Medis, archyvinė nuotrauka

Rugpjūčio 2 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 11:24 2020.08.02)
Šią dieną Liūtams patariama neprarasti emocinės pusiausvyros ir nekonfliktuoti su brangiais žmonėmis, Šauliams kils nemaža konfliktų tikimybė dėl neišsakytų nuoskaudų, o Žuvims be draugų pagalbos ir moralinės paramos bus sunku išspręsti iškilusias problemas

Rytoj žvaigždės žada jus apdovanoti dideliu kūrybiniu potencialu, intuicija ir ryškiomis emocijomis, o veiksmus diktuos ne tiek logika, kiek emocijos — "noriu–nenoriu". Dėl šios priežasties įgyvendinti savo norus ir jausmus bus daug lengviau nei įprastai. Rytoj labai įmanoma užmegzti naują hobį, įsigyti naujų draugų, priešų ar net pradėti naują romaną. Be to, galimas didelis jautrumas kitų žmonių įtakai, todėl, kad ir kas nutiktų, žvaigždės pataria palaikyti kritišką mąstymą ir neleisti niekam jums vadovauti.

Avinas (03.21-04.20) Jei turite svarbių dalykų, pabandykite išvengti pašalinės pagalbos arba prisiimkite atsakomybę už sprendimų priėmimą. Klausydamiesi patarimų, jūs pradėsite klysti. Tačiau širdies klausimais jūsų gali laukti malonios staigmenos.

Jautis (04.21-05.21) Daug laiko reikia praleisti bendraujant. Seni pažįstami primins apie save, atsiras naujų. Gali būti, kad aplinkybės pareikalaus išradingumo. Turėsite palaikyti ryšius su tais, kurie jums nepatinka. Stenkitės su savo artimaisiais elgtis atsargiai.

Dvyniai (05.22-06.21) Bendravimas su vyresnės kartos atstovais yra naudingas, leidžiantis įgyti išminties. Pagrindiniai pokyčiai paveiks visas šeimos problemas. Jei praeityje turėjote neišspręstų problemų su tėvais ir pagyvenusiais žmonėmis, dabar pats laikas viską išspręsti.

Vėžys (06.22-07.22) Atėjo laikas priimti svarbiausius sprendimus. Padidėjęs gebėjimas susitelkti ties problemos esme ir aukštas savikritikos lygis leis atskirti tikrai svarbų nuo paviršutiniško ir nereikšmingo. Galite saugiai imtis naujos pradžios ir prisiimti įvairius įsipareigojimus, kurie bus įmanomi.

Liūtas (07.23-08.23) Yra tikimybė, kad neapskaičiuosite savo stipriosios pusės ir galimybių, todėl pasirinksite netinkamą elgesio liniją ir pokalbio būdą. Stenkitės neprarasti emocinės pusiausvyros, antraip nesusitvarkysite su tais, kurie jums brangūs.

Mergelė (08.24-09.22) Tiems, kurie jau seniai norėjo nutraukti slegiančius ryšius, likimas suteiks daugybę būdų (ir pagalbininkų) staiga nukirsti sudėtingus mazgus, nutraukti bet kokius ryšius ir "suvynioti" nereikalingus ciklus.

Svarstyklės (09.23-10.22) Neutrali ir palyginti pasyvi diena. Stenkitės užmegzti ryšius su kitais žmonėmis be konfliktų. Geriausia nepradėti nieko naujo, tęsti jau pradėtą ​​verslą. Diena palanki gydymui ir sveikatinimuisi.

Skorpionas (10.23-11.21) Dabar ne laikas atviram pokalbiui. Yra galimybė, kad jūsų pašnekovo gauta informacija bus iškraipyta ir panaudota prieš jus. Tačiau šis laikas gali būti palankus viskam, kas susiję su širdies reikalais. Galimos naujos malonios pažintys.

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena tinkama tvarkyti reikalus. Išanalizuokite praeities klaidas. Santykiuose su artimaisiais, draugais ir mylimuoju gali kilti nesusipratimų. Jūsų ilgalaikės neišsakytos nuoskaudos gali būti priežastis.

Ožiaragis (12.22-01.20) Šią dieną gali kilti situacijų ir klausimų, kuriems reikia jūsų dėmesio ir skubių sprendimų priėmimo. Pasiruoškite imtis iniciatyvos. Galite pasidalyti savo problemomis su artimaisiais, aptarti temas, kurios jus tikrai domina, sudaryti bendrus ateities planus.

Vandenis (01.21-02.19) Neleiskite, kad emocijos patrauktų jus į konfliktines situacijas. Jei santykiai su kuo nors nėra sklandūs, tada dabar neturėtumėte mėginti taisyti situacijos, nes mažai tikėtina, kad jūsų pastangas vainikuos sėkmė. Greičiausiai būsite tiesiog neišgirsti. Būkite kantrūs su savo artimaisiais.

Žuvys (02.20-03.20) Jei šiuo laikotarpiu jums reikalinga moralinė parama ar tiesiog kitų žmonių pritarimas, nedvejodami susisiekite su senais draugais. Jie galės pažvelgti į jūsų problemą kitu kampu. Su jų pagalba galėsite rasti greitą ir lengvą problemos sprendimą.

Tegai:
horoskopas
Pliušinis meškiukas, archyvinė nuotrauka

Vieną namuose mažametį vaiką palikusi kupiškėnė sulaukė teismo nuosprendžio

(atnaujinta 15:30 2020.09.25)
Pabrėžiama, kad moteriai nustatytas 0,60 promilės girtumas. Nustatyta, kad mažametis be priežiūros bute praleido beveik dvi paras

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Jauna kupiškėnė, kuri beveik dvi paras vieną namuose paliko mažametį vaiką, teismo nutarimu gavo 1 metų laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant per tą laikotarpį dalyvauti elgesio pataisos programoje, nevartoti psichotropinių medžiagų ir naktimis neišeiti iš namų, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

"Šių metų gegužės mėnesį plačiai nuskambėjo įvykis, kai socialinė darbuotoja Kupiškio mieste, bute rado vieną užrakintą 2 metų berniuką. Mažylis buvo sušalęs, ištroškęs ir alkanas, tačiau rimtesnės medikų pagalbos jam neprireikė. Netrukus policijos pareigūnai surado ir į namus parvežė vaiko motiną", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad moteriai nustatytas 0,60 promilės girtumas. Nustatyta, kad mažametis be priežiūros bute praleido beveik dvi paras.

Teigiama, kad teisiamoji savo kaltę pripažino ir nuoširdžiai gailėjosi. Pasak jos, vaiką paliko vieną namuose, nes norėjo praleisti laiką su draugais. 

Teismas mažamečio motiną pripažino kalta dėl piktnaudžiavimo motinos teisėmis ir pareigomis.

Tegai:
motinystė, vaikas
Dar šia tema
Klaipėdoje sulaikyti iš senjoro 13 tūkst eurų išvilioję asmenys — video
Rusijos Valstybės Dūma įvardijo padėtį Baltarusijoje destabilizuojančias šalis
JAV pasiūlė įvesti sankcijas Rusijai dėl Navalno
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ir premjeras Saulius Skvernelis

Nausėda ir Skvernelis atliks COVID-19 tyrimą

(atnaujinta 14:39 2020.09.25)
Politikai kartu dalyvavo paminklo atidarymo ceremonijoje Kryžkalnyje, kuri vyko šios savaitės pradžioje

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai ir premjerui Sauliui Skverneliui bus atliktas koronaviruso tyrimas dėl kontakto su Raseinių rajono meru Andriumi Bautroniu, kuriam diagnozuotas COVID-19, praneša TASS, remdamasi Prezidentūros ir vyriausybės spaudos tarnyba.

Penktadienio rytą meras paskelbė, kad jo testas teigiamas. Rugsėjo 20 dieną politikai dalyvavo Raseinių krašto Kryžkalnyje esančio paminklo ceremonijoje.

Nausėda, jo žmona ir keletas Prezidentūros darbuotojų penktadienį atliks koronaviruso tyrimą. Tikimasi, kad rezultatai bus gauti tą pačią dieną.

Kalbant apie Skvernelį, premjeras atidėjo penktadienį numatytus susitikimus ir ketina susilaikyti nuo viešų kontaktų iki savaitės pradžios.

"Pirmadienį ministras pirmininkas ir keli jo komandos nariai atliks koronaviruso tyrimą", — pranešė spaudos tarnyba.

Lietuvoje bendras patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms nuo pandemijos pradžios siekia 4184. Šiuo metu sergančių žmonių skaičius yra 1778. Mirusių nuo koronaviruso skaičius liko nepakitęs — 89 žmonės. Pasveikusiais laikomi 2298 žmonės.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius siekia 18599.

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl koronaviruso: 6028, viso ištirta 50202.

Ketvirtadienį buvo paskelbtas absoliutus nustatytų atvejų per parą rekordas — 138.

Tegai:
koronavirusas, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvoje priimtas sprendimas dėl vakcinų įsigijimo
Skvernelis atskleidė, kaip toliau klostysis santykiai su Baltarusija