Eilė patikros punkte Kamennyj Log, 2020 m. kovo 17 d.

Dėl visko kaltas koronavirusas: prie Lietuvos sienų auga sunkvežimių eilės

(atnaujinta 11:35 2020.03.17)
Apytiksliai du tūkstančiai sunkvežimių iš Baltarusijos laukia leidimo įvažiuoti į Lenkiją ir Lietuvą

VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Apie tūkstantis sunkvežimių laukia išvykimo iš Baltarusijos į Lietuvą. Šią informaciją savo tinklalapyje pateikia Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

Antradienio rytą prie patikrinimo punkto "Kamennyj Log" įvažiavimo susidarė sunkvežimių spūstis, čia 10:00 val. duomenimis stovi 670 automobilių. Taip pat daugiau nei 320 sunkvežimių stovi eilėje prie patikros punkto "Privalka".

Koronaviruso tyrimas
Фото: Пресс-служба Департамента здравоохранения города Москвы

Anot pasieniečių, įvažiavimo į Lenkiją laukia 850 sunkvežimių: 550 automobilių laukia punktuose "Kozloviči" ir daugiau nei 220 "Bruzgi". Prie punkto "Berestovica" eilėje laukia 80 sunkvežimių.

Nuo pirmadienio Lietuva apribojo užsieniečių atvykimą į šalį. Krovinių vežėjai gali kirsti valstybės sieną tik per Medininkų ir Raigardo kontrolės punktus.

Šios priemonės yra susijusios su koronaviruso karantino įvedimu visoje šalyje. Režimas truks 15 dienų, tačiau gali būti pratęstas, priklausomai nuo situacijos.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 167 tūkstančiai žmonių 151 šalyje, daugiau nei 6,6 tūkstančiai žmonių mirė.

Naujausiais Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šalyje patvirtinta 18 koronavirusinės infekcijos atvejų. Pirmasis pacientas jau išrašytas iš ligoninės ir išsiųstas namo.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
Baltarusija, eilės, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (920)
Dar šia tema
Ekspertas: dėl koronaviruso Baltijos šalių ekonomika patirs didelius nuostolius
Ekspertas: koronavirusas padarė didelę žalą visų šalių ekonomikai
Mokslininkas paneigė teiginį, kad šilti orai pražudo koronavirusą
Ekspertas: dėl koronaviruso latviai atsidūrė naujoje realybėje
Lietuvoje patvirtintas dar vienas koronaviruso atvejis