Trakų pilis, archyvinė nuotrauka

Liepos 26 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 23:25 2020.07.25)
Liepos 26 dienos horoskopas pataria Avinams vengti ginčų ir kivirčų, Mergelėms patariama nesėdėti namuose, išeiti pasivaikščioti; Žuvims verta skirti laiko šiek tiek pagerinti savo sveikatą

Astrologai prognozuoja, kad rytojus yra tinkama diena beveik visiems Zodiako ženklams. Ši diena bus kupina įvairių susitikimų, pažinčių ir su karjera susijusių klausimų.

Avinas (03.21-04.20) 

Liepos 26 dieną galite saugiai planuoti bet kokius darbo reikalus — galite susitvarkyti viską. Jei kas nors ketina jums sutrukdyti, nedelsdami sustokite ir stenkitės į tai nekreipti dėmesio. Praleiskite vakarą su mylimuoju.

Artėja diena, kupina meilės potyrių. Širdis plaks neramiai, ir jūs galėsite rimtai susimąstyti, ar šis žmogus vertas jūsų pastangų, ar ne.

Jautis (04.21-05.21) 

Jums prasideda geras romanų, meilės ir pasimatymų laikotarpis. Pabandykite daugiau pailsėti, valgyti sveikai ir mėgautis gyvenimu. Vakare jums tikrai nebus nuobodu.

Kartu susikaupė daug dalykų, kuriuos atidėdavote vėlesniam laikui. Atrodo, laikas nustoti į juos žiūrėti ir pabandyti susitvarkyti bent dalį.

Сбор цветов к 8 Марта в Ставропольском крае
© Sputnik / Денис Абрамов
Jaučiams prasideda geras romanų, meilės ir pasimatymų laikotarpis

Dvyniai (05.22-06.21) 

Liepos 26 dieną Jums bus lengva rasti bendrą kalbą su bet kuriuo asmeniu. Bet bet kokiu atveju palikite bendravimą su viršininkais — čia vargu ar pavyks pasiekti norimą rezultatą. Puikus laikas pasirūpinti savo sveikata.

Rytoj bus neramu. Tačiau nesijaudinkite, žvaigždės sako, kad šie potyriai bus nepaprastai malonūs. Gal dėl pasimatymo?

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj gera nuotaika ir teigiamos emocijos bus jūsų ištikimiausi kompanionai. Pabandykite mėgautis malonia kompanija, apsilankykite ar pakvieskite juos į savo vietą. Mėgaukitės šiandiena.

Tačiau net jei atrodys, kad visas pasaulis prieštarauja, atminkite — taip nėra iš tikrųjų. Pasidalinkite savo rūpesčiais su geriausiu draugu — jis gali lengvai išsklaidyti šią nesuprantamą agresijos būseną.

Liūtas (07.23-08.23) 

Liepos 26 dieną iš savo šeimos galite sulaukti ne itin malonaus siurprizo, tačiau neturėtumėte nusiminti. Atminkite, kad nėra neišsprendžiamų situacijų. Svarbiausia yra nukreipti visą dėmesį į save ir savo norus. Stenkitės gerai atsipalaiduoti vakare.

Rytoj galite pasijusti kaip tikra roko žvaigždė — gausite daug dėmesio. Tai bus gera diena, ypač jei jums patinka, kai aplink jus yra bet koks šurmulys.

© Sputnik / Konstantin Mihalchevskiy
Liūtai iš savo šeimos gali sulaukti ne itin malonaus siurprizo

Mergelė (08.24-09.22) 

Liepos 26 dieną neturėtumėte skųstis gyvenimu ir kaltinti visus dėl savo nelaimių. Stenkitės būti pozityvesni ir išgyvenkite nemalonumus aukštai pakėlę galvą. Skirkite vakarą sau ir artimiesiems, šiuo metu neverta spręsti jokių darbo klausimų.

Laimė yra jūsų pusėje! Taigi, drąsiai rizikuokite ir išbandykite naujus dalykus. Tiesiog stenkitės per daug nesigilinti.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Stenkitės rytoj kontroliuoti save ir savo emocijas, tada galėsite išvengti konfliktų ir aplaidumo. Šeimos apsuptyje ar mylimo žmogaus draugijoje būsite tarsi už akmeninės sienos.

Žvaigždės pataria atsiminti visus, su kuriais seniai matėtės. Parašykite draugui, su kuriuo vis niekaip nesiruošiate susitikti.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Geras laikas darbui su dideliu informacijos kiekiu ir didele rizika. Būsite rytoj ant viršaus ir galėsite viską greitai ir efektyviai išspręsti. Vakare būtinai paveikite ką nors, kas jums patinka.

Įrodykite likimui, kad jūsų negali palaužti jokie išbandymai — jūs visada pakylate iš pelenų kaip gražus feniksas.

Масляные краски
Skorpionams vakare būtinai reikia skirti laiko savo pomėgiams

Šaulys (11.22-12.21) 

Liepos 26 dieną neturėtumėte priimti skubotų sprendimų — turite viską gerai apgalvoti. Būsite kupini jėgų ir energijos, todėl galėsite saugiai imtis dalykų, kuriuos atidėjote ilgam. Praleiskite vakarą su mylimuoju.

Atidžiai rinkite žodžius. Pirma, kad nesugadintumėte savo dienos planų. Antra, kad netyčia su niekuo nesiginčytumėte.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Viską, ką planavote sau liepos 26 dienai, pavyks greitai ir efektyviai padaryti. Vakare būtinai pagirkite save už sėkmingą ir produktyvią dieną. Meilės reikaluose jokių ypatingų pokyčių nematyti, svarbiausia yra vengti kaprizų, kad jie nevirstų kivirčais.

Gali parašyti senas draugas ar buvęs mylimasis. Tikėtina, kad po šio susirašinėjimo jūsų santykiai pagerės.

© AP Photo / DPA / Armin Weigel
Vandeniams svarbiausia tikėti savimi ir savo galimybėmis

Vandenis (01.21-02.19) 

Liepos 26 dieną būsite pajėgūs daryti viską — svarbiausia tikėti savimi ir savo galimybėmis. Visi nesutarimai bus pašalinti, jei neskubėsite ir iš pradžių išsiaiškinsite situaciją. Pabandykite įsiklausyti į kitų nuomonę, jei vertinate savo santykius su jais.

Yra tikimybė, kad kažkas labai jus užgaus. Tačiau stenkitės nereaguoti pernelyg jautriai — saugokite brangias nervų ląsteles.

Žuvys (02.20-03.20) 

Jums prasideda geras laikas — būsite kupini jėgų, energijos ir entuziazmo. Stenkitės mažiau laiko skirti rutinai, popierizmui ir daugiau — kūrybai. Tai padės išlaikyti teigiamą požiūrį ir įgyvendinti ilgai planuotus projektus.

Diena puikiai tinka bendravimui ir naujoms pažintims. Jei ketinote išplėsti savo socialinį ratą, pasinaudokite akimirka ir imkitės veiksmų!

Tegai:
horoskopas
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis

Nausėda ir Skvernelis atliks COVID-19 tyrimą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Politikai kartu dalyvavo paminklo atidarymo ceremonijoje Kryžkalnyje, kuri vyko šios savaitės pradžioje

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir premjerui Sauliui Skverneliui bus atliktas koronaviruso tyrimas dėl kontakto su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam diagnozuotas COVID-19, praneša TASS, remdamasi Prezidentūros ir vyriausybės spaudos tarnyba.

Penktadienio rytą meras paskelbė, kad jo testas teigiamas. Rugsėjo 20 dieną politikai dalyvavo Raseinių krašto Kryžkalnyje esančio paminklo ceremonijoje.

Nausėda, jo žmona ir keletas Prezidentūros darbuotojų penktadienį atliks koronaviruso tyrimą. Tikimasi, kad rezultatai bus gauti tą pačią dieną.

Kalbant apie Skvernelį, premjeras atidėjo penktadienį numatytus susitikimus ir ketina susilaikyti nuo viešų kontaktų iki savaitės pradžios.

"Pirmadienį ministras pirmininkas ir keli jo komandos nariai atliks koronaviruso tyrimą", — pranešė spaudos tarnyba.

Lietuvoje bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje priimtas sprendimas dėl vakcinų įsigijimo
Skvernelis atskleidė, kaip toliau klostysis santykiai su Baltarusija
Koronaviruso tyrimai

Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo

(atnaujinta 13:50 2020.09.25)
Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo, pranešama Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje.

Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės.

"Radviliškio rajono policijos komisariate buvo pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo pagal LR baudžiamojo kodekso 277 straipsnio 1 dalį, t. y. dėl to, kad asmenys, būdami medicinos įstaigos informuoti apie savo ligą ir įspėti dėl apsaugos priemonių, kurių jie privalo laikytis bendraudami su žmonėmis, sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad už nusikalstamą veiką asmuo baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Antru nustatytu atveju renkami duomenys ikiteisminiam tyrimui pradėti.

Policijos ir savivaldybės atsakingi pareigūnai ateityje ir toliau sistemingai tikrins save turinčius izoliuoti asmenis, kaip jie laikosi priimtų anksčiau paminėtų taisyklių.

Dėl jų pažeidimo galima administracinė (įspėjimas arba bauda asmenims nuo 60 iki 1 500 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims nuo 140 iki 6 000 eurų) arba baudžiamoji (bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų) atsakomybė.

Bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138 žmonės.

Tegai:
Radviliškio rajonas, saviizoliacija, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Dėl koronaviruso plitimo policija keičia darbo organizavimą
Raseinių rajono merui patvirtintas koronavirusas
Klaipėdos uostas, archyvinė nuotrauka

Baltarusijos krovinių išėjimas Klaipėdos gali smarkiai paveikti Lietuvos įmones

(atnaujinta 16:28 2020.09.25)
Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka grasino nukreipti krovinių srautus iš Baltijos į kitus maršrutus

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Klaipėdos uostas rizikuoja nukentėti nuo ekonominių padarinių, kuriuos sukelia griežta Vilniaus laikysena Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos atžvilgiu. Pranešė naujienų agentūra AFP.

Ust Lugos uostas
© Sputnik / Константин Чалабов

Beveik iš karto po kaimyninės šalies prezidento rinkimų Lietuva pradėjo kištis į kaimyninės valstybės reikalus. Lietuvos valdžia nepripažįsta Lukašenkos valdžios teisėtumo ir nuolat skelbia, kad neva prezidento lenktynių rezultatai buvo "suklastoti".

Vilnius taip pat įvedė sankcijas 30 Baltarusijos piliečių, įskaitant Baltarusijos lyderį, ir ketina šį sąrašą išplėsti kartu su Ryga ir Talinu. Tikėtina, kad joje bus apie šimtą žmonių.

Reaguodamas į ribojančias priemones, kurių ėmėsi Lietuva, Lukašenka grasino nukreipti krovinių srautus iš Klaipėdos uosto į kitus maršrutus.

Kaip pažymi AFP, Klaipėda yra didžiausias Baltijos uostas. Per metus per ją pravažiuoja daugiau nei 45 milijonai tonų krovinių, iš kurių Baltarusijos krovinių srautas sudaro daugiau nei ketvirtadalį.

"Baltarusijos sausųjų krovinių laivas yra labai svarbus Klaipėdos uostui", — agentūrai sakė Klaipėdos uosto generalinis direktorius Algis Latakas.

Savo ruožtu Lietuvos įmonių konfederacijos vadovas Andrius Romanovskis sakė, kad Klaipėdoje veikiančios įmonės labai atidžiai seka naujausią informaciją šia tema.

"Kai kurioms įmonėms tai reikš gana didelį neigiamą ekonominį poveikį", — sakė jis.

Be naftos produktų, kurie perkraunami Lietuvos uoste, Minskas taip pat naudoja Klaipėdą trąšoms eksportuoti į didžiausią kalio gamintoją pasaulyje "Belaruskali".

Latakas mano, kad Klaipėda yra artimiausia Baltarusijos trąšų gamyklų vieta, todėl praktiškai bus sunku šiuos srautus nukreipti, nes Minskui reikalinga sutarta tiekimo grandinė.

Anot jo, jokių pokyčių nei Klaipėdos uoste, nei Lietuvos geležinkelyje neregistruota. Apie išsamesnes pasienio patikras pastarosiomis dienomis pranešė tik Lietuvos sunkvežimiai.

Vilniaus ir Minsko santykiai pablogėjo po prezidento rinkimų Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną, kuriuos laimėjo dabartinis Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka. Lietuvos politikai reguliariai reikalauja pakartotinio balsavimo.

Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka sakė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų". Tačiau praėjusią savaitę Lietuvoje buvo pranešta, kad kontrolės punktai veikia nepakitę.

Krovinių srautų iš Baltijos šalių ir Rusijos Federacijos perorientavimo klausimas buvo aptartas abiejų šalių prezidentų — Aleksandro Lukašenkos ir Vladimiro Putino — lygiu. Baltarusijos lyderis pabrėžė, kad tai būtų įmanoma, jei Maskva pasiūlytų ne blogesnes sąlygas nei Baltijos šalyse.

Tegai:
Lietuva, ekonomika, Baltarusija, Klaipėdos uostas
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Dar šia tema
Vilniaus kogeneracinė jėgainė nuo lapkričio tieks šilumą vilniečiams
Per "Danske Bank" Lietuvoje galimai vyko daugiau nei pusės milijardo eurų "plovimas"