Vaikai, archyvinė nuotrauka

Birželio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:38 2020.06.22)
Vasaros saulėgrįžos dieną, birželio 21 dieną, mūsų laukia ilgas saulės užtemimas, kuris paliks savo žymę kiekvieno zodiako ženklo likime — Liūtams horoskopas žada sėkmingą dieną ir malonias pažintis, o Svarstyklių gyvenime galima romantiškų istorijų pradžia

Birželio 21 dieną bus lengviau kalbėtis apie įvairius dalykus. Neatmetami konstruktyvūs, tačiau labai dinamiški ginčai. Ši diena taip pat gali sukelti norą leistis į meilės nuotykius, norą paįvairinti asmeninį gyvenimą ar rasti naujų, galbūt netikėtų, sąlyčio taškų su partneriu. Taip pat šis laikas puikiai tinka naujoms pažintims: simpatijos gali kilti greitai, spontaniškai.

Dienos pradžia sėkminga. Tinkamas laikas įvairiems dalykams: nuo paprastų ir pažįstamų iki naujų ir sudėtingų. Daugybė dalykų susitvarko gerai, ateina puikūs sprendimai. Žmonės, pasirengę veikti, nevėluoja įgyvendinti savo planus ir greitai pasiekia sėkmę.

© AP Photo / Jens Buettner
Dienos pradžia sėkminga visiems zodiako ženklams

Avinas (03.21-04.20) 

Panašu, kad pastaruoju metu taip išsekote, kad viskas, kas šiuo metu jus laiko ant kojų, yra jūsų įsipareigojimai kitiems žmonėms. Tuo pačiu metu jūsų darbų sąrašas ir toliau auga stabiliai, ypač atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau išbraukiate iš jo daiktų, nes dirbate lėtai ir be didelio entuziazmo. Pataisyti situaciją leis tik sistemingas jūsų pareigų atlikimas. Be to, galite pabandyti derėtis su kai kuriais žmonėmis dėl terminų pakeitimo. Laimei, jūsų oratoriaus gebėjimai šiandien puikiai pasireikš.

Jautis (04.21-05.21) 

Stenkitės išlikti ramūs ryte. Emocinis fonas šiuo metu kels stresą, gali atsirasti dirglumas, kartais išeinant iš pusiausvyros tiesiog smulkmenos. Laikui bėgant nuotaika pagerės, jausitės labiau pasitikintys savimi ir ramūs, atsiras naujų idėjų ir planų. Popietė tinkama naujiems dalykams, įskaitant ir sunkius. Bus šansų pasiekti sėkmės ten, kur anksčiau nepavyko.

Galimos grynųjų pinigų įplaukos, įskaitant reikšmingas. Nebijokite prisiimti įsipareigojimų: nepervertinate savo galimybių, galite teisingai numatyti situacijos raidą. Bus galima išspręsti kai kurias buitines problemas, pradžiuginti artimuosius.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Kolegos norės sužinoti jūsų požiūrį į situaciją darbe, tačiau neatrodo, kad esate linkęs atskleisti visas savo mintis visuomenei. Greičiausiai visa esmė ta, kad jūs neturite pakankamai argumentų, ir bijote, kad negalėsite apginti savo pozicijos.

Palikite savo abejones. Kartais naudinga sekti širdies raginimu, net jei tai padidina jūsų pažeidžiamumą. Jūs neprivalote žinoti atsakymų į visus klausimus.

Мужчина катается на велосипеде в Центральном парке культуры и отдыха имени Горького в Москве
© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Dvyniams patariama palikti savo abejones, veikti ryžtingai, o vėliau atsipalaiduoti

Vėžys (06.22-07.22) 

Jūs po truputį pradedate tikėti savimi, tačiau jus vis tiek kankina tam tikros abejonės. Jūs suprantate, kad turite daug nuveikti, ir esate labai dėkingas šviečiančiai Saulei, kuri sugrįžo į jūsų ženklą, sustiprindama jūsų gyvybinę energiją. Galėsite susidoroti su visais sunkumais, su kuriais susidursite. Svarbiausia — nepraraskite pagrindinio tikslo. Visada lengviau judėti į priekį, kai žinai, koks atlygis laukia kelionės pabaigoje.

Pirmoji dienos pusė pareikalaus ypatingo susikaupimo, antroje galite šiek tiek atsipalaiduoti. Nepageidaujama laužyti tradicijų, elgtis priešingai visuotinai priimtoms taisyklėms. Jūsų drąsios idėjos labiau sukels nerimą nei entuziazmas.

Liūtas (07.23-08.23) 

Diena bus gera. Tik pirmoje pusėje įmanomi keli nemalonūs momentai; pavyzdžiui, gali kilti problemų, susijusių su darbo reikalais. Tačiau greitai susidorosite su sunkumais ir kartu gausite vertingos patirties bei atsakymų į klausimus, kurie pastaruoju metu jus vargina. Tikėtina pažanga versle. Dėl ryžto pasieksite daugiau, nei galite tikėtis. Neatmetama maloni pažintis, susitikimai su žmonėmis, su kuriais anksčiau buvote užmezgę artimus santykius.

Pasistenkite išvengti pervargimo popietę. Šiuo metu geriau neplanuoti sunkių užduočių ar svarbių susitikimų, ypač jei mintys apie juos jus nervina. Verta atkreipti dėmesį į savo sveikatą, atlikti prevencines procedūras: tai suteiks pastebimą poveikį.

Mergelė (08.24-09.22) 

Šiandien vargu ar jūs visiškai suprasite savo aukščiausius tikslus. Dėl to jūsų judėjimas pirmyn bus labai sunkus — atrodo lyg jūs bandytumėte rasti kelią tirštame rūke. Tačiau jei išjungsite racionalų mąstymą ir susitelksite į vidinio balso nurodymus, vis tiek galėsite rasti teisingą kelią. Neleiskite niekam jūsų supainioti.

Gali kilti sunkumų dėl jūsų šeimos turto ar pinigų. Būkite atsargūs pasirašydami bet kokius dokumentus. Jei yra bent kiek neaiškumų, būtinai pasitarkite su specialistu.

Лето в Вильнюсе, архивное фото
© Sputnik /
Mergelėms gali kilti sunkumų dėl šeimos turto ar pinigų

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Nesivaržykite sutikti naujų žmonių — galbūt vienas iš jų galės jums padėti įgyvendinti jūsų idėjas. Jums gali tekti padirbti komandoje — tokiu atveju stenkitės netraukti antklodės į save. Jūs turite išmokti veikti visos grupės interesais ir nesekti savo norų. Turbūt turėsite ką nors paaukoti vardan bendro gėrio. Tačiau prieš sutikdami su tuo, būtinai įsitikinkite, ar tikrai sutinkate su tuo. Tai turėtų būti jūsų apmąstytas sprendimas — tik tokiu atveju ateityje nieko nesigailėsite.

Galima romantiškų istorijų pradžia; tik nuo jūsų priklauso, ar jie bus rimti ir ilgalaikiai. Tikėtina, kad bus gautos lėšos, įskaitant iš netikėtų šaltinių. Neskubėkite jų išleisti: vėliau šios lėšos gali būti naudingos kažkam svarbiam.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Šiandien bendravimas su draugais leis rasti savyje harmonijos. Tačiau nemanykite, kad jie padės išspręsti visas problemas. Galbūt jie norėtų tai padaryti, bet jie neturės tiek jėgų. Reikia susiimti ir, sudėjus visas mylimų žmonių rekomendacijas, žengti ryžtingą žingsnį, kurio visi tikisi iš jūsų. Nebegalite likti vietoje, kitaip visam laikui užstrigsite šioje pelkėje.

Atsiras galimybė apginti savo interesus. Diena gera tuo, kad reikės labai mažai stengtis, kad vyrautų teisingumas. Aplinkiniai žmonės bus dėkingi už jūsų pagalbą ir palaikymą, o jums bus džiaugsmas palaikyti patekusius į sunkią situaciją.

Šaulys (11.22-12.21) 

Problemų galima išvengti išlaikant santūrumą ir sveiką protą, nepasiduokite provokacijoms. Daugybę problemų galima išspręsti, jei į jas pažvelgsite naujai. Jei anksčiau buvo pastebimi tik sunkumai ir trūkumai, dabar atsiveria naujos galimybės.

Neatmetama maloni staigmena, geros žinios. Svarbu nepervertinti savo finansinių galimybių. Nerizikuokite nei savo, nei kitų pinigais.

Девушка дарит подарок своему парню, архивное фото
© Depositphotos / Vadimphoto1@gmail.com
Šaulių gali laukti staigmenos

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Jei nenorite prarasti brangių širdžiai santykių, turėsite kurį laiką atsitraukti nuo visų savo reikalų. Tegul tai jūsų nejaudina. Laikas ir pastangos, kurias dabar investuosite tiesdami šiuos tiltus, nenueis veltui, o jūsų pastangų rezultatai bus daug vertingesni nei karjeros užmojų įgyvendinimas. Yra svarbesnių dalykų nei profesinis pripažinimas, o kas turi apie tai žinoti, jei ne jūs?

Aplinkiniai gali nesutikti su tuo, kaip jūs nustatote prioritetus, todėl skirtumai ir ginčai labai tikėtini. Tačiau pasistenkite visas diskusijas vesti kuo konstruktyviau. Tai padės išvengti konfliktų, sumažinti ginčus.

Vandenis (01.21-02.19) 

Galite pamanyti, kad linksmybės liko praeityje, bet tai tik pradžia. Reikia tik susitvarkyti su susikaupusias reikalais. Visada reikia teisingai nusistatyti prioritetus — tai yra raktas į sėkmę. Na, o kai viskas bus padaryta, galite saugiai grįžti į poilsį ir pramogas. 

Puiki diena mokytis, bus galimybė pasisemti naudingos patirties. Būkite dėmesingi smulkmenoms, stenkitės nieko nepraleisti. Vakaras sukels daug puikių idėjų, įskaitant tas, kurias galite įgyvendinti kartu su savo artimaisiais.

Žuvys (02.20-03.20) 

Gali būti aptariami bet kokie klausimai: nesutarimų greičiausiai nekils, bus proga derėtis su bendraminčiais. Bendravimas su senais draugais jus nudžiugins, galimos įdomios kelionės. Neatmetami romantiški susitikimai. Artėjant vakarui emocinis fonas taps dar intensyvesnis. Šiuo metu bus sunku išvengti rūpesčių.

Šeimoje gali būti malonių netikėtumų, pokyčių į gerąją pusę santykiuose su brangiais žmonėmis. Diena tinkama priimti svečius.

Tegai:
horoskopas
Nevėžio upė, Lietuva

Pranešama, kaip liepos mėnesį svyravo daugelio šalies upių vandens lygis

(atnaujinta 14:41 2020.07.13)
Pabrėžiama, kad šiuo metu 13 VMS pastebima lokalaus pobūdžio hidrologinė sausra, dar 9 upių fiksuojamas vandens lygis artėja prie žemiausio vidutinio daugiamečio lygio

VILNIUS, liepos 13 — Sputnik. Pirmąją liepos mėnesio dekadą vandens lygis daugelyje šalies upių svyravo nežymiai, praneša respublikos Hidrometeorologijos tarnyba.

Pranešama, kad vidutinis vandens lygis Nemuno upėje buvo 29–61 cm, Neryje 20–34 cm, Nevėžyje 30–47 cm, Šešupėje 5 cm, Minijoje 6 cm žemesnis už liepos mėnesio vidutinį daugiametį, o kitose upėse nuo 23 cm žemesnis ir iki 29 cm aukštesnis už jį. 

Taip pat pažymima, kad šiuo metu 13 VMS pastebima lokalaus pobūdžio hidrologinė sausra.

Dar 9 upių VMS fiksuojamas vandens lygis artėja prie žemiausio vidutinio daugiamečio lygio ir trūksta mažiau nei 10 cm nusekimo, kad jose taip pat atsispindėtų hidrologinė sausra.

Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik /
Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje
Tegai:
upė, vandens lygis, sausra
Dar šia tema
Susisiekimo ministerija: stiprinamas aplinkosaugos prevencinių priemonių koordinavimas
Aplinkos ministerija: EK pateikta nacionalinė taršos nitratais ataskaita
Sostinės gatvėse, archyvinė nuotrauka

Paskelbtas bendras judėjimo paslaugų Vilniuje pavadinimas

(atnaujinta 14:18 2020.07.13)
Sostinėje gerėja kelionių viešuoju transportu kokybė, tiesiami dviračių takai, kurie per keletą artimiausių metų mieste sudarys nenutrūkstamą tinklą, gerinama pėsčiųjų infrastruktūra, pristatytas kilpinis eismo reguliavimas

VILNIUS, liepos 13 — Sputnik. Vilnius siūlo įvairių būdų judėjimui po miestą ir pristato visus juos sujungiantį pavadinimą JUDU, rašoma SĮ "Susisiekimo paslaugos" pranešime.

Judumo pokyčiai sostinėje įvairūs — gerėja kelionių viešuoju transportu kokybė, tiesiami dviračių takai, kurie per keletą artimiausių metų mieste sudarys nenutrūkstamą tinklą, gerinama pėsčiųjų infrastruktūra, pristatytas kilpinis eismo reguliavimas.

"Vilniuje vyksta daugybė veiklų, kad žmonės po miestą keliautų patogiai ir galėtų laisvai rinktis, kaip judėti. Tačiau judumo paslaugos iki šiol neturėjo vienijančios grandies, bendro vizualinio identiteto. Tikslas turėti ne padrikai teikiamas paslaugas, o vieningą ir kokybišką jų tinklą, kuris ir sukuria didesnį darnumą, eismo pasiskirstymą, daugiau erdvės miestiečiams. Visa tai Vilniuje apjungs JUDU — jis suvienys skirtingus keliavimo būdus "po vienu skėčiu", — sako SĮ "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė.  

JUDU ženklinimą miestiečiai palaipsniui matys skirtingose vietose — pavyzdžiui, ant miesto autobusų ir troleibusų, stotelių ir dviratininkų švieslentėse, viešojo transporto ekranuose, maršrutų schemose, paženklinti bus dviračių stovai ir atsirasiančios saugyklos, "Statyk ir važiuok", taip pat planuojamos

multimodalinės aikštelės, JUDU planuojama vadinti naują elektroninio bilieto sistemą ir kitas su judumu susijusias paslaugas. Be to, JUDU ženklinimas bus matomas visoje "Susisiekimo paslaugos" klientų informavimo, viešinimo medžiagoje.

Pranešama, jog per keletą metų Vilniuje atnaujinta daugiau nei pusė viešojo transporto parko, atnaujinimas vyks ir toliau. Be to, plečiamas A juostų tinklas, jog kelionės autobusais ir troleibusais būtų ne tik komfortiškos, bet ir greitos. A juostos Vilniuje šiuo metu sudaro 36 km, o iki 2022 metų jų tinklas mieste turėtų viršyti 46 km.

Be to, per pastaruosius 4 metus Vilniuje nutiesta ir atnaujinta daugiau kaip 50 km dviračių takų, iš viso mieste jų daugiau kaip 93 km.

Tegai:
Susisiekimo paslaugos, Vilnius
Dar šia tema
Įvardyta, kokie pokyčiai laukia vairuotojų nuo liepos mėnesio
Vilniaus Senamiestyje keičiasi eismo tvarka: ką turi žinoti vairuotojai?
Vilniaus Senamiestyje eismo tvarką stebės specialios kameros