Ežeras, archyvinė nuotrauka

Gegužės 10 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:04 2020.05.09)
Jei situacija leis, atsipalaiduokite, eikite pasroviui ir gausite daug teigiamų emocijų, kurių bus daugiau nei pakankamai visai savaitei

Rytojaus horoskopas žada stebėtiną ramybę ir harmoniją — galbūt tokios būsenos nenorėsite nei dirbti, nei atlikti namų ruošos darbų, tačiau tai gali nuteikti bendravimui su artimaisiais ir draugais, pasivaikščiojimui gamtoje, romantiškam pasimatymui.

Avinas (03.21-04.20) Šią dieną galite praleisti savo nuožiūra. Nebijokite pasirodyti juokingi. Nepriimkite visko pernelyg rimtai ir diena praeis sklandžiai.

Jautis (04.21-05.21) Jei turite neišsipildžiusių ketinimų, kuriems neteikiate pirmenybės, dabar pats laikas pradėti juos įgyvendinti. Tai galima padaryti greitai ir be didelio triukšmo. Stenkitės laikytis atstumo nuo kitų ir nepriimti visko, ką jie sako. Šiuo metu yra didelė tikimybė, kad būsite apgauti.

Dvyniai (05.22-06.21) Šią dieną mylimas žmogus gali sukelti daug nemalonumų. Tačiau nepriimkite jo priešiškumo pernelyg rimtai. Stenkitės rasti malonių užsiėmimų, kurie leistų išlaikyti dvasinį komfortą.

Горная речка, архивное фото
Upė.

Vėžys (06.22-07.22) Neigiami įvykiai šią dieną neturėtų įvykti, todėl galite saugiai planuoti laiką, kaip norite. Pabandykite išspręsti problemas, kurių iki šiol nesiėmėte. Liksite patenkinti rezultatais. Būkite dėmesingesni artimiesiems.

Liūtas (07.23-08.23) Šiuo etapu daugeliu atvejų jausitės nugalėję. Laikas pradėti savo planus versti realybe. Jums padės mylimas žmogus. Susilaikykite nuo alkoholio vartojimo įmonėse, kuriose yra konflikto tikimybė.

Mergelė (08.24-09.22) Jei įmanoma, praplėskite akiratį, lankydamiesi, pavyzdžiui, teatruose, parodose ar koncertuose. Dabar tam atėjo palankus laikas. Arba galite tiesiog gerai praleisti laiką draugų kompanijoje. Apsipirkimas taip pat suteiks džiaugsmo.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šią dieną atsidursite įdomių įvykių centre. Tačiau kol kas geriau likti pasyviu stebėtoju. Priešingu atveju galite atlikti kelis neteisingus veiksmus, kurie, nors ir nepadarys jokių ypatingų komplikacijų, sukels nemalonumų.

Звездное небо, архивное фото
© Sputnik / Александр Кряжев/Владимир Сергеев
Žvaigždėtas dangus.

Skorpionas (10.23-11.21) Bėda, su kuria galite susidurti šią dieną, slypi santykiuose su mylimuoju. Arba būsite nedėmesingas partneriui, arba jis padarys ką nors neapgalvojęs. Pabandykite pasiekti kompromisą.

Šaulys (11.22-12.21) Galite būti pakilios nuotaikos ir būti kupini gerų ketinimų. Greičiausiai buitiniai reikalai atims daug laiko. Tačiau kartu jie atneš daug teigiamų emocijų. Stenkitės visur įžvelgti tik gėrį.

Ožiaragis (12.22-01.20) Šią dieną jus gali užvaldyti abejonės, apsispręsti nebus lengva. Viską, kas vyksta, vertinkite kaip testą, kurį turite išlaikyti oriai. Būkite atsargūs kelyje.

Vandenis (01.21-02.19) Ši diena žada atnešti naujų potyrių, kurie praskaidrins nuotaiką. Tikėtina, kad taip yra dėl mylimo žmogaus. Ir jei jūsų širdis dar nėra užimta, tai gali pasikeisti. Atidžiai apsidairykite: galbūt šis asmuo jau yra šalia.

Романтика, архивное фото
Apsikabinusi pora.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien derėtų būti aktyviems, ypač dalykuose, susijusiuose su kontaktais. Tai puikiai seksis ir gali atverti naujas galimybes. Jei kyla nesutarimų su mylimu žmogumi, pabandykite nepaaštrinti situacijos aiškindamiesi santykius.

Tegai:
horoskopas
Vilniaus panorama, archyvinė nuotrauka

Vilnius įtrauktas į pačių saugiausių miestų Europoje sąrašą pandemijos fone

(atnaujinta 09:58 2020.06.05)
Lietuvos sostinė užėmė 18 vietą. Reitingo rengėjai pareiškė, kad krizės metu Lietuvos ligoninės nebuvo perkrautos ir prireikus galės priimti sveikatos problemų turinčius keliautojus

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Vilnius įtrauktas į saugiausių Europos miestų keliavimui pandemijos metu sąrašą. Reitingą paskelbė "European Best Destinantions" svetainė.

Sąrašas buvo sudarytas atsižvelgiant į dabartinę epideminę situaciją ir užsikrėtusių žmonių skaičių šalyse, asmeninių apsaugos priemonių prieinamumą ir ligoninės lovų skaičių asmeniui. Iš viso sąraše 20 šalių.

Lyderių trejetuką sudarė Tbilisis (Gruzija), Kerkyra (Graikija) ir Kavtatas (Kroatija). Taip pat į sąrašą įtraukti miestai tokių šalių kaip Portugalija, Rumunija, Juodkalnija, Austrija, Slovėnija, Malta, Latvija, Lenkija, Suomija.

Vilnius užėmė 18 vietą. Kaip pažymi reitingo sudarytojai, krizės metu Lietuvos ligoninės nebuvo perkrautos ir prireikus gali priimti sveikatos problemų turinčius keliautojus. Be to, Lietuvos sostinėje 20 kartų mažiau koronavirusu užsikrėtusių žmonių nei labiausiai nukentėjusiose Europos šalyse.

Ryga taip pat buvo įtraukta į reitingą, šis miestas sąraše užėmė 19 vietą.

"50 kartų mažiau užsikrėtusių žmonių nei kai kuriose Europos šalyse — Latvija yra viena iš krypčių, kurią ši pandemija palietė mažiausiai. Jų ligoninėse niekada nebuvo problemų dėl gyventojų per koronaviruso pandemiją", — rašoma aprašyme.

Kovo 16 dieną įvestas karantinas vis dar galioja Lietuvoje. Kol kas jis pratęstas iki birželio 16 dienos, tačiau valdžia nuolat įveda sušvelninimus. Naujausiais duomenimis, šalyje beveik 1690 užsikrėtimo atvejų, daugiau nei 70 pacientų mirė.

Anksčiau Vyriausybė atnaujino skrydžius į Latviją, Estiją, Vokietiją, Prancūziją, Daniją, Suomiją ir Nyderlandus.

 

Tegai:
koronavirusas, Europa, Vilnius
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Septynios iš dešimties ligoninių Lietuvoje atnaujino darbą
Rusijos URM tikisi, kad tarp Vašingtono ir PSO nugalės sveikas protas
Gydytoja: kaukių naudojimas sumažina riziką užsikrėsti COVID-19 dešimtis kartų
Автомобиль литовской полиции, архивное фото

Naujojoje Akmenėje moteris sulaikymo metu kando policijos pareigūnui į ranką

(atnaujinta 09:14 2020.06.05)
Viešosios tvarkos pažeidėjai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis, moteris uždaryta į areštinę

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Naujojoje Akmenėje neblaivi moteris kando Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui, rašoma policijos įvykių suvestinėje.

Incidentas įvyko birželio 4 dieną popiet. Gimusi 1979 metais moteris buvo sulaikoma dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Policijos pareigūnams ją sulaikant neblaivi (2,44 prom.) moteris kando pareigūnui į ranką.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso straipsnius — viešosios tvarkos pažeidimas ir pasipriešinimas valstybės tarnautojui.

Tegai:
neblaivumas, sulaikymas, policija
Dar šia tema
Sučiuptas nuo atsakomybės mėginęs išsisukti vyras, neblaivus sėdėjęs už vairo
URC neblaivų prieglobsčio prašytoją VSAT pareigūnai tramdė antrankiais ir elektros šoku

Niujorke per protestą policija areštavo dešimtis žmonių

(atnaujinta 10:02 2020.06.05)
Niujorko miesto policija areštavo 60 demonstrantų, kurie dalyvauja protestuose prieš JAV policijos savivalę

Anot policijos departamento vadovo, protestuotojai nesilaikė komendanto valandos, nors miesto valdžia leido jiems valanda ilgiau — iki 21 valandos — būti gatvėje. Jis taip pat pažymėjo, kad teisėsaugos pareigūnai elgiasi taktiškai, tačiau kartu imsis visų priemonių, kad demonstrantai nepažeistų įstatymų, o miesto tvarka liktų kontroliuojama.

Jungtines Valstijas apėmė protestų banga, neramumai prasidėjo po gegužės 25 dieną Mineapolyje įvykusio incidento, kai mirė 46 metų afroamerikietis Džordžas Floidas. Jį sulaikymo metu policininkas pargriovė ant žemės, surakino antrankiais ir keliu prispaudė kaklą. Beginklis vyras kelis kartus sakė pareigūnui, kad negali kvėpuoti, tačiau policininkas nekreipė dėmesio ir Floidas vėliau mirė intensyviosios terapijos skyriuje.

Visoje šalyje demonstracijos pamažu peraugo į riaušes, lydimas masinių plėšimų ir susirėmimų su policija. Daugelis Amerikos miestų merų ir valstijų gubernatorių buvo priversti įvesti savo regionuose komendanto valandas ir netgi įtraukti Nacionalinės gvardijos pajėgas, kad šios padėtų numalšinti neramumus.

Tegai:
protestai, JAV
Dar šia tema
Per protestus JAV nustatyta beveik 280 išpuolių prieš žurnalistus
Pasibaigus neramumams Vašingtonas atšaukė komendanto valandą
JAV protestuotojai priešinosi kariškiams prie Baltųjų rūmų