Koronavirusas, archyvinė nuotrauka

Nuo koronaviruso miręs asmuo liberalas Jonas Katinas

(atnaujinta 16:52 2020.03.25)
Iš viso nuo koronavirusinės infekcijos šalyje mirė keturi žmonės, patvirtinti 255 užsikrėtimo atvejai

VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Šiandien nuo koronaviruso mirė Liberalų sąjūdžio partijos Panevėžio rajono skyriaus narys, verslininkas Jonas Katinas. Tai partija patvirtino savo paskyroje Facebook.

"Jonas buvo mylimas, nuoširdus, šiltas, geraširdis žmogus. Prisiminsime jį su didele meile. Jonai, mums labai tavęs trūks", — rašoma pranešime.

Katinas buvo gydomas nuo kovo 12 dienos, jis priklausė rizikos grupei.

"Koronavirusas atrodo kažkur už namų sienų, kažkur toli. Tačiau jis yra šalia kiekvieno mūsų. Saugokime save ir savo artimuosius", — rašoma pranešime.

Koronavirusas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Астапкович

Sveikatos apsaugos ministerija trečiadienio ryte pranešė apie mirusį žmogų Ukmergėje, maždaug vidurdienį — Panevėžio ligoninėje. Iš viso nuo šio viruso šalyje mirė keturi žmonės.

Anksčiau COVID-19 diagnozė buvo patvirtinta Seimo kanceliarijos darbuotojui. Seimo kanceliarija šiuo metu jau yra nustačiusi darbuotojo, galėjusio kelti ligos platinimo pavojų, kontaktus Seimo rūmuose. 

Šiuo metu Seimo komitetų, komisijų posėdžiai ir Seimo kanceliarijos darbas, kiek įmanoma, organizuojamas nuotoliniu būdu. Tokiu būdu darbas bus organizuojamas ir toliau.

Nuo kovo 16-osios šalyje galioja karantinas, nuo šiandienos įvestos sugriežtintos taisyklės. Už karantino nesilaikymą gresia net laisvės atėmimo bausmė. Šiuo metu Lietuvoje patvirtinti 255 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

Tegai:
Liberalų sąjūdis, liberalai, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (985)
Dar šia tema
Estijoje užsikrėtusių koronavirusu skaičius išaugo iki 404
Koronavirusu užsikrėtė Seimo kanceliarijos darbuotojas
Išsklaidytas populiarus mitas apie koronavirusą