Rožės, archyvinė nuotrauka

Gegužės 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 09:40 2020.05.15)
Horoskopas trečiadieniui, 2020 metų gegužės 13 dieną, žada produktyvią dieną kūrybingiems žmonėms. Gera diena efektyviam fiziniam darbui

Astrologai pataria neiti į kraštutinumus ir problemas spręsti ramiai.

Avinas (03.21-04.20)

Būsite ryžtingi ir tikrai pasieksite savo tikslą. Labai naudinga imtis iniciatyvos visose gyvenimo srityse. Tikrai rasite bendraminčių, žmonių, kurie, kaip ir jūs, nebijo nei sunkumų, nei pavojų. 

Galimi konfliktai; kartais jie kils dėl jūsų kaltės. 

Jautis (04.21-05.21) 

Gera diena bendrauti, tikėtinos įdomios pažintys. Greitai padarysite gerą įspūdį ir visada tiksliai žinote, su kuo verta tęsti bendravimą, o su kuo ne. 

Gali pasirodyti geros perspektyvos ateičiai. Nepraleiskite progos ir pasitikėkite savo intuicija.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Tinkama diena užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Galite grįžti prie senų planų: dabar turite galimybę juos sėkmingai įgyvendinti. Galimi neįprasti, stebinantys sutapimai. Jie jus pradžiugins, suteiks galimybę pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Nepraleiskite progos pradžiuginti save. Galite įsigyti neplanuotų pirkinių ar aplankyti įdomias vietas.

Vėžys (06.22-07.22) 

Dienos pradžia nebus lengva. Geriau ryte nesiimti svarbių ir atsakingų reikalų: galite padaryti klaidų ar ką nors pamiršti. Laikui bėgant nuotaika gerės, mažiau jaudinsitės dėl smulkmenų, pradėsite žiūrėti į dalykus optimistiškiau. Bendra padėtis taip pat keisis į gerąją pusę.

Liūtas (07.23-08.23) 

Pailsėkite. Šią dieną geriau nedaryti nieko ypač svarbaus. Vargu ar sugebėsite padaryti tai, ką planavote. 

Galimi netikėti įvykiai, malonūs netikėtumai. Bus galimybė pamatyti senus draugus; su jais jūs puikiai praleisite laiką. 

Mergelė (08.24-09.22) 

Jūsų laukia lengva diena. Bus galimybė ko nors išmokti ar atnaujinti senas žinias. Šiandien gauta informacija jums greitai bus naudinga.

Verta apsvarstyti klausimus, susijusius su darbu ir verslu. Gali būti, kad šiandien iš naujo pažvelgsite į daugelį dalykų ir situacijų, kurios pastaruoju metu jus vargino.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Šiandien jums reikia ramybės ir pasitikėjimo savimi. Jie padės susidoroti su daugeliu užduočių, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Laikas, praleistas su draugais, tikrai jus pradžiugins. Galite priimti svečius, organizuoti neįprastus renginius namuose, šeimos šventes.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rami ir palanki diena. Ji nebus ypač vaisinga, tačiau leis atgauti jėgas. Gerai kurti ateities planus. Dabar teisingai įvertinsite savo stipriąsias puses ir galimybes, intuityviai suprasite, kaip geriausia elgtis. 

Ligoninė
© Sputnik / Григорий Сысоев

Galima pasidalinti idėjomis su artimaisiais, yra galimybė pradėti bendrą verslą.

Šaulys (11.22-12.21) 

Palanki diena. Vadovaukitės sveiku protu, nepasiduokite provokacijoms ir neleiskite niekam jūsų suklaidinti.

Galite rasti bendrą kalbą net su sudėtingais žmonėmis, tačiau geriau leisti laiką su draugais ir artimaisiais. Galimos malonios žinios iš toli, netikėti pasiūlymai ir kvietimai.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Kai kurie Ožiaragiai netikėtai gaus patrauklių verslo pasiūlymų arba ras būdą, kaip žymiai padidinti pajamas. Šią dieną gerai imtis kažko naujo. Greitai suprasite, kas yra kas.

Tikėtini sėkmingi sutapimai, malonūs netikėtumai. Bus galimybė pagerinti santykius su artimaisiais.

Vandenis (01.21-02.19) 

Būkite kantrūs su kitais. Jie ne visada jus supranta, bet tai nereiškia, kad jie specialiai bando jus erzinti. Dažnai padės humoro jausmas: tinkamas pokštas leis išlyginti aštrius kampus.

Atsiras galimybė gauti naudingos informacijos. Tačiau savo naujienomis geriau nesidalinti. Apskritai, kuo mažiau šiandien kalbėsite apie save, tuo geriau. Galite netikėtai susitikti su senais pažįstamais. 

Žuvys (02.20-03.20) 

Venkite tuščių pokalbių, nemėginkite atskleisti kitų žmonių paslapčių ir nesidalykite savomis. Ypač svarbu išlikti budriems su menkai pažįstamais žmonėmis. 

Nepriimkite svarbių sprendimų bent jau iki vidurdienio, po to klaidų tikimybė sumažės.

Tegai:
horoskopas
Portugalija, archyvinė nuotrauka

SAM paskelbė naują šalių, kurių galima atvykti, sąrašą

(atnaujinta 11:28 2020.06.07)
Į Lietuvą nebus galima atvykti užsieniečiams iš Švedijos, Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės bei Portugalijos. Iš Belgijos ir Airijos atvykusiems užsieniečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija

VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Paskelbtas birželio 8-14 dienomis galiosiantis sąrašas valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir iš kurių  atvykusieji privalo izoliuotis, rašoma SAM pranešime.

Taip pat nustatyta, kad, atsižvelgiant į didelį sergamumą, į Lietuvą nebus galima atvykti užsieniečiams iš Švedijos, Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės bei Portugalijos. Iš Belgijos ir Airijos atvykusiems užsieniečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Lietuvos piliečiai į šalį gali sugrįžti iš visų šalių, tačiau atvykusiems iš aukščiau paminėtų valstybių privaloma 14 dienų izoliacija.

Tuo tarpu Lietuvos piliečiams bus leidžiama atvykti iš bet kurios šalies, tačiau jiems, jei 14 dienų sergamumo koronavirusu rodiklis yra 15 atvejų 100 tūkst. gyventojų reikės izoliuotis 14 dienų.

Ar žmogui būtina izoliuotis grįžus iš užsienio, priklauso nuo pirminio žmogaus kelionės taško. Tai reiškia, kad, jei žmogus turi įrodymą, jog keliauja iš šalies, iš kurios grįžus ar atvykus izoliavimas netaikomas, izoliuotis jam nereikia net tuo atveju, jei keliavo per kitas šalis. Tačiau tik tuo atveju, jei tose šalyse nebuvo apsistojęs verslo ar kitais tikslais. Jei keliaujantysis tokio įrodymo neturės, jam bus taikomos priemonės pagal paskutinę lankytą šalį, iš kurios jis tiesiogiai atvyks į Lietuvą.

Visa tai galioja visoms sąraše esančioms šalims, išskyrus Švediją. Svarbu žinoti, kad keltu iš Švedijos atvykstantieji turi būti budrūs, nes dėl padidėjusio sergamumo šioje šalyje, atvykus į Lietuvą jiems bus taikoma 14 dienų izoliacija net ir tuo atveju, jei asmuo į keltą Švedijoje keliavo tranzitu iš Norvegijos ar Danijos. 

SAM taip pat primena, kad šalių sąrašai kinta kas savaitę, tad keliaujantys turėtų nuolat sekti šią informaciją.

Viskas, ką reikia žinoti apie pagalbą po karantino
© Sputnik /
Viskas, ką reikia žinoti apie pagalbą po karantino

 

Tegai:
kelionės, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Ministras pirmininkas papasakojo, koks režimas galėtų pakeisti karantiną
Švedija apgailestauja dėl sprendimo neskelbti karantino dėl koronaviruso
Tyrimas: kas trečias Lietuvos gyventojas per karantiną priaugo svorio
Atsikvėpti vasariškai: sezono pradžia Palangoje sušvelninus karantiną
Vilniaus senamiestis

Lietuvoje patvirtinti devyni nauji koronaviruso atvejai

(atnaujinta 11:38 2020.06.07)
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kad šiuo metu šalyje koronaviruso sukeltomis ligomis serga 306 žmonės

VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras sekmadienį paskelbė apie devynis naujus patvirtintus koronaviruso infekcijos atvejus Lietuvoje. Šiuo metu šalyje serga 306 žmonės.

Nuo birželio 1 dienos registruoti devyni įvežtiniai atvejai.

Per šeštadienį ištirta 2204 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
© Sputnik /
Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
Tegai:
koronavirusas
Dar šia tema
Gydytojas teigė, kad sumažėjo koronaviruso aktyvumas
PSO: Europoje nėra nė vienos valstybės, turinčios imunitetą koronavirusui
Švedija apgailestauja dėl sprendimo neskelbti karantino dėl koronaviruso
ULAC vadovas papasakojo, ką dar reikia išmokti apie koronavirusą
Mokslininkas papasakojo, kada organizme atsiranda antikūnų prieš koronavirusą