Aušra, archyvinė nuotrauka

Gegužės 18 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 23:26 2020.05.17)
Jums gali tekti priimti atsakingus sprendimus, patartina vengti įsivėlimo į ginčus ir konfliktus

Avinas (03.21-04.20)

Venkite pokyčių bet kurioje veiklos srityje, nes jie gali pasisukti netikėta linkme. Galite pasikliauti senais ryšiais — jie atvers jums naujas perspektyvas. Reikėtų sušvelninti konfliktus ir visas problemas išspręsti pasaulyje.

Jautis (04.21-05.21)

Darbas ir namų ruoša užims visą jūsų laiką, tačiau tai nebus našta. Šią dieną neleiskite sau užsiimti abejotino pobūdžio veikla. Nederėtų vartoti alkoholinių gėrimų.

Dvyniai (05.22-06.21)

Imkitės daugiau iniciatyvos visose srityse, susijusiose su jūsų profesine veikla. Bet jei matote, kad pakeliui atsirado neįveikiama siena, nemėginkite jos pralaužti. Rūpinkitės tuo, ką galite padaryti patys. Venkite konfliktų. Jums bus sunku atsispirti energetiškai stipraus žmogaus puolimui, nors tai įmanoma.

Vėžys (06.22-07.22) 

Drąsiai imkitės pokyčių. Galite juos sutvarkyti. Dabar jums tereikia romantiškų susitikimų, pramogų ir poilsio. Pasisėmę teigiamų emocijų galite įgauti stiprybės ir suteikti daug nuostabių akimirkų savo mylimam žmogui.

Liūtas (07.23-08.23)

Darbe gali kilti problemų, kurias bus sunku išspręsti. Tačiau nereikia nusiminti ir skubėti į kraštutinumus, o juo labiau — ginčytis su vadovybe. Dabar yra tinkamas laikas susitikimams, kelionėms, taip pat bendravimui su draugais.

Mergelė (08.24-09.22)

Ši diena jums gali būti prieštaringa. Viena vertus, būsite aktyvūs ir kupini noro siekti rezultatų, tačiau, kita vertus, gaunami pasiūlymai gali būti ne tokie įdomūs, nes jie bus pateikti jums. Atvirumas gali išeiti į gera.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Dabar reikia įrodyti, kad esate geras strategas. Negalima atkakliai laikytis savo pozicijos, tačiau neverta laukti, kol kiti "ims lipti ant galvos". Nepainiokite asmeninių ir dalykinių santykių. Prisiminkite senus ryšius. Jie gali būti naudingi. Bet jums reikia tai priminti taktiškai.

Skorpionas (10.23-11.21)

Laukia daug bendravimo, įdomių pažinčių ir neįprastų susitikimų. Galite planuoti verslo derybas, pasirašyti svarbius dokumentus. Tačiau nereikia tikėtis tiesioginės materialinės viso to naudos. Be to, žvaigždės rekomenduoja bet kokiu būdu atsisakyti savanaudiškų motyvų.

Šaulys (11.22-12.21)

Atėjo laikas imtis iniciatyvos ir veiksmų. Anksčiau nepakeliami ir sudėtingi klausimai bus išspręsti lengvai ir natūraliai. Svarbu netingėti ir pasikliauti tik savimi. Asmeniniu lygmeniu tai pavyks be nusivylimo ir liūdesio. Yra tikimybė, kad įvyks lemtingas susitikimas ar senų santykių atgaivinimas.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Drąsiai svajokite ir siekite norų išsipildymo. Palaikymas garantuotas. Reikšmingų pokyčių profesinėje srityje nematyti. Viskas vyksta taip, kaip turėtų — be nukrypimų ir abejonių. Žvaigždės pranašauja daugybę susitikimų su senais draugais.

Vandenis (01.21-02.19)

Organizuojant įvairius dalykus, prireiks daug protinių ir fizinių jėgų. Jums gali tekti priimti atsakingus sprendimus. Patartina vengti dalyvavimo ginčuose ir konfliktuose. Tačiau apsipirkimas suteiks daug džiaugsmo ir malonumo. Tiesiog pabandykite išsiversti be skolų.

Žuvys (02.20-03.20)

Stenkitės daryti tik tuos dalykus, kurie skatina teigiamas emocijas. Venkite ginčų ir nesiaiškinkite santykių su kolegomis, draugais ir artimaisiais. Didelė tikimybė, kad ekstravagantiškas elgesys ar neapgalvotas žodis įžeis ką nors stipriai, jums to net nesuvokiant.

Tegai:
horoskopas
Grigeo Klaipėda, archyvinė nuotrauka

"Grigeo Klaipėda" leista laikinai atnaujinti veiklą

(atnaujinta 14:33 2020.06.06)
 "Grigeo Klaipėda" pagaliau įvykdė nuotekų valymo sutarties prisijungimo sąlygas, kurios buvo išduotos šių metų sausio mėnesį

VILNIUS, birželio - Sputnik. AB "Klaipėdos vanduo" ir AB "Grigeo Klaipėda" pasirašė naują trumpalaikę nuotekų valymo sutartį, kuri Kuršių marias nevalytomis nuotekomis teršusiai įmonei atvėrė galimybę iš dalies atnaujinti veiklą.

Apie tai praneša Klaipėdos savivaldybės spaudos tarnyba.

"Klaipėdos vanduo" šių metų sausį bendrovei "Grigeo Klaipėda" išdavė griežtas prisijungimo sąlygas, kuriose buvo aiškiai nurodyta, ką įmonė turi atlikti, kad galėtų savo gamybines atliekas leisti į miesto nuotekų tinklus.

Kad AB "Grigeo Klaipėda" pagaliau įvykdė sutarties prisijungimo sąlygas, kurios buvo išduotos šių metų sausio mėnesį, patvirtino AB "Klaipėdos vanduo" generalinis direktorius Benitas Jonikas. Jis pasakė, pasirašyta laikinoji sutartis, galiosianti vieną mėnesį. Tai leis įmonei atnaujinti veiklą.

"Esminis šios laikinosios sutarties skirtumas nuo ankstesnių keturių yra tas, kad atsiranda suminė tarša, tai reiškia, kad yra ribojama vienos paros ir vieno mėnesio suminė tarša. Tai reiškia, kad išnaudojus mėnesio taršą sklendė yra uždaroma ir nuotekos nepriimamos", - sakė AB "Klaipėdos vanduo" vadovas.

Miesto valymo įrenginiai, kuriuos eksploatuoja AB “Klaipėdos vanduo“, nuo sausio pradžios, valydami ir “Grigeo Klaipėda“ nuotekas, dirbo maksimaliais pajėgumais. 

Tuo metu "Grigeo Klaipėda" tarša viršijo normas, aptartas prisijungimo sąlygose. Įmonei atsisakius toliau valyti itin taršias kartono gamyklos nuotekas, pastaroji buvo priversta stabdyti veiklą.

Per pastaruosius metus Lietuvoje įvyko nemažai su aplinka susijusių incidentų. Anksčiau skandalo centre buvo Lietuvos įmonė "Grigeo Klaipėda", kuri nuotekas leido į Kuršių marias. Bendrovės veiksmai padarė didelę žalą aplinkai.

Be to, Lietuvoje buvo pranešta apie Kuršių nerijos paplūdimių užterštumą parafinu. Šalis paragino Europos aplinkos, vandenynų ir žuvininkystės komisarą Virginijų Sinkevičių pradėti spręsti Baltijos jūros taršos klausimą.

Taip pat paaiškėjo, kad Klaipėdos uostas septynerius metus nuleidinėjo nuotekas su gyvsidabriu į Kuršių marias. Tuo tarpu leidimas išmesti šią pavojingą medžiagą uostui buvo išduotas tik šių metų pradžioje. Jūrų uostui gali būti skirta bauda. Uosto vadovybė neigia visus kaltinimus.

Tegai:
Klaipėda, Grigeo
Dar šia tema
Kas ir kaip "pjauna" Lietuvos iždą
Lietuvoje pareikalauta tyrimo dėl galimo pavojingų atliekų slėpimo
Baltijos jūroje aptikta ilgesnė nei 30 kilometrų naftos dėmė
Pradėtas Klaipėdos jūrų uosto taršos kompleksinis tyrimas
Stirna, archyvinė nuotrauka

Policijos automobiliui susidūrus su stirna, nukentėjo sulaikytoji

(atnaujinta 12:32 2020.06.06)
Automobilio sulaikymo patalpoje vežama moteris dėl galimo galvos sumušimo paguldyta į stebėjimo palatą

VILNIUS, birželio 6 - Sputnik. Penktadienį Vilkaviškio rajone policijos automobilis susidūrė su staiga į kelį išbėgusia stirna, pranėša Policijos departamentas.

Incidentas įvyko apie 23 valandą Vilkaviškio rajone, šalia Opšrūtų kaimo. Tarnybinis automobilis "VW Transporter", vairuojamas 25-erių Vilkaviškio rajono policijos pareigūno, susidūrė su staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusia stirna.

Per eismo įvykį susižalojo 38-erių automobilio sulaikymo patalpoje vežama sulaikytoji. Moteris suimta dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Nukentėjusioji dėl galimo galvos sumušimo paguldyta į stebėjimo palatą.

Tegai:
moteris, automobilis
Dar šia tema
Lietuvoje pastebėta stirna albinosė
Ukmergės policija išgelbėjo užmigusią vidury kelio pelėdą — video
Verslininkas iš Rusijos prisijaukino vilkus ir tapo Instagram žvaigžde
Lietuvos rezervate pastebėtos miško stirnos
Paha, archyvinė nuotrauka

Rusijos žvalgybos tarnyba: Prahos sprendimas išsiųsti diplomatus šlykšti provokacija

Užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas pareiškė, kad Rusija imsis atsakomųjų veiksmų

VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Sprendimas išsiųsti Rusijos diplomatus yra šlykšti Čekijos valdžios provokacija, sakė Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos (SVR) direktorius Sergejus Naryškinas, praneša RIA Novosti.

Penktadienį Čekijos ministras pirmininkas Andrejus Babišas su nuoroda į vietos specialiąsias tarnybas pareiškė, kad vyriausybė nusprendė išsiųsti iš šalies du Rusijos ambasados ​​darbuotojus, tai susiję su istorija apie neva Rusijos diplomato gabentus ricino nuodus į Čekiją.

Kaip pranešė Federalinės agentūros prie Nepriklausomų Valstybių Sandraugos užsienyje gyvenančių tautiečių reikalų ir tarptautinio humanitarinio bendradarbiavimo klausimais ("Rossotrudničestvo") vadovo pavaduotojas Michailas Briuchanovas, iš Čekijos išsiųsti Rusijos diplomatai turi išvykti iš Čekijos Respublikos per 48 valandas. 

"Bus imtasi atsakomųjų priemonių. Bet, be abejo, tai yra labai šlykšti Čekijos valdžios provokacija", - žurnalistams sakė Naryškinas.

Savaitraštis "Respekt" balandžio 27 dieną su nuoroda į šaltinį specialiosiose tarnybose pranešė, kad mėnesio pradžioje į Prahą atskrido vyras su Rusijos diplomatiniu pasu ir lagamine atvežė ricino nuodų. Anot leidinio, vyras nuvyko į Rusijos ambasadą. Čekijos televizija gegužės 10 dieną pareiškė, kad šis vyras — laikinai einantis "Rossotrudničestvo" atstovybės Čekijoje vadovo pareigas Andrejus Končakovas. Čekijos žiniasklaida teigia, kad dėl jo policija saugo tris Prahos politikus, susijusius su aikštės priešais Rusijos ambasadą pervadinimu Boriso Nemcovo garbei, paminklo Vlasovo armijos kareiviams pastatymu ir paminklo sovietų maršalui Ivanui Konevui nugriovimu.

Rusijos ambasada Čekijoje paneigė pranešimus apie atvežtus nuodus ir pavadino juos "žiauriais ir šlykščiais". Rusijos Federacijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Čekijos žiniasklaidos pranešimai panašūs į "eilinę antį". Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pažymėjo, kad niekas nepateikė įrodymų, jog Maskva bandė ką nors nunuodyti Čekijoje.

Ambasada gegužės 11 dieną pareiškė, kad dėl patyčių Čekijos žiniasklaidoje Rusijos diplomatui skamba grasinimai. Diplomatinė atstovybė paprašė Čekijos užtikrinti apsaugą ambasados ​​darbuotojui.

Tegai:
Praha, Rusija
Dar šia tema
Rusijos ambasada atsakė į Linkevičiaus pareiškimus apie "propagandą"
Istorikas: Rusija trukdo JAV "gaudyti žuvis drumstame vandenyje" Artimuosiuose Rytuose