Jūra, archyvinė nuotrauka

Birželio 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:27 2020.06.16)
Birželio 17 dienos horoskopas pataria Jaučiams išspręsti turto problemas, Vėžiai gali susidurti su interesų konfliktu, Liūtams horoskopas žada galimus nesusipratimus šeimoje, o Svarstyklės susirūpins, kaip padidinti turimas pajamas

Nepaisant tam tikrų sunkumų, diena nėra tokia bloga. Reikės atkaklumo: mažai tikėtina, kad pradėtą ​​darbą galima greitai baigti, galimi įvykiai, kurie sukels abejonių dėl visų planų įgyvendinimo. Daug kam teks improvizuoti, pakreipti netikėtumus savo naudai.

Visa antroji dienos pusė palanki studijoms ir intelektiniam darbui, bet kokioms profesijoms, reikalaujančioms kūrybingo požiūrio. Būtent tuo metu kai kurie atras talentus, apie kuriuos anksčiau nė nenutuokė.

Avinas (03.21-04.20) 

Ryte įsiklausykite į save, jums gali tekti atsisakyti kai kurių pasiūlymų, kad netektų klausytis kitų. Vakare pagalvokite apie asmeninių santykių sprendimus.

Atmosfera darbe gali tapti gana įtempta. Tarp kolegų gali kilti konfliktų. Stenkitės išlikti neutralus ir nesiimti kieno nors pusės. Priešingu atveju galite pakliūti vadovui po ranka ir patirti finansinių nuostolių.

Берег Северного моря, Германия
Avinų darbe gali laukti nemalonumai — tarp kolegų gali kilti konfliktų

Jautis (04.21-05.21) 

Ryte galite padaryti gerą darbą, kai reikės atkreipti dėmesį į detales. Po pietų spręskite finansinius reikalus, dėl lėšų trūkumo gali kilti problemų.

Ši diena atneš sėkmę tik sunkiai dirbantiems Jaučiams. Nelaukite, kol puikūs rezultatai atsiras savaime. Viskas jūsų rankose. Nebijokite priimti sprendimų, nesivaržykite imtis naujų dalykų. Viskas susitvarkys!

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytas tinkamas dalykiniam bendravimui, reikia susirasti naujų partnerių tolimesniems projektams. Po pietų jūsų asmeniniai santykiai vystysis harmoningai, tačiau viskas priklausys nuo jūsų nuotaikos.

Šiandien Dvynių gerovė bus tiesiogiai susijusi su jų emocine būsena. Kad neprarastumėte geros nuotaikos, atsitraukite nuo darbo. Laikas skirti laiko sau ir artimiesiems. Žvaigždės rekomenduoja apsilankyti svečiuose ar patiems priimti svečius.

Vėžys (06.22-07.22) 

Ryte turėsite naujų įdomių darbų ir užduočių. Po pietų galite sulaukti papildomų pinigų, kurie gali padėti įveikti nedidelius sunkumus.

Šiandiena puikiai tinka atsipalaiduoti, pakeisti aplinką. Pavyzdžiui, paiškylaukite su draugais ar šeima. Susitikimai taip pat bus palankūs. Yra tikimybė, kad surasite gerų draugų ar darbo partnerių.

Сувениры в виде сердца ко Дню святого Валентина в Донецке
© Sputnik / Сергей Аверин
Šią dieną puikiai klostysis Dvynių asmeniniai santykiai

Liūtas (07.23-08.23) 

Ryte būkite dėmesingi aplinkinių giminaičių pokalbiams, galite gauti informacijos, kuri jums labai reikalinga. Po pietų galėsite susitvarkyti visus savo dokumentus.

Ši diena Liūtams yra palanki apsipirkti. Tai galioja tiek dideliems, tiek mažiems pirkiniams. Vakaras idealus susitikimams su artimais draugais ir šeima.

Mergelė (08.24-09.22) 

Ryte imkitės to, kas anksčiau net nekėlė susidomėjimo, dabar pamatysite geriausią variantą. Antroji dienos pusė palanki konkretiems veiksmams, nebėra laiko apmąstymams.

Mergelės, pradėkite planuoti savo ateitį. Pavyzdžiui, pradėkite naują verslą, kuris sustiprins jūsų finansinę būklę. Santykiuose su jums artimais žmonėmis ateina ilgai lauktas supratimas. Nepamirškite kuo dažniau pasakyti, kaip juos mylite.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Ryte gali kilti nedidelių sunkumų, tačiau jie nepakenks sėkmei. Po pietų galite išspręsti romantiškų santykių problemas.

Svarstyklių gyvenimo potencialas yra aukšto lygio. Kūrybiškumas, gebėjimas įtaigiai kalbėti — viskas jūsų pusėje. Tai taip pat puikus laikas pradėti sportuoti. Vakare tikėtini neplanuoti draugiški vizitai. Jums bus smagu.

Свинья - копилка с деньгами, архивное фото
Mergelės gali pradėti verslą, kuris sustiprins finansinę padėtį

Skorpionas (10.23-11.21) 

Ryte galėsite užbaigti tuos dalykus, kuriuos pradėjote labai seniai. Po pietų jūsų verslo santykiai gali virsti draugiškais ar romantiškais.

Šiandien Skorpionams bendraujant su žmonėmis reikia parodyti taktiškumą ir draugiškumą. Tai padės atidaryti bet kokias duris. Bet jei būsite šiurkštūs ar agresyvūs — tai sugrįš pas jus bumerangu. Todėl prieš sakydami ar darydami ką nors gerai pagalvokite.

Šaulys (11.22-12.21) 

Ryte sėkmė bus jūsų pusėje, norimam rezultatui pasiekti prireiks minimalių pastangų. Po pietų imkitės daugiau iniciatyvos asmeniniuose santykiuose.

Šauliai šiandien bus per daug impulsyvūs, "užvirs" dėl smulkmenų. Dėl to kils problemų santykiuose su artimaisiais. Antroje dienos pusėje geriau neplanuoti jokių svarbių dalykų, nes jų baigtis gali būti visiškai ne tokia, kokios tikėtasi.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Ryte spręskite klausimus, susijusius su šeima. Po pietų neprisiimkite finansinių įsipareigojimų, jei nesate tikri, kad galėsite juos įvykdyti.

Ožiaragiai linkę rizikuoti. Priimsite svarbius sprendimus nepagalvodami apie pasekmes. Žvaigždės rekomenduoja pirmiausia galvoti, o tada veikti. Dar geriau, pasitarkite su žmonėmis, kuriais visiškai pasitikite. Tai tikrai padės išvengti klaidų.

Семья в горах, архивное фото
Ožiaragiams prieš priimant svarbius sprendimus reikia pasitarti su šeima

Vandenis (01.21-02.19) 

Ryte niekas netrukdys siekti užsibrėžtų tikslų, jei nesiblaškysite. Po pietų reikės daugiau improvizuoti, todėl yra didesnė tikimybė greitai susigaudyti naujoje situacijoje.

Vandeniui gera diena tvarkyti dokumentus, atlikti svarbius skambučius ar surengti verslo keliones. Galbūt jūsų laukia lemtingas susitikimas. Neignoruokite likimo ženklų. Žvaigždės yra visiškai jūsų pusėje.

Žuvys (02.20-03.20) 

Ryte jums gali prireikti pagalbininkų, artimieji palaikys jūsų pastangas. Po pietų pagalvokite apie ateitį, ypač atkreipkite dėmesį į bendrus planus su partneriu.

Ši diena puikiai tinka kūrybiniam darbui. Pagalvokite, ką norėtumėte padaryti? Galbūt būtent šis verslas sukurs materialinę bazę ir patikimai apsaugos jūsų užnugarį.

Tegai:
horoskopas
Katalikų bažnyčia

Kokia šiandien diena: liepos 13-osios šventės

(atnaujinta 13:35 2020.07.12)
Liepos 13-ąją dieną vardadienius mini Anakletas, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Šarūnas, Meinardas

Liepos 13 yra 194-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais — 195-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 171 diena.

Ši diena istorijoje

Šią dieną minima Durbės mūšio diena. Durbės mūšis — žemaičių kariuomenės mūšis su Vokiečių ordino ir po sutriuškinimo 1236 metais. Saulės mūšyje jo autonomine šaka tapusio Livonijos ordino kariuomene, įvykęs 1260 metų liepos 13 dieną kuršių žemėje, prie Durbės ežero, kurio metu žemaičiai ir iš Ordino kariuomenės persimetę kuršiai ir estai sumušė kryžiuočius.

Taip pat šią dieną minimas Šv.Henrikas.

Šv. Henrikas (973–1024), Vokietijos karalius, vėliau Romoje tapo imperatoriumi. Pranešama,kad kad jis su savo žmona Kunigunda laikėsi amžinosios skaistybės.

Tuo pačiu reformavo ir plėtė Bažnyčią. Paskatino Vengrijos karalių šv. Steponą ir beveik visą jo karalystę priimti Kristaus tikėjimą. Mirė Bamberge, Frankonijoje.

Liepos 13-ąją dieną vardadienius mini Anakletas, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Šarūnas, Meinardas.

Tegai:
šventė
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Briedis miške, archyvinė nuotrauka

Liepos 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 12:45 2020.07.12)
Rytoj būsite itin jautrūs, o bet koks neatsargus žodis gali sukelti negatyvo bangą, tačiau Jaučiams patartina pasitikėti tik savimi, Svarstyklėms ši diena bus kupina streso, todėl patariama nekurti jokių rimtų planų

Meilė, pomėgiai, netikėti emociniai protrūkiai gali pakartotinai pakeisti jūsų planus visos dienos metu. Kad diena vyktų pozityviai, stenkitės vengti konfliktų. Rytoj būsite itin jautrūs, o bet koks neatsargus žodis gali sukelti negatyvo bangą. Tačiau komplimentai (ypač nuoširdūs) laukiami labiau nei bet kada.

Avinas ( 03.21-04.20) Ne visos jūsų idėjos gaus palaikymą iš kitų. Tačiau šiuo metu turėsite naujų perspektyvų, susijusių su profesine veikla. Ir nors dar nebus aiškumo, dabar turite pasiruošti rimtam pasiūlymui.

Jautis (04.21-05.21) Dabar negalėsite objektyviai įvertinti situacijos tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniuose santykiuose, todėl skirkite laiko svarbiems sprendimams priimti. Viskas, kas jums bus pasiūlyta ar pažadėta, šią dieną geriau nepasitikėti.

Dvyniai (05.22-06.21) Ši diena neatneša jokios neigiamos energijos. Galite suplanuoti bet kokį renginį. Gausite malonias asmenines naujienas ir jums bus sunku susikaupti savo darbui. Šiuo metu jūs susitiksite su senais draugais.

Vėžys (06.22-07.22) Šis laikotarpis yra palankesnis reikalų užbaigimui. Bus sunku susikaupti darbui, ypač jei jis monotoniškas. Dabar kitiems reikės jūsų pagalbos. Net jei nenorite teikti paslaugos, neatsisakykite padėti.

Liūtas(07.23-08.23) Stenkitės nepradėti naujo verslo. Jūs dar nepasiruošę darbui, kurį gali jums pasiūlyti. Dabar nėra labai tinkamas metas meilės santykiams plėtoti, nes galimi kivirčai, apgaulės ir kitos bėdos.

Mergelė (08.24-09.22) Neleisk sau būti tingiais. Nelabai aiškios situacijos, kurios įvyko jūsų gyvenime, pradės aiškėti. ir viskas atsidurs savo vietose. Pasikliaukite tik savimi. Ir ne todėl, kad jus gali pavesti, o tiesiog jūs turite žinoti apie visus reikalus ir įvykius ir nepamiršti net ir menkiausių smulkmenų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Ši diena gali sukelti stresą, todėl nekurkite rimtų planų. Jei nenorite apsunkinti gyvenimo sau, nesakykite jokių pažadų, ypač žmonėms, nuo kurių priklausote. Bet jūs galite tikėtis mylimo žmogaus supratimo ir palaikymo.

Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų gyvenime neturėtų būti jokių didelių pokyčių. Nereikalaukite iš savęs žygdarbių ir nemėginkite iš karto išspręsti visų sukauptų buitinių ir profesinių problemų. Geras laikas apsipirkti ir maloniems susibūrimams gerų draugų kompanijoje.

Šaulys (11.22-12.21) Dabar tinkamas laikas profesinei veiklai, ir jūs galite susitvarkyti su daugeliu dalykų. Neatmetama naujų romantiškų pažinčių galimybė. Artimi žmonės gali įtikti. Venkite rimtų finansinių išlaidų. Jūs neturėtumėte imti paskolų ir skolinti.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Šiuo metu negalima atsisakyti pagundų. Galite išspręsti bet kokias problemas, bet jei pradėsite apgauti, padarysite klaidų. Šis laikotarpis palankus energingai veiklai, todėl pabandykite suplanuoti dalykus, kurie buvo atidėti iki geresnių laikų.

Vandenis (01.21-02.19) Galbūt turite įdomių idėjų. Nesivaržykite kreiptis į tuos, kurie gali padėti. Būtina rimtai išanalizuoti savo finansines galimybes ir apsvarstyti, kaip išvengti nuostolių ir išlaikyti stabilumą. Tai geras laikas susitikti su žmonėmis, su kuriais jaučiate šiltus jausmus.

Žuvys (02.20-03.20) Dabar esate linkęs priimti sprendimus jausdamas impulsą, emocijas, pyktį. Paprašykite artimųjų ir kolegų, kad jie jums labiau padėtų. Nepageidautina planuoti dalykus, susijusius su rimtu fiziniu krūviu. Tiesiog plaukite pasroviui. Tai nuves jus ten, kur jums reikia.

Tegai:
horoskopas
Vestuviniai žiedai, archyvinė nuotrauka

Lietuva pagal skyrybų skaičių ES tapo antilydere

(atnaujinta 15:35 2020.07.12)
Respublika pasidalino pirmąją sąrašo vieta su Latvija. Abiejų šalių apskaičiuoti rodikliai yra 3,1 skyrybų tūkstančiui žmonių

VILNIUS, liepos 13 — Sputnik. Remiantis statistikos agentūros "Eurostatas" duomenimis, Lietuva įėjo į ES antilyderių sąrašą pagal skyrybų skaičių 2018 metais.

Lietuva pasidalino pirmąją sąrašo vieta su Latvija. Abiejų šalių apskaičiuoti rodikliai yra 3,1 skyrybų tūkstančiui žmonių. Tai seka Danija (2,6) ir Švedija (2,5). Ketvirtoje vietoje buvo Estija ir Suomija, abiejose valstijose po 2,4 skyrybų tūkstančiui gyventojų.

​Mažiausias skyrybų procentas nustatytas Maltoje (0,7 skyrybų tūkstančiui žmonių), Airijoje (0,7 pagal 2017 m.), taip pat Slovėnijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje ir Italijoje (1,5 visose trijose šalyse).

Pastaraisiais dešimtmečiais vis daugiau žmonių išsiskyrė ES. Taigi, 2017 metais tūkstančiui žmonių ES buvo dvi skyrybos, tai yra dvigubai daugiau nei 1965 metais, užfiksuotas bendras skyrybų procentas (0,8).

Tegai:
ES, skyrybos, Baltijos šalys
Dar šia tema
Tarp Baltijos šalių pigiausias maistas Lietuvoje
Lietuva šalių, kur natūralus gyventojų skaičiaus mažėjimas didžiausias ES šalyse, sąraše