Lietuvos Respublikos pasas, archyvinė nuotrauka

Naują pasą bus galima padaryti per vieną darbo dieną

(atnaujinta 19:12 2020.03.22)
Nauja Migracijos departamento paslauga kol kas bus teikiama tik Vilniaus skyriuje, kaina — 190 eurų

VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Skubos tvarka užsakytą naują Lietuvos pasą gauti bus galima tą pačią darbo dieną, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

Šią savaitę atnaujintam valstybės rinkliavų sąrašui pritarė Vyriausybė. Skubos tvarka užsakytą pasą gauti bus galima tą pačią darbo dieną, o ne kitą dieną, kaip buvo iki šiol. Nustatyta rinkliava už šią paslaugą — 190 Eur.

Ši nauja Migracijos departamento paslauga kol kas bus teikiama Vilniaus skyriuje.

Taip pat nustatytos dar dvi Migracijos departamento teikiamų paslaugų rinkliavos: už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą — 22 Eur bei už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą — 56 Eur.

Valstybės rinkliava už prašymo leisti pakeisti darbdavį arba darbo funkciją pas tą patį darbdavį nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš užsieniečio, kuris jau turi leidimą laikinai gyventi Lietuvoje, išduotą dirbti konkretų darbą pas konkretų darbdavį, tačiau pageidauja keisti darbdavį arba keisti darbo funkciją pas tą patį darbdavį. Šią paslaugą Migracijos departamentas teikia jau nuo 2019 metų kovo 1 dienos, tačiau valstybės rinkliavos dydis už šią paslaugą nebuvo nustatytas.

Valstybės rinkliava už prašymo įtraukti į patvirtintų įmonių sąrašą nagrinėjimą ir sprendimo priėmimą būtų imama iš įmonių, kurios siekia būti įtrauktos į patvirtintų įmonių sąrašą tam, kad galėtų pasinaudoti palankesnėmis užsieniečių įdarbinimo procedūromis. Šią paslaugą Migracijos departamentas taip pat iki šiol teikė nemokamai.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
Lietuva, pasas
Dar šia tema
Kokie pokyčiai po "Brexit" laukia keliaujančių lėktuvais
Didžioji Britanija pakeis pasus po "Brexit"