Kelias link jūros, Vokietija

Liepos 6 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:10 2020.07.09)
Jaučiams rekomenduojama vengti streso ir nekurti rimtų planų, o Svarstyklės neturėtų imtis rimtų reikalų, nes gali pasigailėti, žvaigždės Skorpionams pataria prieš ką nors darant labai gerai pagalvoti apie pasekmes

Rytojus bus kupinas sėkmės, aktyvumo, minties aiškumo. Tačiau pasistenkite, kad pasitikėjimas savimi niekur nedingtų! Apskritai rytojaus diena yra palanki bet kokiems reikalams. Sveikatos prasme diena taip pat nėra bloga: imunitetas yra geriausias, o valios jėgos padės susidoroti su bet kokia liga. Tačiau būkite atsargūs: jūsų tikėjimas savimi gali būti toks didelis, kad privers apsirengti ne pagal orą ar nepaisyti kelių taisyklių.

Avinas (03.21-04.20) Ši diena pareikalaus didžiulės atsakomybės ir ryžto. Norėdami įgyvendinti savo planus, pirmiausia turėsite baigti visus anksčiau pradėtus darbus ir nubrėžti tam tikrą liniją pagal jau atliktus darbus. Venkite konfliktų ir ginčų.

Jautis (04.21-05.21) Ši diena gali sukelti stresą, todėl nekurkite rimtų planų. Jei nenorite apsunkinti gyvenimo sau, neduokite jokių pažadų, ypač žmonėms, nuo kurių esate priklausomi. Bet dabar geras laikas susitikti su žmonėmis, su kuriais jaučiatės gerai.

Dvyniai (05.22-06.21) Neleiskite sau būti tingiems. Galbūt turite įdomių idėjų. Ir nedvejodami kreipkitės į tuos, kurie gali padėti jas įgyvendinti. Būkite paslaugūs ir dėmesingi mylimam žmogui, kad išvengtumėte kivirčų. Turite rimtai išanalizuoti savo finansines galimybes ir apsvarstyti, kaip išvengti nuostolių.

Vėžys (06.22-07.22) Neatmeskite reikalų, kurių negalima išspręsti. Jei manote, kad negalite įveikti kliūties, geriau atidėti tam tikram laikui. Tačiau šis laikotarpis gali būti perspektyvus kalbant apie meilės ryšius, pramogas, poilsį ir keliones.

Liūtas (07.23-08.23) Sunku numatyti, kaip elgsitės tam tikroje situacijoje. Į tą patį veiksmą ar teiginį galite reaguoti labai skirtingai ir visiškai neįmanoma nustatyti, kas turėjo įtakos jūsų reakcijai. Įspėkite artimus draugus ir kolegas, kad jie susitaikytų ir neįsižeistų dėl jūsų protrūkių.

Mergelė (08.24-09.22) Emocinių protrūkių neturėtų būti, nebent nuspręsite nesivaldyti. Ir jūs galite sugadinti nuotaiką sau ir savo mylimam žmogui, jei pradėsite kabinėtis prie smulkmenų ir be jokios priežasties sukelsite skandalą. Jei įmanoma, šią dieną geriau skirti poilsiui.

Svarstyklės (09.23-10.22) Jūsų darbo grafikas bus perpildytas iki kaklo. Šiuo metu reikia spręsti skubias problemas. Atėjo geras laikas profesionaliam darbui, ir jūs galėsite susitvarkyti su daugeliu dalykų. Venkite didelių išlaidų.

Skorpionas (10.23-11.21) Prieš ką nors darydami, pagalvokite apie tai ir pasverkite visus "už" ir "prieš". Jei susidaro sudėtinga padėtis, pabandykite neleisti jai įsibėgėti. Jei nesate tikri dėl ko nors, nepamirškite artimųjų pagalbos. Jie gali duoti labai praktiškų patarimų.

Šaulys (11.22-12.21) Dabar tinkamas laikas sąžiningai išspręsti bet kokias problemas, tačiau jei pradėsite apgaudinėti, susipainiosite ir padarysite klaidų. Diena palanki aktyviam darbui, todėl pabandykite suplanuoti dalykus, kurių ilgą laiką vengėte.

Ožiaragis (12.22-01.20) Nuotaika gali pablogėti, nes nejausite tvirtos žemės po kojomis. Pabandykite susirasti sau tokią veiklą, kuri padėtų atsikratyti neigiamų minčių. Nepageidautina planuoti dalykus, susijusius su rimtu fiziniu krūviu.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną neturėtumėte prašyti pagalbos ar palaikymo, nes jūs patys galite susitvarkyti su bet kokia užduotimi. Savo stipriąsias puses atskleisite ir įkvėpimo pasisemsite iš santykių su mylimuoju. Nauja pažintis gali paveikti jūsų nuotaiką.

Žuvys (02.20-03.20) Ne visos jūsų idėjos gaus palaikymą iš kitų. Tai gali sukelti pasipiktinimą ir susierzinimą. Tačiau artimiausiu metu gali atsirasti profesinės veiklos perspektyvos. Ir nors vis dar nėra galutinio aiškumo, pradėkite rinkti reikiamą informaciją.

Tegai:
horoskopas
Spalio 27

Kokia šiandien diena: spalio 27-osios šventės

(atnaujinta 15:38 2020.10.26)
Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Žvalgų diena, be to, Kriminalinės policijos diena, savo vardadienius šiandien švenčia Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina

Spalio 27-oji yra 300-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, keliamaisiais metais — 301-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 65 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina.

Šią dieną minima Vytauto Didžiojo mirties diena.

Didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas mirė 1430 metų spalio 27 dieną. Tuomet Vytautui buvo jau 80 metų. Manoma, kad Vytautas mirė nuo sutrenkimo, kai nukrito nuo arklio. Kita versija, kad nuo supūliavusios voties.

Vytautas yra garsiausias iš visų Lietuvos valdovų, neveltui vadinamas Didžiuoju. Didžiausias jo nuopelnas, kad Jogailai užvaldžius Lenkiją ir Lietuvą, Vytautas sugebėjo atsikovoti valdžią Lietuvoje ir po jo mirties Lietuva tapo nepriklausoma nuo Lenkijos.

Vienas iš garsiausių mūšių Lietuvos istorijoje — Žalgirio mūšis (1410 liepos 15 d.). Lietuvių pergalei prieš Vokiečių ordiną šime mūšyje daug įtakos turėjo Vytauto vadovavimas.

Be to, šią dieną minima Žvalgų diena.

Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Saugumo departamento įkūrimo diena, o kartu ir saugumo darbuotojų profesinė šventė.

Po pirmojo pasaulinio karo, paskelbus nepriklausomybę, 1918 metų spalio 27 dieną buvo įkurta kariuomenėje veikusi slaptoji tarnyba, vėliau pavadinta Žvalgybos skyriumi.

Nepriklausomybės metais Žvalgybos skyrius daugelį kartų buvo reorganizuotas į kriminalinę policiją, saugumo tarnybą, slaptąją tarnybą, o po nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais įsteigtas Valstybės saugumo departamentas.

Lietuvos valstybės saugumo departamento paskirtis — saugoti respublikos suverenitetą ir konstitucinę jos santvarką.

Saugumo departamento uždavinys — laiku atskleisti veiklą, kuri kelia grėsmę valstybės saugumui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, valstybės interesams, jos ekonominei ir gynybinei galiai.

Taip pat šiandien minima Kriminalinės policijos diena.

Kriminalinės policijos diena Lietuvoje minima nuo 1931 metų. Ją minėtina diena paskelbė tuometinis vidaus reikalų ministras pulkininkas Steponas Rusteika.

Spalio 27-oji pasirinkta todėl, kad 1918 metų spalio 27 dieną nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje buvo pradėtas kriminalinės policijos organizavimo darbas.

Kasmet Kriminalinės policijos dienos proga Lietuvoje apdovanojami geriausi šalies kriminalistai, renkamos geriausios metų bylos.

Ši diena Lietuvos istorijoje

1430 metais mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas. Gimė apie 1350 m.

1918 metais buvo Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba.

1931 metais gimė poetė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos lauretė Ramutė Skučaitė.

1999 metais Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Ši diena pasaulio istorijoje

1492 metais Kristupas Kolumbas atrado Kubą ir paskelbė ją Ispanijos nuosavybe.

1505 metais mirė Rusijos caras Ivanas III.

1728 metais gimė britų keliautojas Džeimsas Kukas — pirmųjų Naujosios Zelandijos, Australijos ir Havajų salų žemėlapių autorius.

1782 metais gimė italų kompozitorius ir smuiko virtuozas Nikolo Paganinis.

1811 metais gimė pirmosios pasaulyje siuvimo mašinos išradėjas, JAV pramonininkas Izaokas Zingeris.

1858 metais gimė JAV prezidentas (1901—1909 m.) Teodoras Ruzveltas.

1978 metais gimė smuiko virtuozė kinė Vanesa Mei.

2010 metais britų slaptojo agento Džeimso Bondo garsusis automobilis "Aston Martin" su įvairiais gudriais įtaisais, tokiais kaip krėslo katapulta ir besikeičiantys numeriai, buvo parduotas viename aukcione Londone pigiau nei prognozuota — už 4 mln. JAV dolerių.

Tegai:
Lietuva, šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Vagis

Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų neužrakintų butų ir įstaigų vagyste

(atnaujinta 13:04 2020.10.26)
Tyrimo metu nustatyta, jog asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Klaipėdoje prieš teismą stos vyras, kaltinamas dėl 17 uostamiestyje įvykdytų vagysčių iš butų ir įstaigų patalpų, praneša Lietuvos policija.

Policijos duomenimis, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kai šių metų kovo 1dieną buvo gautas pranešimas, jog Skautų g. Giruliuose, dienos metu, be įsilaužimo požymių patekus į butą, iš rankinės pavogta piniginė su joje buvusiais 400 eurų, banko kortele ir dokumentais. Tą pačią dieną užfiksuota, jog pasinaudojus vogta banko kortele, uostamiestyje, H. Manto g., iš bankomato bandyta pasiimti pinigų, tačiau ilgapirščio užmačios nepavyko, mat kortelė jau buvusi užblokuota. Vis dėlto, įtariamasis buvo užfiksuotas bankomato stebėjimo kameros.

Po savaitės, kovo 8 dieną, Klaipėdos pareigūnams pranešta, jog Tomo g., iš įstaigos patalpų buvo pavogta piniginė su 150 eurų. Tą pačią dieną Galinio Pylimo g. esančioje bibliotekoje buvo išdaužtas langas ir pasikėsinta pagrobti kasos aparatą, tačiau suveikus signalizacijai asmuo iš patalpų paspruko. Kiek vėliau, taip pat kovo 8 dieną, Kulių Vartų g., į neužrakintas įstaigos patalpas užėjęs vyras iš stalčiaus įtariamas pasisavinęs 150 eurų.

Tirdami minėtų įvykių aplinkybes, Klaipėdos miesto 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, jog įvykdytų nusikalstamų veikų braižas labai panašus — nežinomas asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo.

Šių metų birželį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė 1980 metais gimusį, ne kartą Lietuvoje ir užsienyje už vagystes teistą vyrą, įtariamą Klaipėdos mieste įvykdžiusį net 17 tokio pobūdžio vagysčių. Šiuo metu įtariamasis yra nuteistas ir atlieką bausmę už anksčiau padarytą kitą nusikaltimą bei laukia naujo nuosprendžio.

Tegai:
Lietuva, Klaipėda, vagystė
Dar šia tema
Kauno pareigūnai sučiupo visoje šalyje sukčiavusį vyrą
Teismo nuosprendžio sulaukė kalėdiniu laikotarpiu plėšikavęs asmuo
Ilgapirščiai traukia į miškus: Tauragės rajone pavogta 500 pušelių