Rožės, archyvinė nuotrauka

Kovo 30 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:31 2020.03.29)
Pirmadienį gali kilti sunkumų tiek darbe, tiek namuose. Deja, išspręsti visų problemų iškart nepavyks, sprendimas ateis artimiausiu metu

VILNIUS, kovo 29 — Sputnik. Visą dieną teks spręsti mažas problemas ir užduotis. Turima patirtis nepadės, reikės greitai mokytis arba kreiptis pagalbos. Kad ir kaip viskas vyktų, stenkitės neprarasti optimizmo, daug kas priklauso nuo jūsų požiūrio į gyvenimą. 

Avinas (03.21-04.20)

Dabar ne laikas patikėti svarbius reikalus kitiems, geriau viską daryti patiems. Net ir patikimi sąjungininkai šiandien gali nepateisinti lūkesčių.

Būkite atsargūs su pinigais, neinvestuokite į abejotinus projektus. Svarbu atkreipti dėmesį į detales, pabandyti atsižvelgti į visus faktus ir aplinkybes.

Jautis (04.21-05.21)

Nesutarimai kils dažniau nei įprasta, bet kokia smulkmena gali būti jų priežastis. Jei nebūsite lankstūs, gali kilti konfliktas.

Bus galima sėkmingai įsigyti pirkinių ar investuoti į įdomų projektą. Nebijokite rizikuoti, o intuicija nurodys, kada tokie žingsniai yra pateisinami, o kada geriau susilaikyti nuo veiksmų.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Tai ne pati geriausia diena svarbiems reikalams spręsti. Jei galite atidėti visas varginančias veiklas ir atsipalaiduoti, reikėtų būtent tai ir padaryti.

Maži pirkiniai bus sėkmingi, tačiau geriau neskubėti įsigyjant didelius pirkinius: kyla rizika suklysti, išleisti pinigus veltui. Nepageidautina pasirašyti finansinius dokumentus.

Finansiniai reikalai pagerės, tačiau neskubėkite leisti pinigų ir apsipirkite kitą dieną.

Vėžys (06.22-07.22)

Diena tinkama bendravimui. Turėdami įtikinamų argumentų, pritrauksite galingus žmones į savo pusę. Turėsite galimybę išspręsti problemas, kurių ilgą laiką nepavykdavo išspręsti.

Vakaras, praleistas su šeima, paliks maloniausias emocijas.

Liūtas (07.23-08.23)

Šiandien jums bus ypač sunku kontroliuoti save. Jūs lengvai pasiduosite provokacijoms bei leisite kitiems kištis į jūsų reikalus. Daugybės problemų galima išvengti, jei ramiai ir užtikrintai ginsite savo interesus.

Galite gauti svarbios, naudingos informacijos. Būkite atsargūs kelyje.

Mergelė (08.24-09.22) 

Ši rami diena labiau tinkama apmąstymams ir planavimui, o ne ryžtingiems veiksmams. Svarbių klausimų beveik nėra, o kasdieninė veikla gali atrodyti nuobodžiau nei įprastai.

Tačiau atsiras laiko hobiui ir pomėgiams. Bus galimybė pabendrauti su artimaisiais ir juos palaikyti.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Gana nerami diena. Rasti bendrą kalbą su kitais bus sunku, tačiau dar sunkiau rasti harmoniją savyje. Galimi nesutarimai ir ginčai, po kurių bus labai sunku atkurti normalius santykius.

Nepageidautina spręsti svarbius klausimus, ypač jei jie susiję su vertingu turtu ar didelėmis sumomis. Prieš pasirašydami dokumentus, atidžiai viską patikrinkite.

Skorpionas (10.23-11.21)

Sunku išlikti ramiems, nes daugelis dalykų vyksta ne taip, kaip norėtumėte. Gerai apgalvoti žingsniai ir subalansuoti sprendimai leidžia greitai išspręsti darbo užduotis, o kai kuriais atvejais netgi kilti karjeros laiptais.

Šaulys (11.22-12.21)

Daugiau laiko skirsite asmeninių problemų sprendimui, nei darbui ar kitiems dalykams. Galimi sunkumai santykiuose su artimaisiais: neatmetami nesutarimai, ginčai. Kalbant apie visiems svarbius dalykus, sunku pasiekti kompromisą.

Nesidalykite savo planais ir paslaptimis. Apskritai, kuo mažiau kalbų šiandien, tuo geriau. Stenkitės neprarasti optimizmo.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Palanki diena verslo deryboms ir tiesiog svarbiems klausimams aptarti. Nebus sunku suprasti kitų žmonių jausmus.

Daugelio šio ženklo atstovų dėmesys bus sutelktas į romantiškus santykius. Dabar tinkamas laikas atrasti savo meilę.

Vandenis (01.21-02.19)

Šiandien būsite kupini ryžto ir neatsisakysite savo planų. Toks atkaklumas greitai duos vaisių. Gali būti, kad pasieksite dar daugiau, nei tikėjotės.

Nepradėkite ginčų: šiandien rizikuojate įgyti galingų priešų. Galimi sėkmingi sutapimai, dėl kurių galėsite pelningai apsipirkti ar investuoti pinigus į perspektyvų projektą.

Žuvys (02.20-03.20)

Jei planuojate ką nors įdomaus, jums greičiausiai reikės palaikymo. Iš anksto pagalvokite, į ką kreiptis pagalbos iškilus sunkumams. Nereikia reaguoti į kritiką.

Diena gerai tinka darbams, kuriems reikia kūrybiškumo, fantazijos ir išradingumo. Kai kurios Žuvys šiandien nustebins kitus savo talentais.

Dar šia tema
Kaip gyvena lietuvė, kuriai TSRS medikai prisiuvo nupjautas kojas
Medikai atskleidė, ar namuose pasiūtos kaukės gali apsaugoti nuo koronaviruso
Miškas, archyvinė nuotrauka

Birželio 7 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 12:39 2020.06.06)
Pirmoji dienos dalis palanki bendravimui. Šis laikas ypač palankus įvairiausiems klausimams aptarti: pasiekti abipusio supratimo nebus sunku

Žmonės, kurie pastaruoju metu dažnai ginčijasi, ras bendrą kalbą ir pamirš nesutarimus. Popietė bus šiek tiek sunkesnė. Apie save primins senos problemos, o norint jas išspręsti, teks atidėti kitus reikalus.

Avinas (03.21-04.20)

Nebijokite sunkumų. Šiandien jūs turite pakankamai energijos ir išradingumo, kad galėtumėte su jais susidoroti. Šiandien teks dažnai atitraukti dėmesį nuo svarbių reikalų, tačiau tai netrukdys pasiekti norimo rezultato. 

Tinkama diena imtis iniciatyvos, pradėti kažką naujo. 

Jautis (04.21-05.21) 

Pirmoji dienos pusė bus sėkminga. Šiuo metu daug kam gali pasisekti. Stenkitės neskubėti ir, jei įmanoma, laikykitės anksčiau sudaryto veiksmų plano. Tai padės išvengti daugybės klaidų, pasiekti tai, ko jau seniai siekėte. Tikėtini sėkmingi sandoriai ir pirkimai.

Antroji dienos pusė bus sunkesnė, ne visi Jautis galės išlaikyti ramybę ir optimizmą.

Dvyniai (05.22-06.21)

Jūs esate kupinas energijos, tačiau kartais pervertinate savo stipriąsias puses ir imatės užduočių, kurios dabar greičiausiai nebus įvykdytos. Kai kurie Dvyniai lengvai duoda pažadus, negalvodami apie tai, kaip sunku bus juos tesėti.

Vakare bus proga pradžiuginti artimą žmogų, padaryti jam malonią staigmeną.

Vėžys (06.22-07.22)

Šiandien dažniau nei įprastai nerimaujate dėl smulkmenų, tačiau stenkitės to nerodyti kitiems. Kartais emocinis stresas tampa per didelis; tokiais atvejais gali prireikti supratingų žmonių palaikymo.

Venkite perkrovų popietę, jos gali sukelti nemigą.

Liūtas (07.23-08.23)

Palanki diena imtis iniciatyvos versle. Žmonės, nuo kurių daug priklauso, tikrai bus jūsų pusėje. Galite aptarti planus ateičiai, bendradarbiavimo perspektyvas.

Neatmetami sėkmingi sutapimai, kurie leis ką nors pakeisti į gerąją pusę santykiuose su artimaisiais.

Mergelė (08.24-09.22)

Neskubėkite. Diena bus sėkminga, jei nepriimsite skubotų sprendimų. Tai nebus lengva, ypač ryte. 

Šiandien, deja, esate linkęs pasitikėti netinkamiems žmonėmis. Net seni pažįstami, apie kuriuos anksčiau buvote geros nuomonės, gali nuvilti.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Diena nėra pati lengviausia. Tačiau nepasiduokite, jei pakeliui atsiranda kliūčių, elkitės ryžtingai ir pasiekite savo tikslą.

Gali atsirasti naujų idėjų, netikėtų drąsų planų. Apie save primins seni draugai, bendravimas su jais bus malonus ir naudingas. 

Rotušės aikštė Vilniuje
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Skorpionas (10.23-11.21)

Palanki diena. Turėsite galimybę susidoroti su daugeliu sunkių užduočių, išspręsti svarbias klausimus.

Daugeliui Skorpionų intuicija padės susidoroti su asmeninėmis problemomis, apsispręsti dėl ateities planų. Dienos pabaigoje laukite gerų naujienų. 

Šaulys (11.22-12.21)

Galimi nesusipratimai, neatmetami nesutarimai namuose. Bet jei nepasiduosite provokacijoms, tikrai rasite būdą, kaip įveikti visus sunkumus. 

Šį diena nebus vaisingiausia. Jums nereikėtų pervertinti savo jėgų. Geriau tiesiog atidėti rimtus užduočius ir ramiai pailsėti.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Verta nusiteikti optimistiškai. Daugelis Ožiaragiai šiandien linkę prisiminti nemalonius įvykius iš praeities; šis nenaudingas užsiėmimas tik atims energiją iš ženklo atstovų.

Šiandien net artimiausi žmonės ne visada jus palaikys, jie gali kritikuoti jus, išsakyti nemalonias, įžeidžiamas pastabas. Negalima atsakyti tuo pačiu. Konfliktai, priekaištai ir pretenzijos jums dabar nereikalingi.

Vandenis (01.21-02.19)

Ryte geriau neplanuoti ypač svarbių dalykų ir susitikimų. Šiuo metu jums bus sunkiau susikaupti, nei įprasta, bus didelė tikimybė klaidų ir klaidingų žingsnių.Vėliau situacija pastebimai pasikeis į gerąją pusę ir jus galėsite toliau judėti į priekį. 

Kai kurie Vandeniai atras talentų, kurie anksčiau nebuvo jiems žinomi.

Žuvys (02.20-03.20) 

Dienos pradžia žada malonius susitikimus, bendravimą su įdomiais žmonėmis. Jus pradžiugins ir įkvėps naujoms pergalėms geros naujienos.

Bus galimybė susirasti pagalbininkų ir bendraminčių, pasisemti naudingų patarimų iš kitų. Popietė bus sunkesnė. Emocinis fonas tampa įtemptas, jums sunku išlaikyti pusiausvyrą. Stenkitės išlikti ramūs ir nesivelti į ginčus.

Tegai:
horoskopas
Konteineriai apsauginių chalatų, arcchyvinė nuotrauka

Pasiruošimas antrajai COVID-19 bangai: Lietuvą pasiekė 60 tūkst. apsauginių chalatų

(atnaujinta 12:20 2020.06.06)
Lietuvą yra pasiekusi didžioji dalis dar kovo mėnesį padaryto asmens apsaugos priemonių užsakymo, turimų asmens apsaugos priemonių turėtų užtekti mažiausiai mėnesiui

VILNIUS, birželio 6 – Sputnik. Ruošiantis galimai antrajai koronaviruso infekcijos bangai, Ekstremalių sveikatai situacijų centro (ESSC) medicinos atsargų rezervas bus papildytas dar 60 tūkst. apsauginių chalatų, kurie šia savaitę traukiniu sėkmingai iš Kinijos pasiekė Lietuvą.

Apie tai praneša Sveikatos apsaugos ministerija. 

Rotušės aikštė Vilniuje
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Šiuo metu iš Kinijos Lietuvą yra pasiekusi didžioji dalis dar kovo mėnesį padaryto asmens apsaugos priemonių užsakymo. Jomis buvo aprūpintos penkios greitosios pagalbos stotys ir penkios pagrindinės su koronavirusu kovojančios ligoninės – Santaros klinikos, Kauno klinikinė ligoninė, Klaipėdos universitetinė, Respublikinė Šiaulių ir Panevėžio Respublikinė ligoninės – bei jų atsakomybės regione esančios valstybinės įstaigos. 

Turimų asmens apsaugos priemonių turėtų užtekti mažiausiai mėnesiui. 

Nuo birželio 1 dienos visos šalies gydymo įstaigos yra įpareigotos pačios organizuoti AAP pirkimą ir sandėliavimą. Taigi, darbuotojų saugumu ir reikiamų priemonių įsigijimu turės pasirūpinti įstaigų steigėjai, pavyzdžiui, ligoninės arba savivaldybės.

Šiuo metu asmens apsaugos priemonės iš rezervo pagal poreikį skiriamos mobiliems punktams ir karščiavimo klinikoms.

Tegai:
Lietuva, COVID-19
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
EBPO įvertino Lietuvos kovos su COVID-19 strategiją
Maskvoje taikomas eksperimentinis COVID-19 gydymo metodas