Tulpės, archyvinė nuotrauka

Liepos 3 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 23:26 2020.07.02)
Liepos 3 dienos, penktadienio, horoskopas prognozuoja, kad dviejų zodiako ženklų — Dvynių ir Šaulių — aura susilpnės, Ožiaragio horoskopas žada sėkmingą riziką, o Liūtams — naują meilę

Daugeliui ženklų tai bus prieštaringa diena. Darbo savaitę verta užbaigti svarbių klausimų ir konfliktų sprendimais.

Bet kurie "svečiai" iš praeities ateis ne šiaip sau, o su tam tikru tikslu: jie suteiks galimybę išanalizuoti senas klaidas, padaryti iš to išvadas, rasti būdą, kaip jas ištaisyti, arba bent jau ateityje nekartoti nieko panašaus.

Avinas (03.21-04.20) 

Šią dieną yra didelė tikimybė sudaryti pelningus sandorius. Avinų laukia pinigų įplaukos. Liepos 3 diena bus sėkminga naujo mokymosi pradžia. Artimiausiu metu jūsų santykiai su artimaisiais žymiai pagerės. Vakare laukite gerų naujienų.

Situacijos, įvykusios prieš keletą metų, grįžimas padės rasti tinkamą sprendimą ir dėl to palengvins naštą, kuri visą šį laiką trukdė gyventi visavertį gyvenimą.

Jautis (04.21-05.21) 

Jaučių liepos 3 dieną laukia naujų atradimų ir laimėjimų metas. Šią dieną intuicija jums labai puikiai padės, nebijokite priimdami sprendimus ja pasikliauti. Gali būti, kad sulauksite įdomių darbo pasiūlymų. Vakare pavyks sėkmingai išspręsti buitines problemas.

Priimdami rimtą sprendimą, kurio jokiu būdu negalima atidėti, stenkitės neskubėti ir atsargiai pasverti visus pliusus ir minusus, kad vėliau netektų kandžioti alkūnių.

Девушка на закате, архивное фото
© Depositphotos / kevron2002
Jaučių liepos 3 dieną laukia naujų atradimų ir laimėjimų metas

Dvyniai (05.22-06.21) 

Jei Dvyniai parodys savo atkaklumą, tada daugelį klausimų šiuo laikotarpiu pavyks sėkmingai išspręsti. Taip pat turėsite labai pasistengti, kad išvengtumėte konfliktų su artimaisiais. Nekreipkite dėmesio į kritiką, netrukus visos jūsų pastangos bus įvertintos.

Reikia atidėti rimto projekto, kuris ilgą laiką buvo darbotvarkėje, įgyvendinimą — šiandiena idealiai tinka mažiems reikalams, kurių taip pat negalima atmesti.

Vėžys (06.22-07.22) 

Visų susikaupusių reikalų sprendimui tai yra pati tinkamiausia diena. Jus nustebins žmonės, kurie norės padėti šiais klausimais. Geriausia vakarą skirti pomėgiui ar praleisti su draugais. Galimi netikėtumai popiet.

Neverta gilintis į prisiminimus, kurie šią dieną tarsi užplūs iš niekur — vis tiek reikia gyventi šiandiena, o ne vakarykšte diena, kad ir kokia romantiška ji bebūtų.

Liūtas (07.23-08.23) 

Liepos 3 dieną Liūtų laukia rami ir sklandi diena. Bet jums neteks nuobodžiauti, norint atlikti visas užduotis, teks labai pasistengti. Bus sunku rasti bendrą kalbą su artima aplinka. Jei stengsitės neaštrinti kampų, pavyks išvengti konfliktų.

Savikritika savaime yra geras dalykas, bet ne jūsų atveju: atlikdami tai, galite pasiekti liniją, kuri sveiką darbą dėl klaidų atskiria nuo nesveiko, todėl geriau to apskritai atsisakyti.

Старая железная дорога в лесу, архивное фото
© CC0 / Pixabay
Liepos 3 dieną Liūtų laukia rami ir sklandi diena

Mergelė (08.24-09.22) 

Nesijaudinkite dėl nedidelių problemų liepos 3 dieną. Jie nesutrukdys jūsų planams. Neatsisakykite savo idėjų ir nebijokite improvizuoti. Visose jūsų pastangose ​​jus labai palaikys artimieji. Taip pat sėkmingai išsprendžiamos finansinės problemos.

Atsikratyti vizijų, susijusių su praeitimi, bus galima tik atsigręžiant į su jomis susijusius įvykius — laimei, situacija tam bus pati palankiausia.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į ilgam atidėtus reikalus. Liepos 3 dieną turite ypač įsiklausyti į kitų nuomonę, tai padės. Gali būti, kad žmonės, su kuriais ilgai nebendravote, primins apie save. Atsiras galimybė išspręsti senus konfliktus.

Nereikėtų ginčytis su žmonėmis, kurie abejoja jūsų profesine kompetencija: jie vis tiek liks su savo nuomone, o jūs eikvosite laiką — savo teisybę būtina įrodyti elgesiu.

Море, солнце, пальма
© CC0 / Pixabay
Liepos 3 dieną Svarstyklėms reikėtų ypač įsiklausyti į kitų nuomonę

Skorpionas (10.23-11.21) 

Stenkitės kuo produktyviau praleisti pirmąją dienos pusę. Vakare Skorpionai galės atsipalaiduoti ir leisti laiką savo pomėgiams. Tačiau vakare reikia būti atsargiam. Galimi konfliktai namuose ir darbe.

Žvaigždės rekomenduoja atsisakyti renginių, susijusių su alkoholiu: pasekmės gali būti nemalonios — tiek sveikatai, tiek santykiams su aplinkiniais žmonėmis.

Šaulys (11.22-12.21) 

Šią dieną Šaulius aplankys daug naujų idėjų. Galbūt norėsite radikaliai pakeisti savo planus. Liepos 3 diena nėra pati geriausia diena naujiems pirkiniams ir didelėms išlaidoms. Šiuo laikotarpiu taip pat neverta skolintis.

Rutininės užduotys, kurias šiandien reikia atlikti, turėtų būti traktuojamos kaip savotiškas atsipalaidavimas — jas galite atlikti lėtai, galvodami apie sau maloniausius dalykus.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Prieš pietus Ožiaragių laukia sunkumai, jų išvengti nepavyks. Jūs turite skirti pakankamai laiko viskam išspręsti. Vakaro metu viskas pradės gerėti. Liepos 3 dieną galite sulaukti įdomių darbo pasiūlymų, galimi ir naudingi kontaktai.

Šiam laikui suplanuotas šeimos atostogas geriau atidėti kitam laikui — ilgai užsitęsęs ir, kaip atrodė, pamirštas artimųjų ginčas gali vėl užsidegti ir išsivystyti į dar vieną konfliktą.

Зеленый лист
© Photo : Unsplash
Vandeniui tai bus lengva ir gana maloni diena

Vandenis (01.21-02.19) 

Vandeniui tai bus lengva ir gana maloni diena. Šio ženklo atstovai liepos 3 dieną galės sutarti su visais aplinkiniais. Tai padės rasti naudingų kontaktų ir sėkmingai išspręsti daugelį reikalų. Be palaikymo šiuo laikotarpiu taip pat neliksite.

Gali susiklostyti situacija, kai reikės nedelsiant priimti svarbų sprendimą — nebijokite: galėsite viską teisingai apskaičiuoti ir rasti vienintelę teisingą išeitį iš situacijos.

Žuvys (02.20-03.20) 

Šią dieną Žuvims gali kilti nedidelių bėdų. Nepraraskite nuotaikos ir optimizmo, jie nesukels rimtų problemų. Laukite gerų naujienų apie darbą ir naujų pasiūlymų. Liepos 3-ioji taip pat puikiai tinka pasimatymams ir naujoms pažintims.

Kūrybiškumas šią dieną suteiks ne tik džiaugsmo, bet ir netikėtų perspektyvų: galite pajusti, kad sugebate sukurti tikrą šedevrą.

Tegai:
horoskopas
Spalio 27

Kokia šiandien diena: spalio 27-osios šventės

(atnaujinta 15:38 2020.10.26)
Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Žvalgų diena, be to, Kriminalinės policijos diena, savo vardadienius šiandien švenčia Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina

Spalio 27-oji yra 300-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, keliamaisiais metais — 301-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 65 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina.

Šią dieną minima Vytauto Didžiojo mirties diena.

Didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas mirė 1430 metų spalio 27 dieną. Tuomet Vytautui buvo jau 80 metų. Manoma, kad Vytautas mirė nuo sutrenkimo, kai nukrito nuo arklio. Kita versija, kad nuo supūliavusios voties.

Vytautas yra garsiausias iš visų Lietuvos valdovų, neveltui vadinamas Didžiuoju. Didžiausias jo nuopelnas, kad Jogailai užvaldžius Lenkiją ir Lietuvą, Vytautas sugebėjo atsikovoti valdžią Lietuvoje ir po jo mirties Lietuva tapo nepriklausoma nuo Lenkijos.

Vienas iš garsiausių mūšių Lietuvos istorijoje — Žalgirio mūšis (1410 liepos 15 d.). Lietuvių pergalei prieš Vokiečių ordiną šime mūšyje daug įtakos turėjo Vytauto vadovavimas.

Be to, šią dieną minima Žvalgų diena.

Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Saugumo departamento įkūrimo diena, o kartu ir saugumo darbuotojų profesinė šventė.

Po pirmojo pasaulinio karo, paskelbus nepriklausomybę, 1918 metų spalio 27 dieną buvo įkurta kariuomenėje veikusi slaptoji tarnyba, vėliau pavadinta Žvalgybos skyriumi.

Nepriklausomybės metais Žvalgybos skyrius daugelį kartų buvo reorganizuotas į kriminalinę policiją, saugumo tarnybą, slaptąją tarnybą, o po nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais įsteigtas Valstybės saugumo departamentas.

Lietuvos valstybės saugumo departamento paskirtis — saugoti respublikos suverenitetą ir konstitucinę jos santvarką.

Saugumo departamento uždavinys — laiku atskleisti veiklą, kuri kelia grėsmę valstybės saugumui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, valstybės interesams, jos ekonominei ir gynybinei galiai.

Taip pat šiandien minima Kriminalinės policijos diena.

Kriminalinės policijos diena Lietuvoje minima nuo 1931 metų. Ją minėtina diena paskelbė tuometinis vidaus reikalų ministras pulkininkas Steponas Rusteika.

Spalio 27-oji pasirinkta todėl, kad 1918 metų spalio 27 dieną nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje buvo pradėtas kriminalinės policijos organizavimo darbas.

Kasmet Kriminalinės policijos dienos proga Lietuvoje apdovanojami geriausi šalies kriminalistai, renkamos geriausios metų bylos.

Ši diena Lietuvos istorijoje

1430 metais mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas. Gimė apie 1350 m.

1918 metais buvo Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba.

1931 metais gimė poetė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos lauretė Ramutė Skučaitė.

1999 metais Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Ši diena pasaulio istorijoje

1492 metais Kristupas Kolumbas atrado Kubą ir paskelbė ją Ispanijos nuosavybe.

1505 metais mirė Rusijos caras Ivanas III.

1728 metais gimė britų keliautojas Džeimsas Kukas — pirmųjų Naujosios Zelandijos, Australijos ir Havajų salų žemėlapių autorius.

1782 metais gimė italų kompozitorius ir smuiko virtuozas Nikolo Paganinis.

1811 metais gimė pirmosios pasaulyje siuvimo mašinos išradėjas, JAV pramonininkas Izaokas Zingeris.

1858 metais gimė JAV prezidentas (1901—1909 m.) Teodoras Ruzveltas.

1978 metais gimė smuiko virtuozė kinė Vanesa Mei.

2010 metais britų slaptojo agento Džeimso Bondo garsusis automobilis "Aston Martin" su įvairiais gudriais įtaisais, tokiais kaip krėslo katapulta ir besikeičiantys numeriai, buvo parduotas viename aukcione Londone pigiau nei prognozuota — už 4 mln. JAV dolerių.

Tegai:
Lietuva, šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Vagis

Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų neužrakintų butų ir įstaigų vagyste

(atnaujinta 13:04 2020.10.26)
Tyrimo metu nustatyta, jog asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Klaipėdoje prieš teismą stos vyras, kaltinamas dėl 17 uostamiestyje įvykdytų vagysčių iš butų ir įstaigų patalpų, praneša Lietuvos policija.

Policijos duomenimis, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kai šių metų kovo 1dieną buvo gautas pranešimas, jog Skautų g. Giruliuose, dienos metu, be įsilaužimo požymių patekus į butą, iš rankinės pavogta piniginė su joje buvusiais 400 eurų, banko kortele ir dokumentais. Tą pačią dieną užfiksuota, jog pasinaudojus vogta banko kortele, uostamiestyje, H. Manto g., iš bankomato bandyta pasiimti pinigų, tačiau ilgapirščio užmačios nepavyko, mat kortelė jau buvusi užblokuota. Vis dėlto, įtariamasis buvo užfiksuotas bankomato stebėjimo kameros.

Po savaitės, kovo 8 dieną, Klaipėdos pareigūnams pranešta, jog Tomo g., iš įstaigos patalpų buvo pavogta piniginė su 150 eurų. Tą pačią dieną Galinio Pylimo g. esančioje bibliotekoje buvo išdaužtas langas ir pasikėsinta pagrobti kasos aparatą, tačiau suveikus signalizacijai asmuo iš patalpų paspruko. Kiek vėliau, taip pat kovo 8 dieną, Kulių Vartų g., į neužrakintas įstaigos patalpas užėjęs vyras iš stalčiaus įtariamas pasisavinęs 150 eurų.

Tirdami minėtų įvykių aplinkybes, Klaipėdos miesto 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, jog įvykdytų nusikalstamų veikų braižas labai panašus — nežinomas asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo.

Šių metų birželį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė 1980 metais gimusį, ne kartą Lietuvoje ir užsienyje už vagystes teistą vyrą, įtariamą Klaipėdos mieste įvykdžiusį net 17 tokio pobūdžio vagysčių. Šiuo metu įtariamasis yra nuteistas ir atlieką bausmę už anksčiau padarytą kitą nusikaltimą bei laukia naujo nuosprendžio.

Tegai:
Lietuva, Klaipėda, vagystė
Dar šia tema
Kauno pareigūnai sučiupo visoje šalyje sukčiavusį vyrą
Teismo nuosprendžio sulaukė kalėdiniu laikotarpiu plėšikavęs asmuo
Ilgapirščiai traukia į miškus: Tauragės rajone pavogta 500 pušelių