Vasara

Liepos 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:49 2020.07.20)
Liepos 21 dienos horoskopas pataria Avinams mažiau jaudintis, neskubėti, Jaučiams — pakeisti aplinką, kad gautų naujų įspūdžių, Dvyniams — spręsti finansinius ir turto klausimus, Svarstyklėms — pasikalbėti apie svarbius dalykus su artimiausiais žmonėmis

Dienos pradžioje gali nutikti keistų ir stebinančių dalykų. Tai laikas, kai daug kas vyks ne pagal planą, tenka prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir įveikti kliūtis, tačiau rezultatas bus vertas pastangų.

Žmonėms, įpratusiems greitai gauti tai, ko jie nori, bus sunku, nes įvykiai vystysis gana lėtai.

Antroji dienos pusė bus paprastesnė ir vaisinga. Taps aišku, į ką reikia atkreipti dėmesį, ko imtis, norint pasiekti sėkmės. Tai tinkamas laikas kurti ir svarstyti planus, kalbėtis su artimaisiais apie ateitį.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj stenkitės mažiau jaudintis, neskubėti. Tai bus ne pati palankiausia diena. Ji netiks svarbiems reikalams. Kelyje dažniau nei įprastai iškils kliūčių, kurių nepavyks nedelsiant įveikti. Tačiau jūs būsite atkaklūs ir tikrai pasieksite savo. Atminkite, kad dabar pelningiau ne bandyti pakeisti aplinkybes, o šiek tiek atsitraukti ir palaukti.

Keliaudami turėtumėte būti atsargūs, ypač jei kelionės bus netikėtos ir turėsite skubiai joms ruoštis. Nepageidautina vykti į kelionę vienam.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj kilsiančių sunkumų nereikia imti į širdį. Jie bus laikini ir greitai liks praeityje.

Pirmąją dienos pusę galimos nedidelės problemos ir nesusipratimai, tačiau jie neturės rimtų padarinių, todėl nereikia jaudintis.

Aplinkiniai žmonės dažniau nei įprasta kišis į jūsų reikalus. Kartais tai bus naudinga, bet dažniau tai rimtai erzins. Stenkitės nepasiduoti emocijoms: kivirčai ir konfliktai jums dabar nenaudingi. Bus naudinga pakeisti aplinką. Jums reikalingi nauji įspūdžiai.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj bus palanki diena poilsiui, susitikimams su draugais ir pramoginėms kelionėms. Jūsų lauks daug naujų įspūdžių ir ryškių emocijų. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su žmonėmis, kurie padės praplėsti akiratį, pažvelgti į daugelį dalykų naujai. Galima ir naujų santykių, romantiškų ar draugiškų, kurie atliks svarbų vaidmenį jūsų gyvenime, pradžia.

Diena tinkama spręsti finansinius ir turto klausimus, bendrauti su vyriausybinių organizacijų atstovais, dirbti su dokumentais. Jums gerai seksis darbas, reikalaujantis ypatingo susikaupimo.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj daugelis dalykų susiklostys daug geriau, nei tikėjotės. Neatmetamos pinigų įplaukos, įskaitant dideles, ir dovanos, kurios jus labai nudžiugins.

Vėžiai, kurie šią dieną sutelks dėmesį į darbą, galės daug pasiekti. Taip pat bus galimybė rasti naują stabilių pajamų šaltinį.

Staiga gali atsirasti įdomių reikalų. Šią dieną bus lengva bendrauti su moterimis, nudžiugins susitikimai su draugėmis.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj diena vargu ar atneš rimtų problemų, tačiau nedidelių nesusipratimų nepavyks išvengti. Dažniau nei įprasta kils šeimos konfliktai, ne visada bus lengva susitarti ir su draugais. Šią dieną jūs lengvai pasiduosite provokacijoms, dažnai neteisingai pasirinksite sąjungininkus, pasitikėsite tais, kurie to neverti.

Stenkitės dieną praleisti kiek įmanoma ramiau, venkite rimtų krūvių ir stresinių situacijų. Geriau atidėti bet kokius svarbius klausimus vėlesniam laikotarpiui. Galimi nesėkmingi pirkimai, finansiniai nuostoliai. Su moterimis turėtumėte būti atsargesni.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj kai kurie sunkumai gali kilti dienos pradžioje, tačiau jūs greitai juos įveiksite. Gali būti, kad problemos, kurios pastaruoju metu vargino tiek jus, tiek jūsų artimuosius, bus sėkmingai išspręstos.

Sudėtingose ​​situacijose jūs sugebėsite rasti netikėtą ir drąsią išeitį, aplinkinius žmones tai sužavės. Tie, kas anksčiau jus nuvertino, pakeis savo nuomonę. Nudžiugins naujienos apie šeimos narius ir kitus jums svarbius žmones.

Visus svarbius klausimus verta aptarti antrąją dienos pusę, nes tuo metu būsite ramesni.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj diena bus gana sunki. Atėjo laikas įvykdyti anksčiau duotus pažadus. Tai bus nelengva ir reikalaus daugiau pastangų, nei tikėjotės. Tačiau yra ir kita pusė: tai, ko išmoksite šią dieną, tikrai pravers artimiausiu metu. Galbūt suprasite, ką neteisingai darėte anksčiau, ir nebekartosite savo klaidų.

Galimi finansiniai nuostoliai, nesėkmingi pirkimai. Visais klausimais, susijusiais su pinigais, geriau vadovautis intuicija; kitų žmonių patarimai retai bus naudingi.

Gera diena pasikalbėti apie svarbius dalykus su artimiausiais jums žmonėmis.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj daug kas vyks ne taip, kaip tikėjotės. Jums teks prisitaikyti prie naujų aplinkybių, ieškoti išeities iš situacijos, kuri jums nepatinka.

Aplinkiniai žmonės dažniau nei paprastai kišis į jūsų reikalus, užduos nepatogius klausimus. Jūs bandysite ginti savo interesus, tačiau ne visada tai darysite taktiškai, todėl gali kilti konfliktų. Ypač sunku bus susitaikyti su jaunomis moterimis: jos gali jus kritikuoti, apkaltinti tuo, ko nedarėte, pareikšti pretenzijas. Laikykitės atokiau nuo žmonių, kurie linkę skleisti gandus: jie gali sugadinti jūsų reputaciją.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj santykiai su aplinkiniais žmonėmis bus įtempti. Vargu ar pavyks išvengti nusivylimų ir nemalonių staigmenų. Gali paaiškėti, kad jūs ilgai pasitikėjote tais, kurie to neverti, neteisingai pasirinkote sąjungininkus.

Kita vertus, žmonės, kurių bijojote, netikėtai jus palaikys. Svarbu neskubėti daryti išvadas ir priimti sprendimus. Skirkite sau laiko ramiai įvertinti situaciją. Tai taikoma tiek darbiniams, tiek asmeniniams santykiams. Viskas nėra taip paprasta ir aišku, kaip atrodė anksčiau, todėl stebėkite ir darykite išvadas.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj jūs pajusite žvaigždžių palaikymą, gerai suprasite, ką reikia padaryti ir kaip elgtis norint pasiekti sėkmę. Galimi malonūs netikėtumai ir netikėti svarbūs atradimai. Taip pat galimi pelningi sandoriai ir dovanos.

Šią dieną jus dažnai palaikys žmonės, iš kurių nieko panašaus nesitikėjote. Neseniai buvęs konkurentas gali tapti geru sąjungininku. Galima neįprasta romantiškos istorijos, kuri jums netrukus taps labai svarbi, pradžia.

Tai tinkama diena pagalvoti apie ateitį, kurti strategiją ir planuoti. Rimtas požiūris į viską padės išvengti klaidų.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj jūs turite būti labai atsargūs ir kantrūs. Tai bus įtempta diena, tačiau jūs turėsite pakankamai jėgų, kad įveiktumėte visus sunkumus, išvengtumėte konfliktų ir nuostolių, išlaikytumėte gerus santykius su tais, kurie jums brangūs.

Gali tekti aptarti įvykius ir situacijas, apie kuriuos jūs norėtumėte pamiršti. Svarbu neatsipalaiduoti ir nepasiduoti emocijoms. Jei bent trumpam pasiduosite akimirksnio impulsui, galite padaryti kažką, dėl ko greitai pasigailėsite. Klausykite senų pažįstamų patarimų.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj diena bus palanki, kupina įvykių ir įdomi. Jūsų lauks daug malonių staigmenų. Galite gauti netikėtų dovanų.

Eikite apsipirkti. Intuicija jums pasakys, kaip geriausiai išleisti pinigus, kur galima sutaupyti.

Kai kurios Žuvys turės galimybę sudaryti stambius sandorius. Tikėtinos neplanuotos kelionės. Jos leis jums gauti naudingos informacijos ir susipažinti su įdomiais žmonėmis. Taip pat diena tinkama studijoms ir savišvietai.

Tegai:
horoskopas
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis

Nausėda ir Skvernelis atliks COVID-19 tyrimą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Politikai kartu dalyvavo paminklo atidarymo ceremonijoje Kryžkalnyje, kuri vyko šios savaitės pradžioje

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir premjerui Sauliui Skverneliui bus atliktas koronaviruso tyrimas dėl kontakto su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam diagnozuotas COVID-19, praneša TASS, remdamasi Prezidentūros ir vyriausybės spaudos tarnyba.

Penktadienio rytą meras paskelbė, kad jo testas teigiamas. Rugsėjo 20 dieną politikai dalyvavo Raseinių krašto Kryžkalnyje esančio paminklo ceremonijoje.

Nausėda, jo žmona ir keletas Prezidentūros darbuotojų penktadienį atliks koronaviruso tyrimą. Tikimasi, kad rezultatai bus gauti tą pačią dieną.

Kalbant apie Skvernelį, premjeras atidėjo penktadienį numatytus susitikimus ir ketina susilaikyti nuo viešų kontaktų iki savaitės pradžios.

"Pirmadienį ministras pirmininkas ir keli jo komandos nariai atliks koronaviruso tyrimą", — pranešė spaudos tarnyba.

Lietuvoje bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje priimtas sprendimas dėl vakcinų įsigijimo
Skvernelis atskleidė, kaip toliau klostysis santykiai su Baltarusija
Koronaviruso tyrimai

Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo

(atnaujinta 13:50 2020.09.25)
Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo, pranešama Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje.

Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės.

"Radviliškio rajono policijos komisariate buvo pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo pagal LR baudžiamojo kodekso 277 straipsnio 1 dalį, t. y. dėl to, kad asmenys, būdami medicinos įstaigos informuoti apie savo ligą ir įspėti dėl apsaugos priemonių, kurių jie privalo laikytis bendraudami su žmonėmis, sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad už nusikalstamą veiką asmuo baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Antru nustatytu atveju renkami duomenys ikiteisminiam tyrimui pradėti.

Policijos ir savivaldybės atsakingi pareigūnai ateityje ir toliau sistemingai tikrins save turinčius izoliuoti asmenis, kaip jie laikosi priimtų anksčiau paminėtų taisyklių.

Dėl jų pažeidimo galima administracinė (įspėjimas arba bauda asmenims nuo 60 iki 1 500 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims nuo 140 iki 6 000 eurų) arba baudžiamoji (bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų) atsakomybė.

Bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138 žmonės.

Tegai:
Radviliškio rajonas, saviizoliacija, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Dėl koronaviruso plitimo policija keičia darbo organizavimą
Raseinių rajono merui patvirtintas koronavirusas
Klaipėdos uostas, archyvinė nuotrauka

Baltarusijos krovinių išėjimas Klaipėdos gali smarkiai paveikti Lietuvos įmones

(atnaujinta 16:30 2020.09.25)
Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka grasino nukreipti krovinių srautus iš Baltijos į kitus maršrutus

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Klaipėdos uostas rizikuoja nukentėti nuo ekonominių padarinių, kuriuos sukelia griežta Vilniaus pozicija Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos atžvilgiu. Pranešė naujienų agentūra AFP.

Ust Lugos uostas
© Sputnik / Константин Чалабов

Beveik iš karto po kaimyninės šalies prezidento rinkimų Lietuva pradėjo kištis į kaimyninės valstybės reikalus. Lietuvos valdžia nepripažįsta Lukašenkos valdžios teisėtumo ir nuolat skelbia, kad neva prezidento lenktynių rezultatai buvo "suklastoti".

Vilnius taip pat įvedė sankcijas 30 Baltarusijos piliečių, įskaitant Baltarusijos lyderį, ir išplėtė šį sąrašą kartu su Ryga ir Talinu. Į jį įtraukta dar 100 žmonių.

Reaguodamas į ribojamąsias priemones, kurių ėmėsi Lietuva, Lukašenka grasino nukreipti krovinių srautus iš Klaipėdos uosto į kitus maršrutus.

Kaip pažymi AFP, Klaipėda yra didžiausias uostas tarp Baltijos šalių. Per metus per jį pereina daugiau nei 45 milijonai tonų krovinių, iš kurių Baltarusijos krovinių srautas sudaro daugiau nei ketvirtadalį.

"Baltarusijos sausųjų krovinių laivas yra labai svarbus Klaipėdos uostui", — agentūrai sakė Klaipėdos uosto generalinis direktorius Algis Latakas.

Savo ruožtu Lietuvos įmonių konfederacijos vadovas Andrius Romanovskis sakė, kad Klaipėdoje veikiančios įmonės labai atidžiai seka naujausią informaciją šia tema.

"Kai kurioms įmonėms tai reikš gana didelį neigiamą ekonominį poveikį", — sakė jis.

Be naftos produktų, kurie perkraunami Lietuvos uoste, Minskas taip pat naudoja Klaipėdą trąšoms eksportuoti į didžiausią kalio gamintoją pasaulyje "Belaruskali".

Latakas mano, kad Klaipėda yra artimiausia Baltarusijos trąšų gamyklų vieta, todėl praktiškai bus sunku šiuos srautus nukreipti, nes Minskui reikalinga sutarta tiekimo grandinė.

Anot jo, jokių pokyčių nei Klaipėdos uoste, nei Lietuvos geležinkelyje neregistruota. Apie išsamesnes pasienio patikras pastarosiomis dienomis pranešė tik Lietuvos sunkvežimiai.

Vilniaus ir Minsko santykiai pablogėjo po prezidento rinkimų Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną, kuriuos laimėjo dabartinis Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka. Lietuvos politikai reguliariai reikalauja pakartotinio balsavimo.

Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų". Tačiau praėjusią savaitę Lietuvoje buvo pranešta, kad kontrolės punktai veikia nepakitę.

Krovinių srautų iš Baltijos šalių ir Rusijos Federacijos perorientavimo klausimas buvo aptartas abiejų šalių prezidentų — Aleksandro Lukašenkos ir Vladimiro Putino — lygiu. Baltarusijos lyderis pabrėžė, kad tai būtų įmanoma, jei Maskva pasiūlytų ne blogesnes sąlygas nei Baltijos šalyse.

Tegai:
Lietuva, ekonomika, Baltarusija, Klaipėdos uostas
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Dar šia tema
Vilniaus kogeneracinė jėgainė nuo lapkričio tieks šilumą vilniečiams
Per "Danske Bank" Lietuvoje galimai vyko daugiau nei pusės milijardo eurų "plovimas"