Виноградная улитка с кустом земляники

Birželio 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:14 2020.06.14)
Šeštadienį, birželio 13 dieną, astrologai pataria Mergelėms pasitikėti savo intuicija, o Avinams — pradėti naujus projektus

Avinas (03.21-04.20) 

Šiandien Avinui seksis visur — nuo darbo iki santykių. Šiandien jūs būsite labai aktyvus, tačiau energijos pakaks trumpam. Visus svarbius reikalus perkelkite į dienos pradžią, vakarą skirkite poilsiui.

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Jautis (04.21-05.21) 

Jei Jautis jau seniai norėjo kažkam paskambinti, bet nedrįso, šiandien puiki diena tai padaryti. Šią dieną geriau skirti atsipalaidavimui, visus rimtus ir sudėtingus dalykus atidėti vėlesniam laikui. Jei padarysite klaidų, vargu ar pavyks jas ištaisyti greitai.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Kad ir koks būtų jūsų tikslas, šiandien jo nepasieksite. Bet pasieksite nemažai tarpinių rezultatų, iš kurių kiekvienas bus labai naudingas. 

Tikėtini malonūs siurprizai, įskaitant ir romantiškus. Vakaras tinkamas pasimatymams.

Vėžys (06.22-07.22) 

Šiandien turėtumėte įsiklausyti į kitų žodžius — draugų patarimai gali būti naudingi. Kai kurie šio ženklo atstovai suras naujų sąjungininkų, dėl kurių palaikymo netrukus galės išspręsti svarbias užduotis. Jums gerai seksis rasti bendrą kalbą su žmonėmis.

Liūtas (07.23-08.23) 

Diena bus sunki. Nebus lengva rasti bendrą kalbą su kitais, apginti savo požiūrį ir poziciją. Aplinkiniai gali neteisingai suvokti jūsų jausmus ir žodžius. Bus sunku susitarti net su artimiausiais žmonėmis. 

Iki vakaro situacija šiek tiek pagerės. Vakare pasistenkite skirti daugiau laiko veiklai, kuri jums teikia didžiausią malonumą.

Mergelė (08.24-09.22) 

Šiandien bus sunki diena, turbūt nepavyks išvengti finansinių problemų. Sudaryti sandoriai neatitiks lūkesčių, o tai jus nuliūdins.

Jūs sutiksite žmones, kurie taps jūsų sąjungininkais ir ištikimais pagalbininkais. Galite visiškai pasitikėti savo intuicija.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Sunki ir nelabai perspektyvi diena, bus sunku pradėti ką nors naujo. Jūsų planai gali žlugti, kažką reikės atidėti. Bet kurios kelionės bus nesėkmingos ir užtruks daug ilgiau nei planuota. 

Šiandien galite tikėtis artimųjų pagalbos ir palaikymo spręsdami svarbius klausimus ir problemas.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Žvaigždės jūsų pusėje. Ženklo atstovai turi padaryti bent keletą žingsnių, vedančių link jų svajonės. Tai, kas anksčiau atrodė sudėtinga, dabar bus paprasta.

Vakarą geriau praleisti su draugais ir artimaisiais. 

Šaulys (11.22-12.21) 

Maloni diena, kuri leis jums lengvai įveikti kliūtis ir įgyvendinti visus numatytus tikslus. Jums pasiseks, galėsite tinkamai įvertinti esamą situaciją, jūsų sprendimai bus teisingi ir apgalvoti. 

Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę atkurti ryšius su jums brangiais žmonėmis.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Jūsų laukia vaisinga diena. Šiandien galėsite užmegzti ryšius su naudingais žmonėmis, sustiprinti santykius su partneriais ir artimaisiais. 

Antroji dienos pusė tinka kelionėms ir apsipirkimui.

Vandenis (01.21-02.19) 

Šiandien nebandykite pagreitinti įvykių eigos — geriau nerizikuoti ir nesielgti skubotai. Bet kokie nepateisinami veiksmai gali brangiai kainuoti. Šiuo laikotarpiu negalite tikėtis greito rezultato. 

Po pietų galite susitikti su senais draugais, planuoti kelionę, taip pat bus sėkmingi pirkiniai.

Žuvys (02.20-03.20) 

Galite pradėti naują verslą, pasiekti teigiamų rezultatų nebus sunku. Šiandien jums atsivers naujos perspektyvos, galite pasiekti daug daugiau ir per trumpesnį laiką. 

Po pietų tikėtini sėkmingi sutapimai ir netikėtumai.

Tuščia salė

Nuo rugsėjo nebebus ribojamas leistinas renginių dalyvių skaičius

(atnaujinta 15:54 2020.07.16)
Kaip pranešama, Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planas peržiūrimas kas dvi savaites

VILNIUS, liepos 16 — Sputnik. Ministrų kabinetas pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 dienomis didinamas iki 600 (vietoj anksčiau numatytų 350) asmenų, paliekant tą patį didžiausią leistiną skaičių atvirose erdvėse — iki 1000 žmonių.

Tuo tarpu Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičius nuo rugsėjo 1 dienos — neribojamas. Tačiau renginiai turės būti organizuojami vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro sprendimais.

"Kadangi renginių organizavimas yra itin imlus laikui, toks sprendimas renginių organizatoriams suteiks daugiau aiškumo, leis planuoti būsimus renginius rudenį, padės visapusiškai įsilieti į rinką ir atsigauti po COVID-19 pandemijos sukeltų padarinių", — sakė kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas.

Pasak švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus, stebima tarptautinė situacija organizuojant sporto renginius, pastebimi palankūs pokyčiai Lietuvoje.

"Renginių organizatoriai galės lanksčiau planuoti bilietų pardavimus, žiūrovų judėjimo srautus. Vis dėlto jie turės laikytis ir griežtesnių saugumo reikalavimų, kadangi šioje situacijoje svarbiausia rūpintis žmonių sveikata", — pažymėjo Monkevičius.

Uždarose erdvėse vykstančiuose renginiuose turi būti užtikrinamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp žiūrovų ir (ar) dalyvių išskyrus sportininkus, jų trenerius ir aptarnaujantį personalą. Šis atstumas tarp žmonių gali būti mažesnis, jei viso renginio metu dėvimos nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės.

Atvirose erdvėse turi būti išlaikomas ne mažesnis nei 1 metro atstumas, išskyrus sportininkus, jų trenerius ir aptarnaujantį personalą. Tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse atstumo apribojimai netaikomi sutuoktiniams, artimiesiems giminaičiams, įtėviams, įvaikiams, globėjams ir rūpintojams. Už šių reikalavimų laikymąsi bus atsakingi renginių organizatoriai.

Kaip pranešė Vyriausybėje, šis Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planas peržiūrimas kas dvi savaites. Keičiantis COVID-19 situacijai jis gali būti tikslinamas arba atšaukiamas.

Nuo liepos 16 iki 31 dienos galioja Vyriausybės nustatytas leistinas dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičius kultūros ir sporto renginiuose — iki 400 žmonių uždarose erdvėse ir iki 1000 asmenų atvirose. Rugpjūčio 1–15 dienomis leistinas dalyvių ir (ar) žiūrovų skaičius uždarose patalpose didės iki 500.

Tegai:
renginiai, koronavirusas, vyriausybė
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Rusijos mokslininkai išgavo antikūnus, neutralizuojančius koronavirusą
Skvernelis pasipiktino dėl pasisakymų "išeisiu į miestą ir užkrėsiu kitus"
Sveikatos apsaugos ministerija paragino pasiskiepyti nuo gripo COVID-19 fone
Skiepai nuo gripo, archyvinė nuotrauka

Sveikatos apsaugos ministerija paragino pasiskiepyti nuo gripo COVID-19 fone

(atnaujinta 15:35 2020.07.16)
SAM vadovas Aurelijus Veryga pabrėžė, kad respublika įsigijo dvi dideles sezoninio gripo vakcinos partijas

VILNIUS, liepos 16 — Sputnik. Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija, atsižvelgdama į galimą antrąją koronaviruso bangą, ragina kuo greičiau ir masiškai pasiskiepyti nuo sezoninio gripo, praneša "TASS" su nuoroda į ministerijos vadovą Aurelijų Verygą.

"Šalyje gali pritrūkti vakcinos, nes gyventojai pagal Europos Komisijos rekomendacijas intensyviau skiepysis nuo gripo, kad nesutaptų COVID-19 ir gripo bangos. Tai bus rimtas ženklas visuomenei, kad vakcinai pasiekus Lietuvą ateiti skiepytis, nelaukiant žiemos mėnesių, kai įprastai būdavo skiepijamasi", — sakė jis.

Anot Verygos, Lietuva yra įsigijusi dvi dideles sezoninio gripo vakcinų partijas, kurios vežamos į šalį. Jis mano, kad vakcinos trūkumas gali atsirasti, jei visoje Europoje aktyviai skiepijama nuo gripo per antrąją COVID-19 bangą.

Ministras paragino pradėti skiepytis anksčiau.

Iš viso Lietuvoje nustatyti 1902 užkrato atvejai. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius siekia 209. Pasveiko 1593, o izoliacijoje esančių žmonių skaičius siekia 127. Nuo birželio 1 dienos šalyje fiksuojami įvežtiniai atvejai, tokių šiuo metu yra 52.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 13,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 579 tūkst. žmonių.

Tegai:
Aurelijus Veryga, koronavirusas, gripas, skiepai
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
PSO įvertino koronaviruso vakcinų tyrimų situaciją Rusijoje
Nufilmuotas antrojo vakcinos nuo COVID-19 komponento testavimas Rusijoje
Rusijoje išrašyta pirmoji vakciną nuo COVID-19 išbandžiusių žmonių grupė