2020 m. gegužės 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

Gegužės 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 11:16 2020.05.16)
Gegužės 17 dienos horoskopas Liūtams žada romantišką susitikimą, Skorpionai turės progų pabaigti seniai pradėtus darbus, o Dvyniams geriau nepriimti svarbių sprendimų

Šiandien bus labai sunku išlaikyti ramybę. Norint išvengti konfliktų su kitais, prireiks daug kantrybės. Popietė bus šiek tiek lengvesnė nei pirmoji dienos pusė. Galimos malonios staigmenos ir susitikimai.

Avinas (03.21-04.20) 

Šiandien visus svarbius klausimus Avinams geriau aptarti dienos pradžioje. Vakaras tam yra kur kas blogesnis: galite būti dirglus, aštriai reaguoti į kritiką ir net menkiausią pastabą. Bus galima išvengti rimtų konfliktų, tačiau vargu ar tai bus jūsų nuopelnas.

Jautis (04.21-05.21) 

Šiandien apie save primins seni pažįstami ir draugai. Neatmetami viliojamai atrodantys pasiūlymai. Vis dėlto neskubėkite priimti sprendimą, pirmiausia reikia viską gerai apgalvoti.  

Antroji dienos pusė bus palankesnė nei pirmoji, ypač tiems, kurie nori užsiimti kūrybine veikla.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Dienos pradžioje Dvyniai bus linkę per daug nerimauti dėl smulkmenų. Šiuo metu geriau nepriimti svarbių sprendimų, ypač jei jie susiję su karjera ir profesija.

Kalbant apie asmeninius santykius, diena bus gana sunki. Galimi nesutarimai su artimaisiais.

Vėžys (06.22-07.22)

Ši diena bus įtempta, mažai tikėtina, kad sugebėsite išlikti ramus. Dažnai nuotaiką gali sugadinti net smulkmenos. 

Šią dieną neturėtumėte duoti jokių pažadų: juos įvykdyti bus sunkiau, nei jūs dabar manote. Neatmetami finansiniai nuostoliai, nesėkmingi pirkimai.

Liūtas (07.23-08.23) 

Dienos pradžia bus nelengva. Liūtų emocinė būsena šiuo metu bus nestabili. Stenkitės vengti įtemptų situacijų. Galimos netikėtos išlaidos.

Popietė bus ramesnė ir vaisingesnė. Draugiški susitikimai ir romantiškos pasimatymai nenuvils.

Mergelė (08.24-09.22) 

Dienos pradžioje stenkitės palaikyti gerą nuotaiką, kitaip visa diena eis veltui.

Rytoj žvaigždės pataria netvarkyti paskubomis piniginių reikalų, vengti naujų finansinių įsipareigojimų.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj kad ir kas nutiktų, stenkitės išlikti ramūs. Jautriausi ženklo atstovai negalės priimti teisingų sprendimų ar orientuotis sudėtingoje situacijoje.

Nepageidautina pirkti stambių pirkinių, leisti pinigus tam, be ko galėtumėte apsieiti. Galimos geros žinios iš toli, patrauklūs pasiūlymai. 

Skorpionas (10.23-11.21)

Šiandien neverta kurti ambicingų planų, geriau spręsti esamas problemas. Tikėtini nesutarimai ir ginčai; dažniausiai jie bus susiję su finansiniais reikalais. Būsite linkę pernelyg pasitikėti savimi, kartais pervertinsite savo jėgas. Realistiškesnis požiūris padės išvengti daugybės nusivylimų ir klaidų.

Bus galimybė gerai pailsėti. Tikėtinos malonios išvykos ir geros naujienos. 

Šaulys (11.22-12.21) 

Jūs skubate ir dėl to klaidų tikimybė tik didėja. Priimti teisingus sprendimus bus lengviau, jei turėsite pakankamai kantrybės ir nemėginsite įgyvendinti visus planus iškart. 

Atsiras galimybė pabaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau. Tačiau kelias nebus lengvas. Reikės atkaklumo, o kai kuriais atvejais — ir senų draugų pagalbos.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Jūsų laukia palanki ir vaisinga diena. Būsite kupinas energijos, pasiruošęs pasiekti tai, ko norite, ir nepasiduosite tol, kol gausite, ko siekiate.

Žvaigždės šiandien bus jūsų pusėje, joms padedant jums gali pasisekti. Išspręsite problemas, su kuriomis anksčiau nesugebėjote susidoroti. Sėkmingi sprendimai dėl finansų ar turto leis jums sustiprinti savo pozicijas darbe ir šeimoje.

Vandenis (01.21-02.19) 

Diena tinkama spręsti su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus. Galima kelionė; dėl jos turėsite atidėti kai kuriuos suplanuotus susitikimus, ir tai jus nuliūdins. Turite būti atsargūs su pinigais: šią dieną rizikuojate juos išleisti tam, be ko galėtumėte apsieiti.

Žuvys (02.20-03.20) 

Neskubėkite. Rytas bus gana sunkus. Vargu ar galėsite visiškai išvengti nemalonių akimirkų, tačiau jei elgsitės atsargiai, vargu ar susidursite su rimtomis problemomis.

Antroji dienos pusė atvers naujas galimybes, suteiks galimybę pasiekti sėkmę versle, kuris jums ypač svarbus.

Tegai:
horoskopas
Автомобиль литовской полиции, архивное фото

Naujojoje Akmenėje moteris sulaikymo metu kando policijos pareigūnui į ranką

(atnaujinta 09:14 2020.06.05)
Viešosios tvarkos pažeidėjai buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis, moteris uždaryta į areštinę

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Naujojoje Akmenėje neblaivi moteris kando Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui, rašoma policijos įvykių suvestinėje.

Incidentas įvyko birželio 4 dieną popiet. Gimusi 1979 metais moteris buvo sulaikoma dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Policijos pareigūnams ją sulaikant neblaivi (2,44 prom.) moteris kando pareigūnui į ranką.

Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso straipsnius — viešosios tvarkos pažeidimas ir pasipriešinimas valstybės tarnautojui.

Tegai:
neblaivumas, sulaikymas, policija
Dar šia tema
Sučiuptas nuo atsakomybės mėginęs išsisukti vyras, neblaivus sėdėjęs už vairo
URC neblaivų prieglobsčio prašytoją VSAT pareigūnai tramdė antrankiais ir elektros šoku
Sostinės meras Remigijus Šimašius, archyvinė nuotrauka

Vilniaus meras papasakojo, ko pandemija turėtų išmokyti Lietuvą

(atnaujinta 07:29 2020.06.05)
Meras pažymėjo, kad krizė parodė, kaip pagerinti lietuvių gyvenimą, ir pažadėjo imtis naujo požiūrio į grožį sostinėje

VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Koronaviruso pandemija parodė, ko reikia išmokti visuomenei ir politikams, savo "Facebook" puslapyje rašė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Meras pažymėjo, kad respublikos valdžia ir gyventojai dėl pandemijos turi išmokti ką nors svarbaus ir padaryti teisingas išvadas.

Šimašius išskyrė keturis "visiškai skirtingus", tačiau esminius aspektus.

Anot mero, pirmiausia reikia suvokti, kad reikia besąlygiškai pateikti teisingą informaciją apie įvairius procesus ir įvykius, vykstančius Lietuvoje ir pasaulyje.

Šimašius pažymėjo, Lietuvai nepigiai kainavo tuščio valstybės rezervo duomenų užslaptinimas, galvos smėlyje laikymas kurį laiką ir nuolatinis kartojimas, kad problemos (su testavimu, apsaugos priemonėmis, nurodymų aiškumu ir pagrįstumu) nėra, kai ji buvo akivaizdi.

"Jau pirmomis kovos su pandemija savaitėmis visus Savivaldybės operacijų centro duomenis, susijusius su mobiliaisiais punktais, saviizoliacijos patalpomis, įsigytomis ir išdalintomis asmens apsaugos priemonėmis, atvėrėme ir padarėme viešai prieinamus — tokie jie tebėra ir šiandien", — sakė meras.

Antra pamoka, pasak Šimašiaus, yra tai, kad kūrybingas požiūris į darbą naujomis aplinkybėmis yra pranašesnis už nurodymų vykdymą.

"Visi geri sprendimai šiuo metu buvo drąsūs ir kūrybiški. Ar tai būtų informacinė kampanija apie ligos prevenciją, ar erdvių atvėrimas lauko kavinėms, ar kiti pavykę ir nuskambėję projektai. Neslėpsiu, malonu iš tarptautinių žiniasklaidos priemonių sulaukti klausimų "ką patartumėte kitiems" arba "kaip jums kilo ši puiki idėja", arba "kaip miestams būti kūrybiškiems", — aiškino meras.

Акция протеста против условий карантина в Вильнюсе
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Anot jo, problema ta, kad ne visi vertina kūrybiškumą, kai kurie tai mato kaip grėsmę saugiai, nors ir neveiksmingai, sistemai. Kaip pažymėjo Šimašius, todėl "atsiskaitymo laikas" neišvengiamai ateis, kai "tylūs, bailūs, nekūrybingi žmonės, kurie krizės akivaizdoje tiesiog sėdėjo ir žiūrėjo, bandys atsigriebti, bandys surasti už ką nors kaltus ir užsiundyti ant jų biurokratinę mašiną".

"Jie bandys surasti ką nors apkaltinti ir nukreipia į juos biurokratinę mašiną. Ir jie jau bando. Jie pradės aiškinti, kad krizė baigėsi, ir grįšime prie senų, biurokratinių darbo būdų", — piktinosi meras.

Trečiąja pamoka Šimašius įvardijo elektronizavimą. Anot jo, perėjimas prie interneto pandemijos metu pasirodė esąs geras sprendimas ir visavertė komunikacijos forma.

"Bent jau Vilniuje viską, ką iki šiol kartais net draudė nacionalinė valdžia, pavyko perkelti į elektroninę erdvę. Jei kur nors, tolimojoje Anglijoje gimus vaikui jis taip ir lieka neužregistruotas "nes karantinas", tai pas mus visos be išimties paslaugos toliau buvo teikiamos elektroniniu būdu", — aiškino meras.

Šimašius pažymėjo, kad daugelis protingų žmonių turi galimybę permąstyti savo stilių ir darbo būdą bei padaryti jį efektyvesnį.

"Vilnius bus geras pavyzdys, kai viskas suskaitmeninta. Viską galima išspręsti nuotoliniu būdu. Tai vėlgi padarys gyvenimą paprastesnį ir lengvesnį", — pridūrė meras.

Ketvirtoji pamoka, pasak Šimašiaus, yra tiesioginės žmogaus aplinkos svarbos suvokimas. Anot jo, labiau nei bet kada anksčiau svarbus tapo jaukumas — darbe ir aplink namus.

"Tai vystytojus ir pirkėjus paskatins rinktis patogesnius namus, labiau kreipiant dėmesį į artimiausią aplinką, o miestui leis sklandžiau orientuotis į tai, ką ir darėme pastaruoju metu — sukurti jaukumo, žalumo, patogumo atmosferą visame mieste, o ne nušlifuojant ir išpuošiant tik patį centrą", — sakė meras.

Meras pabrėžė, kad nuotolinis darbas iš namų patogesnis tada, kai viduje yra pakankamai erdvu ir patogu, kai vaizdas pro langus įkvepia, kai gali išeiti į lauką atsikvėpti ir pasidairyti į žalumą, ir — ne mažiau svarbu — kai gali patenkinti savo socialinius poreikius smagiai prasieinant iki keliolikos minučių, o ne atvažiuojant keliolika kilometrų iki ten, kur vyksta socialinis gyvenimas.

Šimašius išskyrė keturis dalykus, kaip turėtų atrodyti miestas, kurie buvo paskirti karantino metu. Pirma, būstas turėtų būti erdvus ir patogus. Antra — sukurti daugiau žaliųjų erdvių mieste. Trečia — miestas turėtų būti toks, kad visos reikalingos įstaigos (pramogoms ir poilsiui) būtų pasiekiamos pėsčiomis. Ketvirta — mažiau kelionių į darbą, kadangi daugelis darbuotojų gali dirbti iš namų.

Twitter
© Sputnik / Александр Кряжев

Šimašius pažymėjo, kad Vilnius turėtų eiti tuo keliu, kuris padės padaryti miestą geresnį, nes pandemija parodė, kad svarbu visada sakyti tiesą, būti kūrybingam atliekant bet kokias užduotis, skaitmenizuoti ir optimizuoti paslaugas, taip pat poreikį sukurti piliečių aplinką, atsižvelgiant į jų socialinę sveikatą ir saugumą.

Lietuvoje iki birželio 16 dienos paskelbtas karantinas. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis neatmetė scenarijaus, kad karantino režimas bus panaikintas nuo birželio 17 dienos. Anot jo, jį pakeisti gali kitas teisinis režimas, pavyzdžiui, ekstremalioji padėtis valstybės lygmeniu.

Šiuo metu respublikoje nustatyta daugiau nei 1685 koronaviruso atvejai, mirė daugiau kaip 70 pacientų.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos protrūkį sergant COVID-19 pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 6,2 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 378 tūkstančiai žmonių mirė.

Viskas, ką reikia žinoti apie pagalbą po karantino
© Sputnik /
Viskas, ką reikia žinoti apie pagalbą po karantino
Tegai:
karantinas, Remigijus Šimašius, Vilnius
Dar šia tema
Per karantiną Lietuvoje pagausėjo nepasiturinčiųjų, kuriems trūksta pinigų maistui
Tamašunienė įrašė vaizdo įrašą, dėkodama pasieniečiams už darbą karantino metu
Seimas pritarė pokyčiams dėl ligos išmokų karantino metu
Švedija apgailestauja dėl sprendimo neskelbti karantino dėl koronaviruso