Sraigė

Rugpjūčio 3 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:03 2020.08.04)
Ši diena kupina sėkmės verslo srityje bene visiems zodiako ženklams, tačiau Dvyniams patariama išspręsti praeityje ištikusias problemas ir nekonfliktuoti su antrąja puse, Svarstyklėms palanki diena naujoms pažintims, o Žuvims patariama konfliktus spręsti be pakelto baso

Rytoj mąstysite kaip niekada aiškiai ir kūrybingai. Pasinaudokite tuo, kad sugalvotumėte ką nors neįtikėtino, parengtumėte puikų verslo planą, suprojektuotumėte butą ar parašytumėte aistringą meilės prisipažinimą. Bet kokia protinė ir kūrybinė veikla bus stebėtinai lengva, tačiau gali atsirasti staigus dirglumas tų, kurie (kaip jūs manote) bando daryti jums spaudimą.

Avinas (03.21-04.20) Šiandien galėsite susidoroti su bet kokiomis profesinėmis užduotimis, efektyviai vesti verslo derybas. Yra galimybė netikėtai gauti gundantį pasiūlymą, pradėti bendradarbiauti su žmonėmis, kurie jums atvers naujus horizontus.

Nemunas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Мариус Баранаускас

Jautis (04.21-05.21) Jūs būsite kupinas energijos, kils noras daryti didelius dalykus. Bet kuri, net ir sunki situacija, bus išspręsta jūsų naudai. Naudinga atlikti savianalizę ir įvertinti nuveiktus darbus. Jei įmanoma, pabandykite skirti daugiau laiko poilsiui.

Dvyniai (05.22-06.21) Norėdami išspręsti problemas, susijusias su asmeniniu gyvenimu ir darbu, turėsite susikaupti ir būti aktyvūs. Ilgalaikės problemos gali priminti apie save. Didelė tikimybė, kad nepavyks susitarti su mylimuoju, dėl ko gali kilti kivirčai.

Vėžys (06.22-07.22) Spręsdami profesinius klausimus, turėtumėte parodyti dėmesingumą, atkaklumą, suaktyvinti visus savo analitinius sugebėjimus. Anksčiau pradėtą ​​darbą galima gana sėkmingai baigti. Tikėtinas netikėtas įtakingų žmonių palaikymas ir globa.

Liūtas (07.23-08.23) Jūsų laukia svarbios ir sudėtingos užduotys, kurias puikiai atliksite. Diena palanki naujiems santykiams užmegzti, ji pradžiugins bendravimą su artimaisiais.

Mergelė (08.24-09.22) Nebijokite priimti svarbių sprendimų. Galite vesti verslo derybas, aptarti su profesine veikla ir karjera susijusius klausimus. Gerai vykti į keliones su šeimos nariais, spręsti buities klausimus.

Svarstyklės (09.23-10.22) Verslo veikla duos gerų vaisių. Diena palanki naujoms pažintims, susitikimams su senais draugais, bendravimui su kolegomis. Jei turite šiek tiek laisvo laiko, pabandykite šiek tiek pailsėti, pasilinksminti ir pasikrauti energijos, kurios jums netrukus prireiks.

Skorpionas (10.23-11.21) Šis laikotarpis gali būti labai vaisingas profesinės veiklos prasme, tačiau turėsite dirbti labai kruopščiai ir atkakliai. Bet koks jūsų prisiimtas verslas turi būti baigtas. Šią dieną padidėja rizika susižeisti, būkite ypač atsargūs.

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena nėra labai palanki sunkiam darbui, tačiau sąmoningai stengdamiesi dėl savęs galite pasiekti labai gerų rezultatų. Neturintiems antros pusės yra numatomos lemtingos pažintys, kurios greičiausiai lems rimtų ilgalaikių santykių užmezgimą.

Ožiaragis (12.22-01.20) Kai kuriems šio zodiako ženklo atstovams atsiveria puikios perspektyvos didelių ir ilgalaikių paskolų srityje. Šiandien daugelį problemų galima sėkmingai išspręsti, įskaitant santykius su draugais ir artimaisiais.

Vandenis (01.21-02.19) Negalima atsipalaiduoti, tegul viskas eina į priekį. Pasieksite daug daugiau, jei imsite iniciatyvą į savo rankas. Kalbėjimasis su kolegomis profesinėmis temomis gali sukelti keletą įdomių idėjų, kurios duos stebėtinai gerų rezultatų.

Žuvys (02.20-03.20) Gali kilti nesusipratimų su kolegomis, vadovybe ir net vaikais bei šeimos nariais. Turėsite ginti savo poziciją, pateikdami neginčijamus argumentus savo naudai, tačiau turėtumėte vengti kalbėti pakeltu balsu. Apsvarstykite artimųjų interesus.

Tegai:
horoskopas
Motociklas

Rokiškio rajone eismo įvykio metu žuvo motociklo vairuotojas

(atnaujinta 12:35 2020.09.21)
Pirminiais duomenimis, avarijos priežastis ta, kad motociklininkas pasirinko nesaugų greitį

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Sekmadienį per avariją Rokiškio rajone žuvo motociklininkas, praneša Lietuvos policija.

Lietuvos policija
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Incidentas įvyko sekmadienį, rugsėjo 20 dieną, apie 16:50, kelio Kurkliečiai–Bagdoniškis–Buniuškiai 3-ame kilometre.

Policijos duomenimis, 1972 metais gimęs vyras, kuris vairavo motociklą "Honda CRF 450R", važiavo nesaugiu greičiu, nesuvaldė motociklo ir apvirto.

Dėl patirtų sužalojimų motociklo vairuotojas žuvo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė apie avariją Vilniuje, kurios metu Grigiškėse susidūrė automobilis BMW ir motociklas "Yamaha". Policijos duomenimis, "BMW 730", kurį vairavo jauna moteris, išvažiavo iš namo kiemo į pagrindinę gatvę ir partrenkė pagrindiniu keliu važiavusį motociklininką. Sužalotas motociklo vairuotojas vežamas į ligoninę mirė. 

Tegai:
motociklo vairuotojas, Rokiškis, Lietuva, avarija
Dar šia tema
Biržų rajone per avariją žuvo traktoriaus vairuotojas
Kėdainių rajone į avariją pateko du sunkvežimiai ir lengvasis automobilis
Klaipėdoje į avariją pateko policininkas
COVID-19, archyvinė nuotrauka

Nauji COVID-19 atvejai: auga židiniai Radviliškyje, sporto klube ir šokių studijoje

(atnaujinta 12:34 2020.09.21)
Pirmadienio duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 3814 COVID-19 ligos atvejai, sostinėje vakar nustatyta daugiau nei 30 naujų koronaviruso atvejų

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 70 koronavirusinės infekcijos atvejų, praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 3814 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1511 asmenys, 2199 pasveiko.

31 iš jų registruotas Vilniaus, 18 Šiaulių, 7 Kauno, 7 Telšių, 5 Panevėžio apskrityse. Dar po 1 atvejį vakarykštę parą patvirtinta Klaipėdos ir Marijampolės apskrityse.

Be to, per praėjusią Šiaulių apskrityje registruoti 5 įvežtiniai atvejai: 2 iš Šveicarijos, 1 iš Airijos, po 1 iš Ispanijos ir Baltarusijos. Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 56 asmenys. 9 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. 

35 atvejai siejami su židiniais

Su židiniu Radviliškio ligoninėje siejami 6 atvejai, patvirtinti vakarykštę parą. Visi šie asmenys yra pacientai. Iš viso, šio ryto duomenimis, su židiniu siejami 63 koronaviruso atvejai, iš kurių 35 pacientai, 26 darbuotojai ir 2 antriniai.

8 vakarykštę parą Vilniuje registruoti atvejai siejami su šokių studija "City dance" Vilniuje. Vertinama, kad su protrūkiu susiję 10 koronaviruso atvejų. NVSC aktyviai dirba su šokių studijos administracija, aptariamos įvairios prevencinės priemonės ir kita.

Vilniuje vakar registruoti 6 atvejai, siejami su židiniu sporto klube "Gym Plius". Su šiuo protrūkiu dabar siejama 12 infekcijos atvejų. NVSC penktadienį organizavo nuotolinį susitikimą su sporto klubo atstovais, kurio metu aptarti tolimesni veiksmai, siekiant užkirsti kelią koronavirusinės infekcijos plitimui. Su klubo administracija ir toliau aktyviai bendraujama, aptariamos įvairios prevencinės priemonės.

3 atvejai Telšių apskrityje yra siejami su protrūkiu Mažeikių rajono savivaldybėje. Visi asmenys yra darbuotojai. Iš viso registruoti 9 su židiniu susiję atvejai. 

Vilniaus apskrityje registruotas 1 su Gabijos progimnazija susijęs su atvejis. Ten COVID-19 patvirtinta mokiniui, kuris dėl turėto sąlyčio buvo izoliacijoje. Iš viso iki šiol registruoti 22 susiję atvejai.

Taip pat Panevėžio apskrityje vakar registruotas 1 atvejis, susijęs su Rokiškio rajono Juodupės gimnazija. Koronavirusas patvirtintas mokiniui, kuris dėl turėto sąlyčio buvo izoliacijoje. Vertinama, kad su židiniu yra susiję 3 atvejai.

Vilniuje 1 koronavirusinės infekcijos atvejis registruotas SPA centre (Gedimino per. 49A). Asmuo dirba su klientais. NVSC specialistai bendradarbiauja su įmonės administracija, sąlytį turėję asmenys nustatinėjami.  

Taip pat vakarykštę parą fiksuoti atvejai židiniuose Šiauliuose, susiję su asmeninėmis šventėmis, teisėsaugos institucijomis, prekybos centru, siuvimo įmone, Kaune — su medicinos įstaiga prekiaujančia įmone, Vilniuje – su  mokėjimų apdorojimus vykdančia įmone.

Be to, dar 21 asmuo, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, tačiau atvejai, šiuo metu turimais duomenimis, nepriskiriami infekcijos židiniams.

Šiuo metu epidemiologams dar nepavyko nustatyti, kaip užsikrėtė 9 asmenys. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Tegai:
COVID-19
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
PSO paragino atsižvelgti į tai, kad COVID-19 nepriklauso nuo sezono
Skvernelis pažadėjo priimti naujus taktinius sprendimus dėl COVID-19 plitimo
Žuvies konservų gamyba

"Niekam nieko nereikia": Latvijoje uždaryta dar viena žuvies konservų gamykla

(atnaujinta 12:49 2020.09.21)
Žuvies konservų gamyklos "Kolumbija Ltd" savininkas prisipažino, kad jam atsibodo "kovoti su sistema", ir jis su šeima išvyks į Izraelį

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Latvijoje, Liepojoje, uždaryta paskutinė žuvies konservų gamykla "Kolumbija Ltd", interviu Sputnik Latvija papasakojo buvęs įmonės savininkas Igoris Krupnikas.

"Liepojos gamyklą uždariau rugsėjo 1 dieną, dabar joje vadovaus "Trasta komercbanka" nemokumo administratoriai", — paaiškino jis.

Latvijos verslininkas, turintis Rusijos ir Izraelio pasus, prisipažino, kad jam atsibodo kovoti su sistema, ir jis nusprendė su šeima visiems laikams skristi į Izraelį.

"Latvijoje niekam nieko nereikia. Tiesą sakant, dabar tai apleista žemė, o pačios gamyklos nebėra. Teritorijoje yra tik apsauga, ir net ji yra iš Rygos", — sakė Krupnikas.

Verslininkas prisipažino, kad jam gaila įmonės darbuotojų, kurie visą vasarą buvo darbo biržoje.

"Negalėjau susitarti su banko administratoriumi. Prašiau darbo garantijų iki 2021 metų birželio 1 dienos, tačiau jis atsisakė. Bet mes nieko neprašėme — tik suteikti galimybę dirbti", — skundėsi verslininkas.

Anksčiau pranešta, kad "Kolumbija Ltd" trims mėnesiams turėjo nutraukti gamybą dėl COVID-19 padėties. Įmonė egzistavo nuo 1892 metų.

Tegai:
Latvija
Dar šia tema
Ekspertas: prabangus Latvijos gyvenimas už Rusijos pinigus baigėsi
Rusija grąžino Latvijai devynias tonas šveicariško sūrio
Lietuva pateko į "geltonąjį Latvijos sąrašą" pagal sergamumą koronavirusu