Jūros krantas

Liepos 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 12:33 2020.07.11)
Nors ir diena bus palanki visiems horoskopams, tačiau Jaučiams rekomenduojama skirti daugiau laiko sau ir poilsiui, Vėžiams nekelti papildomų konfliktų su mylimu žmogumi, o Žuvims patariama išlikti ramiems dėl dažnų nuotaikos svyravimų

Ši diena yra ideali organizuojant bet ką —nuo verslo derybų iki iškylos gamtoje ar vakarėlio su draugais. Viskas, kas susiję su bendravimu ir bet kokiais įvykiais, rytoj gali atnešti didžiausią sėkmę, nesvarbu, ar tai būtų finansinė nauda, ​​ar tiesiog malonus laiko praleidimas. Diena yra labai gera jūsų idėjoms, deryboms ir kompromisams skatinti. Tačiau rytojus žada suteikti ypatingą džiaugsmą bendraujant su mylimuoju — jausmai šią dieną bus labai gilūs ir harmoningi.

Avinas ( 03.21-04.20) Tikimasi, kad diena bus labai rami. Stenkitės išnaudoti maksimalią naudą ir malonumą iš visko, kas vyksta. Nepraraskite emocinės pusiausvyros ir rūpinkitės tais, kurie jums brangūs. Jei kam reikia pagalbos, nedvejodami padėkite.

Jautis (04.21-05.21) Nebūkite atkaklūs dalykuose, kurių šiuo metu negalite padaryti. Negalima per daug dirbti. Tačiau ši diena gali būti perspektyvi meilės santykių, pramogų, poilsio ir kelionių prasme. Imkitės iniciatyvos, susiraskite senų draugų ir suorganizuokite susitikimą su jais.

Dvyniai (05.22-06.21) Stenkitės nepraleisti įvykių, kurie gali turėti įtakos jūsų ateičiai. Net jei jus tiesiog pakviečia apsilankyti, būtinai eikite. Dabar yra visos galimybės patraukti sėkmę už uodegos. Greičiausiai gausite įdomių pasiūlymų arba galėsite užmegzti naudingų kontaktų.

Vėžys (06.22-07.22) Emocinių protrūkių neturėtų būti, nebent nuspręsite patys juos suorganizuoti. Ir jūs galite sugadinti nuotaiką sau ir savo mylimam žmogui, jei pradėsite kabintis į smulkmenas ir nutrūkti be jokios priežasties. Stenkitės daugiau atsipalaiduoti ir leisti laiką prie mėgstamos pramogos.

Liūtas(07.23-08.23) Dabar galite būti niūriomis nuotaikomis, nes nejausite tvirtos žemės po kojomis. Pabandykite susirasti veiklą, kuri padėtų atsisakyti liūdnų minčių.

Mergelė (08.24-09.22) Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite. Dabar klausimų sprendimas negali būti paliktas atsitiktinumui. Jei nesate tikri, kad esate teisus, nepamirškite artimųjų pagalbos. Saugokite savo sveikatą ir viską saikingai palaikykite.

Svarstyklės (09.23-10.22) Energingas gyvenimo ritmas ir greitai atsiskleidžiantys įvykiai neleis jums stovėti vietoje. Juk jų įveikimas padės pajusti pergalės skonį. Daugiau dėmesio skirkite buities reikalams, sutvarkykite namus, išmeskite senus ir nereikalingus daiktus. Meilės santykiuose galima tikėtis malonių netikėtumų.

Skorpionas (10.23-11.21) Gauti pasiūlymai gali praplėsti akiratį ir atskleisti talentus, apie kuriuos net nežinojote. Dabar galite išspręsti bet kokias problemas. Naujoms pažintims ir pomėgiams dabar yra labai geras laikotarpis. Stenkitės daugiau laiko skirti savo artimiesiems.

Šaulys (11.22-12.21) Meilėje viskas turėtų būti daug geriau. Galbūt jūs ieškosite naujų pažinčių ir pomėgių, o gal tiesiog puikiai praleisite laiką mylimo žmogaus kompanijoje.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Šiuo metu viskas susitvarkys. Jei turite mylimą žmogų, tada pabandykite daugiau dėmesio skirti jam. Bendri pasivaikščiojimai, kelionės ir tiesiog bendravimas suteiks jums daug malonių minučių. Ir vieniši šio ženklo atstovai gali tikėtis naujos pažinties.

Vandenis (01.21-02.19) Gera diena jums. Tiesa, galite arba greitai pavargti, arba pritrūkti jėgų. Tačiau tai nekelia nerimo. Stenkitės daugiau atsipalaiduoti. Neatsisakykite pramogų.

Žuvys (02.20-03.20) Šią dieną jums dažnai pasireikš nuotaikos svyravimai, tačiau net ir norėdami kaip nors atsipūsti, pirmiausia pagalvokite, kaip tai gali atrodyti. Būkite nepaprastai sąžiningas su žmonėmis, kurie jums rūpi. Apgaulė neliks nepastebėta.

Tegai:
horoskopas
Vilniuje nežinomi asmenys išniekino valstybinę vėliavą

Vilniuje nežinomi asmenys išniekino valstybinę vėliavą

(atnaujinta 14:27 2020.08.03)
Incidentas įvyko liepos viduryje, tačiau policija vis dar neranda nusikaltėlių ir prašo visuomenės pagalbos

VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Vilniuje pradėtas tyrimas dėl valstybės vėliavos išniekinimo, pranešė Lietuvos policija.

Trečiasis miesto policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos baudžiamojo kodekso pirmosios dalies 127 straipsnį dėl valstybės simbolių išniekinimo.

Неизвестные надругались над государственным флагом
Nežinomi asmenys išniekino Lietuvos vėliavą

Tyrimo duomenimis, liepos 14 dieną, apie 01:45 valandą Vilniaus gatvėje trys nežinomi jaunuoliai nuplėšė vėliavą nuo Radvilų rūmų dailės muziejaus fasado, kuris yra Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus dalis.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos. Tų, kurie atpažino fotografijose užfiksuotą jaunimą, prašoma susisiekti su Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato antrojo skyriaus tyrėja Aurelija Smilginyte.

Tegai:
išniekinimas, vėliava, policija
Dar šia tema
Plungės rajone "Mercedes Benz" vairuotojas sukėlė mirtiną eismo įvykį
Vilniuje vėl apgadintas Gaono paminklas
Kaunas, archyvinė nuotrauka

Rugpjūtį mažųjų kauniečių laukia dar daugiau veiklų ir stovyklų

(atnaujinta 14:02 2020.08.03)
Pranešama, kad vasariškos veiklos organizuojamos taip, kad būtų prieinamos visiems, nepriklausomai nuo šeimos finansinių galimybių

VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Kitą savaitę mažųjų kauniečių laukia kelios dešimtys skirtingų veiklų. Skaičiuojama, kad vien per pirmąją rugpjūčio savaitę jas išbandys apie tūkstantis vaikų. Apie tai praneša Kauno savivaldybė. 

Programoje numatyta ypač daug pramogų vaikams, kurie mėgsta laisvalaikį leisti judriai. Tėveliai kviečiami registruoti mažuosius į dziudo, regbio, futbolo, plaukimo, kitų sporto šakų ir gatvės šokio stovyklas. Jose bus formuojami ne tik aktyvaus gyvenimo įpročiai, bet ir padedama vaikams atrasti savo talentus bei naujus pomėgius.

Profesionalūs vadovai, mokytojai visą mėnesį taip pat kvies mažamečius eksperimentuoti, užsiimti robotika, programavimu, fotografija, mokys įvairių lauko ir vidaus žaidimų, organizuos keliones į muziejus, gamtos parkus. Skirtingos veiklos padės lavinti vaizduotę ir meninius gebėjimus, ugdys individualias vaiko kompetencijas.

Vasariškos veiklos organizuojamos taip, kad būtų prieinamos visiems, nepriklausomai nuo šeimos finansinių galimybių. Rugpjūčio mėnesio veiklose numatyta beveik tūkstantis nemokamų vietų.

"Šiemet karantinas sujaukė visus atostogų planus, vaikams teko daug laiko praleisti prie kompiuterių ekranų. Užtat dabar kaip niekad svarbu užtikrinti, kad būtų sudarytos sąlygos turiningai pramogauti, leisti laiką gryname ore ir atrasti šį tą naujo. "Kauno vaikų vasara" į aktyvaus laisvalaikio veiklas jau įsuko daugiau kaip 5,5 tūkst. miesto vaikų ir tai – toli gražu ne pabaiga. Svarbiausia, kad dabar viskas prieinama kiekvienam", – sako Kauno miesto tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Ligita Valalytė.

Visą išsamią informaciją ir registraciją į stovyklas bei dienos užsiėmimus galima rasti internete: vasara.kaunas.lt.

Neformaliajam vaikų švietimui organizuoti per atostogas iš viso bus skirta rekordinė suma – daugiau kaip 1 mln. eurų.

Tegai:
Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė
Dar šia tema
Rugpjūtis — laikas suruošti vaikus į mokyklą