Katinas tarp šakų

Birželio 30 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:06 2020.06.29)
Dvyniai bus išsiblaškę ir neproduktyvūs, Svarstyklėms žvaigždės pataria į problemas žiūrėti paprasčiau ir nekelti konfliktų, o Ožiaragiams siūloma neskleisti negatyvių emocijų bei saugotis ūmių negalavimų

Jums bus lengviau rytoj atlikti įprastus darbus. Žvaigždės taip pat rodo, kad meilėje atsispindės ryžtas. Tam, kad nustebintumėte savo mylimą žmogų, galite pasitelkti senus, tačiau patikrintus būdus: gėlės, šampanas, restoranas. Žvaigždės rytoj krypsta ne tiek į romaną, kiek į konkretų rezultatą. Naudokitės tuo.

Avinas (03.21-04.20) Ypatingų pokyčių laukti neverta. Dabar geriau planuoti ateitį. Galbūt turėtumėte išbandyti save naujame versle. Santykiai su mylimu žmogumi bus ramūs. Galite šiek tiek atsipalaiduoti.

Jautis (04.21-05.21) Dar laukia didelis darbas. Laikas išplėsti anksčiau pradėtą ​​verslą, susitikimus ir derybas. Asmeniniuose santykiuose viskas yra šiek tiek blogiau. Galite net nenorėdami įžeisti artimuosius ar pažeisti jų interesus. Dėl to gali kilti ilgalaikių nuoskaudų.

Dvyniai (05.22-06.21) Diena prabėgs ir jūs net neturėsite laiko tai pastebėti. Dalykus, kurie neteikia pasitenkinimo, geriausia atidėti tam tikrą laiką. Patikrinkite gaunamą informaciją patys. Draugaudami su mylimu žmogumi, imkitės bendro laisvalaikio organizavimo.

Vėžys (06.22-07.22) Profesiniai klausimai pareikalaus aktyvaus jūsų dalyvavimo. Jei atsiras naujų pasiūlymų, skirkite sau laiko surinkti savo mintis ir įvertinti perspektyvas. Jūsų laukia malonūs susitikimai su senais draugais ar tiesiog gerais draugais. Gali užsimegzti nauji romantiški santykiai.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar būsite pakankamai stiprūs. Jūsų pagrindinė užduotis yra nuspręsti, kur nukreipti šią jėgą. Nesijaudinkite, jei pastebėsite, kad artimųjų, kolegų, vadovybės ar mylimo žmogaus pozicija skirsis nuo jūsų. Stenkitės suteikti sau ir artimiesiems daugiau malonių emocijų.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar yra palankus laikotarpis profesinei veiklai. Jūs išsikelsite konkrečius tikslus ir palaipsniui juos įgyvendinsite. Jei susikaupė dalykų, kurie ilgą laiką nebuvo pasiekiami, atėjo laikas su jais susitvarkyti. Dabar neverta teikti žmonėms paslaugų, ypač jei jūsų to neprašo.

Svarstyklės (09.23-10.22) Pabandykite visas problemas išspręsti taikiai. Jei galite pasiruošti artėjančiam pokalbiui, galite įtikinti tinkamus žmones, kad esate teisūs. Įsitraukite į dokumentų tvarkymą ir sutvarkykite reikalus. Jei norite pakeisti savo asmeninį gyvenimą į gerąją pusę, jums gali pasisekti.

Skorpionas (10.23-11.21) Turėsite laiko nuveikti daug, jei nenustatysite per daug sudėtingų užduočių. Nekurstykite rimtų ginčų ir konfliktų su vadovais. Naujų romantiškų pomėgių laikas yra tinkamas.

Šaulys (11.22-12.21) Pabandykite į savo profesinę veiklą įtraukti kūrybiškumo elementą. Tačiau neapleiskite fantazijos žaidimo. Būkite atsargūs dėl naujų verslo pasiūlymų. Dabar negalite dalyvauti nuotykių kupinuose renginiuose. Rūpinkitės artimaisiais ir draugais.

Ožiaragis (12.22-01.20) Verta atkurti tvarką jų reikaluose ir dokumentuose. Tinkamai paskirstę laiką, sugebėsite daug nuveikti. Gali kilti ūmių situacijų, nepasitenkinimo, pasipiktinimo. Bet jūs turite kontroliuoti save.

Vandenis (01.21-02.19) Atsiminkite visas idėjas ir pasiūlymus. Jums gali prireikti greitų ir originalių sprendimų. Turėtumėte būti pakantesni giminaičiams.

Žuvys (02.20-03.20) Šią dieną susitikimai ir kelionės gali jums atverti naujas perspektyvas ir pagerinti jūsų nuotaiką. Pasikliaukite artimų žmonių palaikymu. Stenkitės dėl nieko nesijaudinti. Fizinis darbas ar sportas padės atkurti ramybę ir padidinti gyvybingumą.

Tegai:
horoskopas
COVID-19 testas

"Maximos" sandėlio apsaugos darbuotojas užsikrėtė COVID-19

(atnaujinta 09:43 2020.07.08)
Iki šiol dėl COVID-19 ištirti 254 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojai: 247 testai buvo neigiami, 7 — teigiami

VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Antradienį, liepos 7 dieną, Vilniuje esančio "Maximos" sandėlio apsaugos darbuotojui diagnozuotas koronavirusas, apie tai pranešė prekybos centrų tinklo spaudos tarnyba.

Šiam darbuotojui tyrimas atliktas buvo liepos 5 dieną. Su saviizoliacijoje esančiu darbuotoju palaikomas nuolatinis ryšys. Šiuo metu prekybos tinklas neturi žinių, kad daugiau Vilniuje, Kirtimų gatvėje 57b, esančio sandėlio darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus.

Iki šiol dėl COVID-19 ištirti 254 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojai: 247 testai buvo neigiami, 7 — teigiami. Penki iš jų jau pasveiko. Izoliuoti dėl kontakto su sergančiais COVID-19 — devyni.

Du koronaviruso atvejai diagnozuoti skirtingų sandėlių darbuotojams

Pirmadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informavo apie COVID-19 atvejį "Maximos" darbuotojai, dirbusiai sandėlyje Vilniaus Kirtimų gatvėje.

"Norime patikslinti, kad susirgusi darbuotoja dirba viename iš logistikos sandėlių Kirtimų gatvėje, ne "Maxima bazėje", kaip buvo skelbta pirmadienį. Darbuotoja dirba daržovių sandėlyje, neturi jokio kontakto su pirkėjais. Esame pasiruošę tokioms situacijos ir elgiamės pagal su atsakingomis institucijomis suderintą veiksmų planą. Tiek "Maximos" parduotuvių, tiek sandėlių darbuotojai privalo reguliariai dezinfekuoti rankas. Jiems suteiktos visos būtinos apsaugos priemonės. Ne rečiau nei kas dvi valandas dezinfekuojami visi liečiami paviršiai, darbuotojai tarpusavyje turi laikytis saugaus atstumo. Dėl šio atvejo dar aštuoni sandėlio darbuotojai, turėję artimą kontaktą, turės izoliuotis 14 dienų ir stebėti sveikatą. Pasireiškus simptomams, bus atliekamas COVID-19 tyrimas", — sakė "Maximos" komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Kitame Kirtimų gatvės logistikos sandėlyje dirbančiam apsaugos darbuotojui tyrimas atliktas liepos 5 dieną.

"Apsaugos darbuotojas savo pamainą dirbo liepos 3 dieną. Mūsų žiniomis, liepos 4 dieną, baigęs darbą, jautėsi gerai. Tačiau liepos 5 dienos ryte namuose pajuto padidėjusią temperatūrą. Dėl to kilo įtarimų, nes artimas mūsų darbuotojo asmuo dirba įmonėje, kurioje prieš kelias dienas buvo patvirtinti du susirgimo COVID-19 atvejai. Džiaugiamės, kad į situaciją buvo pažiūrėta atsakingai ir mūsų darbuotojas iš karto nuvyko pasitikrinti. Teigiamas atsakymas gautas liepos 7 dieną", — sakė ji.

Pasak Dapkienės, liepos 7 dieną dar laukiant testo rezultatų dėl koronaviruso buvo išsiaiškinta, kad saviizoliacijoje esantis apsaugos darbuotojas turėjo artimą kontaktą su vienu kolega. Jis buvo nedelsiant informuotas ir turės saviizoliuotis. Apsaugos punktas Kirtimų gatvėje buvo nedelsiant dezinfekuotas.

"Maxima" savo darbuotojus yra apdraudęs specialiu draudimu nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje išmokas gaus dabartiniai bei naujai "Maximoje" įsidarbinsiantys asmenys.

Nuo birželio 17 dienos Lietuvos valdžia atšaukė karantiną, tačiau galioja nepaprastoji padėtis. Karantino režimas galiojo nuo kovo 16 dienos.

Iš viso Lietuvoje šiuo metu COVID-19 serga 207 žmonės. Lietuvoje iš viso nustatyti 1844 koronaviruso atvejai, pasveiko 1547, mirė 79.

Tegai:
Maxima LT, karantinas, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
JT įvardijo du scenarijus pasauliui po koronaviruso pandemijos
PSO pranešė, kad koronaviruso pandemija dar nepasiekė piko
Sveikatos apsaugos ministerija parengė rekomendacijas keliautojams
Swedbank, archyvinė nuotrauka

Naktį į ketvirtadienį galimi "Swedbank" paslaugų trikdžiai dėl IT sistemų atnaujinimo

(atnaujinta 09:18 2020.07.08)
Dėl vyksiančių atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios "Swedbank" teikiamos paslaugos

VILNIUS, liepos 8 — Sputnik. Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (liepos 9 dieną) "Swedbank" planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą, pranešė banko spaudos tarnyba.

Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.

"Duomenų bazių atnaujinimo metu "Swedbank" išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val." — rašoma pranešime.

Kaip informavo "Swedbank", interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

Tegai:
Swedbank
Dar šia tema
Ištirti vertingiausi profesiniai įgūdžiai darbo rinkoje
Šalyje pratęstas padidintas bekontakčių mokėjimų limitas
"Swedbank" įvertino, kiek kainuoja užauginti vaiką Lietuvoje