Oslas, archyvinė nuotrauka

Norvegijoje esantiems lietuviams organizuojamas papildomas skrydis Oslo

(atnaujinta 13:34 2020.03.23)
Taip pat bus suteikta galimybė Norvegijoje gyvenantiems ir dirbantiems lietuviams skristi iš Kauno į Oslą

VILNIUS, kovo 23 — Sputnik. Norvegijoje esantiems lietuviams planuojamas užsakomasis skrydis iš Oslo į Kauną, praneša Susisiekimo ministerija.

DAT avialinijų duomenimis, pirmo užsakomojo skrydžio Oslas–Vilnius bilietai buvo išparduoti greičiau nei per 24 val., tad atsižvelgiant į didelį Lietuvos piliečių poreikį grįžti į Lietuvą, DAT avialinijos, bendradarbiaudamos su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija ir Lietuvos ambasada Norvegijoje, vykdys papildomą skrydį ATR orlaiviu iš Oslo į Kauną.

Skrydis iš Oslo Gardermoen oro uosto vyks trečiadienį, kovo 25 d., 13.30 val. Norvegijos laiku, atvykimas į Kauną — 16.50 val. Lietuvos laiku.

Bilietus galima įsigyti bendrovės svetainėje. Bilieto kaina 390 Eur.

Taip pat bus suteikta galimybė Lietuvos piliečiams, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą Norvegijoje bei galintiems įrodyti, jog yra dirbantys Norvegijoje, kovo 25 d. vykti iš Kauno į Oslą. 

Skrydis iš Kauno į Oslo Gardermoen oro uostą vyks 11.40 val. Lietuvos laiku, atvykimas į Oslą 13.00 val. Norvegijos laiku.

Lietuvos piliečiai, norintys vykti Kaunas–Oslas kryptimi, privalo pateikti dokumentus, įrodančius jų nuolatinę gyvenamąją vietą Norvegijoje arba darbo santykius patvirtinančius dokumentus.

Šiandien prasideda antroji Lietuvos karantino savaitė, anksčiau Vyriausybė skelbė, kad esant būtinybei karantinas po kovo 30-osios bus pratęstas. Kol kas Lietuvoje patvirtinti 143 koronaviruso atvejai.

Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną paskelbė pandemiją. Organizacijos duomenimis, pasaulyje yra apie 210 tūkstančių infekcijos atvejų. Mirė daugiau kaip 8,7 tūkst. Iš viso virusas paveikė daugiau nei 160 šalių.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
Lietuva, Norvegija
Dar šia tema
Paaiškėjo, kiek Lietuvos įmonių nukentėjo nuo koronaviruso
Šimašius tikisi, kad koronavirusas įveiks biurokratiją
Lietuva šiandien gaus 5 tūkst reagentų koronaviruso tyrimams