Medis laukuose

Balandžio 5 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 17:46 2020.04.04)
Dabar energija liesis per kraštus. Jei gyvenimas yra zebras, tai panašu, kad prasidėjo plati balta juosta

Avinas ( 03.21-04.20) Venkite diskutuoti ar smerkti žmones iš savo aplinkos, nes ištarti žodžiai gali sugrįžti kaip bumerangas. Šiuo laikotarpiu turėsite didelį energijos potencialą ir galėsite atsispirti bet kokioms nelaimėms. 

Jautis (04.21-05.21) Iškelkite sau realius tikslus, nepakelkite kartelės į nepasiekiamą aukštį. Nemėginkite nieko apgauti. Naujos pažintys įmanomos, jei žengsite pirmąjį žingsnį.

Dvyniai (05.22-06.21) Dabar jus labiau domins asmeniniai reikalai. Tačiau neskubėkite dalintis informacija, ypač džiaugsmingomis naujienomis su žmonėmis, kurie jūsų nepalaiko. Gali būti, kad į statinę su medumi galite įpilti šaukštą deguto.

Vėžys (06.22-07.22) Diena netinkama aktyviems veiksmams. Dabar padarykite trumpą pertraukėlę, kad nustatytumėte savo tikslus, poreikius ir galimybes. Su visais pažadais reikia elgtis atsargiai.

Liūtas(07.23-08.23) Pabandykite viską pasverti ir venkite skubotų žingsnių. Neformalus bendravimas bus malonus. Išgirsite daugybę komplimentų ir malonių žodžių. Tai palankus laikotarpis romantiškoms pažintims ir pasimatymams.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar energija liesis per kraštus. Galite tapti bet kurios kompanijos siela ir įkvėpti visus aplinkinius savo optimizmu. Kai kurie šio ženklo atstovai laukia naujos meilės ar įdomios pažinties. Jei gyvenimas yra zebras, tada jums prasidėjo plati balta juosta.

Svarstyklės (09.23-10.22)  Nedarykite to, ko neišmanote, ir nesilankykite vietose, kur galite patekti į nemalonią situaciją. Jei laikysitės šių rekomendacijų, diena bus palanki.

Skorpionas (10.23-11.21) Laikykitės atokiau nuo blogos valios žmonių - dabar esate ypač pažeidžiami. Skirkite daugiau laiko sau ir dalykams, kurie jums patinka. Sudėtingus klausimus reikėtų atidėti. Nepriimkite skubotų sprendimų. Kurkite ateities planus.

Šaulys (11.22-12.21) Turėsite galimybę įgyvendinti savo planą ir galimybę sėkmingai įgyvendinti visiškai naują verslą. Tačiau reikia veikti greitai. Diena palanki meilei. Galimi įdomūs susitikimai, perspektyvios pažintys. Yra galimybė išspręsti kai kurias ilgalaikes šeimos problemas.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Dabar jūs neturėtumėte įsitraukti į žodines kovas. Susilpnės jūsų sugebėjimas įtikinti žmones o jūs pats galite būti veikiamas kitų įtakos. Neatmetama problemų santykiuose su mylimu žmogumi, tačiau neskubama šių problemų išspręsti. Naujoms pažintims tai nėra pats geriausias laikas.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną pirmasis impulsas bus teisingas, ir kuo daugiau pradėsite mąstyti ir analizuoti, tuo labiau nukrypsite nuo teisingo kelio. Mažiau klausykite kitų nuomonės.

Žuvys (02.20-03.20)  Šis laikas palankus stambiems pirkiniams, namų tobulinimui. Meilėje jūsų laukia malonios staigmenos, o kai kurių ženklo atstovų - perspektyvios pažintys.

Tegai:
horoskopas
Omletas

Be žalos figūrai. galima valgyti vakare?

(atnaujinta 15:12 2020.06.05)
Kaip nemarinti savęs badu nuo "draudžiamų" 18 valandų vakaro, o priešingai, valgyti ir lieknėti — skaitykite Sputnik rekomendacijose

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Griežta priesaika, kad po 18 valandos negalima valgyti, jau seniai yra pasenusi. Dauguma šiuolaikinių dietologų choru pataria ne atiduoti vakarienę priešui, o tiesiog peržiūrėti mitybos vakare kokybę ir kiekį.

Taigi, būkite saikingi ir pasirinkite tinkamus produktus. Labiausiai verti pretendentai su žyma 18+ — Sputnik atrankoje.

Žalios daržovės

Salierai, svogūnai, špinatai, agurkai — daržovės, turinčios neigiamą kaloringumą. O tai reiškia, kad joms suvirškinti organizmas sunaudoja daug daugiau energijos, nei yra jų sudėtyje.

Vištienos filė

Paukštienos mėsa (balta) laikoma mažai kaloringu baltymų šaltiniu ir idealia vakariene. Ją geriau ruošti garuose arba grilyje, o vietoj riebių padažų naudoti kvapnius prieskonius ir pagardus.

Куриное филе, архивное фото
Vištienos filė

Žuvis

Žuvies patiekalai lengvai virškinami, o tai reiškia, kad jūs netgi galite sau leisti riebesnes veisles — lašišą ar skumbrę. Šiose rūšyse yra maksimalus kiekis naudingų Omega-3 rūgščių, kurios normalizuoja širdies veiklą ir pagerina miego kokybę.

Kiaušiniai

Taip, tryniai vakarienei nėra pati geriausia idėja, nes juose daug cholesterolio. Tačiau omletas iš baltymų laikomas viena iš naudingiausių vakarienių.

Varškė

Jei jūs "draugaujate" su laktoze, tada varškė taps puikia alternatyva. Geriausias variantas — 5 % riebumo varškė. Galima sumaišyti ją su graikišku jogurtu arba pasigaminti lengvą apkepą be cukraus.

Творог, сметана и молоко
© Depositphotos /
Pieno produktai
Tegai:
sveika mityba, sveikata
Temos:
Medicina ir sveikata
Dar šia tema
Dietologė paneigė mitą apie kalorijų skaičiavimo naudą
Numetusi 21 kilogramą mergina įvardijo keturias lieknėjimo paslaptis
Maisto kultas. Kur rasti "valgomų" paminklų
"Rytmečio gaiva". Kaip pasigaminti sveiką migdolų pieno ir mangų desertą
Lietuvos policija

Utenos policininkai ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją

(atnaujinta 21:03 2020.06.05)
Iš kaimo išvažiavęs automobilis pavojingai vinguriavo po kelią, o sustojus, jo vairuotojas ir keleivis bandė "susitarti" su pareigūnais dėl incidento sureguliavimo

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Ne tarnybos metu pareigūnai, atsidūrę tinkamu laiku tinkamoje vie­to­je, sugebėjo užkirsti kelią ga­­limoms skaudžioms pasekmėms, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

Birželio 1-ąją, apie 14:00, asmeniniu automobiliu važiuojant Utenos miesto aplinkkeliu, Utenos apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriaus vyresniajam specialistui ir Kelių patrulių būrio vyriausiajai patrulei prieš pat jų automobilį, sudarydamas avarinę situaciją, iš Joneliškio kaimo išsuko "Audi" automobilis.

Pareigūnai stebėjo, kaip automobilis vinguriavo po kelią, kartkartėmis nuvažiuodamas į kelkraštį, ir įtarę, kad vairuotojas gali būti neblaivus, pranešė policijai. Važiuojant Kupiškio gatve, "Audi" vairuotojas dėl neaiškių priežasčių pasuko į kelkraštį ir sustojo priešais kelkraštyje stovėjusią sunkiasvorio automobilio priekabą.

Pareigūnai sustojo greta ir pastebėjo, kad vairuotojas yra akivaizdžiai neblaivus. Vairuotojas ir kartu važiavęs keleivis pradėjo reikšti pretenzijas: "Kokia čia jūs proga prikibot, kas jūs tokie". Pareigūnams prisistačius, kad jie yra policininkai, keleivis užsiminė, kad galima "susitarti", vairuotojas taip pat puolė taisyti padėtį ir žadėjo kviestis dukrą.

"Derybas" nutraukė atvykę Utenos apskrities policijos pareigūnai, kurie ir perėmė vairuotoją, keleivį ir automobilį. Sulaikytam vairuotojui (gimusiam 1969 metais), gyvenančiam Utenos rajone, buvo nustatytas 2,64 promilių girtumas.

Policija pažymi, kad faktai patvirtina, jog ne vienas eismo įvykis, pasibaigęs nekaltų žmonių skaudžiais sužalojimais ar mir­timi, buvo sukeltas būtent neblaivių vairuotojų, ir ragina gyventojus būti atsakingus, nesėsti prie vairo neblaiviems ir nerizikuoti savo bei kitų sveikata ir gyvybe.

Tegai:
neblaivus vairavimas, Utena, policija, Lietuva
Dar šia tema
Kauno rajone neblaivus vairuotojas mirtinai partrenkė motociklininką
Vilniuje už neblaivų vairavimą sulaikytas FNTT pareigūnas
Jurbarko rajone neblaivus vyras trenkė policininkui