Mokymai Vilniaus oro uoste

Lietuvos oro uostuose pradedama visų keleivių patikra dėl koronaviruso

(atnaujinta 18:23 2020.03.15)
Kaip pranešama, visi atvykusieji galės išeiti iš oro uosto pastato tik po to, kai jiems bus atliktos visos reikiamos procedūros

VILNIUS, kovo 14 — Sputnik. Lietuvos oro uostuose pradėjo tikrinti visus be išimties atvykstančius keleivius dėl koronaviruso, praneša Lietuvos oro uostų spaudos tarnyba.

Patikrą atliks Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) su kariuomenės atstovų pagalba.

Tai reiškia, kad visi atvykstantys į šalį bus tikrinami termovizoriumi, o skrydžio metu keleiviai turės užpildyti anketą ir atiduoti ją jau oro uosto atvykimo terminale.

Keleiviai galės išeiti iš oro uosto pastato tik atlikę visus būtinus patikrinimus.

Be to, kaip nurodė Vyriausybė, nuo penktadienio buvo sustabdyti skrydžiai į šalis ir regionus, kuriuose yra padidėjusi koronavirusinės infekcijos rizika. Kalbama apie Kiniją, Honkongą, Iraną, Japoniją, Pietų Korėją, Singapūrą, Vokietiją, Prancūziją, Ispaniją, Italiją, Islandiją, Norvegiją, Švediją, Austriją, Daniją, Nyderlandus, Šveicariją ir Egiptą.

Kaip primena Vyriausybė, jei Lietuvos pilietis nuspręs vykti į šias šalis, jis prisiima visišką atsakomybę, įskaitant administracinę ir baudžiamąją.

Penktadienį Lietuvoje užfiksuoti dar trys nauji koronaviruso atvejai. Viena iš užsikrėtusiųjų yra Ispanijos pilietė iš Madrido, ji yra Vilniuje. Klaipėdoje užsikrėtusi moteris, kuri neseniai grįžo iš Tenerifės, o Kaune esantis užsikrėtęs vyras yra grįžęs iš Italijos. Iš viso Lietuvoje diagnozuoti septyni užsikrėtimo nauju koronavirusu atvejai.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje daugiau nei 120 šalių jau yra įregistruota daugiau kaip 132 tūkstančiai užsikrėtusių žmonių, apie penki tūkstančiai mirė.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
patikra, koronavirusas, Lietuvos oro uostai
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (920)
Dar šia tema
Latvijos ekonomikos ministrui panaikinta prieiga prie valstybės paslapčių
Paskelbta, kur skambinti visais klausimais dėl koronaviruso
Karo ekspertas abejoja, kad JAV įvedė koronavirusą į Kiniją