Jūra, saulė, palmė

Liepos 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 01:12 2020.07.19)
Mergelėms šis laikotarpis bus kupinas romantiškų pažinčių ir nuotykių, Vėžio ženklo atstovams derėtų pagalvoti prieš darant veiksmus, Šauliams patariama praleisti daugiau laiko bendraujant su artimaisiais ir draugais

Jausmai gali užplūsti netikėtai, susukti galvą ir tempti nenuspėjama linkme. Be to, rytojaus pokyčiai gali pasirodyti lemtingi, tačiau nemėginkite iš anksto apskaičiuoti jų rezultato — tai vis tiek neveiks. Kitaip tariant, jei jums patinka nuspėjamumas ir nenorite jokių pokyčių, šią dieną geriau iš namų išeiti rečiau. O jei jau išvykote, tada pasitikėkite intuicija ir likimu.

Avinas (03.21-04.20) Diena nežada svaiginamos sėkmės jūsų karjeroje, tačiau galite pasiekti teigiamų rezultatų. Taip pat dabar yra palankus laikotarpis naujoms pažintims ir viskam, kas susiję su meile.

Jautis (04.21-05.21) Visose veiklos srityse galėsite pasiekti gerų rezultatų, nes sugebėsite rasti nestandartinius įprastų užduočių sprendimus. Verta eksperimentuoti, eiti nauju keliu, išbandyti originalius metodus ir tiesiog mėgautis gyvenimu. Naujoms romantiškoms pažintims ši diena bus palanki.

Dvyniai (05.22-06.21) Norite pokyčių? Tuomet turėtumėte asmeniškai įsitikinti, kad jie ateina kuo greičiau. Jei nesiimsite tinkamų priemonių, viskas vyks savaime, netikėtumų nebus. Stenkitės praleisti daugiau laiko žmonių, su kuriais jums patogu ir įdomu, kompanijoje.

Vėžys (06.22-07.22) Vargu, ar darbe įvyks esminių pokyčių. Negalite dalyvauti jokiuose nuotykiuose. Stenkitės nepakenkti tiems, kuriuos mylite, ir nieko nedarykite įžeidinėdami. Reikėtų atsisakyti bendravimo su priešiškumą sukeliančiais žmonėmis — šiuo metu jie jums yra ypač pavojingi.

Liūtas (07.23-08.23) Šiame etape galite padaryti klaidų profesinėje veikloje, todėl neskubėkite priimti sprendimų, ypač spaudžiant kitus. Dabar daug kas atstums jus. Stenkitės vengti konfliktinių situacijų.

Mergelė (08.24-09.22) Smulkūs dalykai gyvenime turėtų išnykti, užleisdami vietą svarbesnėms temoms. Dabar tinkamas laikas galvoti apie savo verslo perspektyvas. Vieniši ženklo atstovai turėtų nusiteikti romantiškai nuotaikai — naujų malonių pažinčių tikimybė yra didelė.

Svarstyklės (09.23-10.22) Jums gali kilti vidinių prieštaravimų. Netvarkykite reikalų su savo artimaisiais, saugokite save. Daryk tai, kas gerai veikia. Būtinai palepinkite save, o kaip tiksliai, nuspręskite patys. Fizinis aktyvumas turės teigiamą poveikį.

Skorpionas (10.23-11.21) Laikotarpis palankus tyliam darbui. Patartina nieko nedaryti ir nežadėti, kol bus priimtas galutinis sprendimas. Galite nejučia iššvaistyti savo energijos atsargas, todėl raskite galimybių atkurti jėgas.

Šaulys (11.22-12.21) Dabar pajusite didelę jėgą savyje. Tačiau nepersistenkite su jos pritaikymu. Kai bus sudaryti verslo susitarimai, galimas palankus rezultatas, todėl dabar galite planuoti svarbiausius susitikimus. Praleiskite daugiau laiko bendraudami su artimaisiais ir draugais.

Ožiaragis (12.22-01.20) Diena bus sėkminga bendravimui, verslo deryboms ir kelionėms. Bus galimybė gauti naudingos informacijos, o kartu su ja ateis ir naujos idėjos. Nenukrypkite nuo pasirinkimo ir būkite pasirengę greitai priimti sprendimus. Palankus laikotarpis pasimatymams ir romantiškiems pomėgiams.

Vandenis (01.21-02.19) Ypatingų pokyčių laukti neverta. Dabar geriau planuoti ateitį. Galbūt jūs turite išbandyti save naujame versle. Santykiai su mylimu žmogumi bus ramūs. Naujų romantiškų pažinčių nenumatoma.

Žuvys (02.20-03.20) Palankus laikotarpis profesinei veiklai. Išsikelsite konkrečius tikslus ir palaipsniui juos įgyvendinsite. Jei susikaupė dalykų, kuriems ilgą laiką neskyrėte dėmesio, atėjo tinkamas metas su jais susitvarkyti.

Tegai:
horoskopas
Spalio 27

Kokia šiandien diena: spalio 27-osios šventės

(atnaujinta 15:38 2020.10.26)
Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Žvalgų diena, be to, Kriminalinės policijos diena, savo vardadienius šiandien švenčia Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina

Spalio 27-oji yra 300-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, keliamaisiais metais — 301-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 65 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina.

Šią dieną minima Vytauto Didžiojo mirties diena.

Didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas mirė 1430 metų spalio 27 dieną. Tuomet Vytautui buvo jau 80 metų. Manoma, kad Vytautas mirė nuo sutrenkimo, kai nukrito nuo arklio. Kita versija, kad nuo supūliavusios voties.

Vytautas yra garsiausias iš visų Lietuvos valdovų, neveltui vadinamas Didžiuoju. Didžiausias jo nuopelnas, kad Jogailai užvaldžius Lenkiją ir Lietuvą, Vytautas sugebėjo atsikovoti valdžią Lietuvoje ir po jo mirties Lietuva tapo nepriklausoma nuo Lenkijos.

Vienas iš garsiausių mūšių Lietuvos istorijoje — Žalgirio mūšis (1410 liepos 15 d.). Lietuvių pergalei prieš Vokiečių ordiną šime mūšyje daug įtakos turėjo Vytauto vadovavimas.

Be to, šią dieną minima Žvalgų diena.

Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Saugumo departamento įkūrimo diena, o kartu ir saugumo darbuotojų profesinė šventė.

Po pirmojo pasaulinio karo, paskelbus nepriklausomybę, 1918 metų spalio 27 dieną buvo įkurta kariuomenėje veikusi slaptoji tarnyba, vėliau pavadinta Žvalgybos skyriumi.

Nepriklausomybės metais Žvalgybos skyrius daugelį kartų buvo reorganizuotas į kriminalinę policiją, saugumo tarnybą, slaptąją tarnybą, o po nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais įsteigtas Valstybės saugumo departamentas.

Lietuvos valstybės saugumo departamento paskirtis — saugoti respublikos suverenitetą ir konstitucinę jos santvarką.

Saugumo departamento uždavinys — laiku atskleisti veiklą, kuri kelia grėsmę valstybės saugumui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, valstybės interesams, jos ekonominei ir gynybinei galiai.

Taip pat šiandien minima Kriminalinės policijos diena.

Kriminalinės policijos diena Lietuvoje minima nuo 1931 metų. Ją minėtina diena paskelbė tuometinis vidaus reikalų ministras pulkininkas Steponas Rusteika.

Spalio 27-oji pasirinkta todėl, kad 1918 metų spalio 27 dieną nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje buvo pradėtas kriminalinės policijos organizavimo darbas.

Kasmet Kriminalinės policijos dienos proga Lietuvoje apdovanojami geriausi šalies kriminalistai, renkamos geriausios metų bylos.

Ši diena Lietuvos istorijoje

1430 metais mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas. Gimė apie 1350 m.

1918 metais buvo Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba.

1931 metais gimė poetė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos lauretė Ramutė Skučaitė.

1999 metais Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Ši diena pasaulio istorijoje

1492 metais Kristupas Kolumbas atrado Kubą ir paskelbė ją Ispanijos nuosavybe.

1505 metais mirė Rusijos caras Ivanas III.

1728 metais gimė britų keliautojas Džeimsas Kukas — pirmųjų Naujosios Zelandijos, Australijos ir Havajų salų žemėlapių autorius.

1782 metais gimė italų kompozitorius ir smuiko virtuozas Nikolo Paganinis.

1811 metais gimė pirmosios pasaulyje siuvimo mašinos išradėjas, JAV pramonininkas Izaokas Zingeris.

1858 metais gimė JAV prezidentas (1901—1909 m.) Teodoras Ruzveltas.

1978 metais gimė smuiko virtuozė kinė Vanesa Mei.

2010 metais britų slaptojo agento Džeimso Bondo garsusis automobilis "Aston Martin" su įvairiais gudriais įtaisais, tokiais kaip krėslo katapulta ir besikeičiantys numeriai, buvo parduotas viename aukcione Londone pigiau nei prognozuota — už 4 mln. JAV dolerių.

Tegai:
Lietuva, šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Vagis

Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų neužrakintų butų ir įstaigų vagyste

(atnaujinta 13:04 2020.10.26)
Tyrimo metu nustatyta, jog asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Klaipėdoje prieš teismą stos vyras, kaltinamas dėl 17 uostamiestyje įvykdytų vagysčių iš butų ir įstaigų patalpų, praneša Lietuvos policija.

Policijos duomenimis, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kai šių metų kovo 1dieną buvo gautas pranešimas, jog Skautų g. Giruliuose, dienos metu, be įsilaužimo požymių patekus į butą, iš rankinės pavogta piniginė su joje buvusiais 400 eurų, banko kortele ir dokumentais. Tą pačią dieną užfiksuota, jog pasinaudojus vogta banko kortele, uostamiestyje, H. Manto g., iš bankomato bandyta pasiimti pinigų, tačiau ilgapirščio užmačios nepavyko, mat kortelė jau buvusi užblokuota. Vis dėlto, įtariamasis buvo užfiksuotas bankomato stebėjimo kameros.

Po savaitės, kovo 8 dieną, Klaipėdos pareigūnams pranešta, jog Tomo g., iš įstaigos patalpų buvo pavogta piniginė su 150 eurų. Tą pačią dieną Galinio Pylimo g. esančioje bibliotekoje buvo išdaužtas langas ir pasikėsinta pagrobti kasos aparatą, tačiau suveikus signalizacijai asmuo iš patalpų paspruko. Kiek vėliau, taip pat kovo 8 dieną, Kulių Vartų g., į neužrakintas įstaigos patalpas užėjęs vyras iš stalčiaus įtariamas pasisavinęs 150 eurų.

Tirdami minėtų įvykių aplinkybes, Klaipėdos miesto 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, jog įvykdytų nusikalstamų veikų braižas labai panašus — nežinomas asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo.

Šių metų birželį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė 1980 metais gimusį, ne kartą Lietuvoje ir užsienyje už vagystes teistą vyrą, įtariamą Klaipėdos mieste įvykdžiusį net 17 tokio pobūdžio vagysčių. Šiuo metu įtariamasis yra nuteistas ir atlieką bausmę už anksčiau padarytą kitą nusikaltimą bei laukia naujo nuosprendžio.

Tegai:
Lietuva, Klaipėda, vagystė
Dar šia tema
Kauno pareigūnai sučiupo visoje šalyje sukčiavusį vyrą
Teismo nuosprendžio sulaukė kalėdiniu laikotarpiu plėšikavęs asmuo
Ilgapirščiai traukia į miškus: Tauragės rajone pavogta 500 pušelių