Katinas tarp šakų

Birželio 30 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:06 2020.06.29)
Dvyniai bus išsiblaškę ir neproduktyvūs, Svarstyklėms žvaigždės pataria į problemas žiūrėti paprasčiau ir nekelti konfliktų, o Ožiaragiams siūloma neskleisti negatyvių emocijų bei saugotis ūmių negalavimų

Jums bus lengviau rytoj atlikti įprastus darbus. Žvaigždės taip pat rodo, kad meilėje atsispindės ryžtas. Tam, kad nustebintumėte savo mylimą žmogų, galite pasitelkti senus, tačiau patikrintus būdus: gėlės, šampanas, restoranas. Žvaigždės rytoj krypsta ne tiek į romaną, kiek į konkretų rezultatą. Naudokitės tuo.

Avinas (03.21-04.20) Ypatingų pokyčių laukti neverta. Dabar geriau planuoti ateitį. Galbūt turėtumėte išbandyti save naujame versle. Santykiai su mylimu žmogumi bus ramūs. Galite šiek tiek atsipalaiduoti.

Jautis (04.21-05.21) Dar laukia didelis darbas. Laikas išplėsti anksčiau pradėtą ​​verslą, susitikimus ir derybas. Asmeniniuose santykiuose viskas yra šiek tiek blogiau. Galite net nenorėdami įžeisti artimuosius ar pažeisti jų interesus. Dėl to gali kilti ilgalaikių nuoskaudų.

Dvyniai (05.22-06.21) Diena prabėgs ir jūs net neturėsite laiko tai pastebėti. Dalykus, kurie neteikia pasitenkinimo, geriausia atidėti tam tikrą laiką. Patikrinkite gaunamą informaciją patys. Draugaudami su mylimu žmogumi, imkitės bendro laisvalaikio organizavimo.

Vėžys (06.22-07.22) Profesiniai klausimai pareikalaus aktyvaus jūsų dalyvavimo. Jei atsiras naujų pasiūlymų, skirkite sau laiko surinkti savo mintis ir įvertinti perspektyvas. Jūsų laukia malonūs susitikimai su senais draugais ar tiesiog gerais draugais. Gali užsimegzti nauji romantiški santykiai.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar būsite pakankamai stiprūs. Jūsų pagrindinė užduotis yra nuspręsti, kur nukreipti šią jėgą. Nesijaudinkite, jei pastebėsite, kad artimųjų, kolegų, vadovybės ar mylimo žmogaus pozicija skirsis nuo jūsų. Stenkitės suteikti sau ir artimiesiems daugiau malonių emocijų.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar yra palankus laikotarpis profesinei veiklai. Jūs išsikelsite konkrečius tikslus ir palaipsniui juos įgyvendinsite. Jei susikaupė dalykų, kurie ilgą laiką nebuvo pasiekiami, atėjo laikas su jais susitvarkyti. Dabar neverta teikti žmonėms paslaugų, ypač jei jūsų to neprašo.

Svarstyklės (09.23-10.22) Pabandykite visas problemas išspręsti taikiai. Jei galite pasiruošti artėjančiam pokalbiui, galite įtikinti tinkamus žmones, kad esate teisūs. Įsitraukite į dokumentų tvarkymą ir sutvarkykite reikalus. Jei norite pakeisti savo asmeninį gyvenimą į gerąją pusę, jums gali pasisekti.

Skorpionas (10.23-11.21) Turėsite laiko nuveikti daug, jei nenustatysite per daug sudėtingų užduočių. Nekurstykite rimtų ginčų ir konfliktų su vadovais. Naujų romantiškų pomėgių laikas yra tinkamas.

Šaulys (11.22-12.21) Pabandykite į savo profesinę veiklą įtraukti kūrybiškumo elementą. Tačiau neapleiskite fantazijos žaidimo. Būkite atsargūs dėl naujų verslo pasiūlymų. Dabar negalite dalyvauti nuotykių kupinuose renginiuose. Rūpinkitės artimaisiais ir draugais.

Ožiaragis (12.22-01.20) Verta atkurti tvarką jų reikaluose ir dokumentuose. Tinkamai paskirstę laiką, sugebėsite daug nuveikti. Gali kilti ūmių situacijų, nepasitenkinimo, pasipiktinimo. Bet jūs turite kontroliuoti save.

Vandenis (01.21-02.19) Atsiminkite visas idėjas ir pasiūlymus. Jums gali prireikti greitų ir originalių sprendimų. Turėtumėte būti pakantesni giminaičiams.

Žuvys (02.20-03.20) Šią dieną susitikimai ir kelionės gali jums atverti naujas perspektyvas ir pagerinti jūsų nuotaiką. Pasikliaukite artimų žmonių palaikymu. Stenkitės dėl nieko nesijaudinti. Fizinis darbas ar sportas padės atkurti ramybę ir padidinti gyvybingumą.

Tegai:
horoskopas
Vilnius

Lietuva pagerino COVID-19 sergamumo rodiklius ES

(atnaujinta 09:54 2021.03.05)
Praėjusią savaitę Baltijos šalis užėmė devintą vietą tarp ES šalių pagal dviejų savaičių mirtingumo rodiklius

VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. Lietuva pagal naujus užsikrėtimus koronavirusu per pastarąsias dvi savaites atsidūrė 19-oje vietoje Europos Sąjungoje, rodo Europos ligų kontrolės ir prevencijos centro (ECDC) duomenys.

ES vidurkis buvo 311,94 atvejų šimtui tūkstančių gyventojų per 14 dienų. Lietuvoje jis buvo lygūs 242,01 atvejams. Tuo tarpu Latvijoje ir Estijoje sergamumo rodiklis daug didesnis — atitinkamai 496,94 ir 1038,47 atvejai.

Per pastarąsias 14 dienų Lietuvoje buvo nustatyta 58,7 mirčių milijonui gyventojų. Vidutinis ES šalių rodiklis siekė 69,57. Baltijos šalis pagal šį rodiklį užėmė 15 vietą.

Latvijoje ir Estijoje mirtingumo rodiklis siekė 87,54 atvejus ir 66,22 atvejus milijonui gyventojų.

Praėjusios savaitės ECDC duomenimis, padėtis šalyje buvo prastesnė. Lietuva pateko į ES šalių dešimtuką pagal mirtingumą nuo COVID-19, ji užėmė devintą vietą, o pagal sergamumo rodiklį ji buvo 15-oje vietoje.

Tegai:
ES, karantinas, koronavirusas, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje daugiau nei tūkstantis žmonių pasiskundė šalutiniu vakcinos poveikiu
Nuo šiol ULAC telefonu konsultuos šalies gyventojus dėl skiepų
COVID-19 testas

Lietuvoje šiek tiek sumažėjo naujų COVID-19 atvejų skaičius

(atnaujinta 10:16 2021.03.05)
Daugiau nei 80 tūkst. gyventojų jau yra visiškai paskiepyti nuo koronaviruso, pirmąją dozę gavo daugiau nei 200 tūkstančių žmonių

VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. Lietuvoje per praėjusią parą nustatyti dar 434 nauji koronaviruso infekcijos atvejai, praneša Statistikos departamentas.

Pandemijos metu šalyje iš viso buvo nustatyti 201 335 COVID-19 atvejai. Pasveiko 187 162 pacientai. Per praėjusią parą nuo viruso mirė penki žmonės. Iš viso žuvo 3 303 žmonės.

Lietuvoje vakcinacija pradėta gruodžio pabaigoje. Šiuo metu 80 502 gyventojai yra visiškai paskiepyti, o pirmąją vakcinos dozę gavo 200 063 žmonės.

Lietuvoje karantinas pratęstas iki kovo pabaigos, judėjimo tarp savivaldybių apribojimai pratęsti iki kovo 15 dienos.

Vyriausybė nusprendė pritarti karantino priemonių sušvelninimui. Šalyje atsivers kai kurios kultūrinės erdvės, bus atnaujinti vairavimo egzaminai, o kai kuriais atvejais bus leidžiami dviejų namų ūkių kontaktai.

Tegai:
koronavirusas, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Gydytoja paaiškino, kodėl koronavirusas yra pavojingas vyresnio amžiaus žmonėms
Lietuva pagerino COVID-19 sergamumo rodiklius ES