Peizažas, archyvinė nuotrauka

Kovo 28 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:07 2020.03.27)
Kad diena eitųsi sklandžiai ir atneštų daug galimybių, patariama susitelkti į savo tikslų siekimą, o ne ginčytis su kitais

Rytojus palankus siekti tikslų: pasižymėsite tokiomis savybėmis kaip ryžtas, energija, sugebėjimais ir sveiku egoizmu. Nenuostabu, kad dėl šios priežasties sustiprės konkurencija visose gyvenimo srityse — nuo darbo iki meilės. Daugelis norės įrodyti savo pranašumą arba tiesiog bus tikri, kad geriau nei kiti žino, kaip elgtis.

Avinas (03.21-04.20) Diena palanki deryboms ir verslui. Stenkitės skirti daugiau dėmesio artimiesiems. Priešingu atveju jūsų elgesys taps pasipiktinimo šaltiniu.

Mokslininkai
© Sputnik / Александр Кондратюк

Jautis (04.21-05.21) Laikotarpis panašus į egzaminą, o nuo to, kaip jį išlaikysite, išsivystys tolimesni įvykiai. Vieniši ženklo atstovai turės galimybę susipažinti su įdomiu žmogumi. Negalima skolinti ir skolintis, nes priešingu atveju gali kilti finansinių sunkumų.

Dvyniai (05.22-06.21) Nedidelis pokytis galimas su mylimuoju ar vyresniu šeimos nariu. Šį nesutarimą sukels ne esminiai nesutarimai, o nenoras klausytis vienas kito. 

Vėžys (06.22-07.22) Turite atsispirti gundantiems verslo pasiūlymams, net jei jie atrodo perspektyvūs. Jei vis dar kyla abejonių, tuomet turėtumėte pasikonsultuoti su specialistais. Diena bus sėkminga visose srityse, susijusiose su meile, asmeniniu gyvenimu ir naujomis pažintimis.

Liūtas (07.23-08.23) Gali kilti visa eilė bėdų, kurias bus sunku įveikti. Susilaikykite nuo bet kokio pykčio ir agresijos apraiškų. Kai tik prarasite nuotaiką, iškart pajusite nesupratimo ir konfrontacijos atmosferą.

Mergelė (08.24-09.22) Šią dieną galite pradėti naują verslą, spręsti svarbius klausimus. Tai tinkamas laikas apgalvoti ateities planus. Stenkitės netaikyti žaidimo taisyklių savo artimiesiems.

Svarstyklės (09.23-10.22) Ši diena gali būti emociškai sunki. Jei nenorite prisitaikyti prie artimųjų ar kitų, pabandykite kontroliuoti savo žodžius ir emocijas. Tokiu būdu galite išvengti konflikto.

Skorpionas (10.23-11.21) Diena tinkama bet kokioms įmonėms. Stenkitės išspręsti ginčytinus klausimus nesibaimindami ir nekonfliktuodami. Neatmeskite bendravimo ir susitikimų. Santykiuose su mylimu žmogumi viešpataus vienas kito supratimas.

Šaulys (11.22-12.21) Geriau atidėkite svarbius dalykus. Dabar jūs galite būti nekompetentingas daugeliu klausimų ar tiesiog klysti. Svarbiausia — negaišti laiko neigiamoms emocijoms. Palaikymas ir pagrįsti draugų ir šeimos patarimai padės jaustis užtikrinčiau.

Ožiaragis (12.22-01.20) Konfliktai su artimaisiais gali patamsinti jūsų nuotaiką. Būkite atsargūs finansiniuose reikaluose ir neskubėkite priimti sprendimų.

Vandenis (01.21-02.19) Šiuo laikotarpiu susidursite daugiausia su maloniais klausimais. Atsiras naujų įdomių pasiūlymų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Darykite dalykus, kurie stiprina jūsų pozicijas, tačiau palikite laiko susitikimams ir bendravimui su draugais.

Žuvys (02.20-03.20) Profesinėje srityje nesiimkite svarbių žingsnių. Būkite atsargūs su naujais, iš pirmo žvilgsnio perspektyviais verslo pasiūlymais. Jus kamuos abejonės ir neužtikrintumas. Dėl to pradės didėti vidinė įtampa ir dirglumas.

Tegai:
horoskopas
Žydinčios alyvos, archyvinė nuotrauka

Birželio 5 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:21 2020.06.04)
Žvaidždės sako, kad ši yra puiki diena atsikratyti žalingų įpročių. Nebijokite pradėti mokytis, tai niekada nevėlu

Avinas (03.21-04.20)

Nelabai tinkama diena dirbti, viskas, tiek nauji, tiek seni, pradėti ir atidėti dėl objektyvių priežasčių darbai negali būti sėkmingai baigti.

Jautis (04.21-05.21) 

Patariama visada kontroliuoti save, nereaguoti į išorinius dirgiklius, bet ypač šią dieną: reikia stebėti savo žodžius, kad neišsprūstų tai, dėl ko vėliau teks pasigailėti.

Dvyniai (05.22-06.21)

Diena nulems kito mėnesio darbo režimą: jei šiandien nuspręsite, kad galite nieko neveikti, tai ir likęs laikas praeis tuščiai.

Perone
© Фото : из личного архива Георга Валльнера

Vėžys (06.22-07.22)

Būtina atsisakyti naujų pažinčių, ypač internete: yra didelė rizika, kad už gražaus profilio paveikslėlio gali slėptis nesąžiningas žmogus, turintis piktų kėslų žmogus.

Liūtas (07.23-08.23)

Šią dieną turėsite puikią galimybę įsijausti į mėgstamą vaidmenį - tapti pavyzdžiu aplinkiniams žmonėms, pasistenkite jų nenuvilti.

Mergelė (08.24-09.22)

Nesikiškite į kitų žmonių pokalbius: jei neturite išsamių žinių apie situaciją, apie kurią žmonės diskutuoja, rizikuojate pasakyti ką nors netinkamo ir išprovokuoti nesusipratimą.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Nepageidautina pradėti įgyvendinti naujus planus, jie vis tiek neatneš sėkmės, todėl geriau daryti dalykus, kurie dėl tam tikrų priežasčių šiandien liko neužbaigti.

Skorpionas (10.23-11.21)

Šią dieną teisingumas gali būti atkurtas visais lygmenimis, todėl, jei jūsų aplinkoje yra žmogus, kuris buvo neteisingai nuskriaustas ar įskaudintas, patartina įsikišti į situaciją ir apginti jį.

Šaulys (11.22-12.21)

Neįsivelkite į ginčus su artimaisiais - pateikdami vis daugiau argumentų, kurie jums pasirodys įtikinantys, galite, to nepastebėję, rimtai įžeisti pašnekovą.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Blogio jėga šią dieną yra tokia didžiulė, kad paskelbti jam karą yra nemalonus ir ginčytinas dalykas, geriau sustoti ir palaukti, kol aplinkinio pasaulio energija vėl taps teigiama.

Vandenis (01.21-02.19)

Labai tikėtina, kad žmogus, kuris kartą jus įžeidė, pagaliau gaus tai, ko nusipelno: priimkite tai be piktdžiugos, bet ramiai ir oriai.

Žuvys (02.20-03.20) 

Bet kurios šios dienos finansinės operacijos gali sukelti nuostolių, todėl jos yra nepageidautinos, tačiau metas palankus ateities planams kurti.

Tegai:
horoskopas
Vilniuje vyks spalvingas Užupio Venecijos karnavalas

Vilniuje vyks spalvingas Užupio Venecijos karnavalas

(atnaujinta 17:29 2020.06.04)
Šventės metu šalia sostinės centro įsikūręs Užupio rajonas virs tikru Venecijos karnavalu ir pažers lankytojams dar neregėtų spalvų bei pramogų

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Šį savaitgalį sostinė alsuos itališka kultūra ir kvies Lietuvos gyventojus pasimėgauti tikromis atostogomis Italijoje visai čia pat – Vilniuje., rašoma miesto savivaldybės pranešime.

Šventės metu šalia sostinės centro įsikūręs Užupio rajonas virs tikru Venecijos karnavalu ir pažers lankytojams dar neregėtų spalvų bei pramogų.

Griausmingasis itališkas Venecijos karnavalas į Užupį lankytojus pakvies šeštadienio pavakarę. Tądien po atviru dangumi praeivius linksmins paslaptingi, ryškiais kostiumais ir tradicinėmis Venecijos kaukėmis pasidabinę personažai, pasirodymais džiugins šiuolaikinis cirkas ir "La Commedia dell’Arte", o Užupio gatvėse skambės gyvos kamerinės muzikos koncertai.

"Tai bus kostiumų, ryškių apdarų, meno ir muzikos kupinas renginys", – sako Kotryna Žilinskaitė, Venecijos karnavalą Užupyje sukursiančios menų organizacijos "Užiateka" vadovė.

Visi norintys lankytojai turės galimybę susikurti savo Venecijos karnavalo kaukę ir jungtis prie linksmybių. Vėliau tą patį šeštadienio vakarą restoranas „Užupio picerija“ kvies paskanauti tikros itališkos picos ir skambant itališko džiazo bei fanko muzikai šokti po žvaigždėtu dangumi vakarėlyje "Musica di carnevale per amici e amore".

Šventė vyks ne tik Užupyje – mieste veiks septynios kultūros, pramogų, renginių erdvės, restoranai kvies vaišintis tradiciniais itališkais patiekalais, vyks jaukūs koncertai, netradicinės parodos bei ekskursijos, sugrįš lankytojų pamėgti tradiciniai renginiai – "Gatvės muzikos diena" bei "Diner en Blanc". Detali renginio programa skelbiama svetainėje www.atostogosvilniuje.lt

Tegai:
karnavalas, Užupis, Vilnius
Protestai JAV

Žuvusio Floido draugas papasakojo apie paskutines jo gyvenimo minutes

Riaušės Junginių Amerikos Valstijų miestuose kilo po afrikiečio Džordžo Floido mirties Mineapolyje sulaikymo metu

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Mineapolyje žuvusio afroamerikiečio Džordžo Floido draugas teigė, kad paskutinėmis minutėmis prieš mirtį jis paprašė paaiškinti, kodėl jis buvo sulaikytas, tačiau nerodė jokio pasipriešinimo.

"Nuo pat pradžių jis stengėsi nuolankiausiai parodyti, kad visai nesipriešina... Aš girdėjau jį besiginant: "Prašau pareigūne, kam visa tai?" — sakė Maurice Lester Hall, Floido draugas, kuris buvo su juo jo mirties dieną, rašo "The New York Times".

Anot Hallo, Floidas paprašė, kad kas nors jam padėtų, nes jis miršta.

"Aš amžinai prisiminsiu baimę Floido veide... Kas liks man amžinai, yra tai, kad jam mirštant pamačiau suaugusį žmogų verkiantį", — sakė jis.

Laikraštis pranešė, kad pats Floido draugas, kuris arešto metu buvo apkaltintas šaunamųjų ginklų laikymu, smurtu šeimoje ir narkotikų laikymu, pasakė melagingą vardą ir po dviejų dienų išvyko iš Mineapolio į Hiustoną.

Riaušės Amerikos miestuose kilo po afrikiečio Džordžo Floido mirties Mineapolyje sulaikymo metu. Internete pasirodė filmuota medžiaga, kurioje parodyta, kad vyrui buvo uždėti antrankiai, jis pargriautas ant žemės, o vienas iš teisėsaugos pareigūnų jam keliu prispaudė kaklą.

Sulaikytasis kelis kartus pasakė, kad negali kvėpuoti, vėliau nutilo. Jis mirė intensyvios terapijos skyriuje. Oficialios teismo medicinos išvados patvirtina, kad Floidas mirė nuo smaugimo.

Buvo atleisti keturi policininkai, vienas iš jų apkaltintas neatsargiu gyvybės atėmimu.

Vašingtone ir kituose šalies miestuose kilus protestams buvo paskelbta komendanto valanda.

Tegai:
mirtis, protestai, JAV
Dar šia tema
JT generalinis sekretorius ragina protestuotojus JAV taikiai išreikšti savo pasipiktinimą
Kaip kova su rasizmu JAV virto susirėmimais su plėšikais