Lėktuvas airBaltic

"AirBaltic" atnaujino skrydžius tarp Vilniaus ir Rygos

(atnaujinta 13:39 2020.05.18)
Dėl visų naujų keleivių užsakymų, pateiktų gegužę, pateikiamas laikinas pasiūlymas su kita išvykimo data

VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Latvijos skrydžių bendrovė "airBaltic" pirmadienį atnaujino skrydžius iš Rygos į Vilnių ir atgal. Skrydžių tvarkaraštį galite rasti Vilniaus oro uosto tinklalapyje.

Pirmasis skrydis Vilniuje nusileidžia apie 13:05, o apie 14:05 grįžta į Rygą. Taip pat nuo pirmadienio oro linijų bendrovė atnaujina tiesioginius skrydžius iš Talino į Amsterdamą, Kopenhagą ir Oslą.

"AirBaltic" duomenimis, bendrovė nori kuo greičiau atnaujinti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į įvairias paskirties vietas. Papildomiems tvarkaraščių atnaujinimams vis dar taikomi įvairūs apribojimai.

Nuo gegužės 25 dienos bendrovė planuoja atnaujinti skrydžius iš Vilniaus į Taliną. Pilnus skrydžių tvarkaraščius ir bilietus galite rasti "airBaltic" svetainėje. Be to, laikinai galimi papildomi pasiūlymai visoms naujoms rezervacijoms, padarytoms iki 2020 metų gegužės 31 dienos.

Keleiviai, užsisakę bilietus iki gegužės 31 dienos, gali nemokamai juos pakeisti nauja data. Galimas tik vienas pakeitimas.

Lietuvoje kelionės lėktuvais ir keltais buvo sustabdyti nuo balandžio 4 dienos.

Dėl koronaviruso pandemijos ir šalies apribojimų, "airBaltic" kovo 17 dieną sustabdė visus skrydžius iš Baltijos šalių.

Palaipsniui silpnėjant karantino sąlygoms, Vokietijos oro linijų bendrovei "Lufthansa" nuo praėjusios savaitės buvo leista vykdyti reguliarius skrydžius į Frankfurtą.

Lietuvoje iki gegužės 31 dienos galioja karantinas. Vis dėlto vyriausybė panaikina vis daugiau ir anksčiau nustatytų apribojimų. Tarp jų — privalomas kaukių dėvėjimas viešose vietose, pramogų vietų ir kitų įmonių darbas.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 4,7 milijono infekcijos atvejų, mirė daugiau kaip 315 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, skrydžiai, Ryga, Vilnius, airBaltic
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1885)
Dar šia tema
Kauniečiai kviečiami savanoriauti Koronos karštojoje linijoje
Trampas atsakė į Obamos kritiką dėl kovos su koronavirusu priemonių
Mokslininkai, atlikę tyrimus su žiurkėnais, įrodė kaukių veiksmingumą kovoje su COVID-19
Eurai, archyvinė nuotrauka

Klaipėdiečiui, pasiskolinusiam virš 142 tūkst. eurų, pareikšti įtarimai dėl sukčiavimų

(atnaujinta 13:46 2020.06.01)
Informuojama, kad už sukčiavimą Klaipėdos gyventojui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų

VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Klaipėdoje baigtas ir teismui perduotas didelės apimties, ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimų, pranešė miesto policijos departamentas.

2018 metais, 1974 metasi gimęs, neteistas, dirbantis klaipėdietis, pareigūnų akiratin pakliuvo, kai policijoje ėmė gauti nuo šio asmens nukentėjusių piliečių pareiškimus.

Nustatyta, jog vyras nuo 2017 metų pradžios iki 2018 metų balandžio mėnesio iš pažįstamų asmenų skolindavosi įvairias sumas žadėdamas dideles palūkanas — galimai savo pinigus įtariamajam paskolino daugiau asmenų, bet į policiją kreipėsi 12 nukentėjusių  — paskolintos sumos buvo nuo 4500 iki 47 000 eurų. Bendra "pasiskolintų" pinigų suma sudarė daugiau nei 142 000 eurų.

Iš pradžių įtariamasis pasiskolintus pinigus kai kuriems nukentėjusiesiems grąžindavo su palūkanomis, įtariama, kad  vėliau Asmuo galimai pinigus skolinosi iš vienų asmenų, jog atiduotų palūkanas kitiems. 2019 metais pareiškus įtarimus, klaipėdiečiui teko pasirašyti rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Už sukčiavimą vyrui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tegai:
sukčiavimas, policija, Klaipėda
Dar šia tema
Sostinėje automobilių padegėjai pasodinti už grotų
Policininką nušovusio vyro paieškos pasibaigė: rastas užpuoliko kūnas
Mažeikiuose vyras grasino buvusiai žmonai ginklu
VSAT

Ukrainietė mėgino atvykti į Lietuvą su padirbtu vairuotojo pažymėjimu

(atnaujinta 15:46 2020.06.01)
Valstybės sienos apsaugos tarnybos duomenimis, Ukrainos pilietei gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų

VILNIUS, birželio 1 — Sputnik. Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė iš Baltarusijos į Lietuvą vykusią ukrainietę, kuri turėjo galimai padirbtą savo šalies vairuotojo pažymėjimą, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Sekmadienio naktį VSAT pareigūnai Medininkų kontrolės punkte tikrino 33-ejų Ukrainos pilietės pateiktus dokumentus. Užsienietė automobiliu "BMW X3" vyko iš Baltarusijos į Lietuvą. Be kitų dokumentų, moteris turėjo savo šalyje išduotą vairuotojo pažymėjimą. Jis VSAT pareigūnams iškart pasirodė įtartinas. Įdėmiau ištyrus dokumentą nustatyta, kad tai greičiausiai klastotė.

Ukrainietė buvo sulaikyta, apklausta ir uždaryta į areštinę. Jai teks atsakyti už dokumento suklastojimą ar disponavimą suklastotu dokumentu. Vilniaus pasienio rinktinėje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ukrainietei gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Tegai:
Lietuva, Ukraina, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Pasieniečiai sulaikė cigaretes krovusį varėniškį
Pasieniečiai dingusią senjorę Elektrėnų savivaldybėje rado pasitelkę sraigtasparnį
Gabendami kontrabandą įkliuvo du pareigūnai ir mikroautobuso vairuotojas