Виноградная улитка с кустом земляники

Birželio 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 09:08 2020.06.15)
Rytojus palankus investicijoms, tačiau netinkamas pirkiniams ir išlaidoms — pradėjus išlaidauti jums bus sunku sustoti

Rytoj nebūsite linkę į lengvumą ir atkaklumą. Galbūt turėsite paskatų imtis senai užmirštų reikalų. Išaudokite šią dieną, kad nustatytumėte prioritetus ir norimą artimiausios ateities tikslą, taip pat bent žingsnį arčiau šio tikslo. Klausykite savo intuicijos.

Avinas (03.21-04.20) Avinas, turintis savo verslą, šiandien gali tikėtis sėkmės. Šiandien jums pasiseks, jei jūsų verslas susijęs su informacinėmis sistemomis ar programavimu. Šiandien galite pradėti bet kokius naujus projektus. Jūsų artimieji šią dieną labai karštai aptars jūsų kasdienes problemas ir įsitrauks į ginčus su jumis. Šį vakarą galimos įvairios malonios staigmenos.

Jautis (04.21-05.21) Smulkūs nemalonumai taps neigiamų emocijų priežastimi. Šią dieną galite susidurti su problema, susijusia su sugedusia įranga. Neatmeskite žmogiškojo faktoriaus, galbūt turėtumėte sumažinti jo įtaką. Gali kilti tam tikrų sunkumų bendraujant su partneriais. Santykiuose su artimaisiais nebandykite ginti savo pozicijos iš visų jėgų.

Dvyniai (05.22-06.21) Darbe ar namuose Dvyniai gali atrodyti kaip nori, tačiau vakarėlyje ar pasivaikščiojant verta laikytis visų mados kanonų. Nesijaudinkite: užduotis nėra tokia sunki ir jūs galite lengvai su ja susidoroti. Moterys šią dieną sugebės per penkias minutes iš kuklios namų šeimininkės ar eilinės biuro darbuotojos pavirsti tikra karaliene, kuri traukia visų akį. Vyrai bus malonūs ir paslaugūs bendraudami su moterimis, greitai ir praktiškai be kovos laimės bet kurios moters širdį.

Vėžys (06.22-07.22) Profesinei Vėžių veiklai ateina geras laikas. Jums gali tekti nuspręsti dėl skubių pakeitimų ir peržiūrėti visus pajamų šaltinius. Šiandien verta galvoti apie profesijos ar darbo vietos pakeitimą. Stenkitės niekam nepasakoti apie savo planus tą dieną. Jūsų artimieji palaikys visas jūsų idėjas. Vakarą verta ramiai praleisti su draugais.

Liūtas (07.23-08.23) Padėtis palanki deryboms, pasivaikščiojimams, trumpoms kelionėms. Atsisakykite per daug sudėtingų atvejų, atmeskite skubėjimą, labiau išmatuokite savo gyvenimo ritmą. Verslo bendravimą šią dieną gali lydėti lengvas flirtas, kuris jus nudžiugins. Liūtės turėtų pakeisti grynai verslo ar sporto įvaizdį į moteriškesnį, stilingesnį, romantiškesnį. Būtinai priimkite kvietimą į pasimatymą ar vakarėlį, tada puikiai praleisite laiką.

Mergelė (08.24-09.22) Gyvenimas aplinkui spindi ryškiomis spalvomis. Tačiau dauguma Mergelių dėl savo kuklumo neišdrįs aktyviai reikštis. Pabandykite įveikti savo susivaržymą, kitaip gyvensite fantazijų pasaulyje. Užuot psichiškai modeliavę tobulą romaną, tiesiog paskambinkite arba parašykite savo simpatijai.

Svarstyklės (09.23-10.22) Sėkminga diena, lengvas bendravimas. Svarstyklės moterys išgirs daugybę nuostabių komplimentų. Tikimasi sėkmės bet kuriame vykdomame versle. Malonios naujienos iš tolo, intriguojantys pasiūlymai. Geriau nesudaryti ilgalaikių susitarimų, nes bet kokia nuotaika šią dieną yra nestabili ir ambivalentiška.

Skorpionas (10.23-11.21) Galite atsidurti naujose sąlygose arba išsikelti kitą sunkiai pasiekiamą tikslą. Prieš pradėdami veikti, atidžiai pažiūrėkite į situaciją. Tai puiki diena prisitaikyti prie aplinkos. Nedarykite skubotų išvadų, nebūkite per daug rimti, principingi ir uždari (į ką Skorpionai yra labai linkę šiuo laikotarpiu). Padėtį išjudins malonus pokalbis, pasidalinimas naujienomis, alternatyvų palyginimas.

Šaulys (11.22-12.21) Maloni šios dienos atmosfera Šauliams primins kitas dienas, kai jie gyveno nerūpestingai ir laisvai. Jūsų laukia įdomūs pokalbiai ir nauji ryšiai. Bet taip pat galite susidurti su melu, intrigomis, įskaitant iš artimų žmonių. Bet kuris žodis šiandien turi paslėptą reikšmę. Venkite abejotinų situacijų, tai gali neigiamai paveikti jūsų statusą ir karjerą. Neverta pasirašyti svarbių dokumentų, nepageidautini svarbūs pokalbiai ir konsultacijos.

Ožiaragis (12.22-01.20) Dienos metu Ožiaragis aprūpinamas netikėtais įvykių posūkiais, įdomia informacija, naujomis pažintimis. Tarp jūsų kolegų gali pasirodyti labai patraukli asmenybė. Gali būti, kad bendravimas vyks virtualioje erdvėje. Produktyvumas ir gydymo efektyvumas labai priklausys nuo jūsų sugebėjimo palaikyti malonų pokalbį. Jūsų mintis stimuliuos grynas oras.

Vandenis (01.21-02.19) Dienos atmosfera skatina bendravimą, naujas pažintis. Pašnekovo paslaptingumas bus vienas patraukliausių jo įvaizdžio elementų. Nepageidautina užsiimti sunkiu darbu: fiziniu darbu, sudėtingais skaičiavimais, ataskaitomis. Ne mažiau svarbų vaidmenį Vandeniui atliks jo patrauklumas priešingos lyties akimis. Šiandien tai priklauso ne tik nuo natūralaus grožio, stilingų drabužių ir gerų manierų, bet ir nuo tinkamai parinktų kvepalų.

Žuvys (02.20-03.20) Žuvų elgesiui, kaip ir jų jausmams, šiandien būdingas lankstumas, universalumas. Neatmetama tendencija intriguoti. Gali būti, kad išorinės aplinkybės (pavyzdžiui, dviprasmiška namų aplinka) privers slėpti tiesą. Tai nėra geriausia diena verslo deryboms: nuolatiniai pašnekovų patarimai gali padaryti nuoširdų bendravimą neįmanomą.

Tegai:
horoskopas
Iš Lietuvos į JAV išsiųsta kovai su COVID-19 skirtų apsaugos priemonių siunta

Lietuvos į JAV išsiųsta kovai su COVID-19 skirtų apsaugos priemonių siunta

(atnaujinta 13:15 2020.07.14)
Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, apsaugos priemonių siunta keliaus į Pensilvanijos valstiją

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Antradienį užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

Литва отправила в США меры безопасности для борьбы с COVID-19
Į JAV išlydėta Lietuvos siunta su apsaugos priemonėmis, skirtomis kovai su koronavirusu.

"Solidarizuodamasi su JAV kovoje prieš COVID-19, 2020 metų gegužės 20 dieną LR Vyriausybė priėmė sprendimą skirti 100 tūkst. eurų. Siunta keliaus į Pensilvanijos valstiją, su kuria Lietuvą sieja glaudus bendradarbiavimas saugumo ir gynybos srityje", — pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Už skirtas lėšas Pensilvanijos valstijos medikams bei kitų tarnybų darbuotojams siunčiama 11 400 vnt. apsauginių skydelių, 10 752 vnt. vienkartinių apsauginių chalatų ir 19 642 vnt. įvairios plaučių įrangos.

Литва отправила в США меры безопасности для борьбы с COVID-19
Į JAV išlydėta Lietuvos siunta su apsaugos priemonėmis, skirtomis kovai su koronavirusu.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 12,6 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 565 tūkst. žmonių.

Tegai:
apsaugos priemonės, koronavirusas, JAV, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Kasčiūnas mano, kad sveikatos apsaugos ministras apleido vėžiu sergančius žmones
Lietuvoje per parą nustatytas tik vienas koronaviruso atvejis
ULAC vadovas papasakojo apie besimptomę COVID-19 formą ir medikų užsikrėtimo riziką
Koronaviruso testai

ULAC vadovas papasakojo apie besimptomę COVID-19 formą ir medikų užsikrėtimo riziką

(atnaujinta 12:41 2020.07.14)
Jo teigimu, buvo nustatyta daugiau užsikrėtimų COVID-19 liga namų ūkyje nei pačioje ligoninėje atvejų

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Atlikti du nauji tyrimai suteikė papildomos informacijos apie vieną iš didžiausią nerimą keliančių koronaviruso aspektų — sveikatos priežiūros darbuotojų užsikrėtimo riziką, savo Facebook paskyroje rašo Lietuvos užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas, medicinos mokslų daktaras, profesorius Saulius Čaplinskas.

"Vieną savaitę Belgijos tretinio lygio ligoninėje, kurioje buvo gydomi COVID-19 pacientai, buvo pasiūlyta išsitirti visiems besimptomiams medikams. Serologiniuose tyrimuose dalyvavo 3056 ligoninės darbuotojai (74 %), iš kurių 197 (6,4 %) buvo nustatyti IgG antikūnai SARS-CoV-2", — rašė jis.

Jo teigimu, buvo nustatyta daugiau užsikrėtimų COVID-19 liga namų ūkyje nei užsikrėtimų pačioje ligoninėje atvejų.

Pažymima, kad kontaktą su užsikrėtusiais pacientais ar bendradarbiais turėjusiems medikams nebuvo dažniau nustatyta antikūnų nei tokio sąlyčio neturėjusiems. Kita vertus, dauguma antikūnus turėjusių (75 %) prisiminė, kad prieš tyrimą jautė vieną ar kelis simptomus, tokius kaip anosmija, karščiavimas ir kosulys.

Jis pabrėžė, kad didelėje JK atraminėje ligoninėje PGR ir serologiniais metodais buvo tiriami besimptomiai ir simptomų turintys sveikatos priežiūros darbuotojai ir sąlyčio buityje asmenys.

Pažymima, kad iš 1032 besimptomių medikų 3 proc. buvo nustatyti SARS-CoV-2, iš 169 simptomų jaučiančių medikų ir 52 buitinio sąlyčio asmenų 14 proc. tyrimai buvo teigiami. Dažniau užsikrėtę buvo su pacientais, kuriems buvo diagnozuota ar įtariama COVID-19 liga dirbę medikai, nei dirbę kitose palatose.

Be to, buvo nustatytos dvi besimptomių SARS-CoV-2 užsikrėtusių medikų grupės. Tai yra, virusų genominė analizė parodė, jog 6 iš 9 SARS-CoV-2 užsikrėtusių medikų, gydžiusių ne COVID-19 sirgusius pacientus, turėjo tos pačios genų sekos virusus, kaip ir užsikrėtę medikai, gydę COVID-19 sirgusius pacientus.

"Šie du tyrimai padeda suprasti sudėtingą COVID-19 epidemiologiją sveikatos priežiūros įstaigose ir infekcijų kontrolės priemonių bei aukštesnio lygio asmeninių apsaugos priemonių naudojimo būtinybę", — rašė Čaplinskas.

Gamalėjaus nacionalinis epidemiologijos ir mikrobiologijos tyrimų centras
© Sputnik / Пресс-служба Минобороны РФ

ULAC vadovas priduria, kad užsikrėtimas virusais bendruomenėje akivaizdžiai svarbus, tačiau ne COVID-19 gydymo palatose dirbusių medikų užsikrėtimai kelia nerimą ir rodo, kad medikai gali užsikrėsti nuo medikų.

Atliktų abiejų tyrimų rezultatai leidžia suprasti, kad norint sužinoti, kur cirkuliuoja virusas, ir užtikrinti geriausią medikų ir pacientų apsaugą, nepakanka vien atsitiktinių populiacinių ar simptominių asmenų tyrimų ir būtini nuolatiniai sveikatos priežiūros darbuotojų tyrimai PGR ir serologiniais metodais.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 12,8 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 568 tūkst. žmonių.

Tegai:
medikai, koronavirusas, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC)
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
PSO dar negavo oficialaus laiško iš JAV dėl išėjimo iš organizacijos
Lietuvoje per parą nustatytas tik vienas koronaviruso atvejis