Žydintis medis, archyvinė nuotrauka

Balandžio 3 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:19 2020.04.02)
Šią dieną vyrauja teigiamų tendencijų įtaka. Net jei ši diena atneš tam tikrų sunkumų, juos pavyks įveikti

Daug kas priklauso nuo tinkamo prioritetų nustatymo: stenkitės kuo greičiau nuspręsti, kas jums dabar yra tikrai svarbu. Bus galimybė pabaigti seniai pradėtus darbus ir gauti būtent tokį rezultatą, kokio reikia visiems.

Antroji dienos pusė tinkama atsikratyti visko, kas nereikalinga. Tai taip pat tinkamas laikas išspręsti finansinius klausimus. Galite apsipirkti (geriau internetu). Nereikšmingų pagundų nebus, pinigai bus išleisti tinkamai.

Avinas (03.21-04.20)

Palanki diena studijoms, informacijos rinkimui ir analizei. Būsite dėmesingi, suprasti, kas gali būti svarbu, dažnai dar prieš tai, kai supras kiti. Pirmoji dienos pusė tinkama priimti sprendimus dėl darbo ir karjeros plėtros.

Bus galimybė atkurti tvarką finansiniais klausimais. Kai kurie Avinai supras, kam verta išleisti pinigus. Tikėtina, kad pažintys, kurios bus naudingos versle, atvers jums naujas profesines perspektyvas.

Горы, архивное фото
Avinams pirmoji dienos pusė tinkama priimti sprendimus dėl darbo ir karjeros plėtros

Jautis (04.21-05.21)

Palanki diena įvairiai veiklai. Pasikliaukite savo intuicija: ji tiksliai nurodys, į ką pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį ir ką galite atidėti vėlesniam laikui. Galimos geros žinios apie jus asmeniškai ar artimą žmogų, taip pat pasiūlymai dėl bendradarbiavimo.

Aplinkiniai žmonės gali dažniau nei įprastai kištis į jūsų reikalus. Iš pradžių tai gali erzinti, bet vėliau suprasite, kaip gauti naudos iš to, kas vyksta. Gali būti, kad jie padės kai kuriais svarbiais klausimais, o dėl gautos paramos pasieksite norimą rezultatą daug greičiau, nei tikėjotės.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Diena gali atnešti keletą netikėtų ir beveik nepaaiškinamų įvykių. Gali atsirasti naujienų, kurias gavę norėsite pakeisti planus. Tai gera diena pradėti naują verslą, tačiau daug kas priklausys nuo to, kas taps jūsų sąjungininku. Neskubėkite pasitikėti tais, su kuriais neseniai susipažinote, net jei šie žmonės labai stengiasi jus sudominti, sulaukti jūsų simpatijos.

Tinkama diena grįžti prie senų reikalų ir planų. Arba galima tiesiog apmąstyti praeitį. Gali būti, kad suprasite, kokias klaidas padarėte ir kaip jas ištaisyti.

Vėžys (06.22-07.22) 

Svarbu kontroliuoti save. Neįmanoma su visais rasti bendros kalbos, dažniausiai nesutarimai kyla su žmonėmis, kurie anksčiau visada buvo jūsų pusėje. Stenkitės būti kantrūs. Jūs tikrai galėsite susitarti su sąjungininkais, nors ir ne iš karto. Be to, laikui bėgant teigiamų tendencijų įtaka didės.

Gali atsirasti naujų idėjų, netrukus galėsite jas realizuoti: padės draugai ir tiesiog geri pažįstami. Tai tinkama diena dalykams, kuriems reikia vaizduotės, kūrybiškumo. Susitelkti į rutiną yra daug sunkiau.

Дерево в поле, архивное фото
Dvyniams nepatartina skubėti pasitikėti tais, su kuriais neseniai susipažino

Liūtas (07.23-08.23)

Aptariant bet kokius klausimus, reikia kantrybės. Kiti ne visada teisingai jus supras, kartais užduos kvailus klausimus. Stenkitės nesusierzinti. Sėkmė daugeliu atvejų priklauso būtent nuo jūsų sugebėjimo tvardytis.

Popietė tinkama studijoms ir kūrybinei veiklai. Bus nesunku susirasti bendraminčių. Galima draugystės ar romantiškos istorijos pradžia.

Mergelė (08.24-09.22)

Palanki diena darbo užduotims aptarti. Dabar jūsų labai atidžiai klausys net tie, kurie anksčiau rėmėsi tik savo nuomone. Galimi įdomūs bendradarbiavimo pasiūlymai. Ženklo atstovai, nebijantys prisiimti naujų dalykų, turės galimybę žymiai padidinti pajamas.

Galimas sėkmingas sutapimas, dėl kurio galėsite išspręsti keletą svarbių asmeninių problemų.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Rami diena. Geriausia ją skirti įprastam, gerai žinomam verslui. Mokysitės naujų dalykų ne taip greitai, kaip įprasta, be to, kartais galite būti neatsargus, kažką pamiršti. Gerų idėjų kils dėl darbo ir verslo, tačiau joms įgyvendinti reikia laiko. Būkite kantrūs ir neskubinkite reikalų.

Galimos nedidelės, bet laiku gaunamos piniginės išmokos. Kai kurie ženklo atstovai grąžins senas skolas. Neskubėkite išleisti gautų pinigų. Netrukus jų gali prireikti svarbiems ir įdomiems dalykams.

Горная речка, архивное фото
Svarstyklėms patartina būti kantrioms ir neskubinti reikalų

Skorpionas (10.23-11.21)

Ryte galimi nemalonūs įvykiai, nesusipratimai, incidentai, kurie jus nervins. Laimei, neigiamų tendencijų poveikis nebus ilgas. Situacija netrukus pradės keistis į gerąją pusę, pamatysite naujas galimybes, kurių anksčiau nepastebėjote. Tačiau kartu geriau nepriimti svarbių sprendimų ir neprisiimti rimtų įsipareigojimų.

Galimi sėkmingi sutapimai, dėl kurių suprasite, ką verta daryti toliau. Kai kurie Skorpionai gaus įdomių pasiūlymų. Bus galimybė atkurti santykius, kuriuos kadaise vertinote.

Šaulys (11.22-12.21)

Neskubėkite daryti išvadų ir priimti sprendimų. Jums reikia laiko situacijai ištirti, rinkti informaciją, konsultuotis su žmonėmis, kurie žino daugiau nei jūs. Sunku sutelkti dėmesį į darbą, reikalaujantį dėmesio ir tikslumo. Dažniau nei įprastai būsite išsiblaškęs, todėl galite padaryti klaidų.

Popietė jus nudžiugins maloniais netikėtumais. Galimos grynųjų pinigų įplaukos, mažos dovanėlės. Tai tinkamas laikas pabandyti atkurti santykius, kurie nutrūko dėl nemalonios aplinkybių visumos, nesusipratimo.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Palanki diena studijoms, informacijos rinkimui ir analizei. Būsite atidus, dažnai pastebėsite tai, ko kiti nemato. Atsiras galimybė išmokti ką nors svarbaus. Galimos geros žinios apie darbą ar verslą. Tokios naujienos yra tikrai įkvepiančios, ir jūs entuziastingai imsitės reikalų, kurie buvo atidėti ilgą laiką.

Popietė tinkama draugystei. Bet kuriuos klausimus galite aptarti su artimais žmonėmis: nesutarimų nebus. Gali būti, kad jums pasiūlys palaikymą tie, iš kurių to nesitikėjote.

Горы, архивное фото
Ožiaragiai bet kuriuos klausimus gali aptarti su artimais žmonėmis

Vandenis (01.21-02.19)

Kupina gerų dalykų diena. Dabar būsite daug kam pasiruošę, neabejokite savo jėgomis, nepraraskite pasitikėjimo ir optimizmo, jei pakeliui atsiras kliūčių. Gali įvykti kai kas netikėto, kas jus sudomins. Ne visada įmanoma nedelsiant pradėti įgyvendinti planus. Stenkitės išlaikyti kantrybę.

Antroji dienos pusė žada grynųjų pinigų įplaukas, suteikia galimybę sėkmingai išspręsti finansines problemas, kurios pastaruoju metu nedavė jums ramybės. Kai kurie Vandeniai ras naują pajamų šaltinį.

Žuvys (02.20-03.20)

Rami, vaisinga diena, tinkama darbui ir studijoms. Niekas negalės jūsų suklaidinti. Sėkmingi sprendimai dėl finansų ar turto leis jums sustiprinti savo pozicijas ir palikti daug problemų praeityje.

Diena tinkama profilaktinėms priemonėms: jos turi gerą poveikį sveikatai, suteikia pastebimą poveikį. Pagalvokite, kaip pagerinti įprastą gyvenimo būdą. Dėl saikingo fizinio aktyvumo jausitės daug geriau.

Tegai:
horoskopas
Antrankiai, archyvinė nuotrauka

Uzbekijos pilietis ir jo dėdė bus teisiami dėl fiktyvios santuokos su lietuvaite

(atnaujinta 22:43 2020.05.28)
Kaip pažymi prokuroras, fiktyvios santuokos organizavimas yra viena iš prekybos žmonėmis rūšių

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Du vyrai iš Uzbekijos Respublikos, kaltinami organizavę vieno jų fiktyvią santuoką su lietuve, kad jaunavedys gautų Lietuvos Respublikos pilietybę, sės į kaltinamųjų suolą, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba. 

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas byloje dėl galimos prekybos žmonėmis.

Teisėsaugos pareigūnai informacijos, kad 2019 metų pradžioje sudaryta santuoka yra galimai fiktyvi, gavo bendradarbiaudami su vieno Utenos apskrities rajono socialinių paslaugų centro specialistais. Dirbantiems su socialinės rizikos šeimomis darbuotojams apie tai pasakė pati nukentėjusioji.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą buvo nustatyta, kad iš Uzbekijos Respublikos kilęs, bet daug metų Lietuvoje gyvenantis ir Lietuvos pilietybę turintis 63 metų I. G., veikdamas bendrininkų grupėje su savo 31 metų sūnėnu Z. G., suorganizavo pastarajam fiktyvią santuoką su vieno Utenos apskrities rajono gyventoja. Artimųjų neturinti, socialiai pažeidžiama ir vargingai gyvenanti jauna moteris sutiko sudaryti fiktyvią santuoką 3 metams su Z. G., kad šis gautų Lietuvos Respublikos pilietybę. Už tai jaunajai kas mėnesį buvo pažadėta mokėti po 100 eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad nukentėjusiajai po santuokos įregistravimo iš tiesų buvo mokami pinigai, nors ir nereguliariai, ne visa sutarta suma. Tačiau ištekėjusi už užsieniečio moteris neteko kai kurių pašalpų, kitos jai iki tol skiriamos paramos ir suprato padariusi klaidą.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusio Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Aurelijaus Navicko, fiktyvios santuokos organizavimas yra viena iš prekybos žmonėmis rūšių. 

"Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia manyti, kad kaltinamieji pasinaudojo nukentėjusiosios pažeidžiamumu, prasta finansine padėtimi ir įkalbėjo sudaryti fiktyvią santuoką", — sakė prokuroras. 

Už tai Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 10 metų. Bylas perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Tegai:
Lietuva, Uzbekistanas
Dar šia tema
Lietuva nori išplėsti tranzitą iš Uzbekistano ir Kazachstano
Uzbekas mėgino kirsti Lietuvos sieną panaudodamas foliją
Saulius Skvernelis

Skvernelis papasakojo apie pasirengimą antrajai COVID-19 bangai

(atnaujinta 21:24 2020.05.28)
Anot jo, tokiu atveju griežtos ekonominės veiklos ribojimo priemonės nebus įvestos visoje respublikoje

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sakė, kad vyriausybė ketina paruošti antrosios koronaviruso bangos šalyje planą, praneša "Express nedelia".

Jis sakė, kad tokios griežtos ekonominės veiklos ribojimo priemonės, kokios buvo kovo mėnesį, nebus įvestos visoje šalyje. Problemos bus sprendžiamos atskiruose židiniuose.

Skvernelis pažymėjo, kad "turėjome skaudžias pamokas, visa Europa ir pasaulis, dėl valdymo, dėl nustatymo, dėl pačios elgsenos tiek visuomenės, tiek mūsų prevenciškai valdant pandemiją".

"Būtų kalbama apie atskirus lokalizuotus židinius — miestus, rajonus, galbūt apskritis. Dirbtume su taikiniais, jeigu ten tikrai būtų židinys ir jis plistų, tektų vėl panaudoti maksimalias uždarymo priemones", — sakė jis.

Epidemiologai neatmeta tikimybės, kad įmanoma ir antroji koronaviruso banga. Apie tą patį perspėja Pasaulio sveikatos organizacija.

Lietuvoje karantinas dėl pandemijos pratęstas iki birželio 16 dienos. Valdžia palaipsniui panaikina anksčiau nustatytus apribojimus.

Koronaviruso atvejų skaičius šalyje viršijo 1655. Pasveiko 1193 žmonės, 68 mirė.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 5,5 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 353 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Paaiškėjo kovos su COVID-19 Lietuvoje pesimistinis scenarijus
Lietuvoje nuo birželio 1-osios į sporto renginius bus įleidžiami žiūrovai
Britų rašytoja Džoana Rouling

Džoana Rouling išleis pasaką, parašytą daugiau nei prieš 10 metų

(atnaujinta 22:46 2020.05.28)
Geros žinios visiems "Hario Poterio" gerbėjams, kurie nežino, kuo užsiimti per sunkų pandemijos ir saviizoliacijos periodą — rašytoja jau paskelbė keletą pirmųjų kūrinio skyrių

VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Britų rašytoja Džoana Rouling nustebino gerbėjus: pasirodo, kad "Hario Poterio mama" 10 metų savo palėpėje laikė rankraštį, kurį ketino išleisti po paskutinės knygos apie jaunąjį burtininką.

Po to, kai Rouling persirgo koronavirusu ir išsamiai papasakojo apie gydomuosius kvėpavimo pratimus, nusprendė susitvarkyti savo palėpę ir pasidalyti įdomiais radiniais. Vienu iš jų tapo pasakos vaikams rankraštis, kurio Rouling taip ir neparodytų pasauliui, jei ne pandemija ir saviizoliacija.

Džoana Rouling išleis knygą, kurią ji parašė daugiau nei prieš 10 metų: apie tai rašytoja papasakojo savo oficialioje interneto svetainėje.

Nepaskelbtas rankraštis "Ikabog" — stebuklinga pasaka vaikams, kurios siužetas atsiskleidžia išgalvotame pasaulyje, tačiau niekaip nesusijęs su Hario Poterio istorija.

"Knygos idėja gimė, kai aš rašiau "Harį Poterį". Bet kai paskutinė knyga buvo parašyta, aš nusprendžiau padaryti pertrauką, kuri užtruko penkerius metus. Po to nusprendžiau atsitraukti nuo vaikiškų knygų ir "Ikabog" nukeliavo tiesiai į palėpę, kur laukė savo laiko 10 metų", — pažymėjo rašytoja.

Beje, pasaką apie "tiesą ir piktnaudžiavimą valdžia" Rouling skaitė savo mažiausiems vaikams prieš miegą, o dabar ji gali pagražinti jūsų karantiną. Pirmieji istorijos skyriai jau paskelbti tinklalapyje, o kitus Rouling pažadėjo įkelti kas savaitę.

Tegai:
Haris Poteris, Didžioji Britanija, rašytoja, Džoana Rouling
Dar šia tema
Iš JAV mokyklos pašalintos knygos apie Harį Poterį dėl "prakeikimų"
Hario Poterio gerbėjai pirmą kartą galės apsilankyti Slytherin svetainėje
Daniel'is Radcliffe'as papasakojo, kaip dėl Hario Poterio vaidmens tapo alkoholiku