Pieva

Gegužės 23 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:19 2020.05.22)
Ši diena gerai tinka, kad imtusi iniciatyvos versle. Bus šansas susirasti sąjungininkų, pasitelkti daug galinčių žmonių palaikymą

Neatmetami sėkmingi sutapimai, kurių dėka bus galima žymiai pasistūmėti į priekį sprendžiant svarbų klausimą. Ginčoje buvę žmonės gali susitaikyti, senos nuoskaudos bus pamirštos.

Stenkitės veikti greitai, dabar nepageidautina atidėti reikalų vėlesniam laikui. Tai palanki diena pradėti draugiškus ar romantiškus santykius. Žmonės su panašiais požiūriais į gyvenimą lengvai randa bendrą kalbą ir dažnai puikiai supranta vienas kitą.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj palanki diena dalykiniam bendravimui. Bus galimybė aptarti daugelį klausimų, kurie anksčiau sukėlė nesutarimų, ir rasti sprendimus, kurie tiks visiems. Neatmetamos naudingos pažintys. Šią dieną jūs sutiksite žmones, pasirengusius ne tik padėti įgyvendinti jūsų planus, bet ir pateikti patrauklius pasiūlymus, susijusius su darbu. Nebijokite kelti sau aukštų tikslų. Galite daug pasiekti, jei veiksite ryžtingai ir greitai, nesuteikdami vietos abejonėms. Neatmetami pokyčiai į gerą pusę asmeniniuose santykiuose.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj nesvarbu, kaip susiklostųsi diena, nesvarbu, ką ji atneštų, jūs išliksite ramūs. Vargu ar kas nors šią dieną sugebės jus supainioti, priversti atsisakyti savo planų ar bent kuriam laikui prarasti optimizmą.

Kartais jums teks greitai priimti svarbius sprendimus, tačiau jūs nepasiklydote tokiose situacijose, priimate vienintelį teisingą pasirinkimą. Jūsų pasisiekimai pritraukia dėmesį. Gali būti, kad sudominsite svarbius asmenis.

Tikėtini malonūs siurprizai, įskaitant ir romantiškus. Vakaras tinkamas pasimatymams.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj stenkitės nelaukti pagalbos iš išorės, o pasikliauti savo jėgomis. Šią dieną susitarti su bet kuo dėl bendrų veiksmų gali būti daug sunkiau nei įprasta. Nepageidautina aptarti finansinius klausimus: būtent jie dažnai tampa konflikto priežastimi.

Koronavirusas
Фото: Пресс-служба Департамента здравоохранения города Москвы

Jūs busite ypač jautrūs kritikai, jus gali įžeisti net nekenksmingos pastabos. Artimieji ne visada galės suprasti tikrąją jūsų nerimų priežastį, o jums trūks pritarimo ir palaikymo. Tačiau dienos pabaigoje nuotaika pagerės, bus galima ramiai pakalbėti apie viską.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj diena tęsis lengvai ir maloniai. Ji nežada svaiginančių pasisiekimų, tačiau suteikia galimybę susitvarkyti susikaupusius reikalus. Bus galima gauti naudingos informacijos, nuspręsti dėl ateities planų.

Kai kurie šio ženklo atstovai suras naujų sąjungininkų, kurių palaikymo dėka netrukus galės išspręsti kažkokias svarbias užduotis. Jums gerai sekasi rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Gali būti, kad jums teks taikinti barančiuosius žmones, padėti aplinkiniams žmonėms suprasti vienas kitą.

Vakarą verta praleisti su tais, kurie jums ypač artimi ir brangūs. Atsiras daugybė temų įdomiems pokalbiams.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj svarbius reikalus reikia planuoti pirmajai dienos pusei, būtent ji bus pati palankiausia. Pavyks išspręsti kai kuriuos rimtus klausimus, pasiekti didelę pažangą tame darbe, kuriam jūs teikiate didelę reikšmę.

Gerai praeis tiek verslo, tiek asmeniniai susitikimai. Nesutarimų greičiausiai nekils.

Antroji dienos pusė geriausiai tinka ramiam poilsiui, ateities apmąstymui. Taip pat bus galima kažko išmokti, bet tik tuo atveju, jei tai jums tikrai bus įdomu ir nereikalaus rimtų pastangų. Priešingu atveju vargu ar pasieksite norimą rezultatą.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj diena nebus lengva. Bet nei kartais kylančios problemos, nei kliūtys, kurios gali atsirasti pakeliui, netrukdys jums įgyvendinti sumanytą ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Rytas atneš gerų idėjų ir naujų drąsių planų. Šiek tiek vėliau jūs sutiksite žmones, kurie taps jūsų sąjungininkais ir ištikimais pagalbininkais.

Nereikia skubėti. Įvykiai vystosi ne taip greitai, kaip norėtumėte, tačiau dabar geriau būti kantriems ir šiek tiek palaukti, o ne bandyti iš karto pakeisti situaciją. Visų pirma, tai paliečia finansų sritį: vargu ar pavyks praturtėti per kelias valandas.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj bus gera diena darbui, kuriam reikalingas susikaupimas, dėmesys detalėms, gebėjimas analizuoti faktus ir savarankiškai priimti sprendimus. Anksčiau įgytos žinios bus naudingos. Jei nekartosite anksčiau padarytų klaidų, tuomet galėsite puikiai susidoroti net su sudėtingiausiomis užduotimis.

Galimos kažkokios netikėtos naujienos, nuostabios naujienos apie jums artimą žmogų. Neatmetami pokyčiai asmeniniuose santykiuose. Jie taps šiltesni ir patikimesni, nebeliks kliūčių, kurios neleido pasiekti tarpusavio supratimo.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj pirmoji dienos pusė bus labai palanki darbui ir studijoms, taip pat komercinei veiklai. Jūsų dalykinė intuicija šiuo metu bus ypač aštri ir net sudėtingose, dviprasmiškose situacijose jūs sugebėsite priimti teisingus sprendimus.

Bus galimybė sudaryti pelningus sandorius, susitarti dėl bendradarbiavimo, kurio dėka padidės jūsų pajamos.

Antroji dienos pusė pasižymės įtemptu emociniu fonu. Šiuo metu nepatartina priimti svarbių sprendimų. Labai sunku palikti nuošalyje trumpalaikius pergyvenimus, apskritai pamatyti situaciją ir suprasti, kaip geriau pasielgti. Gali būti naudingi senų pažįstamų patarimai.

Šaulys (11.22-12.21) 

Ryto diena bus labai nerami ir įtempta. Galite atsidurti keistų, sunkiai paaiškinamų įvykių centre arba nesąmoningai tapti kai kurių pavojingų nuotykių dalyviu.

Žmonės, apie kuriuos mažai ką žinoma, gali pateikti netikėtų pasiūlymų. Net jei šie pasiūlymai labai vilioja, neskubėkite susitarti: yra pavojus, kad jas pasiūlę žmonės paprasčiausiai mėgins jus panaudoti.

Aplinkiniai žmonės dažniau nei įprasta gali kištis į jūsų reikalus, kartais tai labai erzins jus. Jūs vis dėlto stenksitės kontroliuoti emocijas, neišprovokuoti konfliktų.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj dienos pradžioje bus sunku susitelkti į reikalus. Aplinkiniai žmonės dažnai trukdys jums: atitrauks nuo darbo pokalbiais ir klausimais, skubės dalytis idėjomis, nesijaudindami, ar jos jums įdomios. Stenkitės išlaikyti draugiškumą, konfliktai jums dabar nereikalingi. Situacija pamažu pasikeis.

Antroji dienos pusė bus daug ramesnė, leis susitvarkyti kažkokius sudėtingus klausimus, priimti teisingus sprendimus. Šiuo metu naudinga sudaryti ateities planus ir juos aptarti su bendraminčiais. Atsiras apibrėžtumas, kurio jau seniai trūko, jausitės daug labiau pasitikintys.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj būkite atsargūs su mažai pažįstamais žmonėmis, nepasitikėkite jų gundančiais pažadais. Šią dieną jūs pritraukiate dėmesį tų, kas įprato pasiekti savo tikslą kitų sąskaita. Yra pavojus tapti sukčiavimo auka, prarasti didelę pinigų sumą ar brangų daiktą.

Net gerai pažįstamas darbas šią dieną reikalaus daugiau dėmesio nei įprastai. Jei padarysite klaidų, vargu ar pavyks jas ištaisyti greitai.

Nepageidautina paryti didelius pirkinius, jei jie nebuvo iš anksto suplanuoti. Diena netinkama skolintis iš draugų ar kreiptis į banką dėl paskolos.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jūs būsite atkaklūs ir ryžtingi, pasiruošę daug padaryti, kad pasiektumėte savo tikslą. Bus galimybė pasiekti pasisiekimo reikale, kuris pastaruoju metu atrodė beveik beviltiškas. Atsiras gerų idėjų, tačiau geriau neskubėti jas įgyvendinti: jums reikia laiko apgalvoti visas detales. Gali būti, kad prireiks kreiptis pagalbos į senus draugus.

Diena tinkama spręsti finansinius klausimus. Reikaluose, susijusiuose su pinigais ar turtu, galite pasikliauti savo intuicija, jos pakištos mintys bus tikslios. Neatmetami sėkmingi sutapimai, kurių dėka padidinsite savo pajamas.

Tegai:
horoskopas
Grigeo Klaipėda, archyvinė nuotrauka

"Grigeo Klaipėda" leista laikinai atnaujinti veiklą

(atnaujinta 14:33 2020.06.06)
 "Grigeo Klaipėda" pagaliau įvykdė nuotekų valymo sutarties prisijungimo sąlygas, kurios buvo išduotos šių metų sausio mėnesį

VILNIUS, birželio - Sputnik. AB "Klaipėdos vanduo" ir AB "Grigeo Klaipėda" pasirašė naują trumpalaikę nuotekų valymo sutartį, kuri Kuršių marias nevalytomis nuotekomis teršusiai įmonei atvėrė galimybę iš dalies atnaujinti veiklą.

Apie tai praneša Klaipėdos savivaldybės spaudos tarnyba.

"Klaipėdos vanduo" šių metų sausį bendrovei "Grigeo Klaipėda" išdavė griežtas prisijungimo sąlygas, kuriose buvo aiškiai nurodyta, ką įmonė turi atlikti, kad galėtų savo gamybines atliekas leisti į miesto nuotekų tinklus.

Kad AB "Grigeo Klaipėda" pagaliau įvykdė sutarties prisijungimo sąlygas, kurios buvo išduotos šių metų sausio mėnesį, patvirtino AB "Klaipėdos vanduo" generalinis direktorius Benitas Jonikas. Jis pasakė, pasirašyta laikinoji sutartis, galiosianti vieną mėnesį. Tai leis įmonei atnaujinti veiklą.

"Esminis šios laikinosios sutarties skirtumas nuo ankstesnių keturių yra tas, kad atsiranda suminė tarša, tai reiškia, kad yra ribojama vienos paros ir vieno mėnesio suminė tarša. Tai reiškia, kad išnaudojus mėnesio taršą sklendė yra uždaroma ir nuotekos nepriimamos", - sakė AB "Klaipėdos vanduo" vadovas.

Miesto valymo įrenginiai, kuriuos eksploatuoja AB “Klaipėdos vanduo“, nuo sausio pradžios, valydami ir “Grigeo Klaipėda“ nuotekas, dirbo maksimaliais pajėgumais. 

Tuo metu "Grigeo Klaipėda" tarša viršijo normas, aptartas prisijungimo sąlygose. Įmonei atsisakius toliau valyti itin taršias kartono gamyklos nuotekas, pastaroji buvo priversta stabdyti veiklą.

Per pastaruosius metus Lietuvoje įvyko nemažai su aplinka susijusių incidentų. Anksčiau skandalo centre buvo Lietuvos įmonė "Grigeo Klaipėda", kuri nuotekas leido į Kuršių marias. Bendrovės veiksmai padarė didelę žalą aplinkai.

Be to, Lietuvoje buvo pranešta apie Kuršių nerijos paplūdimių užterštumą parafinu. Šalis paragino Europos aplinkos, vandenynų ir žuvininkystės komisarą Virginijų Sinkevičių pradėti spręsti Baltijos jūros taršos klausimą.

Taip pat paaiškėjo, kad Klaipėdos uostas septynerius metus nuleidinėjo nuotekas su gyvsidabriu į Kuršių marias. Tuo tarpu leidimas išmesti šią pavojingą medžiagą uostui buvo išduotas tik šių metų pradžioje. Jūrų uostui gali būti skirta bauda. Uosto vadovybė neigia visus kaltinimus.

Tegai:
Klaipėda, Grigeo
Dar šia tema
Kas ir kaip "pjauna" Lietuvos iždą
Lietuvoje pareikalauta tyrimo dėl galimo pavojingų atliekų slėpimo
Baltijos jūroje aptikta ilgesnė nei 30 kilometrų naftos dėmė
Pradėtas Klaipėdos jūrų uosto taršos kompleksinis tyrimas
Stirna, archyvinė nuotrauka

Policijos automobiliui susidūrus su stirna, nukentėjo sulaikytoji

(atnaujinta 12:32 2020.06.06)
Automobilio sulaikymo patalpoje vežama moteris dėl galimo galvos sumušimo paguldyta į stebėjimo palatą

VILNIUS, birželio 6 - Sputnik. Penktadienį Vilkaviškio rajone policijos automobilis susidūrė su staiga į kelį išbėgusia stirna, pranėša Policijos departamentas.

Incidentas įvyko apie 23 valandą Vilkaviškio rajone, šalia Opšrūtų kaimo. Tarnybinis automobilis "VW Transporter", vairuojamas 25-erių Vilkaviškio rajono policijos pareigūno, susidūrė su staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusia stirna.

Per eismo įvykį susižalojo 38-erių automobilio sulaikymo patalpoje vežama sulaikytoji. Moteris suimta dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Nukentėjusioji dėl galimo galvos sumušimo paguldyta į stebėjimo palatą.

Tegai:
moteris, automobilis
Dar šia tema
Lietuvoje pastebėta stirna albinosė
Ukmergės policija išgelbėjo užmigusią vidury kelio pelėdą — video
Verslininkas iš Rusijos prisijaukino vilkus ir tapo Instagram žvaigžde
Lietuvos rezervate pastebėtos miško stirnos
Paha, archyvinė nuotrauka

Rusijos žvalgybos tarnyba: Prahos sprendimas išsiųsti diplomatus šlykšti provokacija

Užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas pareiškė, kad Rusija imsis atsakomųjų veiksmų

VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Sprendimas išsiųsti Rusijos diplomatus yra šlykšti Čekijos valdžios provokacija, sakė Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos (SVR) direktorius Sergejus Naryškinas, praneša RIA Novosti.

Penktadienį Čekijos ministras pirmininkas Andrejus Babišas su nuoroda į vietos specialiąsias tarnybas pareiškė, kad vyriausybė nusprendė išsiųsti iš šalies du Rusijos ambasados ​​darbuotojus, tai susiję su istorija apie neva Rusijos diplomato gabentus ricino nuodus į Čekiją.

Kaip pranešė Federalinės agentūros prie Nepriklausomų Valstybių Sandraugos užsienyje gyvenančių tautiečių reikalų ir tarptautinio humanitarinio bendradarbiavimo klausimais ("Rossotrudničestvo") vadovo pavaduotojas Michailas Briuchanovas, iš Čekijos išsiųsti Rusijos diplomatai turi išvykti iš Čekijos Respublikos per 48 valandas. 

"Bus imtasi atsakomųjų priemonių. Bet, be abejo, tai yra labai šlykšti Čekijos valdžios provokacija", - žurnalistams sakė Naryškinas.

Savaitraštis "Respekt" balandžio 27 dieną su nuoroda į šaltinį specialiosiose tarnybose pranešė, kad mėnesio pradžioje į Prahą atskrido vyras su Rusijos diplomatiniu pasu ir lagamine atvežė ricino nuodų. Anot leidinio, vyras nuvyko į Rusijos ambasadą. Čekijos televizija gegužės 10 dieną pareiškė, kad šis vyras — laikinai einantis "Rossotrudničestvo" atstovybės Čekijoje vadovo pareigas Andrejus Končakovas. Čekijos žiniasklaida teigia, kad dėl jo policija saugo tris Prahos politikus, susijusius su aikštės priešais Rusijos ambasadą pervadinimu Boriso Nemcovo garbei, paminklo Vlasovo armijos kareiviams pastatymu ir paminklo sovietų maršalui Ivanui Konevui nugriovimu.

Rusijos ambasada Čekijoje paneigė pranešimus apie atvežtus nuodus ir pavadino juos "žiauriais ir šlykščiais". Rusijos Federacijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Čekijos žiniasklaidos pranešimai panašūs į "eilinę antį". Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pažymėjo, kad niekas nepateikė įrodymų, jog Maskva bandė ką nors nunuodyti Čekijoje.

Ambasada gegužės 11 dieną pareiškė, kad dėl patyčių Čekijos žiniasklaidoje Rusijos diplomatui skamba grasinimai. Diplomatinė atstovybė paprašė Čekijos užtikrinti apsaugą ambasados ​​darbuotojui.

Tegai:
Praha, Rusija
Dar šia tema
Rusijos ambasada atsakė į Linkevičiaus pareiškimus apie "propagandą"
Istorikas: Rusija trukdo JAV "gaudyti žuvis drumstame vandenyje" Artimuosiuose Rytuose