Kalnai

Liepos 20 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:26 2020.07.19)
Liepos 20 dienos horoskopas pataria Liūtams neskubėti daryti svarbių sprendimų, Vėžiams — drąsiai kreiptis į žmones pagalbos ir palaikymo, Mergelėms — nebijoti sudėtingų užduočių, Skorpionams — imtis sudaryti ateities planus

Rytoj prireiks kantrybės. Jei jo turite per mažai, yra pavojus padaryti rimtų klaidų ar paskubėti su sprendimais, kuriuos reikėtų gerai apgalvoti. Tai bus tas laikas, kai priimami skuboti sprendimai, sakoma ir daroma tai, dėl ko vėliau reikės gailėtis.

Geriau neprisiimti įsipareigojimų ir neduoti pažadų, jei kils net menkiausia abejonė, kad nesugebėsite jų įvykdyti. Įprasti reikalai šią dieną gali sektis sunkiau nei įprasta. Dažnai gali kilti nesusipratimai, maži erzinantys uždelsimai. Ypač jautriems žmonėms geriau atsisakyti savo planų, kad išvengtų nereikalingų nerimų ir pergyvenimų.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj bus sunku sutelkti dėmesį į reikalus. Jus nuolat atitruks nuo darbo pokalbiai, kurie ne visada bus jums įdomūs, taip pat ilgi ginčai, kuriuose jūs ginsite savo požiūrį. Įprastas darbas seksis sunkiau nei įprasta, ypač jei teks juo užsiimti su mažai pažįstamais ir nepatikimais žmonėmis. Moterys dažnai jus išmus iš pusiausvyros netinkamomis pastabomis. Stenkitės nepasiduoti provokacijoms: jei kils ginčas, atkurti santykius bus sunku.

Seni priešai gali priminti apie save, bet dabar jūs netapsite jų intrigų auka.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj diena bus rami ir maloni. Vargu ar ji pasižymės reikšmingomis pergalėmis ir proveržiais reikaluose. Bet bus įmanoma pabaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau, išspręsti klausimus, apie kuriuos pastaruoju metu daug galvojote.

Kai kurie šio ženklo atstovai pastebės tai, į ką anksčiau nekreipė dėmesio, ir pakeis požiūrį į įprastus dalykus. Nudžiugins susitikimai su draugais. Bus galimybė atkurti kai kuriuos senus ryšius, užmegzti ryšius su tais, su kuo ilgą laiką nebuvo įmanoma rasti bendrą kalbą.

Galimi sėkmingi sutapimai, kurių dėka susitaikinsite su žmonėmis, su kuriais buvote ginče.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj jūsų lauks nerami ir prieštaringa diena. Padėtis dažnai keisis, atsiras priežasčių ir džiaugsmui, ir susijaudinimui, ir širdgėlai. Nepaisant to, jūs išlaikysite savitvardą, nepasiduosite emocijoms ir visame, ką darysite, vadovausitės sveiku protu. Šis požiūris leis  išspręsti daugelį problemų, ir dažnai jūs jas spręsite greičiau, nei tikėjotės.

Vakare gerai priimti svečius, organizuoti šeimos šventes ar kokį nors renginį artimiesiems. Bus galimybė nudžiuginti žmones, kurie jums brangūs, geromis naujienomis ar maloniais netikėtumais.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj dienos pradžia žada malonius susitikimus ir įdomias pažintis. Jums bus nesunku padaryti gerą įspūdį žmonėms, sužavėti juos savo idėjomis. Jei kreipsitės į ką nors pagalbos ir palaikymo, vargu ar jums atsisakys.

Sėkmė tikėtina ten, kur reikalingas kūrybingas požiūris. Netradicinis žvilgsnis į daugelį dalykų padės įveikti konkurentus. Galimos pinigų įplaukos.

Antroji dienos pusė bus rami. Tai bus palankus laikas atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Galite atlikti keletą sveikatingumo procedūrų, jos bus veiksmingos.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj reikės daug nuveikti. Ne visos šios dienos užduotys bus paprastos, tačiau jūs turite pakankamai patirties ir žinių, kad galėtumėte susidoroti su jų sprendimu.

Stenkitės neskubėti. Bus pakankamai laiko, kad surinktumėte visą reikiamą informaciją, palygintumėte faktus, padarytumėte teisingas išvadas. Be to, jūs greitai mokotės, lengvai perimate kitų žmonių patirtį.

Tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose dažnai padės intuicija. Būtent jos dėka jūs suprasite, kaip geriau pasielgti, su kuo ir apie ką pakalbėti, kai reikia veikti greitai, o kada geriau palaukti.

Mergelė (08.24-09.22) 

Ko neatneštų rytoj diena, jūs stengsitės būti sąžiningi su savimi ir aplinkiniais žmonėmis. Tai ne visada bus lengva, bet tiesiog būtina, kad pasiektų pasisiekimų.

Tikėtinos vaisingos verslo derybos. Bus galimybė gauti įtakingų žmonių palaikymą, susirasti naujų sąjungininkų ir padėjėjų.

Nebijokite sudėtingų užduočių: jas išsprendami jūs daug išmoksite, užkariausite kitų žmonių pagarbą ir parodysite, ką sugebate.

Daugeliui šio ženklo atstovų ši diena taip pat suteiks galimybę susidoroti su savo baimėmis ir silpnybėmis ir jaustis daug pasitikinčiau savimi. 

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj rimtas ir atsakingas požiūris į reikalus leis pasiekti sėkmės. Susidarys palankios aplinkybės svarbiems darbo uždaviniams spręsti. Gali būti, kad bus galimybė lipti karjeros laiptais ir gauti įtakingų žmonių palaikymą.

Šią dieną jums bus lengva susipažinti, jums reikės visai nedaug laiko, kad padarytų naujiems pažįstamiems gerą įspūdį. Galima romantiškų santykių, kurie vystysis harmoningai ir suteiks daug malonių akimirkų bei ryškių emocijų, pradžia.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj jūsų lauks nerami ir įdomi diena. Teks užsiimti įvairiais reikalais, nuolat imtis tai vieno tai kito. Jūsų turtinga vaizduotė bus labai naudinga: su ja išspręsite uždavinius, su kuriais kiti nesugebėjo susidoroti.

Galite sudaryti ateities planus. Jums bus nesunku nuspėti, kaip vystysis įvykiai, ką veiks aplinkiniai žmonės. Klausydamiesi intuicijos duotas mintis, rasite išeitį iš sudėtingų situacijų, nepadarysite klaidų. Galimos sėkmingos kelionės, net ir nesuplanuotos.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj bus nelengva, bet būtina žiūrėti į dalykus realistiškai. Stenkitės neduoti laisvės fantazijai, ypač kai kalbama apie jūsų santykius su aplinkiniais žmonėmis. Priimdami norimus dalykus už realius, jūs rizikuojate patys save įvaryti į pasalą.

Neatmetami netikėti konfliktai darbe, nesutarimai su žmonėmis, kurie anksčiau visada buvo jūsų pusėje. Bus sunku teisingai įvertinti savo jėgas. Galvodami, kad esate pajėgūs beveik viskam, jūs galite imtis reikalų, su kuriais dabar tiesiog neįmanoma susidoroti. Geriau palaukti palankesnio momento ir gauti norimą rezultatą be papildomų pastangų.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj galimi nedideli nemalonumai, tačiau jie nesugadins jūsų nuotaikos ir neatims optimizmo. Net sunkiausiais momentais jums pavyks rasti išeitį iš susiklosčiusios padėties arba panaudoti situaciją savo naudai.

Neblogai susiklostys kelionės, net neplanuotos. Kelyje galėsite ne tik gauti naujų įspūdžių, bet ir užmegzti įdomių pažinčių. Jūs esate žavūs ir daugeliui tai patinka, dažnai darote gerą įspūdį net tiems, kurie paprastai kritikuoja aplinkinius. Neatmetama romantiškų santykių pradžia.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj jūsų lauks nervinga, įtempta diena. Atrodys, kad tiek žmonės, tiek aplinkybės išbando jūsų jėgas. Nepasiduokite: šią dieną jūs turėsite galimybę įveikti visas kliūtis ir pasiekti sėkmės.

Įmanomas proveržis srityje, kuriai pastaruoju metu suteikėte daug energijos. Dažnai jums padės žmonės, iš kurių to nesitikėjote. Jų palaikymas bus labai naudingas. Laikui bėgant, nauji sąjungininkai gali tapti tikrais draugais.

Būkite atkaklūs, nepamirškite apie savo interesus ir neleiskite niekam jūsų supainioti. Teisingai nustatydami prioritetus, sugebėsite įveikti neigiamų tendencijų įtaką.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj būkite ramūs ir tada rasite būdą išspręsti visas šiandienos problemas. Gebėjimas pažvelgti į dalykus optimistiškai dažnai padės tomis akimirkomis, kurios kitiems atrodytų beviltiškomis.

Galite užmegzti naujų pažinčių, taip pat pagerinti santykius su tais, su kuriais pastaruoju metu dažnai barėtės. Gali būti, kad gausite svarbios informacijos, kurią galėsite panaudoti darbui. Taip pat bus galimybė išmokti to, kas netrukus pravers, arba rasti atsakymus į labai svarbius klausimus. Vienintelis dalykas, ko iš jūsų reikalaujama — teisingai įvertinti savo stipriąsias puses ir galimybes.

Tegai:
horoskopas
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis

Nausėda ir Skvernelis atliks COVID-19 tyrimą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Politikai kartu dalyvavo paminklo atidarymo ceremonijoje Kryžkalnyje, kuri vyko šios savaitės pradžioje

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir premjerui Sauliui Skverneliui bus atliktas koronaviruso tyrimas dėl kontakto su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam diagnozuotas COVID-19, praneša TASS, remdamasi Prezidentūros ir vyriausybės spaudos tarnyba.

Penktadienio rytą meras paskelbė, kad jo testas teigiamas. Rugsėjo 20 dieną politikai dalyvavo Raseinių krašto Kryžkalnyje esančio paminklo ceremonijoje.

Nausėda, jo žmona ir keletas Prezidentūros darbuotojų penktadienį atliks koronaviruso tyrimą. Tikimasi, kad rezultatai bus gauti tą pačią dieną.

Kalbant apie Skvernelį, premjeras atidėjo penktadienį numatytus susitikimus ir ketina susilaikyti nuo viešų kontaktų iki savaitės pradžios.

"Pirmadienį ministras pirmininkas ir keli jo komandos nariai atliks koronaviruso tyrimą", — pranešė spaudos tarnyba.

Lietuvoje bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje priimtas sprendimas dėl vakcinų įsigijimo
Skvernelis atskleidė, kaip toliau klostysis santykiai su Baltarusija
Koronaviruso tyrimai

Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo

(atnaujinta 13:50 2020.09.25)
Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo, pranešama Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje.

Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės.

"Radviliškio rajono policijos komisariate buvo pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo pagal LR baudžiamojo kodekso 277 straipsnio 1 dalį, t. y. dėl to, kad asmenys, būdami medicinos įstaigos informuoti apie savo ligą ir įspėti dėl apsaugos priemonių, kurių jie privalo laikytis bendraudami su žmonėmis, sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad už nusikalstamą veiką asmuo baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Antru nustatytu atveju renkami duomenys ikiteisminiam tyrimui pradėti.

Policijos ir savivaldybės atsakingi pareigūnai ateityje ir toliau sistemingai tikrins save turinčius izoliuoti asmenis, kaip jie laikosi priimtų anksčiau paminėtų taisyklių.

Dėl jų pažeidimo galima administracinė (įspėjimas arba bauda asmenims nuo 60 iki 1 500 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims nuo 140 iki 6 000 eurų) arba baudžiamoji (bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų) atsakomybė.

Bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138 žmonės.

Tegai:
Radviliškio rajonas, saviizoliacija, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Dėl koronaviruso plitimo policija keičia darbo organizavimą
Raseinių rajono merui patvirtintas koronavirusas
Princesė Eugenie ir jos vyras Jack'as Brooksbank'as

Tai oficialu: Jorko princesė Eugenie patvirtino gandus apie savo nėštumą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Princesė Eugenie ir jos vyras Džekas Bruksbankas laukia pirmagimio, su artėjančiu šeimos pagausėjimu porą jau pasveikino karališkoji šeima

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Karališkieji rūmai oficialiai patvirtino naujienas apie Jorko princesės Eugenie nėštumą.

Pranešimas apie tai, kad trisdešimtmetė princesė Eugenie ir jos vyras Džekas Bruksbankas (Jack Brooksbank) laukia pirmagimio, pasirodė oficialiame Britanijos karalienės Elžbietos II — princesės Eugenie močiutės — Instagram paskyroje.

"Jos Karališkoji Didenybė princesė Eugenie ir ponas Džekas Bruksbankas su džiaugsmu praneša, kad 2021 metų pradžioje jiems gims vaikas. Jorko hercogas Endriu ir Jorko hercogienė Sara, ponas ir ponia Bruksbankai, Edinburgo karalienė ir hercogas džiaugiasi šia žinia", — sakoma pranešime.

Po pranešimu pakelbta poros vestuvių nuotrauka, padaryta 2018 metais.

Be to, pati princesė Eugenie pasidalijo šia naujiena savo Instagram paskyroje, pridėjusi nuotrauką su vyru ir su mažomis kūdikio šlepetėlėmis rankose.

"Mes su Džeku nekantriai laukiame 2021 metų pradžios", — parašė ji.

View this post on Instagram

Jack and I are so excited for early 2021....👶🏻

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

Prieš kelias dienas Didžiosios Britanijos bulvariniai leidiniai rašė, kad galbūt princesė Eugenie yra nėščia. Ji buvo nufotografuota pasivaikščiojimo metu, buvo pastebima, kad ji šiek tiek priaugo svorio ir matyti jos pilvas.

Eugenie ir Džeko vestuvės įvyko 2018 metų spalio 12 dieną Vindzore. Prieš tai jie susitikinėjo devynerius metus. Bruksbankas savo mylimajai pasipiršo ugnikalnio viršūnėje, Nikaragvoje.

Tegai:
karališkoji šeima, Didžioji Britanija
Temos:
Karališkosios naujienos
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus