Gėlių laukas, archyvinė nuotrauka

Liepos 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:14 2020.07.01)
Žvaigždės trečiadienį, liepos 1 dieną, pataria Avinui būti budriam šeimoje ir darbo aplinkoje, Jaučiui padaryti pertrauką sportuojant, o Vėžiui susilaikyti nuo aktyvumo versle

Avinas (03.21-04.20) Trečiadienį turėtumėte rasti optimalią darbo ir laisvalaikio pusiausvyrą, naujų idėjų generavimą ir senų idėjų įgyvendinimą. Galite sulaukti melagingų pažadų ar nesėkmingų investicijų. Jums reikės artimųjų patarimų, todėl nebijokite kreiptis į juos pagalbos.

Jautis (04.21-05.21) Jautis rytoj bus kritiškas sau ir objektyvus artimiesiems. Astrologai nerekomenduoja fizinio aktyvumo, nes galite pažeisti nugarą.

Dvyniai (05.22-06.21) Asmeninių santykių srityje venkite padidėjusių pretenzijų artimiesiems. Taip pat rytoj vertėtų atsisakyti rizikingų poelgių, nes jie neatneš naudos.

Vėžys (06.22-07.22) Susilaikykite nuo veiklos verslo srityse. Diena palanki bendravimui su artimais draugais, artimaisiais ir šeima.

Liūtas (07.23-08.23) Ši diena palanki prarastiems ryšiams atkurti. Vaizduotės ir įkvėpimo sulaukę Liūtai galės nustebinti kitus savo pasiekimais. Galbūt jums netgi bus pasiūlytos aukštos pareigos perspektyviame darbe.

Mergelė (08.24-09.22) Derėtų būti atsargiems renkantis verslo partnerius. Kandidato pasirinkimas gali jus stipriai nuvilti. Tačiau vyrai, prieš priimdami kokį nors sprendimą, turėtų atsižvelgti į absoliučiai visus niuansus.

Svarstyklės (09.23-10.22) Žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į sveikatą. Stebėkite savo mitybą, stenkitės valgyti tik sveiką ir subalansuotą maistą. Venkite gyvūninės kilmės konservų, saldumynų ir greito maisto. Jūsų racione turėtų vyrauti daržovės ir vaisiai.

Skorpionas (10.23-11.21) Galimi nedideli nemalonumai darbe, nesusipratimai su vadovybe ir kolegomis. Bet koks ginčas gali virsti skandalu, todėl stebėkite savo emocijas.

Šaulys (11.22-12.21) Diena Šauliui bus pozityvi. Draugai ir artimieji palaikys jus, santykiai su kolegomis pagerės. Galite parodyti savo sugebėjimus ir talentą, o sapnai gali būti pranašiški.

Ožiaragis (12.22-01.20) Liepos 1-oji nėra pati geriausia diena planams kurti. Būkite atidūs ir dėmesingi, atsiribokite nuo ginčų, nes jie neduos nieko gero.

Vandenis (01.21-02.19) Ryte žvaigždės bus palankios bet kokiam planui, net ir rizikingiausiam. Sėkmingos bus kelionės, naujos pažintys ir susitikimai su senais draugais.

Žuvys (02.20-03.20) Kils noras rizikuoti ir atkeršyti. Prieš pasiduodami skubėjimui, gerai pagalvokite apie "klausimo kainą". Kontroliuokite visus savo veiksmus ir būkite atsargūs.

Tegai:
horoskopas
Keleiviai, archyvinė nuotrauka

Pasikeitė atostogų įpročiai: mažėja vienišų keliautojų

(atnaujinta 22:46 2020.07.06)
Pastaraisiais metais Baltijos šalyse labiausiai sumažėjo po vieną atostogaujančių žmonių skaičius

VILNIUS, liepos 7 — Sputnik. Bendrovės "Gjensidige" užsakymu "Nielsen" atlikta reprezentatyvi Baltijos šalių gyventojų apklausa parodė, kad Lietuvos žmonės atostogas dažniau nei kitų Baltijos šalių gyventojai leidžia su partneriu ar sutuoktiniu, estai vis dažniau atostogauja su vaikais, latviai renkasi giminaičių bei tėvų draugiją, rašoma draudimo bendrovės pranešime.

Pastaraisiais metais Baltijos šalyse labiausiai sumažėjo po vieną atostogaujančių žmonių skaičius.

Pasak draudimo bendrovės "Gjensidige" Žalų departamento vadovės Baltijos šalims Viktorijos Katilienės, nors kiekvieną savaitę daugėja skrydžių tradicinėmis vasaros atostogų kryptimis, tačiau žmonės aktyviau keliauja po kaimynines valstybes — Baltijos "kelionių burbule", kur šalys netaiko kelionių ribojimų viena kitos piliečiams. Žmonėms, keliaujantiems į Latviją ir Estiją, nėra privalomas koronaviruso testas, galima laisvai kirsti sieną.

Tyrimas parodė, kad Baltijos šalių gyventojų įpročiai gana panašūs — vyrauja šeimos vertybės. Daugiausia žmonių atostogauja su sutuoktiniu ar partneriu: Lietuvoje tokią atostogų draugiją renkasi 61 proc., Latvijoje — 57 proc., Estijoje — 54 proc. gyventojų. Lyginant su praėjusių metų statistika, Latvijoje ir Estijoje atostogas su sutuoktiniu ar partneriu leidžiančių žmonių skaičius kiek sumažėjo, o Lietuvoje išliko toks pat aukštas.

Tyrimo duomenimis, visose Baltijos šalyse paaugo su vaikais atostogas leidžiančių žmonių skaičius. Ryškiausias augimas — Estijoje. Su atžalomis

atostogaujančių estų skaičius išaugo nuo 32 iki 45 proc., Latvijoje — nuo 38 iki 43 proc. Lietuvoje ūgtelėjimas mažiausias — nuo 40 iki 42 procentų.

Skaičiai rodo, kad su draugais vasarą atostogauja 17 proc. Lietuvos, po 16 proc. — Latvijos ir Estijos gyventojų. 

Tiesa, tyrimas parodė, kad dalis visuomenės atostogas leidžia vieni: visose Baltijos šalyse be kitų žmonių draugijos atostogauja po 7 proc. gyventojų. Per pastaruosius dvejus metus šis skaičius gerokai pakito, nes 2018 metų vasarą atostogas vienumoje rinkosi 18 proc. žmonių.

Reprezentatyvias Baltijos šalių gyventojų apklausas, kurių metu buvo apklausta po 1 000 ir daugiau žmonių, "Gjensidige" užsakymu atliko bendrovės "Nielsen" ir "Spinter tyrimai".

Tegai:
Baltijos šalys, kelionės
Šokoladas, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: liepos 7-osios šventės

(atnaujinta 22:44 2020.07.06)
Antradienį, liepos 7-ąją, minima Pasaulinė šokolado diena, be to, šią dieną 1572 metais mirė Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas

Liepos 7 yra 188-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, tačiau kadangi šie metai — keliamieji, tai — 189-a diena. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 177 dienos.

Antradienį minima vieno populiariausių ir plačiausiai vartojamų konditerijos gaminių pasaulyje — Pasaulinė šokolado diena

Iš tiesų, šokoladui skirtos netgi trys dienos: liepos 11-oji, liepos 7 ir spalio 28. Šokolado dienos tėvyne laikoma Prancūzija, kur pirmą kartą 1995 metais ir buvo surengta ši šventė. Iš pradžių tai buvo tik nacionalinė šventė, tačiau laikui bėgant prancūzų kaimynai susidomėjo įdomia tradicija ir taip Šokolado diena išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Šios dienos proga galima ir reikia sveikinti konditerius, menininkus, kurie kuria gražias šokolado pakuotes, savo pažįstamus, kurie mėgsta ne tik šokoladą, bet ir kitus saldumynus.

Lietuvos istorijoje ši diena irgi svarbi. 1572 metais šią dieną mirė Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas ir pasibaigė lietuvių kilmės Gediminaičių (Jogailaičių) dinastija, gyvavusi nuo 1316 metų. 

Savo vardadienį šiandien švenčia Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė.

Tegai:
šventė
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
 Samsung Galaxy S20, archyvinė nuotrauka

Programos atnaujinimas sugadino įkrovimo funkciją "Samsung" išmaniuosiuose telefonuose

(atnaujinta 20:04 2020.07.06)
Kai kurių "Galaxy S20", "S20 +" ir "S20 Ultra" telefonų savininkai susidūrė su nenumatytomis problemomis

VILNIUS, liepos 7 — Sputnik. Portalo "Sam Mobile" duomenimis, pavyzdinės "Samsung" serijos išmaniųjų telefonų savininkai pranešė apie įkrovimo įrenginių problemas.

Kai kurių "Galaxy S20", "S20 +" ir "S20 Ultra" telefonų savininkai susidūrė su problemomis. Telefonų arba visiškai nepavyko įkrauti, arba kurį laiką pasikrovę jie išsijungė.

Šiuo atveju problemų kilo nepriklausomai nuo to, ar vartotojas naudojo oficialaus gamintojo įkroviklį, ar išmanųjį telefoną bandė įkrauti kito gamintojo įrenginiu.

Anot leidinio žurnalistų, iki šiol tik "Samsung" vartotojai iš Vokietijos pranešė apie tokią problemą.

Staigus išsijungimas susijęs su neseniai išleistu "Android" operacinės sistemos naujinimu.

Tegai:
Samsung
Dar šia tema
Specialistas papasakojo, kaip tinkamai įkrauti išmanųjį telefoną
Ekspertas įvardijo, kas gali jus stebėti per išmaniojo telefono kamerą
iPhone SE: ką sugeba naujasis išmanusis telefonas "Apple"