Mergina numetė svorio

Numetusi 21 kilogramą mergina įvardijo keturias lieknėjimo paslaptis

(atnaujinta 16:36 2020.05.03)
Studentė iš Indijos pasidalino, jog po daugybės nesėkmingų bandymų ji atrado šias paslaptis ir suprato, kad numesti svorio nėra taip sunku, kaip atrodo iš pradžių

VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Studentė iš Indijos Samikša Nagi (Sameeksha Naghi) leidiniui "Times of India" papasakojo, kaip jai pavyko numesti 21 kilogramą per dešimt mėnesių.

"Po daugybės nesėkmingų bandymų atradau keturias svorio metimo paslaptis: kryptingumas, valingumas, kantrybė ir teisinga mityba", — pažymėjo ji.

Anot merginos, pagrindiniu jos gyvenimo būdo pokyčiu tapo porcijų sumažinimas. Be to, ji valgė tik tai, ką paruošė pati namuose.

Taip pat Nagi sportavo tris kartus per savaitę po pusantros valandos.

"Aš supratau, kad numesti svorio nėra taip sunku, kaip atrodo iš pradžių", — padarė išvadą ji.

Per mažiau nei metus mergina sulieknėjo nuo beveik 77 iki 56 kilogramų.

Tegai:
sveika mityba, kaip numesti antsvorį
Temos:
Medicina ir sveikata (347)
Dar šia tema
Gydytojai papasakojo, kaip tinkamai praleisti saviizoliacijos periodą
Gydytojas papasakojo, kaip palaikyti gerą imunitetą karantino metu
Kinas numetė 142 kg per šešis mėnesius
Dietologė perspėjo apie protarpinio badavimo pavojų
Kaip nepriaugti svorio karantino metu
Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: liepos 9-osios šventės

(atnaujinta 19:20 2020.07.08)
Šiandien, liepos 9 dieną, savo vardadienį mini Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika

Liepos 9 yra 190-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių. O kadangi 2020-ieji yra keliamieji metai, liepos 9-oji yra 191-a metų diena. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 175 dienos.

Ši diena istorijoje

1384 metų liepos 9 dieną Vytautas susitaikė su Jogaila, sudegino tris kryžiuočių pilis ir grįžęs į Lietuvą atgavo dalį savo tėvonijos. Tiesa, po penkerių metų jis vėl bėgo pas kryžiuočius, vėl buvo pakrikštytas, o vėliau vėl juos išdavė.

1988 metais šią dieną Vilniaus Vingio parke vyko daugiatūkstantinis Sąjūdžio mitingas, kuriame buvo pasitikti 19-osios TSKP konferencijos delegatai.

2002 metais prezidentas Valdas Adamkus už indėlį į tarptautinio dialogo bei taikos plėtrą apdovanotas Rusijos visuomeninio fondo apdovanojimu — šv. Apaštalo Andriejaus žvaigžde. O po septynerių metų, 2009 metais, teatro ir kino aktorius Donatas Banionis ir dirigentas, profesorius Saulius Sondeckis apdovanoti Rusijos Garbės ordinais.

Katalikai šią dieną mini Šv. Augustiną Džao Žongą, kunigą, ir jo draugus — Kinijos kankinius. Popiežius Jonas Paulius II juos kanonizavo 2000 metų spalio 1 dieną.

Šią dieną savo vardadienį mini Algirdas, Algirdė, Leonarda, Leonardas, Sirgaudas, Sirgaudė, Sirmantas, Sirmantė, Verė, Veronė, Veronika.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
parasparnininkas, archyvinė nuotrauka

Juodkrantėje parasparniu skridęs vyras nukrito ir stipriai susižalojo

(atnaujinta 21:19 2020.07.08)
Nukentėjęs parasparnininkas buvo rastas paplūdimyje, po apžiūros jis perduotas Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams

VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Juodkrantėje išgelbėjo kopose nukritusį parasparnininką. Apie tai praneša Lietuvos kariuomenė.

Liepos 7 dieną, apie 20 val., iš I-ojo paieškos ir gelbėjimo posto pakilęs Karinių oro pajėgų sraigtasparnis AS365 "Dauphin" ieškojo kopose nukritusio ir nukentėjusio parasparnininko. Galiausiai jis rastas paplūdimyje.

Įgulos gelbėtojas ir gydytojas po nukentėjusiojo apžiūros nurodė, kad jį reikės nugabenti į ligoninę.

Po maždaug 20 min. nukentėjęs parasparnininkas buvo perduotas Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams.

Kaip praneša kariuomenės spaudos tarnyba, paieškos ir gelbėjimo operacijoms atlikti Karinių oro pajėgų sraigtasparniai nuo 2018 metų jau kilo 80 kartų.

Tegai:
Juodkrantė, karinis sraigtasparnis