Katinas, archyvinė nuotrauka

Liepos 31 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 17:44 2020.07.30)
Liepos 31 dienos horoskopas pataria Jaučiams būti atsargiems su pinigais, o Dvyniams — vengti nereikalingos rizikos

Avinas (03.21-04.20)

Pavojinga, kritiška diena. Likimas vis dar išbando jūsų ištvermę ir ištikimybę gyvenimo principams. Gali būti, kad naujas verslas atneš finansinių nuostolių. 

Po pietų neigiamos tendencijos mažės, tačiau kasdienės problemos užims visą jūsų laiką ir pareikalaus papildomų išlaidų.

Jautis (04.21-05.21) 

Tinkamas laikas susiplanuoti svarbius tikslus — turėsite daugiau nei įprastai ryžto jų siekti. 

Būkite atsargūs su finansais ir pokalbiuose. 

Galbūt atsinaujins kontaktai su pamirštais žmonėmis. Neleiskite sau malšinti stresą vartojant alkoholį ar daužant indus.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Kritinė diena. Žvaigždės pataria saugotis naujų pažinčių. Verslo veikla ar rizikingos finansinės operacijos atneš nuostolių. Nerekomenduojama aktyvi profesinė veikla. 

Tikėtina daug namų reikalų, problemų su vaikais ar bendras negalavimas.

Vėžys (06.22-07.22) 

Šiandien jūsų idėjos gali atnešti puikių rezultatų. Jūsų energija ir spontaniškumas gali užkrėsti ar nustebinti kitus. 

Galėsite pagerinti savo finansinę padėtį, išspręsti oficialias užduotis, sustiprinti ryšius su naudingais žmonėmis.

Liūtas (07.23-08.23) 

Nors šiandien jūsų laukia rami diena, jausitės mieguisti. Stigs energijos arba realybės jausmo. 

Vakare jus užlies romantiškų prisiminimų banga, bet kartu su ja atgis senos nuoskaudos ir abejonės. Paleiskite praeitį ir atverkite savo širdį ir protą ateičiai.

Mergelė (08.24-09.22) 

Šiandien Mergelės ženklų atstovus trauks kai kurie pamiršti pomėgiai bei kolektyvinės pramogos. Pakaks jėgų ir energijos norint pasiekti numatytus tikslus.

Vakare jūsų laukia įdomi pažintis. Būsite kupinas ryžto ir pasiruošęs nuveikti neįtikėtinus dalykus. 

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Sunki, bet vaisinga ir įdomi diena. Jūs nebijote sunkumų, pasiruošę veikti ryžtingai, neatsitrauksite, jei pakeliui atsiras kliūčių. Nestandartiniai sprendimai dažnai bus sėkmingi.

Vargu ar kiti iškart įvertins jūsų pastangas, iš pradžių gali net kritikuoti. Nebijokite pastabų: šiandien jos bus naudingos, padės nustatyti tiesą ir laiku ištaisyti klaidas. Kai kyla nesutarimų, elkitės labai ramiai ir teisingai. Tai padės išvengti konfliktų ir rasti tinkamą sprendimą.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Palanki diena. Ji gali neatnešti greitų pokyčių į gerąją pusę, tačiau leis nustatyti tikslus ir planus ateičiai. Atsiras proga išspręsti senas problemas. 

Vakare trokšite romantikos. Galite sulaukti dominančio asmens dėmesio arba publikos pripažinimo.

Šaulys (11.22-12.21) 

Dienos pradžioje gali būti sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Atrodys, kad jie per daug nori iš jūsų. Būkite atsargūs — gindami savo interesus, galite įžeisti jums brangų žmogų. 

Antroji dienos pusė bus daug geresnė. Galimi sėkmingi sutapimai, malonūs netikėtumai ir geros naujienos, taip pat susitikimai, kurie jus labai pradžiugins.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Nepriimkite jokių svarbių sprendimų komerciniuose klausimuose. Po pietų gali kilti nemalonumų dėl pasityčiojimo ir šmeižto. Galimos problemos su vaikais ar bendras negalavimas.

Viešojo transporto dezinfekcija Vilniuje
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Šiandien bus svarbu vengti skubotų sprendimų. Prieš darydami išvadas, pabandykite surinkti kuo daugiau informacijos.

Vandenis (01.21-02.19) 

Jūsų gyvenimo potencialas išlieka aukštas. Nesivaržykite imtis bet kokio verslo, nes visur jums gali pasisekti. 

Būsite nusiteikę eiti į kirpyklą, grožio ar madų saloną, tvarkyti ir puošti namų aplinką. Vieniši žmonės gali atrasti sielos draugą.

Žuvys (02.20-03.20) 

Šiandien visokiais būdais mėginsite pakreipti asmeninius santykius į geresnę pusę. Tačiau greičiausiai tai reikės atidėti vėlesniam laikui. 

Popiet galite gauti kvietimą į sveikatos ar grožio procedūrą, susitikimą su draugais, pasimatymą ir pan.

Tegai:
horoskopas
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis

Nausėda ir Skvernelis atliks COVID-19 tyrimą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Politikai kartu dalyvavo paminklo atidarymo ceremonijoje Kryžkalnyje, kuri vyko šios savaitės pradžioje

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir premjerui Sauliui Skverneliui bus atliktas koronaviruso tyrimas dėl kontakto su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam diagnozuotas COVID-19, praneša TASS, remdamasi Prezidentūros ir vyriausybės spaudos tarnyba.

Penktadienio rytą meras paskelbė, kad jo testas teigiamas. Rugsėjo 20 dieną politikai dalyvavo Raseinių krašto Kryžkalnyje esančio paminklo ceremonijoje.

Nausėda, jo žmona ir keletas Prezidentūros darbuotojų penktadienį atliks koronaviruso tyrimą. Tikimasi, kad rezultatai bus gauti tą pačią dieną.

Kalbant apie Skvernelį, premjeras atidėjo penktadienį numatytus susitikimus ir ketina susilaikyti nuo viešų kontaktų iki savaitės pradžios.

"Pirmadienį ministras pirmininkas ir keli jo komandos nariai atliks koronaviruso tyrimą", — pranešė spaudos tarnyba.

Lietuvoje bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje priimtas sprendimas dėl vakcinų įsigijimo
Skvernelis atskleidė, kaip toliau klostysis santykiai su Baltarusija
Koronaviruso tyrimai

Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo

(atnaujinta 13:50 2020.09.25)
Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Radviliškio rajone pradėta baudžiamoji byla dėl izoliacijos nesilaikymo, pranešama Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje.

Pažymima, kad Radviliškio rajono policijos komisariato ir rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, vykdydami koronaviruso plitimo grėsmės prevenciją, tikrindami turinčius izoliuotis asmenis, nustatė du atvejus, kai buvo pažeistos izoliacijos taisyklės.

"Radviliškio rajono policijos komisariate buvo pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl Kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo pagal LR baudžiamojo kodekso 277 straipsnio 1 dalį, t. y. dėl to, kad asmenys, būdami medicinos įstaigos informuoti apie savo ligą ir įspėti dėl apsaugos priemonių, kurių jie privalo laikytis bendraudami su žmonėmis, sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti pavojinga ar ypač pavojinga užkrečiamąja liga", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad už nusikalstamą veiką asmuo baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Antru nustatytu atveju renkami duomenys ikiteisminiam tyrimui pradėti.

Policijos ir savivaldybės atsakingi pareigūnai ateityje ir toliau sistemingai tikrins save turinčius izoliuoti asmenis, kaip jie laikosi priimtų anksčiau paminėtų taisyklių.

Dėl jų pažeidimo galima administracinė (įspėjimas arba bauda asmenims nuo 60 iki 1 500 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims nuo 140 iki 6 000 eurų) arba baudžiamoji (bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų) atsakomybė.

Bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138 žmonės.

Tegai:
Radviliškio rajonas, saviizoliacija, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Dėl koronaviruso plitimo policija keičia darbo organizavimą
Raseinių rajono merui patvirtintas koronavirusas
Princesė Eugenie ir jos vyras Jack'as Brooksbank'as

Tai oficialu: Jorko princesė Eugenie patvirtino gandus apie savo nėštumą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Princesė Eugenie ir jos vyras Džekas Bruksbankas laukia pirmagimio, su artėjančiu šeimos pagausėjimu porą jau pasveikino karališkoji šeima

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Karališkieji rūmai oficialiai patvirtino naujienas apie Jorko princesės Eugenie nėštumą.

Pranešimas apie tai, kad trisdešimtmetė princesė Eugenie ir jos vyras Džekas Bruksbankas (Jack Brooksbank) laukia pirmagimio, pasirodė oficialiame Britanijos karalienės Elžbietos II — princesės Eugenie močiutės — Instagram paskyroje.

"Jos Karališkoji Didenybė princesė Eugenie ir ponas Džekas Bruksbankas su džiaugsmu praneša, kad 2021 metų pradžioje jiems gims vaikas. Jorko hercogas Endriu ir Jorko hercogienė Sara, ponas ir ponia Bruksbankai, Edinburgo karalienė ir hercogas džiaugiasi šia žinia", — sakoma pranešime.

Po pranešimu pakelbta poros vestuvių nuotrauka, padaryta 2018 metais.

Be to, pati princesė Eugenie pasidalijo šia naujiena savo Instagram paskyroje, pridėjusi nuotrauką su vyru ir su mažomis kūdikio šlepetėlėmis rankose.

"Mes su Džeku nekantriai laukiame 2021 metų pradžios", — parašė ji.

View this post on Instagram

Jack and I are so excited for early 2021....👶🏻

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

Prieš kelias dienas Didžiosios Britanijos bulvariniai leidiniai rašė, kad galbūt princesė Eugenie yra nėščia. Ji buvo nufotografuota pasivaikščiojimo metu, buvo pastebima, kad ji šiek tiek priaugo svorio ir matyti jos pilvas.

Eugenie ir Džeko vestuvės įvyko 2018 metų spalio 12 dieną Vindzore. Prieš tai jie susitikinėjo devynerius metus. Bruksbankas savo mylimajai pasipiršo ugnikalnio viršūnėje, Nikaragvoje.

Tegai:
karališkoji šeima, Didžioji Britanija
Temos:
Karališkosios naujienos
Dar šia tema
Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui gimė sūnus