan Markl ir princo Hario vaikui gresia pagrobimas
Likimo ironija: Megan Markl paskutinis oficialus pasirodymas įvyks su Keite Midlton
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 14:42 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržvių iš paprastos angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių sriuba, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninius baltymų šaltinius, pavyzdžiui, mėsą", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelyno, kuris naudingas sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastos angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelyno iš daržovių", — parekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai
Sunkvežimiai

Kaliningrado valdžia dėl sunkvežimių eilių pasienyje kreipėsi į RF ambasadą Lietuvoje

(atnaujinta 19:59 2021.03.03)
Agentūroje pabrėžta apie banguotą pasienio punkto darbo krūvio pobūdį, kuris daugiausia priklauso nuo situacijos Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje

VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Kaliningrado valdžia kreipėsi į Rusijos ambasadą Lietuvoje su prašymu prisidėti sprendžiant problemas, susijusias su sunkvežimių eilėmis prie Lietuvos ir Rusijos sienos, pranešė Kaliningrado srities vyriausybės spaudos tarnyba su nuoroda į tarptautinių ir tarpregioninių ryšių agentūros vadovę Alą Ivanovą.

Agentūros duomenimis, nuo vasario 26 dienos pranešamai apie dideles sunkvežimių eiles, kurios kaupėsi prie įvažiavimo į Kaliningrado sritį automobilių patikros punkte Černyševskojė iš Lietuvos.

"Vyriausybė kreipėsi į Rusijos ambasadą Vilniuje tam, kad mūsų kolegos įsitrauktų į jų sprendimą neetatinių situacijų atveju. Verta priminti, kad šią situaciją iš dalies lėmė tai, kad Lietuvos pusė vis dar atideda eismą Dubkų pasienio punkte", — sakė Ivanova.

Anot jos, atidarius šį punktą, transporto srautai galėtų būti perorientuoti ir sumažėtų eilės, pagreitėtų krovinių pristatymas. Rusijos pusėje automobilių patikros punktas yra paruoštas naudoti, dabar tikimasi, kad visi statybos darbai bus baigti Lietuvos pusėje.

Ivanova pažymėjo, kad, atsižvelgdama į situaciją Černyševskio pasienio punkte, Kaliningrado valdžia organizavo operatyvinę sąveiką su muitine ir FSB pasienio tarnyba Rusijos pusėje. Agentūra pabrėžė banguotą pasienio punkto darbo krūvio pobūdį, kuris daugiausia priklauso nuo situacijos Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje.

Kaliningrado srities muitinės duomenimis, vasario 25 - kovo 3 dienomis per regiono muitinės postus tiek Rusijos- Lietuvos, tiek Rusijos-Lenkijos pasienio ruožuose, į sritį pateko 2,4 tūkst. sunkvežimių, išvyko beveik 2,6 tūkst.

Tegai:
pasienis, Lietuva, Kaliningrado sritis