Kelias miške, archyvinė nuotrauka

Sulaikytas žmogžudyste įtariamas šešiolikmetis

(atnaujinta 08:17 2020.03.20)
Kovo 15-osios vakarą prieš keletą dienų dingusios nepilnametės kūnas su smurto žymėmis rastas sostinės Sudervės kapinėse

VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai sulaikė keturiolikmetės nužudymu įtarimą šešiolikmetį, rašoma Policijos pranešime. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas.

Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas, gavus pranešimą, kad š. m. kovo 13 dieną po pietų iš namų Vilniuje išėjo ir negrįžo nepilnametė (gimusi 2005 metais). Atlikus paieškos priemones, kovo 15-osios vakarą nepilnametės kūnas su smurto žymėmis rastas sostinės Sudervės kapinėse.

Ikiteisminis tyrimas dėl paieškos buvo perkvalifikuotas ir šiuo metu atliekamas dėl nužudymo. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai, atlikę ne vieną priemonę bei išanalizavę visą gautą informaciją, nustatė ir sulaikė asmenį, įtariamą šiuo labai sunkiu nusikaltimu.

Įtariamasis — taip pat nepilnametis, šešiolikos metų jaunuolis (gimęs 2003 metais). Atliktos kratos jo gyvenamojoje vietoje metu rasti daiktai, turintys įrodomosios reikšmės, bei nusikaltimo padarymo įkalčiai.

Šešiolikmečiui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė — suėmimas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Informacija dėl nepilnametės nužudymo viešai nebuvo skelbta, kad šio nusikaltimo padarymu įtariamas (-i) asmuo (-enys) nespėtų sunaikinti tyrimui reikšmingų įkalčių ir nepasislėptų nuo teisėsaugos. Be to, ieškant įtariamojo (-ųjų), buvo sulaikyti du teisėsaugos ieškomi asmenys.

Tegai:
nužudymas
Dar šia tema
Vilniuje sulaikytas narkotikų prekeivis — video
Vilniuje prie vairo sulaikytas girtas karys
Kaune sulaikytas svastiką nupiešęs vandalas