Laikrodis

Kovo 31 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:49 2020.03.30)
Rytoj prognozuojama sudėtinga diena. Geriau ją panaudoti atsipalaidavimui ir apsiriboti kokia nors nevarginančia veikla, nei bandyti užbaigti sudėtingus darbus ir spręsti rimtus klausimus

Šią dieną dažniau nei įprastai gali kilti konfliktai. Gali ginčytis net stabiliausios poros: dabar kiekvienas nori būti svarbiausias santykiuose, o tai neprisideda prie tarpusavio supratimo. Dėl stiprių jausmų gali pablogėti savijauta. Stenkitės mažiau galvoti apie praeitį. Dabar ne laikas prisiminti senas nuoskaudas ir klaidas, kurių nebeįmanoma ištaisyti. Geriau sutelkti dėmesį į planavimą: gali kilti įdomių idėjų.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj reikšminga dienos dalis bus skirta buitinių problemų sprendimui. Gali būti, kad skubėdami turėsite nusipirkti ką nors, pavyzdžiui, buitinės technikos ar medžiagų remontui. Ankstesnius planus turėsite pakeisti: paaiškės, kad aplinkybės klostosi visai ne taip, kaip jūs tikėjotės. Bet visa tai nesugadins jūsų nuotaikos. Jūs rasite būdą, kaip panaudoti bet kokius įvykius savo interesais.

Turite būti atsargūs su pinigais: šią dieną rizikuojate juos išleisti tam, be ko galėtumėte apsieiti. Galimos geros žinios. Dažniausiai jos bus susijusios su jūsų artimaisiais.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj jums reikia poilsio; būtent jam reikia skirti šią dieną. Leiskite sau niekur neskubėti, užsiimti tik tuo, kas iš tikrųjų jus domina. Galimi netikėti pasiūlymai. Jei jie ateis iš jūsų draugų, galite sutikti negalvodami — viskas bus gerai, sulauksite daug teigiamų emocijų.

Daugybės šio ženklo atstovų šią dieną lauks malonūs dėmesio ženklai ir romantiškos staigmenos. Neatmetami ir romantiški prisipažinimai. Savo jausmus atskleis tie, kurie ilgą laiką juos slėpė.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj svarbu išlaikyti sveiką protą. Nuo to priklauso šios dienos eiga. Nepasiduokite provokacijoms ir netikėkite pažadais, kuriuos žmonės, siekiantys pritraukti jūsų dėmesį, dosniai dalija.

Bet kokius svarbius sprendimus reikia priimti savarankiškai: kitų žmonių patarimai yra nenaudingi ir netgi pavojingi.

Tikėtinos geros žinios iš senų pažįstamų.

Dieną verta planuoti taip, kad antroje jos pusėje turėtumėte laiko atsipalaiduoti. Šiuo metu galima atlikti keletą sveikatingumo procedūrų, jos duos reikiamą rezultatą. Bus efektyvūs užsiėmimai sportu.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj kiekvienas žingsnis turėtų būti gerai apgalvotas, todėl stenkitės neskubėti. Bus šansas padaryti daug naudingų dalykų tiek sau, tiek aplinkiniams žmonėms, tačiau tam svarbu nenukrypti nuo darbo, nešvaistyti laiko tuštiems pokalbiams ir ginčams.

Pabandykite išnaudoti kiekvieną galimybę, kad išmoktumėte naujų dalykų. Bus galimybė gauti naudingos informacijos.

Verslo pokalbius reikėtų atidėti.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj laukia įdomi diena. Jūs busite energingi ir ryžtingi, veltui negaišite nė minutės. Jūs sugebėsite ne tik savarankiškai padaryti daug naudingų dalykų, bet ir paskatinti kitus. Rasite, kur tinkamai pritaikyti savo lyderystės įgūdžius.

Verta imtis iniciatyvos asmeniniuose santykiuose. Nesidrovėkite kalbėti apie savo jausmus. Artimiems žmonėms galima patikėti slapčiausias mintis.

Svarbu neatidėti suplanuotų reikalų vardan trumpalaikių norų ir užgaidų. Raskite savyje jėgų atsispirti pagundoms, o vėliau ne kartą už tai galėsite savimi didžiuotis.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj bus palanki diena bendravimui. Jūs sugebėsite rasti bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis. Atsiras galimybė padėti artimiesiems, sunkiu momentu paremti tuos, kurie jums ypač brangūs. Šeimos santykiai tampa šiltesni, kivirčai ir nesutarimai liks praeityje.

Įprasti reikalai atrodys nuobodūs ir monotoniški, jums norėsis kažko naujo. Mielai eksperimentuosite, nebijosite rizikuoti. Originalūs sprendimai dažnai bus sėkmingi.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj galimi finansiniai sunkumai. Jie nebus tokie rimti, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau jie gali smarkiai sugadinti jūsų nuotaiką. Gali būti, kad teks atsisakyti kai kurių pirkinių ar atidėti suplanuotas pramogas. Neverta dėl to nusiminti: netrukus viskas susitvarkys.

Gali staiga atsirasti darbų, netikėtai kilusios buitinės problemos pareikalaus greito sprendimo. Nesvarbu, kas nutiktų, jūs jausite artimųjų palaikymą. Visais klausimais galite pasikliauti jais. Tai tinkamas laikas aptarti bendrus ateities planus, priimti kai kuriuos visiems svarbius sprendimus.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj bus vaisinga diena. Ji puikiai tinka imtis sudėtingų darbų: labai dideli šansai susidoroti su jais.

Jūs rasite būdą nuginkluoti senus priešus ir iškart jausitės labiau pasitikintys savimi.

Gali būti, kad turėsite ginti savo interesus ginčuose. Parodysite tvirtumą, tačiau išlaikysite ramybę, todėl oponentai taps sąjungininkais.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj jūs busite ypač jautrūs ir aštriai reaguosite į viską, kas vyksta aplinkui. Kartais užteks smulkmenos, kad jūs prarastumėte pusiausvyrą, pradėtumėte pykti. Deja, kartais artimiausi žmonės taps jūsų pykčio aukomis.

Turėtumėte būti atsargūs su naujais pažįstamais. Jie labai stengsis padaryti jums gerą įspūdį, tačiau vadovausis ne geriausiais ketinimais.

Bus galimybė išspręsti sunkius finansinius klausimus. Kai kurie šio ženklo atstovai ras naują pajamų šaltinį. Neatmetama galimybė gauti dideles pinigų įplaukas ir vertingas dovanas.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj pavyks daug padaryti. Jūs ne tik gerai atliksite savo darbus, bet ir padėsite kitiems. Greitai suprasdami sudėtingas, dviprasmiškas situacijas, priimsite teisingus sprendimus, rasite trumpiausią kelią į tikslą.

Gali būti, kad žmonės, kuriuos jūs kadaise palaikėte, primins apie save. Jie gali pateikti įdomių pasiūlymų arba pabandyti kaip nors padėkoti.

Bus lengva sutarti su artimaisiais. Galite kalbėti apie bendrus reikalus, aptarti problemas ir ateities planus — nekils rimtų nesutarimų ir konfliktų.

Dienos pabaigoje galimos malonios staigmenos.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj jūs taip ryžtingai ginsite savo interesus, kad kartais net nepastebėsite, jog niekas net nesikėsino į juos. Galimi nesutarimai su artimaisiais: jūsų elgesys jiems dažnai atrodys provokuojamas, netgi agresyvus. Jūs nesiklausysite patarimų, teiksite pirmenybę tik savo sveikam protui. Tai labai naudinga tada, kai reikalas susijęs su pinigais ir vertingu turtu.

Tinkama diena sportui ir fiziniam darbui. Nukreipdami energiją tinkama linkme, pasieksite puikių rezultatų.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj diena žada gerų naujienų. Bus galimybė pabendrauti su įdomiais žmonėmis, sužinoti iš jų ką nors naujo ar išmokti to, kas greitai pravers.

Jūs nebijosite eksperimentuoti, dažnai priimsite nestandartinius sprendimus, ir būtent dėl to jums pasiseks.

Bus galimybė ištaisyti kokias nors anksčiau padarytas klaidas.

Tegai:
horoskopas
Kiaulpienė

Birželio 6 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:40 2020.06.05)
Diena bus palanki darbui. Komercinės veiklos požiūriu bus ypač sėkminga pirmoji jos pusė. Šiuo metu net žmonės, kurie anksčiau nepastebėjo savyje ypatingų verslumo galimybių, galės sudaryti pelningus sandorius

Vėliau bus galima pereiti prie ne tokių pelningų, bet įdomesnių kūrybiškumo ir savirealizacijos požiūriu projektų.

Bus galimybė susivienyti su bendraminčiais, padėti sunkioje padėtyje atsidūrusiems žmonėms.

Neatmetami maži šeimos nesutarimai, tačiau vargu ar jie bus rimti. Abipusė simpatija ir noras išlaikyti taiką bei gerus santykius padės rasti bendrą kalbą, išvengti kivirčų ir įžeidimų.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj diena susiklostys sėkmingai, jei daugiau dėmesio skirsite savo planams ir svarbiems reikalams, o ne trumpalaikiams norams, kurių bus daug. Bus labai sunku susikaupti darbui ir nesiblaškyti. Tačiau jei jums tai pavyks, galėsite parodyti savo profesionalumą ir nepadaryti klaidų, kurios galėtų sukelti rimtų nuostolių.

Neatmetama nesutarimų su kolegomis ir verslo partneriais galimybė. Stenkitės kuo ramiau ginti savo požiūrį, nepasiduokite provokacijoms. Tiek darbe, tiek namuose geriau susilaikyti nuo griežtų teiginių ir pagiežingų pastabų.

Тоннель метро в Кельне, архивное фото
© CC0 / Pixabay
Avinams rytojus susiklostys sėkmingai, jei daugiau dėmesio jie skirs savo planams ir svarbiems reikalams, o ne trumpalaikiams norams

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj bus palanki diena. Daug kas jums pavyks geriau, nei buvo galima tikėtis. Jūs nebijosite sulaužyti taisykles ir tradicijas, dažniau nei įprastai peržengsite savo baimes. Eksperimentai bus sėkmingi, o konkurentus paliksite toli už nugaros.

Galimos įdomios pažintys, romantiškų istorijų pradžia. Jūs sugebėsite daugeliui padaryti neišdildomą įspūdį.

Galite aptarti bet kokius svarbius klausimus. Jie gali būti susiję tiek su darbu, tiek su asmeniniais santykiais; abiem atvejais didelė tikimybė rasti tinkamą sprendimą.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj jūs būsite energingi, pasiruošę veikti ryžtingai, neatsitrauksite, jei pakeliui atsiras kliūčių. Šis požiūris leis pasiekti sėkmės daugeliuose reikaluose.

Tačiau kartais jūs galite padaryti klaidų. Paprastai jos gali būti susijusios su tuo, kad skubate, nepastebite detalių, kurios gali būti svarbios. Verta įsiklausyti į senų draugų patarimus.

Diena tinkama imtis iniciatyvos asmeniniuose santykiuose, prisipažinti apie savo jausmus. Galite būti visiškai atviri su tais, kurie jums brangūs. Galimos malonios staigmenos ir netikėtos dovanos.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj prognozuojama nerami diena. Jūs galite dažniau nerimauti ir jaudintis nei įprastai, galite į savo širdį prisiimti dalykų, kurie nėra verti dėmesio. Aplinkiniai žmonės bandys kištis į jūsų reikalus. Kartais tai stipriai erzins, ir tik jūsų mandagumas leis išvengti kivirčų.

Stenkitės nepainioti asmeninių ir dalykinių santykių. Neatsižvelkite į savo simpatijas ir antipatijas spręsdami darbo užduotis.

Galimi finansiniai sunkumai. Akivaizdu, kad jie bus laikini, tačiau kai kuriuos pirkimus ir planuojamas išlaidas vis tiek teks atidėti.

Мост в городе, архивное фото
Vėžiams rytoj patariama stengtis nepainioti asmeninių ir dalykinių santykių

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj pirmąją dienos pusę stenkitės būti santūresni bendraudami. Yra pavojus pasakyti per daug.

Galimi konfliktai ir ginčai; dažniausiai jie bus susiję su darbu ar verslu. Kasdieniniai darbai reikalaus dėmesio. Į juos žiūrėkite rimtai, stenkitės nieko nepalikti likimo valiai.

Kuo arčiau vakaras, tuo lengviau bus išspręsti daugelį klausimų. Gali atsirasti naujų idėjų. Prireiks šiek tiek laiko, kol kiti galės jas suprasti ir deramai įvertinti.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj diena vargu ar atneš netikėtų įvykių ar rimtų pokyčių. Galima grįžti prie anksčiau pradėtų darbų, įgyvendinti senus planus. Šią dieną jums padės žmonės, kuriuos gerai pažįstate. Jie neužduos nereikalingų klausimų, elgsis santūriai ir korektiškai.

Svarbu nepriimti sprendimų skubotai. Prieš darydami išvadas, pabandykite surinkti kuo daugiau informacijos. Nevertinkite nepažįstamų žmonių pagal gandus ir užuominas.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj prognozuojama gera diena. Ji tiks spręsti senas problemas, visų pirma, santykiuose su kitais. Pavyzdžiui, galima pabandyti rasti bendrą kalbą su žmonėmis, su kuriais anksčiau nebendravote. Taip pat bus galimybė išspręsti senus konfliktus ir paversti priešus sąjungininkais.

Šią dieną jums gerai seksis spręsti darbo klausimus. Dažniau nei įprastai jums prireiks atkaklumo. Anksčiau gautos žinios bus naudingos. Nesidrovėkite dalintis jomis su kitais.

Панорама Гонконга, архивное фото
Svarstyklėms rytoj gerai seksis spręsti darbo klausimus

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj nepasiduokite ir stenkitės neatsisakyti savo tikslų. Šią dieną atkaklumas yra būtinas sėkmei. Yra pavojus prarasti įtakingų žmonių palaikymą. Tačiau ir be jų galėsite puikiai apsieiti.

Galimi sėkmingi sutapimai. Jūs rasite būdą, kaip juos panaudoti savo naudai ir tuo pačiu nuginkluoti senus nedraugus.

Antroji dienos pusė suteiks galimybę įgyvendinti tai, ką jau seniai sumanėte. Gali būti, kad teks pažeisti kai kurias visuotinai priimtas taisykles. Būkite ryžtingi, kitaip vargu ar pasieksite norimą rezultatą.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj dienos pradžioje gali būti sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Atrodys, kad jie per daug nori iš jūsų. Gindami savo interesus, galite pasielgti labai griežtai, įžeisti žmogų, kuris jums brangus. Santūrumas ir savikontrolė padės išvengti daugybės nemalonių akimirkų.

Antroji dienos pusė bus sėkmingesnė. Ji suteiks galimybę ištaisyti anksčiau padarytas klaidas ir gauti atsakymus į daugelį svarbių klausimų. Galimi sėkmingi sutapimai, malonūs netikėtumai ir geros naujienos, taip pat susitikimai, kurie jus labai pradžiugins.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj diena praeis ramiai ir nekels nereikalingų rūpesčių, jei jūs patys nepradėsite kurti sau problemų. Neskubėkite priimti sprendimų, stenkitės neprisirišti prie jokių įsipareigojimų, jei kyla net menkiausia abejonė, kad galite juos įvykdyti.

Neatmetamos ir nedidelės klaidos. Jei laiku jos nebus pašalintos, jos gali sukelti rimtų sunkumų. Todėl būkite atsargūs. Geriau vengti ginčų, o jei jie kyla, stenkitės diskusiją palaikyti kiek įmanoma konstruktyviau.

Свет сквозь колонны костела
Ožiaragiams rytoj patariama vengti ginčų

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj kad ir ką planuotumėte, atminkite: norėdami pasiekti norimą rezultatą, turėsite įdėti daug pastangų. Todėl nesitikėkite lengvų pergalių ir nebūkite tingūs. Daugybė situacijų, iškilusių šią dieną, primins tas, kurios ne kartą susiklostė praeityje. Gali būti, kad tai, ko išmokote anksčiau, bus naudinga.

Dalintis savo abejonėmis, jausmais ir rūpesčiais verta tik su pačiais artimiausiais; kiti žmonės vargu ar sugebės jus teisingai suprasti.

Dienos pabaigoje galimos netikėtos malonios naujienos ir įdomūs pasiūlymai.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jūsų laukia nerami, įvykių kupina ir įdomi diena. Ji gerai tiks imtis naujų darbų: jūs sugebėsite greitai išsiaiškinti, suprasti, ką reikia padaryti, kad greičiau pasiektumėte savo tikslus. Gerai vyks susitikimai. Vargu, ar kas nors sugebės atsispirti jūsų žavesiui, taigi, galėsite lengvai susirasti naujų sąjungininkų.

Galimos pinigų įplaukos, dovanos ir staigmenos.

Antrajai dienos pusei galima suplanuoti apsipirkimą: bus galimybė įsigyti sėkmingus pirkinius.

Луна, романтика, архивное фото
Žuvų rytoj laukia įvykių kupina ir įdomi diena
Tegai:
horoskopas
Koronaviruso tyrimas

Ištyrus COVID-19 protrūkį, Marijampolės ligoninės direktorė atleista darbo

(atnaujinta 20:13 2020.06.05)
Šis sprendimas buvo priimtas paaiškėjus, kad ligoninė nesilaikė Lietuvos vyriausybės rekomendacijų dėl kovos su COVID-19 plitimu

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Marijampolės meras Povilas Isoda nusprendė atšaukti iš pareigų Marijampolės ligoninės direktorę Audronę Kuodienę, pranešė savivaldybės spaudos tarnyba.

Pažymima, kad šis sprendimas priimtas po atlikto tyrimo išvadų, kurios parodė, kad Marijampolės ligoninėje nebuvo nedelsiant vykdomi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimai, darbas buvo organizuojamas netinkamai, nebuvo laikomasi rekomendacijų, kurios buvo reikalingos norint kontroliuoti infekcijos plitimą.

Administracija pažymėjo, kad labai tikėtina, jog COVID-19 infekcijos protrūkis ligoninėje įvyko dėl netinkamo teisės aktų įgyvendinimo, tačiau protrūkio mąstą būtų buvę įmanoma suvaldyti, jeigu nedelsiant būtų buvę imtasi reikiamų priemonių. Tačiau buvo padaryta klaidų žmogiškųjų išteklių valdyme, darbuotojų pamainų formavime ir kitose infekcijos plitimo valdymo priemonėse.

"Silpnų vadybos vietų atskleista nemažai, kaip ir vidinės bei išorinės komunikacijos įstaigoje trūkumo.  Marijampolės ligoninės direktorė tikrai yra padariusi daug gerų darbų įstaigai, tačiau krizinėje situacijoje išryškėjo valdymo klaidos, kurios neatitinka teisės aktų ir ministro rekomendacijų. Sulaukus tyrimo išvadų, atšaukiu Kuodienę iš Marijampolės ligoninės direktorės pareigų", — situaciją pakomentavo Isoda.

Šiuo metu Kuodienė turi laikinąjį nedarbingumą, tačiau sprendimas įsigalioja jau penktadienį, tad iš karto po nedarbingumo pabaigos, darbo sutartis bus nutraukta. Vėliau bus skelbiamas konkursas ligoninės vadovo pareigoms eiti.

"Ligoninei reikia pokyčių, būtina suvaldyti mikroklimatą įstaigoje, suburti bendruomenę, todėl manau, kad naujas įstaigos vadovas sugebės objektyviai įvertinti situaciją ir suvienyti darbuotojus. Tariu ačiū visiems medikams ir darbuotojams, kurių dėka pavyko suvaldyti krizinę situaciją", — pareiškė Isoda.

Sveikatos priežiūros įstaigos turi atitikti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) reikalavimus, kad būtų užtikrinta tinkama infekcijos kontrolė ir pacientų bei gydytojų saugumas.

COVID-19 pandemijos metu Marijampolsko ligoninėje kilo šios ligos protrūkis. Tarp užsikrėtusiųjų buvo ir gydytojai.

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje nustatyta daugiau kaip 1690 koronaviruso atvejų, daugiau nei 70 pacientų mirė. Iki birželio 16 dienos galioja karantinas, tačiau valdžia daro vis daugiau nuolaidų.

Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 6,4 milijono infekcijos atvejų, mirė beveik 383 tūkst. žmonių.

Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
© Sputnik /
Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
Tegai:
COVID-19, koronavirusas, Marijampolė, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Sirija

Istorikas: Rusija trukdo JAV "gaudyti žuvis drumstame vandenyje" Artimuosiuose Rytuose

(atnaujinta 20:35 2020.06.05)
Amerikos pusė bando su koalicijos pagalba destabilizuoti padėtį regione, mano istorijos mokslų daktaras Aleksejus Podberezkinas

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Amerikos strategija siekia destabilizuoti rytinius režimus, o Rusija tam trukdo, interviu Sputnik radijui pasakė Maskvos valstybinio tarptautinių santykių instituto Karo-politinių tyrimų centro direktorius, istorijos mokslų daktaras Aleksejus Podberezkinas.

Rusija turėtų "pasitraukti iš Artimųjų Rytų", nes ji ten atlieka "destruktyvų vaidmenį", pareiškė JAV valstybės sekretoriaus padėjėjas Devidas Šenkeris, praneša RIA Novosti.

Rusijos politikai pažymėjo, kad destruktyvų vaidmenį regione vaidina pirmiausia pačios Jungtinės Valstijos, kurios tęsia įsikišinimo politiką, o Rusija padeda Sirijai kovoti su terorizmu ir yra ten legaliai.

Istorijos mokslų daktaras Aleksejus Podberezkinas pažymėjo, kad "tai tokia reikšminga Valstybės departamento atstovo pastaba, kuri rodo, kad ilgalaikė Amerikos strategija siekia destabilizuoti Artimųjų ir Viduriniųjų Rytų režimus, paversti juos verdančiu puodu, kai galima gaudyti žuvis drumstame vandenyje, kai stabilūs režimai gali sau leisti, kaip [Libijos vadovas Muamaras] Kadafis nepaklusti Vašingtonui. Regiono destabilizacija Valstybės departamento požiūriu, žinoma, turi prioritetinį ilgalaikį charakterį, ir tam trukdo Rusija".

Anot Podberezkino, Rytuose yra plati koalicija, palaikanti JAV interesus.

"Noriu pasakyti, kad JAV neveikia atskirai, joms pavyko suorganizuoti gana plačią koaliciją, į kurią įeina šalys — NATO narės, bet ir nemažai Artimųjų Rytų valstybių ir režimų, kurie palaiko JAV politiką, ir koalicijoje yra apie 60 valstybių. Kartu su JAV ji bus suinteresuota destabilizuoti padėtį tokiu būdu, kad tai joms būtų naudinga. Ir Rusija šiame procese joms labai trukdo, nes be Rusijos, kaip paaiškėja, padėtis ir Irake, ir Afganistane, ir Sirijoje, ir Jemene ne labai sprendžiama", —  pasakė istorijos mokslų daktaras.
Tegai:
Rusija, JAV, Artimieji Rytai
Dar šia tema
Trampas: JAV siekia nutraukti konfliktus Artimuosiuose Rytuose
Rusijos URM papasakojo, kam JAV reikalingas nestabilumas Artimuosiuose Rytuose