Vladimiras Putinas Komunarkos ligoninėje, kovo 24  d.

Putinas lankėsi ligoninėje, kur laikomi galimai koronavirusu užsikrėtę žmonės

(atnaujinta 22:11 2020.03.24)
Rusijos vadovas kalbėjosi su vyriausiuoju gydytoju, taip pat pažymėjo koordinuotą įstaigos personalo darbą: specialistai dirba, "visi yra kovos postuose"

VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas lankėsi Komunarkos ligoninėje, kur laikomi pacientai, galimai sergantys koronavirusine infekcija. Apie tai antradienį pranešė valstybės vadovo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

"Putinas atvyko į ligoninę Komunarkoje", — sakė Peskovas, jį cituoja RIA Novosti.

Prezidento atstovas taip pat priminė, kad anksčiau Vladimiras Putinas surengė susitikimą dėl kovos su koronavirusu Novo Ogarjovo mieste, renginyje dalyvavo ministro pirmininko pavaduotoja Tatjana Golikova, Maskvos meras Sergejus Sobianinas ir sveikatos apsaugos ministras Michailas Muraška.

Karantinas Vilniuje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

"Jis (prezidentas) klausėsi pranešimų apie esamą padėtį. Susitikimo metu jie nusprendė nuvykti į ligoninę Komunarkoje ir pažiūrėti, kaip ten viskas vyksta", — apibendrino Peskovas.

Pagyrė vyriausiąjį gydytoją

Vladimiras Putinas pažymėjo gerai suderintą įstaigos personalo darbą: specialistai dirba, "visi kovos postuose". Prezidentas taip pat kalbėjosi su Komunarkos ligoninės vyriausiuoju gydytoju Denisu Procenka, kuris pokalbio metu su valstybės vadovu pavadino įstaigą "kosmosu".

Президент РФ В. Путин посетил больницу в Коммунарке
© Sputnik / Алексей Дружинин
Vladimiras Putinas su Komunarkos ligoninės vyriausiuoju gydytoju Denisu Procenka

Į Vladimiro Putino klausimą, kaip jis vertina ligoninę, jis atsakė: "Kosmosas. Už pasaulį nekalbėsiu, bet studijavau Europoje. Ji, žinoma, yra daug geresnė".

Rusijos vadovas padėkojo Procenkai už darbo organizavimą. "Tai yra geras pavyzdys, kaip organizuoti tokio pobūdžio darbą", — sakė Putinas.

Taip pat pranešama, kad artimiausiu metu Rusijos prezidentas ketina su Vyriausybe aptarti specialiojo medicininio pobūdžio priemones ir viruso plitimo stabdymą.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau užsikrėtę daugiau kaip 330 tūkst. žmonių, daugiau nei 14,5 tūkst. mirė. Remiantis naujausiais duomenimis, Rusijoje užregistruoti 495 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
COVID-19, Vladimiras Putinas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (841)