Saulius Skvernelis

Skvernelis paskelbė gavęs tūkstančius reagentų Didžiosios Britanijos

(atnaujinta 19:12 2020.03.26)
Lietuvoje jau užregistruota per 250 koronavirusinės infekcijos atvejų, mirė keturi žmonės, tarp užsikrėtusiųjų yra vienas vaikas

VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Lietuva iš JK gavo 4500 reagentų, savo Facebook puslapyje pranešė Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis.

Anot jo, reagentai jau laboratorijoje. Vyriausybės vadovas padėkojo Lietuvos diplomatinės atstovybės Londone darbuotojams už pagalbą ir tarpininkavimą.

"Tariu nuoširdų ačiū mūsų ambasados Londone žmonėms už pagalbą ir tarpininkavimą. Jie padarė tikrai daug užtikrindami maksimaliai spartų siuntos pristatymą. Dėkui ir kitiems, kurie padėjo bei prisidėjo", — rašė jis.

Be to, iš Pietų Korėjos buvo atvežti šeši tūkstančiai reagentų.

Koronavirusas
© Sputnik / Кирилл Брага

Anksčiau Lietuvoje buvo teigiama, kad nėra pakankamai reagentų koronavirusui tirti. Sekmadienį Lietuva gavo penkis tūkstančius reagentų iš Kinijos, jie buvo greitai paskirstyti laboratorijose.

Šiuo metu šalyje užregistruota daugiau nei 250 koronavirusinės infekcijos atvejų. Nuo ligos mirė keturi žmonės. Pirmoji mirtis Lietuvoje buvo užfiksuota praėjusią savaitę.

Pati pirmoji moteris, užsikrėtusi koronavirusu iš Šiaulių, pasveiko.

Karantinas pratęstas iki balandžio 13 dienos.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, pasaulyje koronavirusu užsikrėtė daugiau nei 400 tūkst. žmonių. Iš jų mirė daugiau nei 18 tūkst. pacientų. Virusas paveikė daugiau nei 190 šalių. Kovo 11 dieną PSO paskelbė koronaviruso pandemiją.

Koronavirusas Lietuvoje
© Sputnik /
Koronavirusas Lietuvoje

Taip pat skaitykite:

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (961)
Dar šia tema
Koronaviruso infekciją gydyti skirti vaistai bus parduodami po vieną pakuotę
Veryga paskelbė apie du kelius: asmens laisvė arba natūrali atranka