Atnaujintų Migracijos departamento Šalčininkuose patalpų atidarymas

Atnaujintos Migracijos departamento Šalčininkuose patalpos

(atnaujinta 15:47 2020.07.27)
Dabar klientai bus aptarnaujami greičiau ir patogiau, o darbuotojams sudarytos geresnės sąlygos tai daryti

VILNIUS, liepos 27 — Sputnik. Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM) klientus Šalčininkuose pasitiks atnaujintose patalpose — liepos 27 dieną įvyko oficialus patalpų atidarymas, praneša VRM spaudos tarnyba.

"Svarbu tai, kad dabar klientai aptarnaujami greičiau ir patogiau, o darbuotojams sudarytos geresnės sąlygos tai daryti", — atidarymo ceremonijos metu pasakė vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius.

Anot jo, po pernai įvykusios migracijos funkcijų pertvarkos, radus sinergiją tarp anksčiau šią veiklą vykdžiusių skirtingų institucijų, Migracijos departamentui regionuose atsirado galimybė po truputį keltis į naujas patalpas, plėsti savo paslaugų spektrą — šiemet dar keliuose miestuose planuojama kilstelėti klientų aptarnavimo kokybę į aukštesnį lygmenį, renovuojant ar įsikuriant naujose patalpose.

Migracijos departamentas primena, kad klientai Šalčininkuose, Architekto g. 4, aptarnaujami pirmadieniais–ketvirtadieniais 8:00–11:30, 12:15–17:00, penktadieniais 8:00–11:30, 12:15–15:45.

Nuo praėjusių metų liepos 1 d. Migracijos departamentas tapo pagrindine migracijos paslaugas teikiančia įstaiga Lietuvoje. Departamentas pertvarkytas konsolidavus trijų institucijų (Policijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Migracijos departamento) išteklius ir funkcijas.

Tegai:
Šalčininkai, Lietuva, Migracijos departamentas
Vilniaus oro uostas

"Lietuvos oro uostai" išrinko naują valdybos pirmininkę

(atnaujinta 08:29 2021.02.26)
Ankstesnis bendrovės valdybos pirmininkas Arijandas Šliupas atsistatydino šių metų vasario pradžioje

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Eglė Čiužaitė tapo Lietuvos oro uostų bendrovės valdybos pirmininke, praneša Susisiekimo ministerijos spaudos tarnyba.

VĮ Lietuvos oro uostų valdybos pirmininke Čiužaitė išrinkta iš esamų valdybos narių.

Šiuo metu LOU valdyboje yra trys nariai, vyksta dar dviejų narių atranka.

Naujas įmonės valdybos pirmininkas buvo renkamas vasario 1 d. atsistatydinus Arijandui Šliupui. Jo narystė įmonės valdyboje baigėsi vasario 5 d.

LOU valdo tris tarptautinius oro uostus – Vilniaus, Kauno bei Palangos – ir vysto koordinuotą jų veiklą.

Anksčiau bendrovė paskelbė apie struktūrinius pokyčius koronaviruso pandemijos ir su ja susijusios krizės metu. Kai kurie ankstyvos stadijos projektai bus sustabdyti, o nuo metų pradžios buvo planuojama centralizuoti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų valdymą. Bendrovė nori grąžinti keleivių srautą iki tokio lygio, koks buvo iki pandemijos. Manoma, kad 2021 metais keleivių srautas pasieks 50 procentų praėjusių metų.

Tegai:
Lietuvos oro uostai
Policijos automobilis

Vilniuje esančiame bute policija rado 10 kg kanapių

(atnaujinta 07:47 2021.02.26)
Įtariamieji, gimę 1991, 1992 ir 1999 metais, uždaryti į areštinę, o vyras, gimęs 1988 metais, apklaustas

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Vilniuje esančiame bute policijos pareigūnai rado ir paėmė apie 10 kg augalinės kilmės medžiagos, praneša Lietuvos policijos departamentas.

Incidentas įvyko vasario 25 dieną Blindžių gatvėje. Policijos duomenimis, įtariama, kad tai narkotinė medžiaga — kanapės.

Įtariamieji, gimę 1991, 1992 ir 1999 metais, uždaryti į areštinę, o vyras, gimęs 1988 metais, apklaustas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
kanapės, policija, Vilnius
Dar šia tema
Lietuvoje moteris peiliu sužalojo policininką
Pasvalio rajone vairuotojas atsitrenkė į greitosios pagalbos automobilį ir žuvo
Klaipėdos policija atsakė į pranešimus apie prieigos prie jūros ribojimus